SizeGenetics לפני ואחרי תמונות – לא בטוח לעבודה (NSFW)

Home » Review » sizegenetics » SizeGenetics לפני ואחרי תמונות – לא בטוח לעבודה (NSFW)

SizeGenetics הוא אחד הפין המזוהה ביותר הרחבת התקנים על השוק. SizeGenetics לפני ואחרי תמונות – לא בטוח לעבודה (NSFW). זה כבר סביב במשך 2 שנים (מאז 1995) א

Last Updated on

SizeGenetics לפני ואחרי תמונות - לא בטוח לעבודה (NSFW)

SizeGenetics הוא אחד הפין המזוהה ביותר הרחבת התקנים על השוק. SizeGenetics לפני ואחרי תמונות – לא בטוח לעבודה (NSFW). זה כבר סביב במשך 2 שנים (מאז 1995) ושרד את כל הבדיקות מבקרי קולנוע, להשאיר כמה לקוחות מרוצים. זה נבדק מבחינה רפואית ונתמך על ידי אנשי מקצוע רפואיים רבים פופולריים. אנחנו בכל זאת נספק לך המלצה אובייקטיבית המבוססת על הבדיקה שלנו.

הסקירה שלי (12 חודשים להשתמש)

אני כבר ניצול מאריך SizeGenetics במשך 12 חודשים ברגע זה. הייתה לי כמה שבועות מחוץ (מסיבות בודדות), עדיין להסתכם הייתי לובש את זה ללא הרף. SizeGenetics לפני ואחרי תמונות – לא בטוח לעבודה (NSFW). אני יכול לתת לך נקודת מבט פשוטה ולשתף רווחים האישיים שלי.

מרחיבי פין יש יתרון על פני משאבות בשל העובדה שהם נותנים עוד יותר תוצאות לטווח ארוך. זה בגלל שאתה יכול לשים על המאריך במשך כמה שעות במהלך היום, ואילו משאבה יכול להיות מנוצל רק עבור דקות רבות במקלחת. החסרון הוא כי עם מאריך, אתה לא מקבל את הזכות הנפוחה השמן לאחר השימוש כפי שאתה לבצע עם משאבות מים. לקוחות מתקדמים הבעלים הוא מאריך ומשאבה. אני חושב שזהו משולב מעולה, עם זאת, עבור תקופת השימוש שלי, אני SizeGenetics מנוצל בלבד, שום דבר אחר.

SizeGenetics עובד בדומה תהליך בניית שריר הבסיסי . כדי להעלות ממד זרועותיך, תצטרך להרים את המשקל לשבור את התאים ולאחר מכן לשחזר את זה כך שזה גדול מבעבר. תהליך דומה חל עם מכשיר מערכת SizeGenetics. זה “מותח” את מתיחת פין ניצול ואחרי כמה זמן, יהיה לך את היכולת לראות את התוצאות.

כיצד להשתמש SizeGenetics?

SizeGenetics לפני ואחרי תמונות - לא בטוח לעבודה (NSFW)

אתה צריך לשאוף להשתמש Extender SizeGenetics עבור לפחות 3 שעות ביום , במשך כמה חודשים. אתה צריך לקחת הפסקות אם הפין שלך באמת מרגיש להרקיע שחקים. אני בדרך כלל להימנע 1 או 2 ימים בכל שבוע. אנסה לכוון את סורגי הארכה רק מספיק כדי הפין שלך באמת מרגיש את הלחץ אבל לא לברוח. SizeGenetics לפני ואחרי תמונות – לא בטוח לעבודה (NSFW). ישן עקום לגלות כדי לקבל את שיווי המשקל הנכון, כך לא לקבל מתוסכל על ההתחלה אם תיתקלו בקשיים.

עוד יותר, אתה מבזבז את הזמן להשתמש בו, יותר מהר תראה רווחים שלך. אתה יכול להשתמש בו בבית, תחת המכנסיים או הג’ינס שלך, או בעת עצירה. קבל הפין שלך שיוקם למחצה (אלא אם כן אתה גם תלוי) לאחר להקת שכלי SizeGenetics על (כלל DVD מראה את זה היטב). זה בהחלט יתאים עם ג’ינס או מכנסיים רחבים. מכנסיים או תחתונים מוגבלים עלולים להיות בעיה. גם אם אתם ישנים על הבטן שלך, אתה תרגיש אי נוחות.

מאריך SizeGenetics יש ברי התמשכויות לתמוך בגודל מקסימאלי של כ -10 סנטימטרים. עם זאת, בהתאם סיבוב עם המלצות ממשתמשים מתקדמים עבור פין מעל 9 אינץ ‘ , הוא מקבל יותר נע ללבוש ויותר קשה להסתיר את המאריך מתחת למכנסיים שלך. SizeGenetics לפני ואחרי תמונות – לא בטוח לעבודה (NSFW). תוכל להשתמש בגדים מיותרים רופפים וחולצת טריקו ארוך כדי לסייע להסתיר הגאדג’ט.

האם זה באמת עובד? התוצאות שלי

SizeGenetics לפני ואחרי תמונות - לא בטוח לעבודה (NSFW)

אתה בוודאי רואה רווחים בלתי הפיכים באורך ובהיקף לאחר 8 חודשים. ראיתי 0.5 רווחי אינץ באורך לאחר רק 1 חודש של שימוש.

