SizeGenetics Extender: Revízia A Výsledkov (2017)

Home » Review » sizegenetics » SizeGenetics Extender: Revízia A Výsledkov (2017)

Bol som s využitím SizeGenetics cez rok v súčasnej dobe, a vzhľadom na to, že po ceste mnoho ľudí sa vyjadrili pýtať nejaké naozaj chytré vyšetrovania (mnohé z nich sú chytrí, tak ako tak), a wh

Last Updated on

SizeGenetics Extender: Revízia a výsledkov (2017)

Bol som s využitím SizeGenetics cez rok v súčasnej dobe, a vzhľadom na to, že po ceste mnoho ľudí sa vyjadrili pýtať nejaké naozaj chytré vyšetrovania (mnohé z nich sú chytrí, tak ako tak), aj keď to má vlastne robil môj vyhodnocovanie webové stránky mimoriadne veľa viac useful– svoje veľmi málo užitočné pre každého, pokiaľ to nie je rýchlo prístupné. SizeGenetics Extender: Recenzie a výsledkov (2017).

Výhody použitia SizeGenetics Dlhodobé

Jedná sa o oficiálne poistné tvrdení firmy. Ich uvedenie v zozname odhaliť výhody Ja osobne zažil vs presne to, čo som bol informovaný by som zažiť. Poďme;

  • Správna penilní zakrivenie
  • Rastú 1-3 sunie sa na dĺžku
  • zvýšenie obvodom
  • zlepšiť sebavedomie
  • Voľný Extender pre Pred & Po fotky

Prečo som šiel s SizeGenetics

SizeGenetics Extender: Revízia a výsledkov (2017)

Vybral som SizeGenetics, pretože je to jeden z najviac  dôveryhodných zväčšenie penisu zariadenia  na trhu. SizeGenetics Extender: Recenzie a výsledkov (2017). Majú skutočne beened okolo 16 rokov, a za tú dobu boli skutočne odporúčajú lekári, plastickými chirurgmi a získal svoje miesto ako  Type 1 Medical Device zväčšenie penisu certifikát CE .

To je dôležité si uvedomiť, pretože  niekoľko ďalších penis nastavovací značky sú z lekárskeho hľadiska certifikované . Pre tých, ktorí nevedia, Certifikát klinický gadget je k dispozícii pre jednotlivé gadgets, ktoré boli  schválené pre použitie v fyzickom Therapy y, chirurgii a liečbu v konkrétnych liečebných postupov. Syntetická srdce tiež identifikovaný ako lekársky gadget. (CE je tretia strana, nezávislá organizácia venovanú určenie kvality zdravotníckych pomôcok).

Po mojich prvých šiestich mesiacoch užívania …

SizeGenetics je to najlepšie finančné investície som v sebe v rokoch. Funguje to, nemohol som ju ukryl pod mojimi šaty, a je tak viac pohodlné (a nositeľné) v porovnaní s oboma generických plnidlami som kúpil z eBay. Potom, čo na sebe po dobu jedného mesiaca som videl malý nárast o 1cm. Po 3 mesiacoch som bol 2,2 centimetra dlhšiu čo je prakticky kompletná palec väčšie než predtým. Som na sedem mesiacov v súčasnej dobe, a ja som jednoducho nad 4cm vo vývoji, asi 1,1 palca väčší.

Nechcem používať ho cez víkend, pretože som zápasiť so svojou priateľkou, ale inak som sa udržať ju na 8 hodín každý deň. Je to celkovo celkom pohodlné. SizeGenetics Extender: Recenzie a výsledkov (2017). Jeho riziká voľný spôsob, ako zväčšiť dĺžku penisu. Pre obvod nie je to tá najlepšia vec tam vonku, má obvod kmeňa až posilnená potom, čo robia cvičenia. V opačnom prípade jeho cenným zariadení na zvýšenie mojej sebavedomie a schopnosť ísť hlboko v mojom srdiečko.

SizeGenetics Výsledky / Pred & Po fotky

SizeGenetics Extender: Revízia a výsledkov (2017)

Mohli ste vidieť ešte viac vyplývajú z reálnych jedincov na pred a po strane, ktorý je venovaný len SizeGenetics výsledky. Ten však je môj individuálny pred a po obrázok z použitia SizeGenetics po dobu 6 mesiacov. Moje výsledky sú jeden kompletný palec rastu veľkosti! Som stále nosiť zariadenie extender, a bude aj naďalej nahrávať aktualizácie, ako som získať oveľa viac veľkostí. Videl som pôvodnej veľkosti 0,25 po 3 mesiace značkou. Zvyšok prišiel relatívne pomaly.

