SizeGenetics סקירה של לפני ואחרי תוצאות – האם זה באמת הכי טוב?

Home » Review » sizegenetics » SizeGenetics סקירה של לפני ואחרי תוצאות – האם זה באמת הכי טוב?

“הגודל לא קובע”. זה בדיוק מה המדינה נשים רבות. עם זאת, אם אתה אדם פרטי שאינו באמת מדידה עד במחלקת גודל, אתה יודע כי הוא לא reall

Last Updated on

“הגודל לא קובע”. זה בדיוק מה המדינה נשים רבות. עם זאת, אם אתה אדם פרטי שאינו באמת מדידה עד במחלקת גודל, אתה יודע שזה לא באמת נכון.  גודל עושה עניין. 

אתה יכול לקבוע פשוט כמה זה חשוב לא רק לגבי אינץ אתה לא צריך, עם זאת לגבי מאכזב או חמיצת סיכוי קשור למין.

הודות לאינטרנט, יש כיום אלפי אפשרויות זמינות עבור גברים המנסים למצוא דרך לשפר מימד הפין. SizeGenetics סקירה של לפני ואחרי תוצאות – האם זה באמת הטוב ביותר ?. אבל אל כל אחד מן הגישות הללו באמת עובד?

למעשה, אתה עלול להיות מופתע. יש לפחות פריט אחד זמין באמת יכול לעשות עלייה מרשימה ובלתי הפיכה בממד פין, וזה נקרא SizeGenetics.

SizeGenetics סקירה של לפני ואחרי תוצאות - האם זה באמת הכי טוב?

הסיפור שלי | סקירת Real SizeGenetics

אני הולך להודיע ​​לך על SizeGenetics בעוד רגע. עם זאת הראשונה שאני רוצה להודיע ​​לך את הסיפור שלי. מפני שקראת SizeGenetics שלי להעריך, אני חושב שאתה יכול לקבל את היכולת לקשר.

נולדתי עם micropenis. זוהי בעיה שבה הפין הוא היה שלי little– מהרגיל פחות מ 3 אינץ ‘עבור רוב חיי. אני לא חושב שאני צריך להודיע לך בדיוק כמה מביך זה היה בשבילי. SizeGenetics סקירה של לפני ואחרי תוצאות – האם זה באמת הטוב ביותר ?. אני זוכר במהלך גיל ההתבגרות הרגשתי כל כך מביך, אבל שמרתי להאמין שאיכשהו דברים יהפכו כיוון בשבילי, כי זה היה משהו שאני בהחלט אגמל פשוט. עם זאת מעולם לא עשה.
ניסיתי לצאת עם נשים. כדי להיות פשוט, הרבה מהם ממש לא נראה ממש אכפת לי כל כך כשראו כמה מעט אני. עם זאת המכניקה של ממש התעלסות הייתה כאב אמיתי. יכולנו רק באמת לקבל את זה לפעול בתפקידים שונים, וזה פשוט לקח את כל החוצה המהנה של זה. סקס לעולם אינו מספק, ובהדרגה עם הזמן אני פשוט נכנעתי. בגיל 30 הייתי רק קיימתי יחסי מין עם כמה נשים אי פעם, ואני לא רואה שום סוג של הסתברות שאנסה שוב בעתיד. אני בעצם התמסרתי חיים שלמים של התנזרות כפויה. כבר הביטחון העצמי שלי נורה לעזאזל.

הסתכלתי לתוך הרבה הזדמנויות שונות. ניסיתי את כל הכדורים ותרופות קרמים ללא הועיל. בשלב מסוים אני אפילו בחזק כמו לשקול טיפול כירורגים! הרופא שלי דיבר עלי בפניו והמליץ משאבת הפין למדי. ניצלתי את זה וזה לא עזר, אולם רציתי תרופה לטווח ארוך. ואז נודע לי על SizeGenetics.

אני bewared על לבזבז כסף על עדיין אחד יותר “פתרון”, אשר עשוי להיות רק נטל על חשבון העו”ש שלי. אבל קבעתי כי אני בהחלט אנסה דבר האחרון להגדיר את זה. SizeGenetics סקירה של לפני ואחרי תוצאות – האם זה באמת הטוב ביותר ?. אף על פי כן, הייתי מוכן להשקיע כסף על ניתוח. SizeGenetics יהיה הרבה פחות יקר בהשוואה לזו, והרבה פחות מפחיד גם כן. שאלתי doc שלי מה הוא נחשב ההצעה שלי, והוא אמר ללכת על זה כל עוד אני נזהר ולנצל את המאריך כראוי.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

מהו SizeGenetics?

SizeGenetics סקירה של לפני ואחרי תוצאות - האם זה באמת הכי טוב?

