SizeGenetics apžvalga Pažvelkite į mano rezultatai po 6 mėnesių!

Home » Review » sizegenetics » SizeGenetics apžvalga Pažvelkite į mano rezultatai po 6 mėnesių!

Last Updated on

Jei skaitote šį puslapį, tada jūs turite įrodyti, kad esate rimtas apie varpos plėtros, ir jūs ieškote atsakymų apie SizeGenetics .

Su visa laukinių pretenzijų , kad kai kurios įmonės daro daug žadančių didelius rezultatus , bet dar per su produktais, kurie absoliučiai nieko, bet atimti pinigus į savo piniginę.

Jūs matyt girdėjote apie šį naują plėtros priemonę, kuri padės bet kuris asmuo, pagerinti jų varpos dydį, bet esate gamtoje skeptiškai Bet kokio produkto, kuris leidžia šiuos reikalavimus rūšių.

Kas nori išleisti pinigus ir jį švaistomi nuplėšti prekę?

Aš apžvalgos straipsnis SizeGenetics varpos ilgintuvai 2014 pabaigoje ir prietaisas įspūdį man daug – aš nusprendžiau pirkti ilgintuvą ir ją naudoti mažiausiai 6 mėnesius duoti pilnos peržiūrą jį ir tai viskas!

Kodėl aš pasiimti SizeGenetics ilgintuvą?

SizeGenetics apžvalga: SizeGenetics Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Tai labai geras klausimas, kai jūs atsižvelgti į didelį kiekį įvairių varpos ilgintuvai, kurie yra prieinami.

Pagrindinė priežastis buvo komforto sistemos, tai yra tarp absoliučiai geriausia (jei ne geriausias) visų varpos ilgintuvai.

Kodėl gera Comfort sistema taip svarbu?

Du svarbiausi dalykai, apie tai, kaip veiksmingai varpos extender yra:

  1. Kaip ilgai jums dėvėti įrenginį
  2. Ir kiek įtampos turite jį.

Geras komfortas sistema yra svarbi tiek iš jų ir tai, kodėl gera komfortas yra vienintelis svarbiausias bruožas varpos extender.

Kaip tai veikia?

Jūs iš esmės traukdami savo varpą ilgiau, kai jūs naudojate varpos extender. Ištraukimo jėga skatins ląstelių dalijimąsi savo varpos audinius, taigi todėl tiek ilgesnis ir platesnis.

Mobilusis skirstymas yra labai lėtas procesas, todėl labai svarbu naudoti ilgintuvą tiek ilgai, kiek įmanoma.

Ar SizeGentics plėstuvai tikrai veikia?

Trumpas atsakymas yra “taip” , bet aš esu įsitikinęs, kad jūs esate daugiau domina ilgą atsakymą, kad galiu teikti, kaip jums skaityti žemyn per šio tinklalapio poilsio pamatyti, kaip šis produktas suteikia tai, ką kiti gali ne, kaip ilgai jis trunka, kiek augimas asmuo gali tikėtis. Visi šie klausimai bus atsakyti į visą .

Kaip jie sako SizeGenetics plėstuvas neleis jums žemyn kaip ir kiti …

Ji tapo akivaizdu , kad daugelis vyrų ieško , turėti ilgesnes ir storesnes varpą , kad jie gali įtikti savo partneriams seksualiai daug geriau. Valia įtikti tikriausiai paskatino jus surasti įvairių varpos plėtros įrenginių daug.

Pakuotės poilsio jums suteiks kai kurių problemų , kad jūs galite išvengti su SizeGenetics.

Pirma, yra  nereikšmingas diskomforto jausmas, kai asmuo dėvi varpos extender. Tai jausmas turėtų būti vengiama , nes jei prietaisas jaučiasi nepatogiai, nei asmuo bus kur kas mažiau tikėtina , kad jį naudoti taip dažnai, kaip jie turėtų siekiant gauti dydis rezultatus jie ieško. Bet kaip sakiau, ji yra gana pakenčiamas ir negadina.

Taip pat sunku pasitikėti, kad įrenginys nebus jums padėti. Čia yra tai, kas įeina į Sizegenetics Ultimate Extender sistema.

Antra, daugelis produktų gali sukelti kai kurių pradinių rezultatų, tačiau tai nereiškia, kad jie yra nuolatinis. Kokia žiauri apgauti, kad būtų pradėti teikti puikių rezultatų pridėtinės varpos dydžio ir tada juos paimti!

Tai yra tai, ką prastesnės kokybės produktus pateikti savo klientams, ir tai yra tikrai kažkas SizeGenetics gali padėti išvengti.

Trečia, prastesnės kokybės produktus ketina sukelti didelį skausmą , kai asmuo dėvi plėtros įrankis patiria erekciją.

Jei tai vyksta, tai yra neabejotinas potencialas žalos atsirasti. Paskutinis dalykas, žmogus turi patirti yra iš nukentėjusiosios varpos varžymasis , o tiesiog ieško pagalbos su asmens problema.

