SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי

Home » Review » sizegenetics » SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי

אני כבר משתמש SizeGenetics במשך למעלה משנה עכשיו, ובהתחשב בכך לאורך דרך עסקות גדולות של אנשים הגיבו לשאול כמה שאלות חכמות באמת (הרבה מהם הם חכמים, ממילא), ואת ה- WHI

Last Updated on

SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי

אני כבר משתמש SizeGenetics במשך למעלה משנה עכשיו, ובהתחשב בכך לאורך דרך עסקות גדולות של אנשים הגיבו לשאול כמה שאלות חכמות באמת (הרבה מהם הם חכמים, ממילא), ובזמן הזה יש בעצם עשה דף ההערכה שלי מאוד נוסף handy– השימוש בו לא הרבה לאף אחד אם היא לא השגה בנוחות. SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי.

יתרונות השימוש SizeGenetics Long Term

אלה טענות הביטוח העיקריות שנעשו על ידי המשרד. לשים אותם כרשימה להראות את היתרונות חוויתי באופן אישי vs בדיוק מה נודע לי הייתי בהחלט לחוות. בוא נלך;

 • פין נכון עקמומיות
 • לגדול 1-3 ס”מ באורך
 • גדל היקפו
 • לשפר את הביטחון עצמי
 • Extender חינם עבור לפני ואחרי תמונות

למה הלכתי עם SizeGenetics

SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי

בחרתי SizeGenetics שכן הוא בקרב רוב  המכשירים להגדלת הפין האמינים  ביותר בשוק. SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי. הם beened במקום במשך 16 שנים, ובזמן הזה שהם בעצם כבר supporteded ידי רופאים, מנתחים פלסטיים, וצבר את מקומם בתור  התקן CE-מוסמך סוג 1 רפואי הגדלת פין .

זה חשוב לציין, כי  מותגי מאריך פין כמה אחרים מוסמכים מבחינה רפואית . למי שלא יודע, תעודת מכשור רפואי מסופק לגאדג’טים פרטים כי כבר  אושר לשימוש פיזי therap y, ניתוח, וטיפול בהליכים רפואיים ספציפיים. לב מפוברק גם הוא מסווג ככלי קליני. (CE הוא צד 3, ארגון עצמאי המוקדש לזיהוי מכשירים רפואיים באיכות.)

אחרי חצי שנה של השימוש הראשון שלי …

SizeGenetics היא ההשקעה היעילה ביותר שעשיתי לעצמי בשנים. זה עובד, אני יכול להסתיר אותו תחת הבגדים שלי, והוא בדרך הרבה יותר נוח (לביש) לעומת שני מרחיבי הגנרית קניתי את eBay. לאחר לובש את זה במשך חודש ראיתי דחיפה קטנה של 1cm. כעבור שלושה חודשים הייתי כבר 2.2 ס”מ שהוא כמעט אינץ שלם גדול מבעבר. אני בשבעה חודשים כרגע, ואני פשוט מעל 4 סנטימטר בצמיחה, בנוגע 1.1 אינץ ‘גדול.

אני לא משתמש בו על הפסקות בסוף השבוע כי אני מתעסק עם החברה שלי, לעומת זאת, אחרת אני טוען את זה ב -8 שעות ביום. זה מאוד נוח בכלל. SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי. השיטה שלה מאובטחת להגדלת אורך הפין שלך. עבור ההקף שלו לא הנקודה הטובה ביותר שאפשר, היקפו שלי רק השתפר לאחר עושה אימונים. או אחר שלה כבר כלי שימושי כדי לשפר את הביטחון העצמי שלי ואת היכולת ללכת עמוק החברה שלי.

תוצאות SizeGenetics / לפני ואחרי תמונות

SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי

אתה יכול להציג אפילו יותר לנבוע אנשים אמיתיים בדף לפני ואחרי, מחויב רק לתוצאות SizeGenetics. אולם זה הוא לפני האישית שלי ואחרי תמונה מענידת SizeGenetics למשך 6 חודשים. התוצאות שלי הן אינץ אחד שלם בפיתוח אורך! אני עדיין לובש את המאריך, ובכוונתה לפרסם עדכונים ברציפות כפי שאני לקבל גודל יותר הרבה. ראיתי 0.25 הראשוני שלי בגודל אחרי הסימן של שלושה חודשים. השאר הגיע יחסית בהדרגה.

