SizeGenetics סקירה: ביקורות לגיטימיות קשה למצוא – SizeGenetics Proof

Home » Review » sizegenetics » SizeGenetics סקירה: ביקורות לגיטימיות קשה למצוא – SizeGenetics Proof

SizeGenetics הוא רק אחד אחד של הפין הודה ביותר הרחבת הגאדג’טים על השוק. SizeGenetics סקירה: ביקורות לגיטימיות קשה למצוא – הוכחה SizeGenetics. זה בעצם b

Last Updated on

SizeGenetics סקירה: ביקורות לגיטימיות קשה למצוא - SizeGenetics Proof

SizeGenetics הוא רק אחד אחד של הפין הודה ביותר הרחבת הגאדג’טים על השוק. SizeGenetics סקירה: ביקורות לגיטימיות קשה למצוא – הוכחה SizeGenetics. זה בעצם היה בסביבה במשך 2 שנים כיום (בהתחשב בעובדה 1995) ושרד את כל המבחנים מבקרי קולנוע, משאיר המון לקוחות מרוצים. זה למעשה נבדק קליני נתמך על ידי מספר רופאים הפופולריים. אנו בהחלט בכל זאת להציע לך המלצה כנה על בסיס הבדיקה שלנו.

הסקירה שלי (12 חודשים להשתמש)

אני כבר ניצול מאריך SizeGenetics במשך 12 חודשים ברגע זה. היה לי כמה שבועות עד לפתיחתו (עבור גורמים פרטיים), עדיין בסך הכל אני כבר משתמש בו ללא הרף. SizeGenetics סקירה: ביקורות לגיטימיות קשה למצוא – הוכחה SizeGenetics. אני יכול לספק לך נקודת מבט כנה ולשתף רווחים האישיים שלי.

מרחיבי פין יש יתרון על פני משאבות בשל העובדה כי הם מציעים יותר תוצאות לטווח ארוך. זה בגלל העובדה שאתה יכול לשים על המאריך במשך כמה שעות במהלך היום, ואילו משאבה יכול רק לשמש במשך מספר דקות במקלחת. החסרון הוא שעם מאריך, אתה לא תקבל את ממש עד ניפח השמן לאחר השימוש כפי שאתה עושה עם משאבות מים. אנשים מתקדמים בעלים הוא מאריך ומשאבה. אני חושב שזו היא משולבת נהדרת, אלא גם עבור תקופת השימוש שלי, אני פשוט מנוצל SizeGenetics, שום דבר אחר.

SizeGenetics עובד בדומה תהליך בניית שריר הבסיסי . כדי להגביר את גודל שרירי שלך, תצטרך להרים משקולות כדי לשבור את התאים ולאחר מכן לשחזר אותו על מנת להבטיח שזה גדול יותר מאשר בעבר. הליך דומה חל בעזרת אביזר מערכת SizeGenetics. זה “מותח” את מתיחת פין ניצול ואחרי כמה זמן, אתה תהיה מסוגל לראות את התוצאות.

כיצד להשתמש SizeGenetics?

SizeGenetics סקירה: ביקורות לגיטימיות קשה למצוא - SizeGenetics Proof

אתה צריך מתכוון להשתמש Extender SizeGenetics עבור לפחות 3 שעות ביום , במשך כמה חודשים. אתה צריך לקחת הפסקות אם הפין שלך מרגיש עלייה. אני בדרך כלל להימנע 1 או 2 ימים בכל שבוע. נסה להתאים את סורגי ארכה פשוט מספיק כך הפין שלך באמת מרגיש את הלחץ עם זאת לא יחליק החוצה. SizeGenetics סקירה: ביקורות לגיטימיות קשה למצוא – הוכחה SizeGenetics. ישן עקום לגלות להשיג את האיזון האידיאלי אז אל תתייאשו על ההתחלה אם אתה נתקלת בבעיות.

על אחת כמה זמן אתה מבלה ללבוש אותה, מהר יותר אתה בוודאי רואה רווחי שלך. אתה יכול להשתמש בו בבית, תחת המכנסיים או הג’ינס שלך, או בעת עצירה. השג הפין שלך להיות חצי זקוף (אלא אם כן אתה גם תלוי) ואז לקשור את הגאדג’ט SizeGenetics על (כללה DVD מראה את זה היטב). זה בהחלט יהיה נוח עם ג’ינס או מכנסיים רחבים. ג’ינס או בגדים תחתונים הדוקים עשוי להיות בעיה. גם אם אתם ישנים על הבטן שלך, אתה תרגיש אי נוחות.

מאריך SizeGenetics יש ברי elongations תומך גודל אופטימלי של כ -10 סנטימטרים. עם זאת, על פי המלצות ממשתמשים מתקדמים עבור פין מעל 9 אינץ ‘ , הוא מקבל יותר מביך להשתמש ויותר מאתגר להסתיר את המאריך תחת המכנסיים שלך. SizeGenetics סקירה: ביקורות לגיטימיות קשה למצוא – הוכחה SizeGenetics. תוכל צריך ללבוש בגדים מיותרים רפויים מעל חולצת טריקו עוד הרבה זמן כדי לעזור להסתיר את המכשיר.

האם זה באמת עובד? התוצאות שלי

SizeGenetics סקירה: ביקורות לגיטימיות קשה למצוא - SizeGenetics Proof

אתה תראה רווחים קבועים בגודלם היקפו לאחר 8 חודשים. ראיתי 0.5 רווחי אינץ באורך לאחר פשוט 1 חודש של שימוש.