Jei bet kuris iš šių problemų, susijusių su savo varpos plėtros prietaisų, tai tikrai laikas žingsnis iki didelių lygas ir pabandyti naują ir įtikinamą produktą, kuris gali padėti užpildyti savo poreikius.

Ar ji tikrai veikia, kaip sakoma?

Kai aš pradėjau naudoti šį produktą, ten buvo iš karto ir pastebimas skirtumas nuo kitų bandžiau anksčiau, ir tai yra dėl to, kad pateikė tikrą patogų jausmas .

Leiskite face it, turintys kažką pridedamas prie jūsų varpos pristato daug galimybių už diskomfortas, bet SizeGenetics varpos plėtra sistema tinka kaip pirštinė. Tai 16-būdas Comfort sistema , kuri leidžia tai pajusti beveik kaip jūs dėvėti nieko.

Galite pasirinkti naudoti tik vieną iš 16 paramos vienetų arba naudoti juos kartu viena su kita, kad jis net patogesnis.

Tai bus perkelti ir sutartis su savo varpą, nepriklausomai nuo jų dydžio ir skatinti ir leisti nuoseklų ir nuolatinį augimą naudojant šį fantastišką ir veiksmingą produktą, kuris atneša realius rezultatus ir didesnį varpos dydžio. Paimkite mano rezultatai prižiūrėti jį naudoti keturis mėnesius maždaug 6 valandas per dieną .

Po trumpą laiką , naudojant SizeGenetics sistemą Nekilnojamasis ir ilgalaikis materialusis rezultatai buvo išmatuoti bei patikrinti. Yra ne tunelio gale šviesos. Jis vis tiek, kad mano žmona negali laukti, kad pamatytumėte, ką ši programa padarė už mane.

Kaip man jį naudoti?

Gerai prietaisas surinktas reikiamu ilgiu ir pasiruošęs eiti, bet kaip man jį naudoti?

  1. Paimkite savo ilgintuvą ir įdėti vieną galą komforto dirželis priekinėje dalyje ir palikti kitą galą kabinti aplink.
  2. Vieta bazinę žiedas aplink varpos extender ir paspauskite jį į savo kūną.
  3. Įdėkite kitą galą komforto dirželis per skylę ir priveržkite dirželį aplink varpos tiesiog žemiau varpos galvos (Glans).
    Tai taip pat veiksmas, kuriuo galite naudotis įvairiose komforto sistemos, išbandyti įvairius komforto galimybes ir pasirinkti vieną, kad jums patinka ir naudoti jį.
  4. Pakoreguokite sukibimą su dviem ratais, perkelti juos pagal laikrodžio rodyklę daugiau traukos arba prieš laikrodžio rodyklę už mažesnę trauką.
    Jūs galite pamatyti traukos jėga šešiakampių barų, jie turi linijas kiekvienam 300g. traukos jėgos.

Mano kasdienybė

Svarbu priprasti prie dėvėti ilgintuvą prieš įdėdami daug traukos jėga. Tai tas pats, kaip bet kurios kitos formos fizinio lavinimo.

Nepamirškite įvertinti savo varpos dydžio (tiek ilgio ir pavaržą), prieš pradedant, tai labai motyvacija, kai jūs pradėsite matyti savo pirmuosius laimėjimus.

Aš padalinti mano ekstenderį sesijas į 3 dalis individualus tikslas kiekvienai daliai – Jūs galite naudoti tą patį metodą, jei jums patinka (jis dirbo labai gerai man).

Pirmoji dalis – pradžia:

Pagrindinis tikslas: priprasti prie dėvėti įrenginį ir rasti patogiausias nustatymus.

Ši dalis buvo pirmieji 3 savaites ir aš naudojamas ekstenderį nuo 1 iki 3 valandų kiekvieną dieną su labai mažai traukos. Bandžiau naują komfortą nustatymą kiekvieną kartą aš naudojamas, kad ilgintuvą ir radau savo mėgstamą nustatymą.

Antroji dalis – didėjimas:

Pagrindinis tikslas: Ėjimas iš labai mažai traukos iki maksimalios traukos ir padidinti laiką naudojamas 8 valandas per dieną.

Šis dalys paėmė mane 5 savaites, kur aš padidino sukibimą kiekvieną savaitę ir padidino laiką praleidžiu naudodami ilgintuvą 1-3 valandas 6-8 valandas per dieną.

Trečioji dalis – grind:

Pagrindinis tikslas: Gauti didesnę varpą!

Tai kur visi “Magic” atsitinka be to, kad nėra magija tik sunkus darbas ir laikas bus jums didesnę varpą.

Aš SizeGenetics su maksimalios traukos ir tarp 6 ir 8 valandos kiekvieną dieną 10 mėnesių! Tai labai ilgas ir sunkus uždavinys, ir jums reikia nustatyti daug traukti ją išjungti, bet, galų gale, visa tai verta!

Galiu mėgautis nuolat didesnis varpos mano likusį gyvenimą už santykinai “trumpam” laiko praleidžiu prie šio projekto.