Comfort רמה & גרירה

SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי

SizeGenetics עושה שימוש בטכנולוגיה מודרנית מד”א מותאם למערכת נוחות 16 כיווני הפטנט שלהם. עבור מישהו שיש לו אי פעם בעצם לא מנוצל מאריך הפין בעבר, שלה הולך באמת מרגיש קצת לא נעים בהתחלה, ועל צביעות זה באמת להימנע, אבל עושה שימוש הרפידות, ולרתום כפולה בהחלט עושה את זה הרבה יותר נוח. SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי. ההבחנה כאן היא היכולת לנצל גם צינור הגומי, או להקת סיליקון הרחבה יותר בתמהיל עם ריפוד נוסף ו גזה. דבר זה שומר הפין שלך נעים, נוח, בלי לצבוט ואי נוחות, והאריך באופן משמעותי ביותר.

בעיה נפוצה עם מרחיבי פין היא .Thats “זליגה” כאשר אתה לובש את הגאדג’ט, ובשל המתיחה בשילוב עם הפין המורחב שלך, בראש החומק מן החבל. במקום זאת SizeGenetics מספקת את האפשרות לעשות שימוש הלהקה הרחבה או טכניקת הלולאה, אשר מאפשרת לך לבחור את הדרך היעילה ביותר כדי להסיר חלקה בשבילך. זה לא אידיאלי, אבל זה הרבה יותר טוב לעומת אפשרויות פחות יקרות.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

אריזה ואיכות Extender

SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי

האריזה המאריכה מורכבת להפליא. אם אפל הייתה בעסקי להגדלת פין באריזה תיראה אותו הדבר. ניתן למצוא אותו ב מופע עור טבעי עם כל בניילון נצמד דבר קטן, כל היגיינה מאוד. כל דבר קטן תואם מציין מיקום הקצף משלה עבור שמירה מאובטחת, כאשר המקרה סגור אותך הצלחת להנציח אותו כדי להרחיק עיניים חטטניות.

חשבתי את מנעול הטריק היה מגע טוב, הרבה אנשים אולי רגיל צריך את זה, אך זה משהו שאתה קונה עבור בעצמך, כדי להגביר את בעצמך ומאז הפרט שלה, כולל את היכולת לנעול את זה היה די מגניב הַצָעָה. SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי. מופע נסיעה הוא גם included– לא ללבוש את זה דרך גלאי מתכות שמא אתה מתכוון להבהיר מדוע המפשעה שלך מפעילה אזעקות.

פין יישור

SizeGenetics הוא פין יעיל תיקון כלי מדי, ולמעשה הוצע על ידי רופאים עבור המצב של Peyronie במשך שנים. פין בנט, או מתעקלים מוגזם שמאלה או ימינה, יכול להיות קבוע בעוד כמה חודשים. לבישה זה קווי מתאר רמה או זוויות תהיינה בעת ובעונה אחת לשפר האורך שלך, כך שלו הרבה. הכשרת הסקירות עבור הגדלת פין רלוונטיות גם עבור מיישר פין, ולכן אין הנחיות שונות כלולות לכך מפרט פונקציה.

תרגילים והדרכה בריאות הפין

בנוסף הם לזרוק כמה תקליטורי DVD הדרכה, מנוי PenisHealth (למעשה ערך רב בעצם), וכמה ספרי כושר פין שבעיקר לאמן אותך לעשות Kegels ודרכים לשמור את זרימת דם עקבי. Hands-on להגדלת פין ממש בסביבה כבר הרבה מאוד זמן, היתרון של הגאדג’ט הזה עושה הפין שלך גדלה פסיבי. יש זווית אתה המכנסיים למטה כל יום עושה אימונים מושך, שבה מרחיבי הפין כבר זמין.

למי הם סקפטי אם פונקציות באמת שיפור הפין לא ניתוחי (ואתה לא חושב לפני ואחרי תמונות), היה מאמר שפרסם דיילי מייל לגבי יעילותה.

בעומק קטן עוד יותר עם PenisHealth Subscription– שלה צפה בדרך כלל בתור זול “הרחבה”, ולא מנוצל לחלוטין. אתר DVD ומקוון PenisHealth מציע לכם מעל 34 תרגילים כדי לשפר את ההזקפה שלך, להגביר את זרימת דם, וכן להגביר stammina מין קשור. הם לא מהירים הצעות קטנות או, הם הניחו קצת זמן לתוך זה, יותר מ -200 תמונות אמיתיות 100 קטעי וידאו, המתארים דרכים מפורטות לעשות את התרגילים.

