SizeGenetics Review 2017 – Ära Osta Enne Lugemist See

Home » Review » sizegenetics » SizeGenetics Review 2017 – Ära Osta Enne Lugemist See

SizeGenetics on kõige tuvastatud peenise pikendamise vidinaid turul. SizeGenetics Review 2017 – Ära osta enne lugemist see. See on tegelikult olnud juba 2 aastakümmet nüüd (considerin

Last Updated on

SizeGenetics Review 2017 - Ära osta enne lugemist see

SizeGenetics on kõige tuvastatud peenise pikendamise vidinaid turul. SizeGenetics Review 2017 – Ära osta enne lugemist see. See on tegelikult olnud juba 2 aastakümmet nüüd (arvestades, et 1995) ja kannatasin kõik katsed ja filmikriitikuid, jättes palju kliente rahul. On teaduslikult uuritud ja kinnitatud ka mitmetes populaarne meditsiinitöötajatel. Me aga teile erapooletu iseloomustuse põhineb meie uurimine.

Minu Review (12 kuud kasutada)

Olen olnud kasutades SizeGenetics pikendus kaheteistkümnekuuliseks nüüd. Mul oli paar välja nädalat (isiklikuks tegurid), kuid üldiselt ma tegelikult seljas on pidevalt. SizeGenetics Review 2017 – Ära osta enne lugemist see. Ma saan pakkuda Teile siiras vaatepunktist ja jagada oma isiklikku kasu.

Peenisepikendused on eelis pumbad, sest nad pakuvad veelgi pikemas perspektiivis tulemusi. See on tingitud asjaolust, et sa võiksid panna pikendus mitu tundi kogu päeva, samas kui pump saab lihtsalt kasutanud paljude minutit dušš. Puuduseks on see, et laiendina, sa ei saada paksemaks Kukkoileva kohe pärast kasutamist, kui olete koos veepumbad. Täpsem kasutajad on nii laiendina ja pumpa. Ma arvan, et see on suurepärane kombinatsioon, kuid ajavahemikul minu kasutust, ma lihtsalt kasutatav SizeGenetics, absoluutselt mitte midagi muud.

SizeGenetics toimib sarnaselt põhi lihaste hoone protsess . Et suurendada oma käsi suurus, pead tõsta kaalu murda rakkude ja seejärel seda tagasi veenduda, et see on suurem kui varem. Sarnast menetlust kohaldatakse koos SizeGenetics süsteem vidin. See “venitab” peenise kasutades veojõu ja pärast aega, siis on teil võimalus näha tulemusi.

Kuidas kasutada SizeGenetics?

SizeGenetics Review 2017 - Ära osta enne lugemist see

Sa peaksid kavatsevad kanda SizeGenetics Extender jaoks vähemalt 3 tundi iga päev , mitu kuud. Sa peaksid puruneb, kui teie peenis tunneb hõljumine. I väldib enamasti 1 või 2 päeva nädalas. Proovi uuesti reguleerida pikendamise baarid lihtsalt piisavalt nii oma peenise tõesti tunneb pinget aga ei libise. SizeGenetics Review 2017 – Ära osta enne lugemist see. On teada kõver, et saada õigus tasakaalu nii ei saada pettunud alguses, kui teil on raskusi.

Rohkem aega veedate seljas, seda kiiremini te kindlasti näha oma kasumit. Sa võid kasutada seda oma kodus, vastavalt oma püksid või teksased, või kui sa magad. Saada oma peenise tuleb pooleldi panna (kui sa ei ole ka panna) pärast seda bändi SizeGenetics seade (komplektis DVD näitab seda hästi). See on kindlasti sobivad lahtised püksid või püksid. Limited teksased või aluspesu võiks olla hädas. Lisaks, kui sa magad oma kõhu peal, siis tõesti tunne valu.

SizeGenetics extender on pikendused baarid säilitada optimaalne suurus oli umbes 10 tolli. Samas, vastavalt kommentaare uuenduslikke klientidele, peenis üle 9 tolli , see läheb veelgi ebamugav panna ja raskem varjata extender all oma püksid. SizeGenetics Review 2017 – Ära osta enne lugemist see. Sa pead kandma ekstra lahtitulnud riided ja pikem tee särk, et aidata varjata seadme.

Kas see tõesti toimib? Minu tulemusi

SizeGenetics Review 2017 - Ära osta enne lugemist see

Te kindlasti näha pikaajalist kasu suurus ja ümbermõõt pärast 8 kuud. Nägin 0,5 tolline paranev pikkuse pärast vaid 1 kuu kasutamist.

Need esialgsed tulemused kadus aga pärast võtsin pikka pausi seadmata SizeGenetics (üksikute tegurite). Pärast saada tagasi normaalseks kasutamine, see oli lihtne saada kasu tagasi.