Patarimai: Jūs galite padalinti savo ekstenderį sesijas į daugiau valdomų blokus. Jei ketinate naudoti ilgintuvą 4 valandas tą dieną, tada juos padalinti į 4 x 1 valandą arba 2 x 2 valandas, kad viskas priklauso nuo jūsų.

Kaip yra kokybė SizeGenetics?

Šis prietaisas yra sudarytas iš aukščiausios kokybės medžiagos ir ateina su 16 dydžio komforto garantija, kuri yra vienas iš geriausių dalių šio komersanto įrankis.

Tai yra gyvybiškai svarbu, nes tuo geriau jis jaučiasi nešioti prietaisą tuo dažniau ji bus naudojama, ir kad bus natūraliai sukelti daugiau reikšmingų rezultatų , bet ir daug greičiau būdu.

Daugelis konkurentų yra skausminga naudoti, ir tai reiškia, kad jie sukelia žalą į asmenį. Veiksminga varpos plėtros įrankis arba neturėtų būti skausmingas. Skausmas yra problema ne pažangos ženklas.

Bet ne klaida tiek diskomfortas su skausmu, nes, kaip jūs tikriausiai girdėjote ir kaip sakoma;

Per kančias į žvaigždes.

SizeGenetics suteikia keletą paketų su įvairaus laipsnio paramos ir literatūros, kuri ateina su jais padėti patiria greičiausias ir labiausiai veiksmingas varpos plėtros.

Tai 1 tipas medicinos prietaisas ir remia įvairių medicinos gydytojų ir specialistų. Aš kartu sudėjus keletą iš jų mažesnė, todėl galite skaityti savo kredencialus.

Įrodymas Iš SizeGenetics

Įrodymas apie produktą slypi jausmaspasitenkinimo , kad jaučiu, kai aš įveskite miegamasis. Yra neabejotinas fizinis pasikeitimas į ilgį ir storį mano varpos, ir tai yra fantastinis.

Tačiau, tai yra psichologinis pokytis, kad buvo labiau stebina rezultatas naudojant SizeGenetics sistemą.

Mano pasitikėjimas dar niekada nebuvo didesnis , ir tai buvo pliusas mano žmona ir man. Jis buvo ne taip, kaip mūsų seksas prieš buvo blogai, bet ji turėjo iš anksto kokybę į jį.

Dabar ne tik kad tai yra daug įdomesnis, bet nuotykių grįžo, ir malonus mano žmoną ant daugiau nuosekliai tikslas buvo pasiektas.

Jūs matėte mano rezultatus aukščiau, kad turėtų būti pakankamai įrodymų, kad jis veikia plius tai, kad Sizegenetics pasiūlyti šešių mėnesių garantija , kad turėtų būti daugiau nei pakankamai įrodymų, nes aš nemačiau kas nors kitas siūlo tokį ilgą garantija.

Ne didesnis įrodymai gali būti pateikiami, nes pasitikėjimas ir jausmas galia lėmė visiškai naują lygį Santykių mano santuokos ir tai yra neįkainojamas preke.

Jau nekalbant apie daugybę kiekius žiniasklaidos dėmesio , kad šis prietaisas gavo, aš prisiminti žiūrint iš mėgstamus pokalbių šou Hosted by Jonathan Ross ant pakartotas BBC ir jis ištraukė šį prietaisą iš IT aikštelę.

Aš rašyti iki vaizdo netrukus kai vedėjas kitą labai populiarus kanalas iš tikrųjų naudoja šį prietaisą per kelias savaites ir pastebi teigiamų rezultatų savo varpos ilgį. Pusė colio turi būti tiksli!

Taigi saugokis už tai, arba jei jūs tiesiog negali laukti, tada jūs galite ieškoti jį sau “YouTube”.

Ar SizeGenetics verta Tada?

Žinoma, tai yra!

Jei jaučiatės lyg dydžio varpos yra problema , tada bando naudoti komersanto neštuvų kaip SizeGenetics yra tikrai kažkas, kad jūs turėtų ištirti.

Rezultatai ateis gana greitai su šia sistema, nes komfortas , kad ji suteikia ir nebus jums jaustis nepatogiai ne visi, kai bandote jį naudoti.  Kuo daugiau jūs jį naudoti, tuo geriau jūsų rezultatai bus.

Ir kas dar siūlo visą šešių mėnesių garantija? Jūs tikrai žinote, jei jis dirbo ar ne 6 mėnesius , todėl galite būti tikri, kad perka jį, bet tik iš savo oficialioje svetainėje kitaip, jūs negalite pasinaudoti savo pusę metų garantija.

Be to, jie dabar siūlo garantinį variantą labai mažą mokestį, kuris užtikrins, kad jūs esate, kuriems, jei kas nors negerai su prietaisu. Pasirinkite iš skirtingų paketai nuo jų mažiausio, vidutinio ar didelio paketą.

Taigi, ką jūs got to lose?

Spauskite čia norėdami užsisakyti SizeGenetics online dabar »

FLASH SALE 20% OFF »