Sizegenetics Przegląd spojrzeć na moje wyniki po 6 miesięcy!

Home » Review » sizegenetics » Sizegenetics Przegląd spojrzeć na moje wyniki po 6 miesięcy!

Last Updated on

Jeśli czytasz tę stronę, to dowiodły, że jesteś poważny temat powiększania penisa i szukasz odpowiedzi na temat SizeGenetics .

Z wszystkich dzikich roszczeń , które sprawiają, że niektóre firmy obiecujące wielkie rezultaty , ale pochodzących z produktów, które robią absolutnie nic, ale zabrać pieniędzy w portfelu.

Ty najwyraźniej słyszał o tym nowym narzędziem rozszerzenia, które pomogą każda osoba poprawić wielkość swojego penisa, ale jesteś naturalnie sceptyczny każdego produktu sprawia, że tego rodzaju roszczeń.

Kto chce wydawać pieniądze i są to zmarnowane na produkcie zdzierać?

Zrobiłem przegląd artykuł z przedłużacze penisa SizeGenetics pod koniec 2014 roku, a urządzenie wrażeniem mi wiele – postanowiłem kupić przedłużacz i używać go na co najmniej 6 miesięcy, aby dać pełnowymiarową recenzję tego i to jest to!

Dlaczego wybrać przedłużacz SizeGenetics?

SizeGenetics weryfikacja: Sizegenetics Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

To jest bardzo dobre pytanie, jeśli wziąć pod uwagę ogromną ilość różnych przedłużacze penisa, które są dostępne.

Głównym powodem był system komfort, że jest jednym z absolutnie najlepszy (jeśli nie najlepszy) wszystkich przedłużacze penisa.

Dlaczego jest to dobry system komfort tak ważne?

Dwie najważniejsze rzeczy o jak skuteczne extender penis jest:

  1. Jak długo można nosić urządzenie
  2. A ile masz napięcie na nim.

Dobry system komfort jest ważne dla obu z nich i dlatego dobry komfort jest najważniejszą cechą przedłużacza penisa.

Jak to działa?

Jesteś w zasadzie wyciągając penisa już podczas korzystania z przedłużacza penisa. Siła ciągnąca będzie promować podział komórek w tkankach penisa, co czyniło go zarówno dłuższe i szersze.

Podział komórki jest bardzo powolny proces i dlatego ważne jest, aby używać przedłużacza tak długo, jak to możliwe.

Czy SizeGentics Przedłużacze naprawdę działa?

Krótka odpowiedź brzmi: tak , ale jestem pewien, że jesteś bardziej zainteresowany w dłuższej odpowiedzi, że mogę dostarczyć jak można przeczytać w dół przez resztę tej strony internetowej, aby zobaczyć, jak ten produkt zawiera co innego nie może, jak długo bierze, ile wzrostu osoba może spodziewać. Wszystkie te pytania będą odpowiedział w pełny .

Jak mówią, że SizeGenetics Extender nie zawiodę cię jak inni …

Stało się oczywiste, że wielu ludzi poszukuje się mieć dłuższe i grubsze penisa tak, że mogą one zadowolić seksualnie swoich partnerów o wiele lepiej. Wola podobać prawdopodobnie doprowadziły do poszukiwania wielu różnych urządzeń na powiększanie penisa.

Reszta paczki zapewni Ci kilka problemów , które można uniknąć z SizeGenetics.

Po pierwsze, nie jest  bez znaczenia uczucie dyskomfortu, gdy osoba ma na sobie przedłużenie penisa. To uczucie należy unikać , ponieważ jeśli urządzenie czuje się niezręcznie niż osoba będzie znacznie mniej prawdopodobne, aby go używać tak często, jak powinny, w celu uzyskania wyników rozmiarów , czego szukają. Ale jak powiedziałem, to jest całkiem znośny i nie boli.

Trudno też wierzyć, że urządzenie nie pomoże. Oto, co jest zawarte w systemie przedłużającego Sizegenetics Ultimate.

Po drugie, wiele produktów może powodować pewne wstępne wyniki, ale to nie znaczy, że są one trwałe. Co za okrutny podstęp byłoby zacząć zapewniają doskonałe rezultaty w dodanego rozmiaru penisa, a potem mieć zabrane!

To co gorsze produkty przedstawić swoim klientom, a to jest zdecydowanie coś SizeGenetics może pomóc uniknąć.

Po trzecie, gorsze produkty będą powodować znaczny ból , gdy osoba nosi funkcji powiększenia doznaje erekcji.

Jeśli tak się dzieje, to nie jest określony potencjał szkoda nastąpi. Ostatnią rzeczą, osoba musi wystąpić jest zakłopotanie poszkodowanej penisa podczas gdy po prostu szukających pomocy z osobistym problemem.

