SizeGenetics Nuolaida Kaina Ir Kupono – Pirkti Mažiau

Home » Review » sizegenetics » SizeGenetics Nuolaida Kaina Ir Kupono – Pirkti Mažiau

SizeGenetics yra vienas iš labiausiai pripažintų varpos ilginančių gadgets rinkoje. SizeGenetics Kaina su nuolaida ir atkarpos – nusipirkti už mažiau. Tai iš tikrųjų buvo maždaug už 2 metus, šiuo metu (

Last Updated on

SizeGenetics Kaina su nuolaida ir atkarpos - Pirkti Mažiau

SizeGenetics yra vienas iš labiausiai pripažintų varpos ilginančių gadgets rinkoje. SizeGenetics Kaina su nuolaida ir atkarpos – nusipirkti už mažiau. Tai iš tikrųjų buvo maždaug už 2 metus, šiuo metu (nuo 1995) ir padarė ją per visus bandymus ir abejojančių, paliekant daug klientų laimingas. Tai iš tikrųjų buvo mediciniškai patikrintas ir remia populiarių gydytojų skaičius. Mes tikrai vis dėlto jums nešališką apžvalgą, pagrįstą mūsų testą.

Mano apžvalga (12 mėnesių naudoti)

Aš jau pasinaudojant SizeGenetics Extender vienerius metus dabar. Turėjau Off porą savaičių (dėl asmeninių priežasčių), tačiau apskritai aš iš tikrųjų buvo nešioti jį nuolat. SizeGenetics Kaina su nuolaida ir atkarpos – nusipirkti už mažiau. Galiu suteikti jums paprastas požiūrį ir pasidalinti savo individualias pajamas.

Varpos ilgintuvai turi pranašumą prieš siurblių, nes jie suteikia dar daugiau ilgalaikių rezultatų. Tai yra todėl, kad jūs galite dėvėti dėl daugelio val per dieną ilgintuvą, o siurblys gali būti daromos tik naudoti iš kelių minučių duše numerį. Neigiama yra tai, kad su ilgintuvu, jums nereikia gauti storesni ištinęs iš karto po naudojimo, kaip jūs padarėte su vandens siurbliai. Daugiau pažangių asmenys turite ir ilgintuvą ir siurblį. Manau, kad tai yra puikus derinys, tačiau dėl savo naudojimo laikotarpį, aš tik pasinaudojo SizeGenetics, absoliučiai nieko.

SizeGenetics veikia panašiai kaip pagrindinio raumenų proceso . Norėdami padidinti savo bicepsus aspektą, jums reikės pakelti svorius suskaidyti audinį, o paskui susigrąžinti jį taip, kad jis didesnis nei anksčiau. Panašus procesas naudoja su SizeGenetics sistemos įrankis. Tai “tęsiasi” varpa naudojant trauką ir po metu, jūs turėsite galimybę pamatyti rezultatus.

Kaip naudotis SizeGenetics?

SizeGenetics Kaina su nuolaida ir atkarpos - Pirkti Mažiau

Turėtum ketinate naudoti SizeGenetics Extender kasdien bent 3 valandas , už keletą mėnesių. Jums reikia daryti pertraukas, jei jūsų penis jaučiasi Raketa. Aš paprastai praleisti 1 ar 2 dienas kiekvieną savaitę. Bandymas reguliuoti pailgėjimas barai tiesiog pakanka, kad jūsų penis tikrai jaučia įtampą dar neturi išslysti. SizeGenetics Kaina su nuolaida ir atkarpos – nusipirkti už mažiau. Yra mokymosi kreivė gauti atitinkamą pusiausvyrą, todėl nereikia gauti Sapīcis pradžioje, jei kyla problemų.

Kuo daugiau laiko praleidžiate nešioti jį, tuo greičiau jūs tikrai pamatyti savo pelną. Jūs galite dėvėti ją savo namuose, pagal savo pants ar kelnės, arba kai jus atgaivinsiu. Gauti savo varpą į pusiau įsteigtas (jeigu esate gerai įrengti) po ta juosta SizeGenetics įrankis (toliau įtraukti DVD rodo tai gerai). Tai tikrai bus patogu su laisvais kelnės ar kelnes. Tight denims ar apatiniai gali būti problema. Taip pat, jei miegoti ant pilvuko, jums tikrai jausti skausmą.

SizeGenetics ilgintuvas turi tęsinius barai patvirtinamuosius optimalų dydį maždaug 10 colių. Tačiau, pasak atsiliepimų iš pažengusiems vartotojams, dėl varpos nei 9 colių , jis įgyja daugiau nepatogu nešioti ir sunkiau nuslėpti ilgintuvą pagal savo kelnių. SizeGenetics Kaina su nuolaida ir atkarpos – nusipirkti už mažiau. Jums reikės nešioti papildomą atmirkusius drabužius ir ilgesnį marškinėlius padėti paslėpti įtaisą.

Ar ji tikrai veikia? Mano rezultatai

SizeGenetics Kaina su nuolaida ir atkarpos - Pirkti Mažiau

Jūs tikrai pamatyti negrįžtamų pelną ilgio ir pavaržą po 8 mėnesių. Mačiau 0,5 colių pelnas dydžio vos po 1 mėnesio naudojimo.

Šie preliminarūs rezultatai dingo, nors kai aš paėmė ilgą pertrauką nenaudojant SizeGenetics (dėl asmeninių veiksnių). Grįžęs į įprastam naudojimui, tai buvo labai lengva gauti pelną atgal.