הם אינם חיוניים רק כדי לשפר את זרימת הדם ואת stammina either- אני מניח אלה חיוניים כאשר אתה לובש מאריך הפין לפרקי זמן. SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי. אתה צריך לשמור על דם טרי הזרמת חמצן לתאי הפין שלך, כך שאתה מקבל את תוצאות מהר.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

אבקת גרירה & חבילה אולטימטיבית

SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי

מתיחת האבקה הם מציעים בתור בונוס חינם לחלוטין עבור אנשים להתחייב הולך וגדל וסדר SizeGenetics אולטימטיבי תכנית. זכור בעבר דיברנו על החלקה? זוהי דרך נוספת כדי למנוע את הבעיה הזאת, בעצם את אבקה שמייצרת הרבה יותר חיכוך עבור הלהקות לאחוז לתוך. האבקה אתה החבר שלך לפני השימוש המאריך שלך ליום.

החבילה האולטימטיבית בנוסף יש מגבוני ניקוי, וקרם לחות טפולה עוקבת. הקרם והכח הם בהחלט מצביע אתה יכול לקנות מחנות הסמים, אבל שלה יתרון מעולה לאירועים נוחים, והוא שומר מתוק שלי משימוש את כל הקרם שלי בהתחשב בעובדה המזוהים במיוחד.

משלוח ומסירה

כמו הרבה עסקות מקוונות היום, הם מציעים משלוח חינם לחלוטין והפצה דיסקרטית מאוד בקופסא רגילה. יש להם משרדים אורגון, אם אתם נשארים בבית ארה”ב תצטרכו לחכות 6 שבועות personalizeds ומסירה USPS איטי. אם אתה מחוץ של משלוח המדינות לא לוקח שישה שבועות, תקבל את זה הרבה יותר מהר.

סקירה ערבה ואחריות

SizeGenetics מציעה  החזר כספי מובטח 6-חודש . האחריות שלה לגיטימית, וזה טוען אם אינך רואה צמיחה בכל שישה חודשים של שימוש SizeGenetics הם בהחלט יציעו לכם החזר מוחלט. כלומר הוגן לחלוטין, אתה רוצה פין גדול ויש להם את הכלי שאתה צריך להשיג את מטרתך. SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי. הם מבטיחים לך אם אתה משתמש רק את מה שיש להם, תראה תוצאות ואם לא תעשה זאת, הם יספקו לך בחזרה במזומן שלך. בהתבסס על התמונות לפני ואחרי שלהם אני בטוח שאף אחד לא שואל על המזומנים שלהם בחזרה.

תמיכה במוצר, קהילת מוטיבציה

SizeGenetics סקירה: האם זה עובד? לפני ואחרי

ההיבטים המשמעותיים ביותר חידוש עצמי הוא סיוע, השראה, ואמונה. בכדי להישאר השראה למקום הזה על כל בוקר מוקדם לפני העבודה, אתה צריך שיהיה לך גורם עבור התאוות זה. אתה צריך לראות אנשים אחרים עושים את זה, ומאמין כי על פני כמה חודשים אתה בוודאי רואה פיתוח. אם אין לך קבוצת תמיכה, תתחיל לדלג ימים לובשים את זה, ומהר היא תהפוך דבר נוסף שיש לך לשים בצד בארון.

לכן אני ממליץ לך לבדוק את הפורום. לאחר ביצוע ההזמנה, להגיד שלום ולשתף המטרות שלך איתנו. קח מימדים שלך וכן לפני התמונות כדי לעקוב בחשבונך, ולהתחיל בהתחשב בהתקדמות עמים אחרים. קרא ולשאול שאלות, ולהתחיל עם הידיים על שיפור הפין היום כדי לקבל מושג על זה. גידול הפין שלך 5in כדי 7in קריאות מחויבות אישית של זמן ומאמץ. קדש עכשיו, וב 6 חודשים תוכלו יסתכל בעצמך differently- הביטחון העצמי שלך בהחלט יהיה 10x רק למה שהיא היום.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

FLASH SALE 20% OFF »