Jeśli masz doświadczenie którykolwiek z tych problemów z urządzeniami na powiększanie penisa, to jest na pewno czas na krok do wielkich lig i wypróbować nowy i atrakcyjny produkt, który może przyczynić się do wypełnienia swoich potrzeb.

Czy to naprawdę działa jak mówią?

Po I zaczął używać tego produktu, nie było natychmiastowe i zauważalna różnica z innymi próbowałem wcześniej, a to dlatego, że warunkiem prawdziwego komfortowe uczucie .

Spójrzmy prawdzie w oczy, że coś dołączony do penisa prezentuje wiele okazji do dyskomfortu, ale SizeGenetics powiększenie penisa układ pasuje jak ulał. Jest to 16-drożny system komfort , który pozwala mu czuć się prawie jak jesteś ubrany w ogóle nic.

Można zdecydować się na stosowanie tylko jednego z elementów podtrzymujących 16 lub wykorzystać je w połączeniu ze sobą, aby uczynić go jeszcze bardziej komfortowe.

Będzie poruszać i kontrakt z penisa, niezależnie od wielkości i zachęcić i umożliwić spójną i stały wzrost przy użyciu tego fantastycznego i wydajnego produktu, który przynosi wymierne rezultaty i większy rozmiar penisa. Spójrz na moje wyniki po użyciu go do czterech miesięcy do około 6 godzin dziennie .

Po krótkim czasie, z zastosowaniem systemu SizeGenetics rzeczywiste i konkretne wyniki zostały zmierzone i sprawdzany. Jest światło na końcu tunelu. Robi się tak, że moja żona nie może się doczekać, aby zobaczyć, co program zrobił dla mnie.

Jak go używać?

Dobra urządzenie jest montowane we właściwej długości i gotowe do pracy, ale jak go używać?

  1. Zabierz swoje Extender i umieścić jeden koniec paska komfort w przedniej części i pozostawić drugi koniec kręci.
  2. Umieścić pierścień podstawy przedłużacza wokół penisa i docisnąć ją do swojego ciała.
  3. Włóż drugi koniec paska przez otwór komfortu i zacisnąć opaskę wokół penisa tuż poniżej żołędzi prącia (głowy).
    Jest to również krok, w którym można korzystać z różnych części systemu komfortu, spróbuj różnych opcji i wybrać ten, który Ci się podoba i go używać.
  4. Dostosować trakcję z dwoma kołami, przenieść je do ruchu wskazówek zegara, aby uzyskać więcej trakcji lub przeciwnie do niższej przyczepności.
    Widać siłę uciągu na pręty sześciokątne, mają wiersze dla każdego 300g. siły trakcyjnej.

Moja dzienna rutyna

Ważne jest, aby przyzwyczaić się do noszenia przedłużacz przed umieszczać zbyt dużej siły uciągu na. To taka sama jak każda inna forma treningu fizycznego.

Pamiętaj, aby zmierzyć rozmiar penisa (zarówno długości i obwodu) przed rozpoczęciem, to bardzo motywacja po uruchomieniu widząc swoje pierwsze zyski.

Mam podzielić moje sesje zmiękczaczy w ilości do 3 części z indywidualnym bramką dla każdej części – można użyć tej samej techniki, jeśli chcesz (to działało bardzo dobrze dla mnie).

Część pierwsza – Początek:

Główny cel: Przyzwyczajenie się do noszenia urządzenie i znalezienie najbardziej komfortowe ustawienia.

Ta część była przez pierwsze 3 dni i stosowane przedłużacz od 1 do 3 godzin dziennie przy bardzo małej przyczepności. Próbowałem nowy komfort ustawienia za każdym razem użyłem przedłużacz i znaleźć moje ulubione ustawienia.

Druga część – The nagromadzenie:

Główny cel: Przechodzenie z bardzo małą przyczepność do maksymalnej przyczepności i zwiększyć czas używany do 8 godzin dziennie.

Te części zajęło mi 5 tygodni, gdzie zwiększone trakcję w każdym tygodniu i zwiększenie czasu spędzam przy użyciu przedłużacza z 1-3 godzin do 6-8 godzin dziennie.

Trzecia część – Mielenie:

Główny cel: Uzyskanie większego penisa!

To jest, gdy wszystkie „magia” dzieje się niezależnie od faktu, że nie ma magicznego tylko ciężka praca i czas będzie Ci większy penis.

Użyłem SizeGenetics z maksymalną trakcję i między 6 a 8 godzin każdego dnia przez 10 miesięcy! Jest to bardzo długie i żmudne zadanie i dużo determinacji trzeba wyciągnąć go wyłączyć, ale w końcu to wszystko jest tego warte!

Mogę cieszyć się trwale większego penisa resztę życia za stosunkowo „niewielkiej” ilości czasu spędzam nad tym projektem.

