Sizegenetics Review – кращий устрій для збільшення довжини пеніса

Home » Review » sizegenetics » Sizegenetics Review – кращий устрій для збільшення довжини пеніса

SizeGenetics є одним з найбільш ідентифікованих пеніса розширюють пристроїв на ринку. Sizegenetics Review – кращий устрій для збільшення довжини пеніса. Він був приблизно протягом 2 десятиліть (ГІ

Last Updated on

Sizegenetics Review - кращий устрій для збільшення довжини пеніса

SizeGenetics є одним з найбільш ідентифікованих пеніса розширюють пристроїв на ринку. Sizegenetics Review – кращий устрій для збільшення довжини пеніса. Він був приблизно протягом 2 десятиліть (з огляду на, що 1995) і пережили всі випробування і тих, хто сумнівається, залишаючи багато клієнтів щасливими. Він насправді був з медичної точки зору оцінюється і supporteded цілою низкою популярних лікарів. Ми, безумовно, тим не менш, пропонуємо вам об’єктивну оцінку, засновану на нашому розгляді.

Мій огляд (12 місяців використання)

Я насправді використовували розширювач SizeGenetics для дванадцяти місяців в даний час. У мене було пару вихідних тижнів (з особистих причин), проте в цілому я використовую його постійно. Sizegenetics Review – кращий устрій для збільшення довжини пеніса. Я можу запропонувати вам правдива думка і поділитися своїми особистої вигоди.

Пеніс розширювачі мають перевагу перед насосами, так як вони забезпечують ще більш довгострокові результати. Тобто, так як ви могли б носити екстендер для багатьох годин протягом дня, в той час як насос просто може бути використаний протягом декількох хвилин в душі. Недолік полягає в тому, що з подовжувачем, ви не отримаєте жирніше надимаючись відразу після використання, як ви закінчите з водяними насосами. Більш просунуті користувачі мають як розширювач і насос. Я вважаю, що це відмінна комбінація, тим не менш, за період мого використання, я тільки не використовував SizeGenetics, абсолютно нічого.

SizeGenetics працює аналогічно основного процесу нарощування м’язової маси . Для того, щоб підняти розмір зброї, вам необхідно підняти ваги , щоб зламати тканину і після цього відновити його так , що це більше , ніж раніше. Аналогічний процес застосовується з системою SizeGenetics пристрою. Це “розтягує” пеніс використовуючи зчеплення з дорогою і після того, як час, ви зможете побачити результати.

Як використовувати SizeGenetics?

Sizegenetics Review - кращий устрій для збільшення довжини пеніса

Ви повинні намір використовувати SizeGenetics Extender по крайней мере 3 -х годин в день , в протягом декількох місяців. Ви повинні робити перерви , якщо ваш пеніс дійсно відчуває підйом. Я , як правило , пропустити 1 або 2 дні в тиждень. Спробуйте змінити пролонгації барів досить просто , так що ваш пеніс відчуває напругу ще не бігти. Sizegenetics Review – кращий устрій для збільшення довжини пеніса. Існує виявлення контуру для отримання найкращого рівноваги , так що не одержати роздратованою на початку , якщо у вас виникли проблеми.

Ще більше часу ви проводите носити його, тим швидше ви будете бачити ваші успіхи. Ви можете використовувати його в будинку, під штанів або джинсів, або коли ви відпочиваєте. Отримайте ваш пеніс, щоб бути підлозі поставити (якщо ви добре встановлені) після цього ремінь інструмент SizeGenetics далі (що складався з DVD відкриває це добре). Це, безумовно, буде комфортно з ослаблених штани або штани. Вузькі джинси або білизна може бути проблемою. Точно так же, якщо ви спите на животі, ви будете відчувати біль.

Розширювач SizeGenetics має Елонгація барів , витримують оптимальну довжину близько 10 дюймів. Проте, іннінг відповідно до показань від інноваційних клієнтів, для пенісів більше 9 дюймів , вона стає все більш незручно носити і більш складним завданням , щоб приховати розширювач під брюками. Sizegenetics Review – кращий устрій для збільшення довжини пеніса. Вам доведеться використовувати додатковий одяг і розпушеному набагато довше футболочку для того , щоб допомогти приховати інструмент.

Чи справді це працює? Мої результати

Sizegenetics Review - кращий устрій для збільшення довжини пеніса

Ви, безумовно, бачити постійні успіхи в довжину і обхват через 8 місяців. Я бачив 0,5 дюйма виграш в довжині після того, як всього лише 1 місяць використання.

Ці перші результати зникли, проте після того, як я взяв тривалу перерву без використання SizeGenetics (з особистих причин). Після повернення до регулярного використання, це було дуже легко отримати прибуток назад.

Після 6 місяців використання я побачив 1 дюйм більше.

