SizeGenetics Review – Your Kompletný Osvedčený Systém Penis Rozšírenie

Home » Review » sizegenetics » SizeGenetics Review – Your Kompletný Osvedčený Systém Penis Rozšírenie

SizeGenetics je len jedným z jedného z najviac uznávaných penisu rozširujúce sa miniaplikácie na trhu. SizeGenetics Review – Your Complete Osvedčená Penis Rozšírenie systému. Bolo skutočne asi fo

Last Updated on

SizeGenetics Review - Your Kompletný osvedčený systém Penis Rozšírenie

SizeGenetics je len jedným z jedného z najviac uznávaných penisu rozširujúce sa miniaplikácie na trhu. SizeGenetics Review – Your Complete Osvedčená Penis Rozšírenie systému. Bolo skutočne asi po dobu 2 rokov v súčasnej dobe (vzhľadom na to, že roku 1995) a prežil všetky skúšky a pochybovačov, takže mnoho zákazníkov spokojní. To bol skutočne klinicky testované a schválené niekoľko známych lekárov. Budeme však poskytne objektívne posúdenie na základe nášho skúmania.

Môj preskúmanie (12 mesiacov používať)

Bol som využitím SizeGenetics extender po dobu jedného roka teraz. Mal som pár týždňov voľna (z osobných dôvodov), ale všeobecne som pravidelne používať. SizeGenetics Review – Your Complete Osvedčená Penis Rozšírenie systému. Môžem vám dať pravdivú hľadisko a zdieľať svoje osobné zisky.

Predlžovača penisu majú výhodu oproti čerpadiel, pretože dáva ešte viac dlhodobé výsledky. To je, pretože možno použiť nadstavec pre niekoľko hodín po celý deň, zatiaľ čo čerpadlo môže byť použitý len pre rad minút v sprche. Nevýhodou je, že sa extender, nemusíte dostať hrubšie nafúknuté hneď po použití, ako budete vykonávať s vodnými čerpadlami. Pokročilejšie jednotlivci vlastniť oba nástavce a čerpadlo. Myslím, že je to skvelý combo, ale po celú dobu svojho užívania, len som využil SizeGenetics, nič iné.

SizeGenetics funguje podobne ako v základnom budovanie svalov procesu . Aby posilnili svoje veľkosti biceps, budete musieť zdvihnúť závažie rozobrať tkaniva a následne obnoviť to, aby zabezpečili, že je väčšia ako v minulosti. Porovnateľný proces používa so zariadením SizeGenetics systému. Je to “ťahá” penis pomocou trakciu a po dlhú dobu, budete mať možnosť vidieť výsledky.

Ako používať SizeGenetics?

SizeGenetics Review - Your Kompletný osvedčený systém Penis Rozšírenie

By ste mali v úmysle nosiť SizeGenetics Extender pre najmenej 3 hodiny denne , pre rad mesiacov. Mali by ste prestávky, ak váš penis cíti stúpať. Aj všeobecne chýba 1 až 2 dni v týždni. Skúste zmeniť predĺženie tyče len natoľko, aby váš penis naozaj cíti napätie, ale nie je utiecť. SizeGenetics Review – Your Complete Osvedčená Penis Rozšírenie systému. Tam je krivka učenia pre dosiahnutie najlepšej rovnováhy, takže Nenechajte sa odradiť pri štarte, ak ste sa stretli s problémami.

Čím viac času strávite na sebe, tým rýchlejšie uvidíte svoje zisky. Dalo by sa použiť v dome, pod vašimi nohavicami alebo džínsy alebo pri odpočinku. Získať penis byť čiastočne vztýčený (ak ste dobre visel), potom pásme nástroj SizeGenetics na (priložený DVD to ukáže tiež). Bude to pohodlne s uvoľnenými nohavice alebo nohavice. Tesné džínsy či spodná bielizeň by mohol byť problém. Tiež ak spíte na bruchu, budete určite cítiť bolesť.

SizeGenetics extender má pretiahnutie tyče udržanie maximálna veľkosť okolo 10 palcov. Avšak, smena v súlade s referencie od sofistikovaných užívateľov, pre penisy viac ako 9 palcov , začína to byť nepríjemné používať a náročnejšie ukryť nástavec pod nohavicami. SizeGenetics Review – Your Complete Osvedčená Penis Rozšírenie systému. Budete musieť nosiť mimoriadne uvoľnenej oblečenie a oveľa dlhšie tričko pomáha skryť gadget.

To naozaj funguje? moje výsledky

SizeGenetics Review - Your Kompletný osvedčený systém Penis Rozšírenie

Uvidíte trvalé zisky v dĺžke a obvode po 8 mesiacoch. Videl som 0,5 palca zisky v dĺžke po púhy 1 mesiaci používania.