נוסע של הניסיון האישי שלי, כמו גם כמה מן SizeGenetics בוחן סקרתי, זה עשוי להיות מאריך הפין הטוב ביותר בשוק כיום. אם אתה לא יודע הרבה מרחיבי פין בדבר, אתה יכול להיות לחקירה בדיוק מה זה דורש.

זה פשוט. SizeGenetics הוא כלי אשר תשים על עבור לגבי שעות (או מספר, אם אתה רוצה) ביום לאורך משך חודשים. SizeGenetics מעמיד במתח עדין על הפין שלך, מאריך במימדיו בהדרגה לאורך זמן.

למה ללכת עם Extender הפין?

ייתכן שאתה תוהה, “למה אני צריך לנסות מאריך פין במקום משאבת פין או טבליות או טכניקה אחרת?”

ובכן, רוב גלולות פין בדרך כלל אינן למעשה נוצר כדי לפתח כל סוג של רווחים קבועים מבחינת ממד. אלה שטוענים כי יש בהחלט לא ינתנו תוצאות משמעותיות (אם בכלל סוג של תוצאות בכל דרך). SizeGenetics סקירה של לפני ואחרי תוצאות – האם זה באמת הטוב ביותר ?. גלולות פין יכולות להיות מעשיות מאוד, אבל הרוב המכריע של אותם נוצרים לעלייה מיידית (משך סוג ויאגרה) או עבור סוג מסוים של אין אונות.

מה לגבי קרמים, ג ‘לים, ועוד? טיפולים האקטואליים אלה עשויים ליצור כמה דחיפת ממד לטווח קצר, ובכל זאת היא כמעט אף פעם לא באמת גלויה.

ייתכן גם לברר על אימונים שונים אתה יכול לנסות אפילו משקולות אתה יכול לעשות שימוש. אני מציע להתרחק שיטות אלה. הם יכולים להיות מסוכן ועלול לגרום נזק בלתי הפיך אם אתה לפצוע בעצמך. הם גם אי נוחות גדולה!

כשמדובר משאבות פין, אלה באמת יכולים ליצור עלייה ניכרה בגודל היקפו. אבל הרווחים הם זמניים וכלל כמה סכנות רפואיות במקום משמעותיות. SizeGenetics סקירה של לפני ואחרי תוצאות – האם זה באמת הטוב ביותר ?. אתה צריך לשים על להקת שמירה לאורך מין כדי לשמור על דם הנוסף הפין שלך. אחרי שאתה לוקח אותה (בסביבות חצי שעה מאוחר יותר), הגודל שלך יהיה בהחלט לחזור מייד למטה שוב.

מאריך פין הוא המוצר היחיד שם בחוץ, אשר יכול לספק לך עם רווחי קיימא בגודל!

SizeGenetics סקירה של לפני ואחרי תוצאות - האם זה באמת הכי טוב?
SizeGenetics האם מאריך הפין הקליני מוכח בלבד

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

האם SizeGenetics עובד?

השאלה הענקית כמובן (מילה כאן משחק מתוכנן) היא האם SizeGenetics הייתה מסוגלת לספק. תן לי לספר לך בדיוק מה דמה החוויה האישית שלי!

SizeGenetics מפורסם כבעל “58-הדרך האולטימטיבית נוחות מערכת” ובכן, כאשר בתחילה לקחתי הכלי הזה מהתיבה זה היה זמין (אשר מאוד היה paaged בדיסקרטיות), זה נראה משהו עדיין נוח. בעודי שמעתי במו-אוזניי כמה אנשים בדיחה, מרחיבי הפין באמת מופיעים כמו הגאדג’טים עינויים מימי הביניים.

SizeGenetics סקירה של לפני ואחרי תוצאות - האם זה באמת הכי טוב?

אז נדהמתי כאשר שמתי אותו על ושיניתי אותו וזה בסופו של דבר להיות מאוד נוח. הייתי נרגע הוא התאים לי מדי.

אני מתכוון, אני מזהה אותו נעשה עבור אנשים עם פין קטן, אולם מאז היה לי micropenis, דאגתי שאני אהיה כמו גם זעיר להשתמש בו.

כיוונתי אותו כדי לוודא שזה המופעל רק קצת מתח והשאיר אותו על. אני אמת הוא שאני בקושי הבחנתי hr פטירתו. לפעמים שכחתי שאני משתמש בו. זה היה איך מתבלט זה היה.

עבור בני הזוג הראשון של שבועות, שמתי רק על SizeGenetics עבור בדבר שעות ביממה. SizeGenetics סקירה של לפני ואחרי תוצאות – האם זה באמת הטוב ביותר ?. לאט כי התחלתי ללבוש אותה עבור סכום עוד ועוד פעמים; מדי פעם אני פשוט שכחתי להוריד אותו. זה לא ממש מוכר מתחת לבגדים שלך, עם זאת אני עדיין באמת הרגשתי הכי נוח ללבוש אותה כשהייתי סתם להסתובב בבית לבדי.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

אני לא יהיה קיים. אתה צריך להיות סבלני מאוד להשיג תוצאות עם מוצר זה. זה לא שירות לילה מעל. אתה גם צריך להיות יסודי מאוד. אני לא מאמין נמנעתי יום בודד במשך 6 חודשים שלמים שאני השתמשתי בה. אני לא למעשה לראות הרבה בשיטת פיתוח עבור 2 החודשים הראשונים או, עד לנקודה שבה שאלתי את עצמך אם זה היה עובד.