Pärast 6-kuulist kasutamist nägin 1 tollise tõusu.

Täna (pärast aastast kasutamist) minu püsti peenise mõõtmed on 1,8 tolli pikem täpselt, mida ma hakkas (hakkasin 5 tolli). Ma ei ole kasutanud SizeGenetics 2 nädala, et näha, kas tulemused on kinni, ja nad teevad, Mul on endiselt 1,4 tolli kasu.

Pange tähele: ma kasutanud SizeGenetics 5 tundi iga päev. Ma tõesti pühendunud protsessi ja nägin tulemusi vastavalt. Enne ja pärast pildid laetakse üles hiljem.

kliki siia, et tellida SizeGenetics online praegu »

Milline SizeGenetics paketti valida?

SizeGenetics Review 2017 - Ära osta enne lugemist see

Väärtus Edition pakett sisaldab ainult välivoodi (kliinilised 1. tüüpi seade) ja haridusliku DVD. Vaikimisi mugavuse pad, rihm ja pikenemise baarid sobi alguses, kuid järk-järgult, siis tahaks veelgi mugavamaks valikuid ja võimsam venitada. Pikaajaline kasutamine on sisuliselt maha SizeGenetics (või mis tahes tüüpi PAH).

Kui teil on rihmaga raha, Value versioon on suurepärane alata võid pidevalt saada extra osad eraldi hiljem. SizeGenetics Review 2017 – Ära osta enne lugemist see. Aga kui sul on raha praegu, on äärmiselt soovitatav, et te saada Advanced mugavus või Ultimate süsteemi , kuna see on odavam tulevikus. Siinsamas on üks kõige olulisemaid lisatarvete, et te kindlasti saada:

  • 58 Way Ultimate Comfort System: multihead- tükk (pildil paremal) koosneb komponentide ja head voodid, mis kindlasti vähendab hõõrdumist ja luku oma peenise minna teha seda palju hubane. Tõesti praktiline pikaajaline kasutamine.
  • Traction Plus pulber ja järelhooldus niisutaja (kaasas ainult Ultimate System): Pulber toodab veojõu vahel kanderaam ja peenise nii rõhk on võimsam ja palju mugavam (saab muuta talk). Kreem kindlasti kiirendab kudede regeneratsiooni protsessi.

Ultimate süsteem ka funktsioonid SizeGenetics teostamine DVD ja 3M mugavuse plaastrid. Need on tore, et on, kuid ei ole kohustuslik. Seoses seade ise Advanced Mugavuskomplekt on kõike.

Diskreetne Kättetoimetamine

SizeGenetics kasutada tasuta saatmine ja väga diskreetne kohaletoimetamise üldine kasti. Seal ei ole kõik sildid pilte, mis toodavad sisu objekt. SizeGenetics on töökohal Põhja-Ameerikas, nii et kui sa elad seal siis kindlasti saada kirje tõesti kiiresti. Rahvusvaheline tarne võib kesta kauem. SizeGenetics Review 2017 – Ära osta enne lugemist see.

Kust osta SizeGenetics?

SizeGenetics Review 2017 - Ära osta enne lugemist see

Veenduge, et teil SizeGenetics lennuametitest veebilehel. Kasutamine allahindlus kood SG10 eraldi 10% off veebi lingil. Komponendid tehtud Ameerika riigis ning tagada kvaliteetne. Meil oli probleeme teiste edasimüüjatega, et kliendid said odav plastmassist made-in-Hiina elemente, mis ei saa kokku hoida. Palju neid saab leida eBay . Ärge ostke need , kui teil on ekstra $ 30 kuni puhuda, kolmekümne päeva ootama seda laeva, ja mitu tundi süvenemise üritab panna see asi kokku ja hoidke ilma allakukkumist. Pidage meeles, et ebay.com, fotod ei ole nagu tegelik näitaja siis kindlasti saada.

Kuidas SizeGenetics tasuta

Jah, kui Te olete kuulnud, SizeGenetics töötab pakkumise (mitu aastat praegu, nii et ma ei usu seda kunagi varem kaob), et kui sa saadad neile oma enne ja pärast fotod kasum, nad kindlasti annab teile täies ulatuses tagasi, ja sa saad hoida näitaja. Kuulasime tagasi mitmed meie kliendid, et nad suutsid edukalt kasutada seda soodne. Ainult saak on, et sa pead enda vidin vähemalt 6 kuud ja võtta korduvalt põhjalikke pilte (loodud, poolpüstiselt ja longus) kogu progresseerumist.

Lihtsalt alatu turundus tehnikat, mis aitab SizeGenetics kasvab populaarsus

kliki siia, et tellida SizeGenetics online praegu »

FLASH SALE 20% OFF »