Po 6 mėnesių naudojimo pamačiau 1 colio padidėjimą.

Šiandien (po vienerių metų naudojimo) mano stačias varpos aspektas yra 1,8 colių ilgesnis nei ką aš pradėjau (aš pradėjau ne 5 colių). Aš iš tikrųjų nenaudojo SizeGenetics 2 savaitės norėdami pamatyti, jei rezultatai bus tikrai klijuoti, ir jie tai padarys, aš vis dar turiu 1,4 colių prieaugio.

Atkreipkite dėmesį: aš padariau naudotis SizeGenetics 5 valandas per dieną. Aš tikrai skirta proceso ir pamačiau rezultatus atitinkamai. Prieš ir po nuotraukas bus paskelbtas vėliau.

Spauskite čia norėdami užsisakyti SizeGenetics online dabar »

Kuris SizeGenetics paketas pasirinkti?

SizeGenetics Kaina su nuolaida ir atkarpos - Pirkti Mažiau

Vertė leidimas paketą sudaro tik lovelėje (Medicinos tipo 1 prietaisas) ir mokymo DVD. Numatytieji patogumui kilimėlis, dirželis, ir pratęsimas barai tilptų pradžioje, bet laiko, jums bus noras dar daugiau komforto alternatyvas ir daugiau galingas ruožas. Ilgalaikis naudojimas yra pagrindinis taškas už SizeGenetics (arba bet kokį Extender tipas).

Jei stokojanti pinigų, kiek vertas versija yra puikus pradžios, kaip jūs gali nuolat gauti papildomų komponentų atskirai ateityje. SizeGenetics Kaina su nuolaida ir atkarpos – nusipirkti už mažiau. Bet jei jūs turite pinigų, dabar ji yra labai rekomenduojama, kad jūs gauti Išplėstinė patogumas ar Ultimate System , nes tai bus labiau prieinamos per tam tikrą laiką. Teisė čia yra labiausiai pastebimas premiją, kad gausite:

  • 58 būdas maksimaliam komfortui sistema: multi-antgalio (parodyta dešinėje) yra dalių ir galvos lovos, kad bus tikrai sumažinti trina ir užtikrinti savo varpos galvutę, kad ji daug patogesnė. Tikrai praktiškas ilgalaikiam naudojimui.
  • Traukos Plius Milteliai ir pogarantinio drėkinamasis (Įtraukiamos tik su Ultimate System): Milteliai vystosi traukos tarp lovelę ir varpos todėl stresas tikrai bus stipresnis ir daug patogesnis (gali būti pakeistas su kūdikių pudra). Drėkintuvai paspartins ląstelių regeneracijos procedūrą.

Ultimate sistema taip pat yra SizeGenetics treniruotės DVD ir 3M komforto klijus. Tie elgtis turėti bet neprivalomas. Kai dėl paties įtaisą, Advanced Comfort paketas turi Every Little Thing.

Diskretiškas Pristatymas Pristatymas

SizeGenetics siūlo nemokamą pristatymą ir labai diskretišką pristatymą į generinių dėžutę. Nebus bet kokias žymeles, ar nuotraukas, kurios gamina produkto komponentus. SizeGenetics turi Šiaurės Amerikoje pareigas, todėl, jei jūs gyvenate ten jums tikrai gauti produktas labai greitai. Tarptautiniai pervežimai gali užtrukti ilgiau. SizeGenetics Kaina su nuolaida ir atkarpos – nusipirkti už mažiau.

Kur pirkti SizeGenetics?

SizeGenetics Kaina su nuolaida ir atkarpos - Pirkti Mažiau

See jai perkate SizeGenetics iš valdžios institucijų interneto svetainės. Naudokite diskonto norma kodas SG10 už papildomą 10% nuolaida su nuoroda per. Elementai yra pagaminti JAV ir užtikrinti aukščiausią kokybę. Mes turėjome nuoskaudas, susijusias su kitų perpardavėjų, kad vartotojai gautų prieinamą plastiko made-in-Kinija komponentų, kurie negali turėti kartu. A tai daug galima rasti eBay . Jų nepirkote , nebent turite papildomų $ 30 iki smūgis, 1 mėnesį laukti, kol ji į laivą, ir valandų nusivylimas numeris bandant įdėti šį dalyką kartu ir palaikykite be nukristi. Atminkite, kad eBay, vaizdai nepatinka faktinį įrenginio jūs tikrai gauti.

Pirmieji SizeGenetics nemokamai

Taip, kaip jūs galėjote klausėsi, SizeGenetics veikia daug (jau keletą metų, todėl aš nemanau, kad tai kada nors anksčiau dingsta), kad jei jūs siunčiate jiems savo prieš ir po vaizdų pelnas, jie duos jums visiškai kompensavimas, ir jums laikyti prietaisą. Girdėjome atgal iš kai kurių mūsų vartotojams, kad jie turėjo galimybę efektyviai panaudoti šį sandorį. Tik laimikis yra, kad jums reikia turėti, kad reikalinga mažiausiai 6 mėnesius įrenginį ir imtis daug išsamius vaizdus (steigti, pusiau stačias, ir glebus) visoje plėtrai.

Tiesiog niekšiškas rinkodaros metodas, kuris padeda SizeGenetics auga populiarumas

Spauskite čia norėdami užsisakyti SizeGenetics online dabar »

FLASH SALE 20% OFF »