התוצאות הראשוניות הללו נמוגו אולם לאחר לקחתי הפסקה ארוכה ללא שימוש SizeGenetics (עבור גורמים אישיים). לאחר שחזר בשימוש רגיל, זה היה פשוט כדי לקבל את הרווחים בחזרה.

לאחר 6 חודשים של שימוש ראיתי אינץ 1 עלייה.

היום (אחרי שנה אחת של שימוש) ממד הפין הזקוף שלי הוא 1.8 אינץ ‘עוד זמן רב לעומת רק מה התחלתי (התחלתי ב 5 אינץ’). אני באמת לא נעשיתי שימוש SizeGenetics עבור 2 שבוע כדי לראות אם התוצאות תדבקנה, והם, יש לי עוד 1.4 אינץ ‘של רווחי שלי.

שימו לב: ניצלתי את SizeGenetics עבור כל יום 5 שעות. אני דווקא הקדשתי לתהליך וראיתי תוצאות בהתאם. לפני ואחרי תמונות בהחלט יועלו בהמשך.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

איזה חבילת SizeGenetics לבחור?

SizeGenetics סקירה: ביקורות לגיטימיות קשה למצוא - SizeGenetics Proof

תכנית מהדורת הערך רק מורכב האלונקה (סוג רפואי 1 גאדג’ט) ו- DVD החינוכי. כרית נוחות מחדל, הרצועה, וברי ההתארכות להתאים בהתחלה, עדיין לאורך זמן, אתה משתוקק אפשרויות נוחות יותר למתוח חזק. שימוש ארוך טווח הוא הרעיון המרכזי מאחורי SizeGenetics (או כל מאריך).

אם אתה קשור לכסף המזומן, הגרסה השווה הוא התחלה טובה כפי שאתה יכול כל זמן לרכוש את הרכיבים נוספים בנפרד בהמשך. SizeGenetics סקירה: ביקורות לגיטימיות קשה למצוא – הוכחה SizeGenetics. אבל אם יש לך את הכסף עכשיו, מומלץ מאוד כי אתה מקבל את Comfort המתקדם או אולטימטיבי מערכת , משום שהוא יהיה פחות יקר לאורך זמן. להלן אחד additionals המשמעותי ביותר שאתה בהחלט להשיג:

  • 58 מערכת הדרך האולטימטיבית נוחות: חתיכת רב-הראש (גילה מימין) כולל חלקים ומיטות הראש כי תפחית את החיכוך ומאובטח הפין שלך ללכת לעשות את זה הרבה יותר נוח. מאוד מעשי לשימוש לטווח ארוך.
  • פלוס גרירת אבקה טפולה עוקבים לחות (כוללת רק עם מערכת Ultimate): האבקה יוצרת אחיזה בין אלונקת הפין ולכן המתח יהיה חזק הרבה יותר נוח (ניתן להחליף עם אבקת טלק). הקרם בהחלט יאיץ את הליך התחדשות רקמות.

המערכת האולטימטיבית בנוסף כוללת תקליטורי DVD SizeGenetics אימון ומדביקת נוחות 3M. אלה מתנהגים עדיין הם אופציונליים. במונחים של המכשיר עצמו, התכנית הנוחות המתקדם יש מה.

Discreet משלוח ומשלוח

SizeGenetics אספקת משלוח ללא עלות והפצה מאוד דיסקרטית בתוך קופסא משותפת. יש בוודאי לא להיות כל תגים או תמונות שמפיצים חומרים של המוצר. SizeGenetics יש משרדים בארצות הברית וקנדה, כך שאם אתה גר שם תוכל לקבל את המוצר מהר מאוד. משלוחים בינלאומיים יכולים להימשך זמן רב יותר. SizeGenetics סקירה: ביקורות לגיטימיות קשה למצוא – הוכחה SizeGenetics.

היכן ניתן לרכוש SizeGenetics?

SizeGenetics סקירה: ביקורות לגיטימיות קשה למצוא - SizeGenetics Proof

ודא שאתה קונה SizeGenetics מאתר האינטרנט הרשויות. SG10 קוד שיעור היוון שימוש עבור 10% הנחה על עם הקישור. החלקים מיוצרים בארה”ב להבטיח איכות פרמיה. היו לנו בעיות נוגעות משווקים שונים אחרים, כי צרכנים קבלו פלסטיק בעלות נמוכה מתוצרת סין רכיבים שעשויות יקרבו יחד. הרבה אלה ניתן למצוא באתר eBay . DO NOT לקנות אותם , אלא אם כן יש לך תוספת של 30 $ לפוצץ, 30 ימים לחכות על זה כדי לספק, ושעות רבות של חמרה שניסו להניח את הדבר הזה ביחד וחזק בלי לנפול. זכור כי ב- eBay, התמונות אינן אוהבות את הכלי בפועל אתה בהחלט להשיג.

קבלת SizeGenetics בחינם

כן, כפי שאולי שמעתם, SizeGenetics פועל עסקה (במשך מספר שנים, אז אני לא חושב שזה אי פעם בעבר נעלם) כי אם אתה שולח אותם לפני ואחרי תמונות של רווחים, הם יציעו לך מלא החזר, ואתה להגיע לשמור על הכלי. שמענו בחזרה מחלק מהלקוחות שלנו כי הם הצליחו להשתמש ביעילות מציאה זו. המלכוד היחיד הוא שאתה צריך את המכשיר למשך התקופה מינימאלית של 6 חודשים ולקחת רבי תמונות יסודיות (זקוף, זקוף למחצה, ורופס) ברחבי ההתקדמות.

רק טכניקת שיווק ערמומית מסייעת SizeGenetics לצבור פופולרי

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

FLASH SALE 20% OFF »