Tieto počiatočné výsledky vytratil však potom, čo som urobil dlhú pauzu bez použitia SizeGenetics (pre jednotlivé faktory). Po návrate do rutinnej používanie bolo ľahké sa dostať zisky späť.

Po 6 mesiacoch užívania som videl jeden palec nárast.

V súčasnej dobe (po jednom roku užívania) My vzpriamený rozmer penis je 1,8 palca dlhší v porovnaní s presne to, čo som začal (začal som na 5 palcov). Nemám využil SizeGenetics počas 14 dní, aby zistili, či výsledky budú určite držať, a robia, stále mám svoje 1,4 palca zisky.

Upozornenie: využil som SizeGenetics počas 5 hodín každý deň. Vlastne som venoval postupu a podľa toho videl výsledky. Pred a po obrázkov iste nahrať neskôr.

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online »

Ktorý balík SizeGenetics si vybrať?

SizeGenetics Review - Your Kompletný osvedčený systém Penis Rozšírenie

Plán Value Edition zahŕňa iba detskú postieľku (klinický typ 1 nástroj) a výcvik DVD. Predvolené polstrovaním, koncerty, a predĺženie tyče sa vošli na začiatku, ale časom by sa chcete ešte viac možností pohodlia a silnejší úsek. Dlhodobé používanie je hlavný bod za SizeGenetics (alebo akýkoľvek extender).

Ak ste pripútaný za peniaze je Worth Edition je skvelý začínať ako vždy môžete získať dodatočné diely individuálne neskôr. SizeGenetics Review – Your Complete Osvedčená Penis Rozšírenie systému. Avšak, ak máte hotovosť teraz, je veľmi odporúčané, že dostanete Advanced Komfort alebo Konečný systém , keď uvážime, že bude menej nákladné v budúcnosti. Tu sú jedným z najpozoruhodnejších additionals, že budete určite získať:

  • 58 Way maximálne pohodlie systém: multi-head kus (viď obrázok vpravo) má komponenty a hlavy postele, ktoré znížia trenie a zabezpečiť svoj penis hlavu tak, aby bol pohodlný. Veľmi bezproblémová pre dlhodobé užívanie.
  • Trakčné Plus Powder a následnej starostlivosti hydratačné (v cene iba u Konečným System): Prášok sa vyvíja ťah medzi lôžku a penisu, takže tlak bude silnejší a pohodlnejšie (môže byť nahradený s púdrom). Hydratačný iste urýchliť proces opätovný rast tkanív.

The Ultimate Systém navyše k dispozícii SizeGenetics Cvičenie DVD a výhodné lepidlá 3M. Tí, ktorí sa správajú mať však sú voliteľné. Čo sa týka samotného gadget, balíček Advanced Comfort má všetko.

Diskrétne vodná doprava a dodávka

SizeGenetics poskytuje zdarma dopravu a veľmi diskrétne zásielku do generické krabici. Tam určite nebude akýkoľvek typ štítkov alebo fotografií, ktoré vydávajú jednotlivé zložky produktu. SizeGenetics má pracovisko v severnej Amerike, takže ak máte žiť tam dostanete produkt veľmi rýchlo. Medzinárodné dodávky môže trvať dlhšie. SizeGenetics Review – Your Complete Osvedčená Penis Rozšírenie systému.

Kde kúpiť SizeGenetics?

SizeGenetics Review - Your Kompletný osvedčený systém Penis Rozšírenie

Uistite sa, si kúpite SizeGenetics z internetových stránok orgánov. Cena Využitie strih kód SG10 za príplatok 10% off s webovým odkazom u konca. Tieto diely sú vyrobené v USA a zabezpečiť vysokú kvalitu. Mali sme problémy týkajúce sa iných predajcov, aby klienti dostali lacný plast vyrobený-in-China prvkov, ktoré nemôže držať pohromade. Mnoho z nich možno nájsť na eBay . DO NOT kúpiť tie , ak máte extra $ 30 vyhodiť, tridsať dní čakať na to, aby loď, a celý rad hodinách zhoršenie snažia umiestniť túto vec spoločne a držať bez pádu. Nezabudnite, že na eBay.com, obrázky nie sú ako skutočný nástroj získate späť.

Získanie SizeGenetics zadarmo

Áno, ako ste mohli počuť, SizeGenetics beží dohodu (za niekoľko rokov, takže si nemyslím, že to niekedy pred zmizne), ktoré, ak im posielať svoje pred a fotky zisky potom, budú určite poskytnú plná náhrada, a dostanete držať nástroj. Počuli sme späť z niekoľkých našich klientov, že majú schopnosť úspešne využiť túto dohodu. Jediný úlovok je, že musíte vlastniť nástroj po dobu najmenej 6 mesiacov a prijať rad detailných snímok (nastavenie, Polopostavené a visiace) v celom postupe.

Len zaludny marketingové techniky, ktorá pomáha SizeGenetics rast v popularite

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online »

FLASH SALE 20% OFF »