Wskazówki: Możesz podzielić się sesje-zmiękczaczy na mniejsze bloki. Jeśli masz zamiar użyć przedłużacza do 4 godzin, że dzień następnie podzielić je na 4 x 1 godzinę lub 2 x 2 godziny, to wszystko zależy od ciebie.

Jak jest jakość SizeGenetics?

Urządzenie to składa się z najwyższej jakości materiałów i pochodzi z 16 rozmiarów komfortu gwarancją, która jest jedną z najlepszych części tego narzędzia powiększania penisa.

Ma to ogromne znaczenie, ponieważ lepiej się czuje, tym częściej nosić urządzenie będzie wykorzystywane, a które w sposób naturalny prowadzi do bardziej znaczących wyników w znacznie szybszy sposób.

Wiele z tych zawodnikówbolesne w użyciu, a to oznacza, że są one przyczyną szkody na osobie. Skutecznym narzędziem powiększania penisa będzie czy nie powinno być bolesne. Ból jest oznaką problemu nie postępu.

Ale nie pomylić lekki dyskomfort z bólem, bo jak masz prawdopodobnie słyszał i jak to się mówi;

Bez pracy nie ma kołaczy.

SizeGenetics oferuje kilka pakietów z różnym stopniem poparcia i literatury, który pochodzi z nimi, aby pomóc w przeżywaniu najszybsze i najbardziej efektywne powiększenie penisa.

Jest to typ 1 urządzenie medyczne i jest wspierany przez różnych lekarzy i specjalistów. Mam połączyć kilka z nich poniżej, dzięki czemu można czytać ich mandatów.

Dowód SizeGenetics

Dowodem na temat produktu polega na tym uczuciem z satysfakcją , że czuję się, kiedy wchodzi się do sypialni. Istnieje wyraźna fizyczne zmiany w długości i grubości mojego penisa i to jest fantastyczne.

Jednak jest to psychologiczny zmiana, która była znacznie bardziej zaskakujący wynik z wykorzystaniem systemu SizeGenetics.

Moja pewność siebie nigdy nie była większa , a to jest plus dla mojej żony i mnie. To nie było tak, zanim nasz seks był zły, ale miał ustaloną jakości do niego.

Teraz nie tylko jest znacznie bardziej ekscytujące, ale przygoda jest z powrotem, a celem zadowolić żonę na bardziej spójny został osiągnięty.

Widzieliście moje wyniki wyżej, tak że powinno być wystarczającym dowodem na to, że działa plus fakt, że Sizegenetics oferują gwarancję sześciomiesięczną tak, że powinno być więcej niż wystarczający dowód, bo nie widzieliśmy nikogo innego oferując taką długą gwarancję.

Nie większe dowody mogą być dostarczone, ponieważ zaufanie i poczucie władzy doprowadziły do zupełnie nowy poziom relacji dla mojego małżeństwa i że jest bezcennym towarem.

Nie wspominając już o niezliczonych ilości uwagi mediów , że urządzenie otrzymało, Pamiętam, jak oglądałem powtórkę z ulubionej talk-show prowadzonym przez Jonathan Ross na BBC i odsunął się od tego urządzenia jest to pole.

Będę pisać aż film wkrótce w którym prezenter na innym bardzo popularnym kanale faktycznie korzysta z tego urządzenia przez kilka tygodni i zauważa pozytywne rezultaty w swej długości penisa. Pół cala mają być dokładne!

Więc zwrócić uwagę na to, albo jeśli po prostu nie mogę się doczekać, potem można szukać go w YouTube.

Czy SizeGenetics warto wtedy?

Oczywiście, że jest!

Jeśli czujesz się jak rozmiar penisa jest problem, a następnie próbuje użyć powiększenia penisa nosze jak SizeGenetics jest zdecydowanie coś, co należy zbadać.

Wyniki przyjdzie dość szybko z tego systemu ze względu na komfort , że stanowi i nie pozwoli Ci poczuć się nieswojo w ogóle podczas próby jej używać.  Im bardziej go używać, tym lepsze będą wyniki.

A kto jeszcze oferuje cały sześciomiesięczna gwarancją? Na pewno wiem, czy to działa, czy też nie w 6 miesięcy , dzięki czemu można mieć pewność, aby kupić go, ale tylko z ich oficjalnej stronie internetowej inaczej, nie można skorzystać z ich pół roku gwarancji.

Ponadto, są one obecnie oferuje opcję gwarancyjną za bardzo niewielką opłatą, który zagwarantuje, że jesteś pokryty jeśli coś pójdzie nie tak z urządzeniem. Wybierz z różnych pakietów dostępnych począwszy od ich najmniejsza, średnim lub dużym opakowaniu.

Więc co masz do stracenia?

kliknij tutaj, aby zamówić SizeGenetics teraz online »

FLASH SALE 20% OFF »