SizeGenetics סקירה אמיתית עם וידאו ותמונות

Home » Review » sizegenetics » SizeGenetics סקירה אמיתית עם וידאו ותמונות

SizeGenetics הוא רק אחד של הפין הודה ביותר הארכת הגאדג’טים על השוק. סקירת SizeGenetics אמיתית עם וידאו ותמונות. זה בעצם היה בסביבה במשך 2 שנים כיום (מאז

Last Updated on

סקירת Real SizeGenetics עם וידאו ותמונות

SizeGenetics הוא רק אחד של הפין הודה ביותר הארכת הגאדג’טים על השוק. סקירת SizeGenetics אמיתית עם וידאו ותמונות. זה בעצם היה בסביבה במשך 2 שנים כיום (מאז 1995) עמד בכל המבחנים וספקנים, משאיר צרכנים רבים מרוצה. זה בעצם נבדק קליני supporteded על ידי אנשי מקצוע רפואיים פופולריים רבים. אנו בהחלט בכל זאת לתת לך הערכה כנה המבוססת על הבדיקה שלנו.

הסקירה שלי (12 חודשים להשתמש)

אני ממש כבר משתמש מאריך SizeGenetics עבור YEAR כרגע. היו לי כמה שבועות עד לפתיחתו (עבור גורמים פרטיים), אולם בסך הכל אני באמת כבר משתמש בו כל הזמן. סקירת SizeGenetics אמיתית עם וידאו ותמונות. אני יכול לספק לך דעה כנה ולשתף רווחי הפרט שלי.

מרחיבי פין יש יתרון על פני משאבות בשל העובדה שהן מספקות אפילו יותר תוצאות ארוכות טווח. זאת משום שאתה יכול לשים על המאריך במשך מספר שעות במהלך היום, ואילו משאבה יכול רק לשמש במשך כמה דקות במקלחת. החסרון הוא שעם מאריך, אתה לא לקבל את הזכות הנפוחה השמן לאחר השימוש שתסיים עם משאבות מים. עוד לקוחות מתקדמים לשניהם יש מאריך ומשאבה. אני חושב שהדבר הזה הוא שילוב פנטסטי, עם זאת, למשך השימוש שלי, אני SizeGenetics מנוצל בלבד, שום דבר אחר.

SizeGenetics עובד בדומה תהליך בניית שריר הבסיסי . כדי להגדיל מימד שרירי שלך, תצטרך להרים משקולות לשבור את הרקמה ולאחר מכן לשחזר את זה כך שזה גדול מבעבר. תהליך דומה חל עם כלי מערכת SizeGenetics. זה “מותח” הפין באמצעות אחיזה ואחרי כמה זמן, תוכל לראות את התוצאות.

כיצד להשתמש SizeGenetics?

סקירת Real SizeGenetics עם וידאו ותמונות

אתה צריך מתכוון להשתמש Extender SizeGenetics עבור לפחות 3 שעות ביום , במשך כמה חודשים. אתה צריך לקחת הפסקות אם הפין שלך מרגיש עלייה. אני בדרך כלל להימנע 1 או 2 ימים בכל שבוע. כוון לכוון מחדש את סורגי הארכה מספיק פשוט כל כך הפין שלך באמת מרגיש את המתח עם זאת לא יחליק החוצה. סקירת SizeGenetics אמיתית עם וידאו ותמונות. יש קונטור למידה להשיג את האיזון הנכון, כך לא לקבל מתוסכל על ההתחלה אם אתה נתקלת בבעיות.

על אחת כמה זמן אתה מבלה להשתמש בה, החליטה הרבה יותר מהר תראה רווחים שלך. אתה יכול להשתמש בו בבית שלך, מתחת למכנסיים או ינס שלך, או כשאתה ישן. קבל הפין שלך להיות חצי זקוף (אלא אם כן אתה גם תלוי) לאחר הלהקה בגאדג’ט SizeGenetics על (ה- DVD כלל מראה את זה היטב). זה בהחלט יתאים עם ג’ינס או מכנסיים רחבים. ג’ינס או בגדים תחתונים הדוקים יכול להיות בצרות. כמו כן, אם אתם ישנים על הבטן שלך, אתה בהחלט מרגיש כאב.

מאריך SizeGenetics יש ברי התמשכויות לקיים אורך אופטימלי של כ -10 סנטימטרים. עם זאת, על פי עדויות של אנשים מתקדמים, עבור פין מעל 9 אינץ ‘ , זה אהיה יותר נוח לשים על יותר ויותר להסתיר את המאריך מתחת למכנסיים שלך. סקירת SizeGenetics אמיתית עם וידאו ותמונות. תצטרך ללבוש בגדים מיותרים רופפים וחולצה ארוכה כדי לעזור להסתיר את המטען.

האם זה באמת עובד? התוצאות שלי

סקירת Real SizeGenetics עם וידאו ותמונות

אתה בוודאי רואה רווחים קבועים בגודלם היקפו לאחר 8 חודשים. ראיתי 0.5 רווחי אינץ ‘גודל לאחר פשוט 1 חודש של שימוש.

תוצאות ראשוניות אלו נמוגו אף לאחר לקחתי הפסקה ארוכה בלי לשים על SizeGenetics (מסיבות אישיות). לאחר שחזר בשימוש רגיל, זה היה פשוט כדי לקבל את הרווחים בחזרה.

