Sizegenetics Apžvalga 2017 – Nepirkite Prieš Skaitant šį

Home » Review » sizegenetics » Sizegenetics Apžvalga 2017 – Nepirkite Prieš Skaitant šį

SizeGenetics yra tik vienas iš nustatytų varpos ilginančių gadgets rinkoje. Sizegenetics apžvalga 2017 – Nepirkite prieš skaitant tai. Jis buvo maždaug už 2 metus ir dabar (considerin

Last Updated on

Sizegenetics apžvalga 2017 - Nepirkite prieš skaitant šį

SizeGenetics yra tik vienas iš nustatytų varpos ilginančių gadgets rinkoje. Sizegenetics apžvalga 2017 – Nepirkite prieš skaitant tai. Jis buvo maždaug už 2 metus ir dabar (turint omenyje, kad 1995 m) ir išliko visus testus ir filmų kritikų, paliekant daug vartotojų patenkintų. Tai iš tikrųjų buvo moksliškai išbandytas ir remia populiarių gydytojų skaičius. Mes tikrai vis dėlto suteikti jums nešališką vertinimą, pagrįstą mūsų tyrimui.

Mano apžvalga (12 mėnesių naudoti)

Aš jau naudojant SizeGenetics ilgintuvą vienerius metus dabar. Turėjau Off porą savaičių (atskirų veiksnių), tačiau apskritai aš jau jį dėvėti nuolat. Sizegenetics apžvalga 2017 – Nepirkite prieš skaitant tai. Aš galėtų suteikti jums paprastas nuomonę ir pasidalinti savo individualias pajamas.

Varpos ilgintuvai turi virš siurblių pranašumą dėl to, kad jie teikia daugiau ilgalaikių rezultatų. Kad yra dėl to, kad galima naudoti plėstuvą keletą valandų per dieną, o siurblys gali būti naudojamas tik nuo min duše skaičius. Trūkumas yra tai, kad su ilgintuvu, jums nereikia gauti storesni ištinęs iš karto po naudojimo, kaip jums atlikti su vandens siurbliai. Išplėstinė klientai turi tiek žinutę ilgintuvą ir siurblį. Manau, kad tai yra puikus derinys, bet ir dėl savo naudojimo, aš tiesiog naudojami SizeGenetics, absoliučiai nieko kito laikotarpio.

SizeGenetics veikia panašiai kaip pagrindinio raumenų proceso . Norėdami padidinti savo bicepsus aspektą, jūs turėsite pakelti svorius suskaidyti audinį, o paskui susigrąžinti įsitikinti, kad tai didesnis nei anksčiau. Panašus procesas taikomas su SizeGenetics sistemos įrankis. Tai “tęsiasi” varpą panaudojant sukibimą ir po ilgo laiko, turėsite galimybę pamatyti rezultatus.

Kaip naudotis SizeGenetics?

Sizegenetics apžvalga 2017 - Nepirkite prieš skaitant šį

Turėtumėte ketina įdėti SizeGenetics Extender bent 3 valandas per dieną , daugelio mėnesių. Jums reikia daryti pertraukas, jei jūsų penis tikrai jaučiasi Raketa. Aš apskritai išvengti 1 ar 2 dienas per savaitę. Pabandykite dar kartą pakoreguoti pailgėjimas barai tiesiog pakanka, kad jūsų penis tikrai jaučiasi, tačiau įtampa neturi išslysti. Sizegenetics apžvalga 2017 – Nepirkite prieš skaitant tai. Yra mokymosi kontūras gauti tinkamą pusiausvyrą, todėl nereikia gauti erzina ne pradedant jei jūs patiriate problemų.

Kuo daugiau laiko praleidžiate ją naudojant, The daug greičiau pamatysite savo pelną. Galima nešioti namuose, pagal jūsų kelnių ar kelnės, arba kai tu miegi. Gauti savo varpą būti pusiau stačias (nebent esate gerai supakuoti) po ta juosta SizeGenetics įtaisą (iš DVD susidedanti rodo tai gerai). Tai bus patogu su atsukami džinsus ar kelnes. Tight kelnės ar apatiniai gali būti problema. Taip pat, jei miegoti ant pilvo, pajusite skausmą.

SizeGenetics ilgintuvas turi tęsinius barai patvirtinamuosius maksimalią maždaug 10 colių. Nepaisant to, Feed Pagal atsiliepimų iš pažangių asmenims, kad varpos nei 9 colių , jis įgyja dar labiau nepatogu nešioti ir sunkiau nuslėpti ilgintuvą pagal savo kelnių. Sizegenetics apžvalga 2017 – Nepirkite prieš skaitant tai. Jūs turite naudoti papildomą laisvesnė drabužius ir daug ilgesnį marškinėliai padėti nuslėpti įtaisą.

Ar ji tikrai veikia? Mano rezultatai

Sizegenetics apžvalga 2017 - Nepirkite prieš skaitant šį

Pamatysite nuolatines pajamas dydžio ir pavaržą po 8 mėnesių. Mačiau 0,5 colių pelnas dydžio po tiesiog 1 mėnesio naudojimo.

Šie preliminarūs rezultatai išblėso, nors kai aš paėmė ilgą pertrauką be išleisti SizeGenetics (atskirų veiksnių). Grįžęs į reguliaraus naudojimo, tai buvo lengva gauti pelną atgal.

Po 6 mėnesių naudojimo pamačiau 1 colio padidėjimą.

