SizeGenetics Läbivaatamine Enne & Pärast Tulemused – Kas Tõesti Parim?

Home » Review » sizegenetics » SizeGenetics Läbivaatamine Enne & Pärast Tulemused – Kas Tõesti Parim?

SizeGenetics on vaid üks üks tunnistas peenise laieneva seadmete turul. SizeGenetics Review Of Enne & Pärast tulemused – kas see on tõesti parim ?. See on tegelikult olnud ar

Last Updated on

SizeGenetics Review Of Enne & Pärast Tulemused - kas tõesti parim?

SizeGenetics on vaid üks üks tunnistas peenise laieneva seadmete turul. SizeGenetics Review Of Enne & Pärast tulemused – kas see on tõesti parim ?. See on tegelikult olnud juba 2 aastakümmet praegu (sest 1995) ja kannatasin kõik kontrollid ja kriitikud, jättes mitmed tarbijad rõõmus. See on tegelikult meditsiiniliselt testitud ja toetavad mitmed populaarsed arstid. Me kindlasti siiski pakkuda teile erapooletu hindamise, mis põhineb meie uurimine.

Minu Review (12 kuud kasutada)

Ma olen tegelikult kasutades SizeGenetics pikendus kaheteistkümnekuuliseks praegu. Mul oli paar välja nädalat (üksikute põhjustel), kuid kokku ma tegelikult seljas seda regulaarselt. SizeGenetics Review Of Enne & Pärast tulemused – kas see on tõesti parim ?. Ma teile pakkuda siiras vaatepunktist ja jagada oma individuaalse kasu.

Peenisepikendused on eelis pumbad sest need annavad rohkem pikaajalisi tulemusi. See on, sest sa võiksid panna pikendus mitu tundi kogu päeva, samas kui pump saab kasutada ainult mitu minutit dušš. Puuduseks on see, et laiendina, sa ei saada paksemaks Kukkoileva kohe pärast kasutamist nagu sa teha veepumbad. Rohkem arenenud klientidest on nii laiendina ja pumpa. Usun, et see on suurepärane kombinatsioon, aga ajaks minu kasutamiseks, ma ainult kasutatud SizeGenetics, absoluutselt mitte midagi muud.

SizeGenetics toimib sarnaselt põhi lihaste hoone protsess . Et suurendada oma biitseps suurus, pead tõsta kaalu murda kudede siis taastada veenduda, et see on suurem kui varem. Sarnast menetlust kohaldatakse koos SizeGenetics süsteemi vahend. See “venitab” peenise kasutades veojõu ja pärast aega, saate näha tulemusi.

Kuidas kasutada SizeGenetics?

SizeGenetics Review Of Enne & Pärast Tulemused - kas tõesti parim?

Sa pead eesmärk kanda SizeGenetics Extender jaoks vähemalt 3 tundi iga päev , mitu kuud. Sa peaksid puruneb, kui teie peenis tõesti tunneb tõusu. Ma tavaliselt vältida 1 või 2 päeva nädalas. Proovi muuta pikendamise baarid lihtsalt piisavalt nii oma peenise tõesti tunneb pinget, kuid ei pagema. SizeGenetics Review Of Enne & Pärast tulemused – kas see on tõesti parim ?. On õppimiskõver saada parim tasakaal nii ei saada heitunud alguses, kui teil on tekkinud probleeme.

Veelgi aega veedate seljas on, seda kiiremini te kindlasti näha oma kasumit. Võite kanda seda oma kodus, vastavalt oma püksid või püksid, või siis, kui puhata. Võta oma peenise tuleb pooleldi luua (kui sa ei ole hästi riputatud), siis rihma SizeGenetics vidin (komplektis DVD näitab seda hästi). See on kindlasti sobivad lahti püksid või püksid. Tight teksased või aluspesu võib probleem olla. Ka siis, kui sa magad kõhuli, siis tõesti tunne ebamugavust.

SizeGenetics extender on pikenemist baarid säilitada optimaalne suurus oli umbes 10 tolli. Siiski, vastavalt tunnistused uuenduslikke kasutajate jaoks peenis üle 9 tolli , see saab veelgi rahutu kanda ja raskem varjata extender all oma püksid. SizeGenetics Review Of Enne & Pärast tulemused – kas see on tõesti parim ?. Sa pead kasutama ekstra lahti rõivaste ja palju pikema särgi selleks, et aidata varjata seadme.

Kas see tõesti toimib? Minu tulemusi

SizeGenetics Review Of Enne & Pärast Tulemused - kas tõesti parim?

Näed püsiva tulu suurus ja ümbermõõt pärast 8 kuud. Nägin 0,5 tolline paranev pikkuse pärast lihtsalt 1 kuu kasutamist.

Need esimesed tulemused kadus aga pärast võtsin pikka pausi seadmata SizeGenetics (üksikute tegurite). Pärast saada tagasi regulaarne kasutamine, see oli lihtne saada kasu tagasi.