Сьогодні (після року використання) у вертикальному положенні мій розмір пеніса становить 1,8 дюйма довше в порівнянні з тільки те, що я почав (я почав в 5 дюймів). Я не використали SizeGenetics на 2 тижні, щоб побачити, якщо результати будуть, звичайно, дотримуватися, і вони, я до сих пір мої 1,4 дюйма прибутку.

Будь ласка , зверніть увагу: я використовував SizeGenetics в протягом 5 годин щодня. Я дійсно присвячений процедурі і побачив результати відповідно. До і після зображень, безумовно , буде опублікована пізніше.

Натисніть тут , щоб замовити SizeGenetics онлайн ЗАРАЗ »

Який пакет SizeGenetics вибрати?

Sizegenetics Review - кращий устрій для збільшення довжини пеніса

План Значення Видання включає в себе тільки носилки (медичний тип 1 пристрій) і навчальний DVD. зручність за замовчуванням накладка, смуга, і подовження барів зручні на початку, але з плином часу, ви б, звичайно, бажання ще більше зручності альтернативи і більш потужний розтяжку. Використання Тривале це суть за SizeGenetics (або будь-якого роду подовжувачем).

Якщо ви прив’язали за готівку, то варто версія є прекрасним початком , як ви завжди можете отримати додаткові компоненти незалежно один від одного в подальшому. Sizegenetics Review – кращий устрій для збільшення довжини пеніса. Тим НЕ менше , якщо у вас є гроші в даний час, що настійно рекомендується , що ви отримаєте підвищеної комфортності або максимального швидкодії системи , за умови , що він буде менш дорогим в довгостроковій перспективі. Ось один з найзначніших , що ви Допоміжні засоби отримаємо:

  • 58 Way Остаточний Comfort System: Багатомісна елемент а (показано справа) включає в себе компоненти і головні ліжка , які, безумовно , зменшують тертя і захистити ваш пеніс візит роблять його набагато більш зручні. Дуже зручно для тривалого використання.
  • Тяговий Плюс порошок і Aftercare Зволожувач ( в комплекті тільки з Остаточною System): Порошок створює зчеплення між підрамником і статевого члена , так що напруга буде сильнішим і більш зручним (можна замінити тальком). Крем, безумовно , прискорить процес регенерації тканин.

Новітня система також має Sizegenetics тренування DVD-дисків і 3M комфорт пластирі. Ті, хто ведуть до ще не є обов’язковими. З точки зору самого пристрою, пакет Advanced Comfort має кожну дрібницю.

Discreet Доставка і доставки

SizeGenetics поставки витрат безкоштовна доставка і дуже стриманий розподіл в загальній коробці. Там не буде ніяких тегів фотографій, які випускають матеріали даного пункту. SizeGenetics мають робоче місце в Сполучених Штатах і Канаді, так що якщо ви живете там ви неодмінно отримаєте деталь дуже швидко. Міжнародні перевезення може зайняти набагато більше часу. Sizegenetics Review – кращий устрій для збільшення довжини пеніса.

Де купити SizeGenetics?

Sizegenetics Review - кращий устрій для збільшення довжини пеніса

Переконайтеся , що ви купуєте SizeGenetics з офіційного веб – сайту. Використовуйте код знижки SG10 за додаткові 10% від з вказаною вище посиланням. Компоненти виконані в об’єднаній державі і забезпечити відмінну якість. У нас були проблеми , що стосуються різних інших торгових посередників, що споживачі отримали економічні пластикові зроблені в Китаї елементи , які не можуть триматися разом. Багато з них можна знайти на eBay . НЕ КУПУЙТЕ ТИХ , якщо у вас є додаткові $ 30 дути, 30 днів , щоб чекати його , щоб поставити, і кілька годин розчарування намагається поставити цю річ разом і провести без зменшення. Пам’ятайте , що на ebay.com, картини не схожі на реальний пристрій ви отримаєте.

Отримання SizeGenetics безкоштовно

Так, як ви , можливо, слухав, SizeGenetics працює пропозицію ( в протягом декількох років в даний час, так що я не вірю , що це коли – коли раніше зникне) , що якщо ви посилаєте їм ваші до і після того, як образи прибутку, вони, безумовно , дасть вам повний відшкодування, і ви отримаєте , щоб зберегти інструмент. Ми чули назад від декількох наших клієнтів , що вони мали можливість ефективно використовувати цю угоду. Єдина заковика в тому , що вам потрібно мати гаджет в протягом як мінімум 6 місяців і провести ряд детальних знімків (поставити, напівстоячі і чахнущіе) на протязі всього ходу.

Просто підлий метод маркетингу, який допомагає SizeGenetics рости в популярності

Натисніть тут , щоб замовити SizeGenetics онлайн ЗАРАЗ »

FLASH SALE 20% OFF »