אני באמת שמח אני באמת לא להיכנע, בכל זאת, כי סביב סימן 3 חודשים התחלתי לראות התפתחות של ממש. לאחר מכן, אני additionaled הרבה יותר אורך, וזה התרחש באמת מיד. אני ולבסוף הייתה האטה לאחר הכיתי הסימן של שישה חודשים. ניסיתי ללבוש את הכלי מאז, עם זאת לא גיליתי עוד הישגים משמעותיים, אז אני חושב שיש לי לבלות גנטיקה משלי.

תנו לי לספר לך, זה ממש בסדר מבחינתי, כי כאן היא ההתקדמות שהשגתי:

  • אורך החל: 3.5 אינץ ‘
  • 1 חודש: 4.1 אינץ ‘
  • 2 חודשים: 4.4 אינץ ‘
  • 3 חודשים: 4.75 אינץ ‘
  • 4 חודשים: 5 אינץ ‘
  • 5 חודשים: 5.25 אינץ ‘
  • 6 חודשים: 5.6 אינץ ‘

ברצינות, אני לא יכול להגיד לך כמה מדהים זה. השגתי 2.1 אינץ ‘, שהיווה עבורי כמעט כמו הכפלת מימד של הפין שלי! זו הייתה חוויה מטורפת.

הסתכלתי למטה החל שלושה חודשים ואני פשוט לא יכולתי להאמין למה שאני רואה.

המשכתי להאמין שאני מפנטז או משהו, אבל בכל מוקדם בבוקר קמתי אשר אורך נוסף היה עדיין שם. האם אני לדון כי אלו הם הממדים הרופסים שלי? להשלים, אני גם גדול יותר. דבר על דחיפת ביטחון!

לא הייתה לי כל סוג של רווחים מבחינת היקפו, אך זה היה כמו שציפיתי. מרחיבי פין לא להגביר היקפו, גודל פשוט. זו הסיבה שאני עדיין להשתמש משאבת הפין שלי לפעמים.

במקרה אתה תוהה מה את תהליך השינוי היה כמו ככל שהתקדמתי, זה היה באמת מאוד קל ללא כאבים. מעולם לא הייתה אי פעם נקודה שבה גיליתי את המכשיר נע ללבוש. אם תעיין איך פין עבודת מרחיבים, תוכל להבין שהמתח מתפתח-מייקרו דמעות. SizeGenetics סקירה של לפני ואחרי תוצאות – האם זה באמת הטוב ביותר ?. תיקון הגוף שלך שירותי הקרעים על ידי הוספת גודל. זה נשמע נורא, נכון? זה לא ממש, לפחות לא עם SizeGenetics. אני בעצם אף פעם לא חוויתי שום סוג של אי נוחות או תופעות לוואי.

אין לך מושג כמה אני רוצה שעשיתי זה תקופות קודמות, לפני שאני ניסויים עם כל אלה טבליות ומשאבות וקרמים וג’ל. בזבזתי הלוואה הרבה על פתרונות פקק אלה (כמה מהם היו תופעות לוואי). היה לי רק לשלם עבור SizeGenetics פעם, והתוצאות והעבירו אותה הם קבועות.

איך אתה יכול לקנות SizeGenetics?

המקום היחיד שאתה יכול לגלות SizeGenetics לקנות מחובר. כיום, המערכת האולטימטיבית ™ SizeGenetics עולה 398.95 $, ואת הגרסה השווה ™ SizeGenetics מגדירה אותך בחזרה $ 199.95.

מהו מדהים זה אתה מקבל כסף ללא סיכון בחזרה להבטיח עבור 180 ימים.

התוצאה כעת 6 חודשים שלמים כדי לבדוק את gadget– די והותר זמן כדי לראות רווחים ניכרים בגודל. זה לקח חצי מהזמן הזה עבור SizeGenetics להפוך את חיי המין שלי סביב. זה יכול לעשות את אותו הדבר מאוד בשבילך.

אם אתה רוצה לחסוך כסף על SizeGenetics, זה הרגע לרכוש. אנו מספקים הנחת SizeGenetics ייחודית. לנצל קופון הנחה SizeGenetics הייחודית שלנו מקבל 10% הנחה. עסקה זו לא הולכת להתעכב במשך זמן רב, כך ליהנות ממנו כל עוד זה נמשך.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

FLASH SALE 20% OFF »