Comfort Level & trakcie

SizeGenetics Extender: Revízia a výsledkov (2017)

SizeGenetics využíva MDA technológie v kombinácii s ich patentovaným komfortným systémom 16-way. Pre niekoho, kto má vlastne nikdy predtým používal penis extender, jeho bude skutočne cítiť trochu trápne na začiatku, a to prevýšenie byť v skutočnosti zostal jasné z, ale za použitia podložky, a duálny popruhy úplne robí to oveľa pohodlnejšie navyše. SizeGenetics Extender: Recenzie a výsledkov (2017). Rozdiel tu je schopnosť použiť buď gumovú hadičku, alebo širšie silikónový pásik v kombinácii s tlmením a gázou. To udržuje vaše penis teplý, pohodlný, bez stláčanie a nepohodlie, a čo je najdôležitejšie pretiahol.

Častým problémom penis plnidlami je “preklz” .Thats, keď ste uvedenie na zariadení, a vzhľadom k trakcie spárovaný s natiahnutými penisu, hlava elopes z oprátky. Skôr SizeGenetics dodáva na výber, či využijú širšie popruh alebo oprátky technikou, ktorá umožňuje zvoliť najlepší spôsob, ako odstrániť preklzávaniu pre vás. Nie je to najlepšie, ale jej lepšie v porovnaní s lacnejšie možností.

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online »

Balenie a Extender Quality

SizeGenetics Extender: Revízia a výsledkov (2017)

Obal a extender je skvele zostavený. Ak Apple bol v organizácii penis Zosilnená obaly by vyzerať rovnako. Je dodávaný v koženom situáciu s každú maličkosť igelitovú fóliu, všetko veľmi hygienické. Každá maličkosť sa hodí svoj vlastný penový zástupný bezrizikové vedenia, keď je prípad uzavretý až ho mohli zamknúť vyradení zvedavými očami.

Myslel som, že zámok a tajomstvo bolo pekné, mnohí ľudia s najväčšou pravdepodobnosťou zvyknutý ju potrebujú, ale to je niečo, čo kúpiť pre seba, zvýšiť na vlastnú päsť, a vzhľadom na to, že jeho individuálne, vrátane schopnosti zamknúť to bolo skôr chladný koncept. SizeGenetics Extender: Recenzie a výsledkov (2017). Cestovné puzdro je podobne included– nepoužívajte ho cez detektor kovov inak chcete diskutovať, prečo je váš rozkrok spúšťa poplašné systémy.

penilní rovnanie

SizeGenetics je účinný penis vyrovnávajúci gadget tiež, a to v skutočnosti bolo odporučené lekárskymi odborníkmi pre Peyronieho choroby po mnoho rokov. Ohnuté penis, alebo prehnané zakrivenie doľava alebo doprava, môžu byť opravené v priebehu niekoľkých mesiacov. Nosenie toto vyrovnanie obrysov alebo uhly iste zároveň zvýšiť svoje dĺžky, takže jeho win-win situácia a. Výcvik a prehľady pre zväčšenie penisu sú tiež použiteľné pre penilní rovnanie, takže žiadna rôznych smerov sa skladala zo pre tento konkrétny účel.

Penis zdravotné cvičenia a školenia

Patria sem aj niektoré tréningové DVD, veľká PenisHealth predplatné (v skutočnosti to naozaj skvelý hodnote) a niektoré penis fitness digitálne knihy, ktorá v podstate cvičí vás k tomu kegels a spôsoby, ako udržiavať prietok krvi konzistentné. Manuálne Vylepšenie penis bol asi po veľmi dlhú dobu, výhodou tohto zariadenia robí váš penis augmentácie pasívne. Nemôžete mať svoje nohavice dole po celú dobu robí ťahové cviky, čo je miesto, kde penis nástavce možno nájsť v.

Pre tých, ktorí sú cynickí, ak nechirurgické zlepšenie penis skutočne funguje (a vy si nemyslím, že v minulosti a po fotkách), tam bol krátky článok publikoval v denníku Daily Mail o výkonnosti.