תוצאות ראשוניות אלה נעלמו אף לאחר לקחתי הפסקה ארוכה כאשר אינך לובש SizeGenetics (עבור גורמים אישיים). אחרי שאני חוזר בשימוש רגיל, זה היה קל לחזור רווחים.

לאחר 6 חודשים של שימוש ראיתי אינץ 1 עלייה.

היום (אחרי שנה של שימוש) מימד הפין הזקוף שלי הוא 1.8 אינץ ‘יותר מאשר בדיוק את מה שהתחלתי (התחלתי ב 5 אינץ’). לא השתמשתי SizeGenetics במשך 14 ימים כדי לראות אם התוצאות ידבק, והם עושים, עדיין יש לי 1.4 אינץ ‘של רווחי שלי.

שימו לב: ניצלתי את SizeGenetics במשך 5 שעות מדי יום. אני דווקא המוקדש לתהליך וראיתי תוצאות כראוי. לפני ואחרי תמונות בהחלט יועלו בהמשך.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

איזה חבילת SizeGenetics לבחור?

SizeGenetics לפני ואחרי תמונות - לא בטוח לעבודה (NSFW)

חבילת Edition ערך רק כוללת את האלונקה (כלי רפואי סוג 1) ו- DVD החינוכי. כרית נוחות מחדל, הלהקה, וברי ההתארכות להתאים בהתחלה, אבל בהדרגה, היית רוצה בחירות נוחות יותר למתוח חזק. שימוש לטווח ארוך הוא המהות מאחורי SizeGenetics (או כל סוג של מאריך).

אם אתה קשור במזומן, מהדורת הערך הוא התחלה מצוינת כמו שאתה כל זמן יכול לקנות את הרכיבים נוספים בנפרד בעתיד. SizeGenetics לפני ואחרי תמונות – לא בטוח לעבודה (NSFW). עם זאת, אם יש לך את הכסף עכשיו, מומלץ מאוד כי אתה מקבל את Comfort המתקדם או אולטימטיבי מערכת , כי זה יהיה פחות יקר לאורך זמן. הנה הבונוס בולט כי תקבלו:

  • 58 מערכת הדרך האולטימטיבית נוחות: פריט רב-הראש (גילה מימין) יש חלקים ומיטות הראש כי תפחית את החיכוך ואת מנעול בראש הפין שלך כדי לעשות את זה הרבה יותר נוח. באמת נוח לשימוש לטווח ארוך.
  • פלוס גרירת אבקה טפולה עוקבים לחות (כוללת רק עם מערכת Ultimate): האבקה מייצרת מתיחה בין העריסה ואת הפין כך הלחץ יהיה חזק הרבה יותר נוח (ניתן להחליף עם אבקת טלק). קרם הלחות בהחלט לזרז את ההליך לצמיחה מחודש רקמות.

המערכת האולטימטיבית כמו כן יש תקליטורי DVD SizeGenetics אימון ומריחות נוחות 3M. אלה מתנהגים לקיים אך הם אופציונליים. בשינה לגבי הגאדג’ט עצמו, את חבילת Comfort המתקדם יש כל דבר קטן.

Discreet משלוח ומשלוח

SizeGenetics לספק משלוח חינם והפצה דיסקרטית בתוך קופסא משותפת. לא יהיה כל סוג של תגים או תמונות אשר פולטים את התוכן של הפריט. SizeGenetics יש משרדים בצפון אמריקה, כך שאם אתה גר שם אתה בהחלט תקבל את הפריט מהר מאוד. משלוחים בינלאומיים יכולים לקחת עוד זמן רב. SizeGenetics לפני ואחרי תמונות – לא בטוח לעבודה (NSFW).

היכן ניתן לרכוש SizeGenetics?

SizeGenetics לפני ואחרי תמונות - לא בטוח לעבודה (NSFW)

לראות את זה SizeGenetics הרכישה אתה מאתר האינטרנט הרשמי. SG10 קוד שימוש הנחה 10% הנחה על עם האינטרנט המקושר מעל. הרכיבים עשויים בארצות הברית ולהבטיח איכות מעולה. היו לנו תלונות על משווקים אחרים, כי צרכנים שהתקבלו פלסטיק חסכוני מתוצרת סין רכיבים שלא יכלו לאחות. הרבה אלה ניתן למצוא באתר eBay . DO NOT לקנות אותם , אלא אם כן יש לך תוספת של 30 $ לפוצץ, 30 ימים לחכות על זה לספינה, ושעות רבות של גירוי מנסות לשים את הדבר הזה ביחד וחזק מבלי לפגוע. זכור כי ב- eBay, התמונות לא אוהבות את המכשיר בפועל תקבל.

קבלת SizeGenetics בחינם

כן, כפי שאתה יכול לשמוע אותן, SizeGenetics פועל עסקה (במשך מספר שנים כרגע, אז אני לא חושב שזה אי פעם נעלם) כי אם אתה שולח אותם לפני ואחרי תמונות של רווחים, הם יספקו לך להשלים החזר, ואתה מקבל כדי לשמור על הגאדג’ט. הקשבנו לגבות מכמה הצרכנים שלנו שיש להם את היכולת ביעילות לנצל את העסקה. המלכוד היחיד הוא שאתה צריך את המכשיר במשך החודשים הפחות 6 ולקחת רבים מעמיקים תמונות (זקוף, זקוף למחצה, ורופס) ברחבי ההתקדמות.

רק טכניקת שיווק ערמומית מסייעת SizeGenetics לצבור פופולרי

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

FLASH SALE 20% OFF »