Šiandien (po 12 mėnesių naudojimo) Mano stačios varpos dydis yra 1,8 colių daug ilgiau, palyginti su ką aš pradėjau (aš pradėjau ne 5 colių). Aš iš tikrųjų nenaudojamos SizeGenetics 14 dienų norėdami pamatyti, jei rezultatai bus klijuoti, ir jie tai padarys, aš vis dar turiu 1,4 colių prieaugio.

Atkreipkite dėmesį: aš padariau naudotis SizeGenetics 5 val kasdien. Aš tikrai skirta proceso ir pamačiau rezultatus tinkamai. Prieš ir po nuotraukas tikrai bus paskelbta vėliau.

Spauskite čia norėdami užsisakyti SizeGenetics online dabar »

Kuris SizeGenetics paketas pasirinkti?

Sizegenetics apžvalga 2017 - Nepirkite prieš skaitant šį

Vertė leidimas paketas apima tik lopšys (medicinos rūšies 1 įtaisas) ir mokymo DVD. Numatytieji komfortas kilimėlis, dirželis, ir pailgėjimo barai tilptų pradžioje, tačiau palaipsniui, jums tikrai nori daugiau patogumo rinktis ir daugiau galingas ruožas. Ilgalaikis naudojimas yra pagrindinė idėja SizeGenetics (arba bet Extender rūšies).

Jei stokojanti pinigų, verta Edition yra puiki pradžia, kaip jūs galite nuolat pirkti papildomų dalių atskirai vėliau. Sizegenetics apžvalga 2017 – Nepirkite prieš skaitant tai. Bet jei jūs turite pinigų, šiuo metu tai yra labai rekomenduojama, kad jūs gauti Išplėstinė patogumas ar Ultimate System , manydama, kad tai bus labiau prieinamos per tam tikrą laiką. Žemiau Ryškiausias Papildomos sąlygos, kad jūs tikrai gaunate:

  • 58 būdas maksimaliam komfortui sistema: multi-galvutė punktas (atskleidė dešinėje) yra dalys ir galvos lovos, kad neabejotinai sumažins trina, ir užrakink varpos apsilankymo padaryti jį patogesnį. Labai patogu ilgalaikis naudojimas.
  • Traukos Plius Milteliai ir pogarantinio drėkinamasis (Įtraukiamos tik su Ultimate System): Milteliai sukuria sukibimą tarp lovelę ir varpos todėl stresas tikrai bus stipresnis ir daug patogesnis (gali būti pakeistas su talko miltelių). Kremas paspartins audinių atauga procedūrą.

Ultimate sistema papildomai turi SizeGenetics Pratimai DVD ir 3M patogios klijai. Tie elgtis turėti bet neprivalomas. Kalbant apie patį prietaisą, Advanced Patogumas paketas turi Every Little Thing.

Diskretiškas Pristatymas Pristatymas

SizeGenetics teikti visiškai nemokamą pristatymą ir labai diskretišką pristatymą į generinių dėžutę. Yra tikrai bus ne visi etiketes ar nuotraukas, kurios išskiria The produkto turinį. SizeGenetics turi Šiaurės Amerikoje pareigas, todėl, jei jūs gyvenate ten jums tikrai gauti produktas labai greitai. Tarptautiniai pervežimai gali užtrukti daug ilgiau. Sizegenetics apžvalga 2017 – Nepirkite prieš skaitant tai.

Kur pirkti SizeGenetics?

Sizegenetics apžvalga 2017 - Nepirkite prieš skaitant šį

Įsitikinkite, perkate SizeGenetics iš valdžios institucijų interneto svetainėje. Naudokite nuolaidų kodą SG10 už papildomą 10% nuolaida su aukščiau esančią nuorodą. Dalys yra pagaminti JAV ir užtikrinti aukščiausią kokybę. Mes turėjome problemų dėl kitų perpardavėjų, kad klientai gauti pigūs plastikiniai made-in-Kinija dalių, kurios negali turėti kartu. A tai daug galima rasti eBay . Jų nepirkote , nebent turite papildomų $ 30 iki smūgis, Trisdešimt diena palaukti, kol ją pristatyti, ir kelios valandos pablogėjimą bando dėti tai, ką kartu ir palaikykite be mažėja. Turėkite omenyje, kad eBay, nuotraukos yra ne taip, kaip tikrą nuorodą jūs tikrai gauti.

Pirmieji SizeGenetics nemokamai

Taip, kaip jūs galėjote klausėsi, SizeGenetics veikia an offer (iš šiuo metu metus, todėl aš nemanau, kad tai kada nors anksčiau dingsta), kad jei jūs siunčiate jiems savo prieš ir po nuotraukas pelnas, jie tikrai duos jūs visiškai grąžinimas, ir jūs pasieksite išlaikyti įrenginį. Mes klausėmės atgal iš kelių mūsų klientams, kad jie turėjo galimybę sėkmingai panaudoti šį sandorį. Tik laimikis yra, kad jums reikia turėti už nuorodą bent jau 6 mėnesius ir užtrukti keletą išsamius vaizdus (įsteigtas, pusiau stačias, o kabančios) visoje progresavimą.

Tiesiog niekšiškas rinkodaros metodas, kuris padeda SizeGenetics auga populiarumas

Spauskite čia norėdami užsisakyti SizeGenetics online dabar »

FLASH SALE 20% OFF »