לאחר 6 חודשים של שימוש ראיתי אינץ 1 עלייה.

היום (אחרי שנה אחת של שימוש) ממד הפין הזקוף שלי הוא 1.8 אינץ ‘יותר מאשר רק מה שהתחלתי (התחלתי לצאת ב 5 אינץ’). אני ממש לא מנוצל SizeGenetics עבור 2 שבוע כדי לראות אם התוצאות בהחלט ידבק, והם, יש לי עוד 1.4 אינץ ‘של רווחי שלי.

שימו לב: עשיתי שימוש של SizeGenetics במשך 5 שעות ביום. אני באמת מחויב ההליך וראיתי תוצאות כראוי. לפני ואחרי תמונות יפורסמו בהמשך.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

איזה חבילת SizeGenetics לבחור?

סקירת Real SizeGenetics עם וידאו ותמונות

צרור מהדורת הערך רק מורכב האלונקה (כלי מסוג 1 רפואי) ואת DVD החינוכי. כרית נוחות מחדל, הלהקה, וברי ההתארכות חשות בנוח בהתחלה, אבל עם זמן, היית רוצה בחירות נוחות יותר למתוח חזק יותר. לשימוש ארוך טווח הוא הנקודה העיקרית מאחורי SizeGenetics (או כל סוג של מאריך).

אם אתה קשור לכסף, גרסת הערך היא נפלא להתחיל כפי שאתה יכול כל זמן לקבל את הרכיבים נוספים בנפרד בעתיד. סקירת SizeGenetics אמיתית עם וידאו ותמונות. ובכל זאת, אם יש לך את הכסף כרגע, מומלץ מאוד כי אתה להשיג את Comfort המתקדם או מערכת אולטימטיבית , בהתחשב בעובדה שזה יהיה זול יותר לאורך זמן. להלן אחד הבונוס המשמעותי ביותר, כי אתה בהחלט להשיג:

  • 58 מערכת הדרך האולטימטיבית נוחות: חתיכת רב-הראש (גילה מימין) כולל רכיבים ומיטות הראש כי בהחלט יוריד את שפשוף ולהתקבע הפין שלך ללכת לעשות את זה תוספת בנוח. באמת נוח שנמשך שימוש.
  • פלוס גרירת אבקה טפולה עוקבים לחות (כוללת רק עם מערכת Ultimate): האבקה מייצרת מתיחה בין העריסה ואת הפין ולכן המתח יהיה חזק הרבה יותר נוח (ניתן לשנות עם אבקת תינוקות). הקרם בהחלט יאיץ את הליך התחדשות התאים.

המערכת האולטימטיבית כוללת גם תקליטורי DVD SizeGenetics אימון ומדביקת נוחות 3M. אלה מתנהגים לקיים זאת הם אופציונליים. במונחים של הגאדג’ט עצמו, התכנית הנוחות המתקדם יש כל דבר קטן.

Discreet משלוח ומשלוח

SizeGenetics לספק משלוח חינם בעלות משלוח דיסקרטי מאוד בקופסה גנריות. לא יהיה כל סוג של תגים או תמונות אשר לשחרר את מרכיבי הפריט. SizeGenetics יש משרדים בצפון אמריקה, כך שאם אתה גר שם אתה בהחלט לקבל את המוצר מהר מאוד. משלוחים בינלאומיים עשויים להימשך זמן רב יותר. סקירת SizeGenetics אמיתית עם וידאו ותמונות.

היכן ניתן לרכוש SizeGenetics?

סקירת Real SizeGenetics עם וידאו ותמונות

ודאו שאתם מזמינים SizeGenetics מתוך האתר הרשמי. השתמש SG10 קוד הנחה 10% הנחה על עם הקישור. הרכיבים עשויים בארצות הברית ולהבטיח איכות מעולה. היו לנו תלונות על משווקים אחרים, שלקוחות קבלו פלסטיק זול מתוצרת סין החלקה שאי אפשר להחזיק ביחד. הרבה אלה ניתן למצוא באתר eBay . DO NOT לקנות אותם , אלא אם כן יש לך תוספת של 30 $ לפוצץ, 1 חודש לחכות לה לספק, וכמה שעות של מתח מנסות לשים את הדבר הזה ביחד וחזק מבלי לפגוע. זכור כי על ebay.com, התמונות אינן דומות בגאדג’ט האמיתית אתה בוודאי להשיג.

קבלת SizeGenetics בחינם

כן, כפי שאולי שמעת, SizeGenetics פועל עסקה (במשך שנים רבות כרגע, אז אני לא מניח שזה אי פעם נעלם) כי אם אתה שולח אותם לפני ואחרי תמונות של רווחים, הם בהחלט ינתנו לך החזר מלא , ואתה להגיע לשמור על הכלי. שמענו בחזרה מכמה מלקוחותינו שיש להם את היכולת לנצל ביעילות את ההצעה הזו. המלכוד היחיד הוא שאתה צריך את המכשיר במשך לפחות 6 חודשים ולקחת מספר התמונות מקיפות (להגדיר, הזקור למחצה, ואת הצניחה) ברחבי ההתקדמות.

רק טכניקת שיווק ערמומית מסייעת SizeGenetics לצבור פופולרי

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

FLASH SALE 20% OFF »