Trochu viac hĺbka s PenisHealth Subscription– jeho často vnímaná ako low-cost “add-on”, a nie celkom využitý. PenisHealth DVD a on-line stránky vám ponúka viac ako 34 cvičení, aby posilnili svoje erekcie, zvýšiť krvný obeh a zlepšiť sex-súvisiace stammina. Nie sú rýchle malé návrhy, a to buď, že dať nejaký čas priamo do toho viac ako 200 skutočné fotky a 100 videí, v ktorých sú uvedené podrobné spôsoby, ako robiť cvičenia.

Sú to nie je rozhodujúce len k zvýšeniu prietoku krvi a stammina either- Myslím, že tieto sú nevyhnutné, ak ste uvedenie na penise extender po dlhú dobu. SizeGenetics Extender: Recenzie a výsledkov (2017). Musíte udržiavať novú krv a streamovanie kyslíka do buniek v penise tak dostanete výsledky rýchlo.

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online »

Trakčné Prášok a Ultimate Package

SizeGenetics Extender: Revízia a výsledkov (2017)

Trakčná prášok používajú ako bezplatného Perk pre jednotlivcov, ktorí sa zaviažu k dosiahnutiu väčšej a poradie SizeGenetics Konečný balíček. Majte na pamäti, predtým sme hovorili o preklzu? To je ďalší spôsob, ako zabrániť tomu, aby problémy, jeho všeobecne prášok, ktorý sa vyvíja oveľa väčšie trenie pre kapely držať do. Tie prášok váš člen pred využitím vášho nástavec pre daný deň.

The Ultimate Package taktiež má čistiace obrúsky a následnej starostlivosti hydratačný krém. Krém a sila sú určite veci, ktoré mohli kúpiť od medikácie obchode, napriek tomu jeho nádherné odmenu pre ľahké funkcií a udržuje svojho partnera od konzumovať celý môj krém sa domnieva, že jej obzvlášť utajované.

dodacie podmienky

Ako väčšina ponúk on-line Dnes, oni ponúkajú dopravu úplne zadarmo a diskrétne distribúcie v prostom poli. Majú pobočky v Oregone, ak zostanete v USA ste zvyknutý musieť počkať 6 týždňov pre vlastné mades a stagnujúci USPS zásielky. Ak ste mimo dodávky štáty neprijmú 6 týždňov, budete ho získať oveľa rýchlejšie.

Záruka a záručné Review

SizeGenetics ponúka  záruku 6-mesačné vrátenie peňazí . Jeho oficiálne záruky, a tvrdia, ak nechcete vidieť nejaký druh vývoja v šiestich mesiacoch používania SizeGenetics, ktoré vám ponúkne celkovú náhradu. To je úplne rozumné, budete chcieť väčší penis a majú zariadenia, ktoré potrebujú na dosiahnutie svojho cieľa. SizeGenetics Extender: Recenzie a výsledkov (2017). Oni vás uistiť, ak využijete len to, čo majú, budete určite vidieť výsledky a ak nie budú určite ponúkne vám späť svoje peniaze. Založený na ich pred a po obrázky som si istý nikto žiada o svoje peniaze späť.

Podpora produktov, spoločenstva a motivácia

SizeGenetics Extender: Revízia a výsledkov (2017)

Najväčší aspekty self zlepšenie je podpora, motivácia a nápad. Ak chcete zostať motivovaný, aby to na každé ráno pred prácou, musíte mať faktor pre túžiť ju. Musíte vidieť ďalšie jedinci to robia, a myslím, že v priebehu niekoľkých mesiacov budete určite vidieť rast. Ak nemáte k podpornej skupine, začnete chýbať dní používať, a čoskoro sa stane ďalšia vec, ktorú ste získali a odložiť do skrine.

Preto vás vyzývam, aby ste skontrolovať fórum. Potom, čo si objednáte, pozdraviť a zdieľať svoje ciele s nami. Vezmite si svoje merania a pred vstupom fotografiu mať na účte, a začať hľadať na rozvoj ďalších jednotlivcov. Čítať a pýtať sa a začať s manuálnym zväčšenie penisu dnes získať pocit, pre neho. Rozširovanie váš penis z 5in do 7in vyžaduje osobné venovanie času a iniciatívy. Venovať teraz, a za 6 mesiacov, budete určite uvažovať o svoje vlastné v rôznych ways- vaša dôvera bude 10x, čím je dnes.

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online »

FLASH SALE 20% OFF »