Pärast 6-kuulist kasutamist nägin 1 tollise tõusu.

Täna (pärast 12-kuulist kasutamist) minu püsti peenise suurus on 1,8 tolli pikem kui just see, mida ma hakkasin (hakkasin läbi 5 tolli). Ma ei ole kasutanud SizeGenetics 2 nädala, et näha, kas tulemused on kinni, ja nad teevad, Mul on endiselt 1,4 tolli kasu.

Pange tähele: ma kasutanud SizeGenetics 5 tundi iga päev. Ma tegelikult menetlusele kulunud ja nägi tulemused vastavalt. Enne ja pärast pildid kindlasti pannakse hiljem.

kliki siia, et tellida SizeGenetics online praegu »

Milline SizeGenetics paketti valida?

SizeGenetics Review Of Enne & Pärast Tulemused - kas tõesti parim?

Väärtus Edition kimp sisaldab ainult kanderaami (kliinilised 1. tüüpi vidin) ja juhendmaterjalide DVD. Vaikimisi mugavust pad, bänd, ja pikenemise baarid sobi alguses, kuid aja jooksul, siis oleks kindlasti soov rohkem mugavust alternatiive ja võimsam venitada. Pikaajaline kasutamine on peaasi taga SizeGenetics (või mis tahes PAH).

Kui teil on rihmaga raha, Value Edition on suurepärane algus, kui sa võid alati saada ekstra komponente iseseisvalt hiljem. SizeGenetics Review Of Enne & Pärast tulemused – kas see on tõesti parim ?. Samas, kui sul on raha, siis nüüdseks väga soovitatav, et te saada Advanced mugavus või Ultimate süsteemi , kuna see on odavam pikemas perspektiivis. Siin on silmapaistvamad lisatarvete, et te saada:

  • 58 Way Ultimate Comfort System: multihead- tükk (näitas paremal) sisaldab komponente ja head voodid, mis kindlasti vähendab hõõrumist ja kindlustada oma peenise visiit oleks palju mugavam. Äärmiselt mugav pikaajaline kasutamine.
  • Traction Plus pulber ja järelhooldus niisutaja (kaasas ainult Ultimate System): Pulber toodab haare vahel välivoodi ja peenise nii rõhk on kindlasti tugevam ja palju muud hubane (saab muuta talk). Kreem kindlasti kiirendab rakkude taasteket protsessi.

Ultimate süsteemi täiendavalt funktsioonid SizeGenetics teostamine DVD ja 3M mugavuse plaastrid. Need käituda veel ei ole kohustuslik. Aastal seoses vidin, Advanced Mugavuskomplekt on iga väike asi.

Diskreetne Kättetoimetamine

SizeGenetics kasutada tasuta kättetoimetamise ja diskreetne vedu ühine kasti. Hetkel ei ole kindlasti tahes tüüpi silte või pilte, mis vallandavad komponentide toodet. SizeGenetics on töökohal Põhja-Ameerikas, nii et kui sa elad seal siis saada toote väga kiire. Rahvusvaheline vedu võib võtta palju kauem. SizeGenetics Review Of Enne & Pärast tulemused – kas see on tõesti parim ?.

Kust osta SizeGenetics?

SizeGenetics Review Of Enne & Pärast Tulemused - kas tõesti parim?

Tee teatud teil osta SizeGenetics alates Euroopa Liidu veebisait. Kasutage hinnalangusele koodi SG10 eraldi 10% soodsamad lingiga üle. Elemendid on tehtud Ameerika riigis ning tagada parima kvaliteediga. Meil oli probleeme seoses erinevate teiste edasimüüjatega, et kliendid on saadud taskukohane plastikust tehtud-in-Hiina osad, mida ei hoia kokku. Palju neid saab leida eBay . Ärge ostke need , kui teil on ekstra $ 30 kuni puhuda, Thirty Day ootama seda laeva ja paljude tundi pettumust üritab panna see asi kokku ja hoidke vähendamata. Pidage meeles, et ebay.com, fotod ei ole nagu tegelik seade siis kindlasti saada.

Kuidas SizeGenetics tasuta

Jah, kui olete kuulanud, SizeGenetics töötab pakkumise (mitu aastat praegu, nii et ma ei usu seda kunagi läheb ära), et kui sa saadad neile oma enne ja pärast pilte kasum, nad pakuvad teile täielik hüvitamine ja saad hoida seadme. Kuulasime tagasi mitmed meie kliendid, et nad suutsid efektiivselt kasutada seda lahendust. Ainult saak on, et sa pead olema vahend vähemalt 6 kuud ja võtta mitu terviklikku fotod (panna, poolpüstiselt ja longus) kogu arengule.

Lihtsalt alatu turundus tehnikat, mis aitab SizeGenetics kasvab populaarsus

kliki siia, et tellida SizeGenetics online praegu »

FLASH SALE 20% OFF »