SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות

Home » Review » sizegenetics » SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות

אני כבר ניצול SizeGenetics במשך למעלה משנה כרגע, ובגלל לאורך הדרך המון אנשים הגבתי דווקא לשאול כמה שאלות ממש חכמות (רובם הם חכמים,

Last Updated on

SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות

אני כבר ניצול SizeGenetics במשך למעלה משנה כרגע, ובגלל לאורך הדרך המון אנשים הגיבו דווקא לשאול כמה שאלות ממש חכמות (רובם הם חכמים, ממילא), ובזמן הזה יש בעצם עשה דף הסקירה שלי תוספת מאוד יקר – שלה לא הביא תועלת רבה, אף אחד אם לא שלה ונגיש. SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות.

יתרונות השימוש SizeGenetics Long Term

אלה טענות הביטוח הרשמיויות של העסק. הצבתי כרשימה לחשוף את היתרונות חוויתי באופן אישי vs בדיוק מה נאמר לי הייתי לחוות. בוא נלך;

  • פין נכון עקמומיות
  • לגדול 1-3 ס”מ באורך
  • גדל היקפו
  • לשפר את הביטחון עצמי
  • Extender חינם עבור לפני ואחרי תמונות

למה הלכתי עם SizeGenetics

SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות

הרמתי SizeGenetics כי היא נמנית על רוב  המכשירים להגדלת הפין מהימן  על השוק. SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות. הם נשארו בעסק במשך 16 שנים, ובשל הזמן הם כבר supporteded ידי רופאים, מנתחים פלסטיים, וצבר את מקומם בתור  התקן CE-מוסמך סוג 1 רפואי הגדלת פין .

זה חשוב לציין, כי  מותגי מאריך פין כמה אחרים מוסמכים מבחינה רפואית . לאלו שאינם בטוחים, הסמכת מכשיר קלינית מונפקת התקני פרטים כי כבר  אושר לשימוש פיזי therap y, ניתוח, וטיפול בהליכים רפואיים ספציפיים. לב מפוברק גם מסווג כמכשיר קליני. (CE הוא צד 3, ארגון עצמאי המוקדש לזיהוי מכשירים רפואיים באיכות.)

אחרי חצי שנה של השימוש הראשון שלי …

SizeGenetics הוא ההשקעה הכספית היעילה ביותר שעשיתי לעצמי בשנים. הוא מתפקד, אני יכול להסתיר אותו מתחת לבגדים שלי, והוא בדרך הרבה יותר נוחה (לביש) מאשר שני מרחיבי הגנרית קניתי את eBay. לאחר השימוש בו במשך חודש ראיתי עלייה קטנה של 1 ס”מ. לאחר 3 חודשים הייתי כבר 2.2 סנטימטר שהוא כמעט אינץ מלא יותר לעומת בעבר. אני הולך שבעה חודשים, ואני קצת יותר מ 4 ס”מ בפיתוח, בנוגע 1.1 אינץ ‘גדול.

אני לא משתמש בו על הפסקות בסוף השבוע בשל העובדה כי אני גר עם בן הזוג שלי, לעומת זאת אחרת אני שומר את זה על 8 שעות ביום. זה מאוד נוח כולל. SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות. שלה שיטה חסרת סיכון להרחיב את גודל הפין שלך. עבור ההקף שלו לא הנקודה היעילה ביותר שם, היקפו שלי שפרה רק לאחר עושה אימונים. אחר שלה היה מכשיר מועיל לשפר את הביטחון העצמי ואת היכולת שלי ללכת עמוק השותף שלי.

תוצאות SizeGenetics / לפני ואחרי תמונות

SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות

אתה יכול לבדוק את תוצאות נוספות מאנשים בפועל בדף לפני ואחרי, מוקדשות אך ורק לתוצאות SizeGenetics. אולם זה הוא היחיד שלי לפני ואחרי תמונה מהנחת SizeGenetics למשך 6 חודשים. התוצאות שלי הם אפילו בסנטימטר אחד מלא בצמיחת אורך! אני עדיין משתמש מאריך, ובוודאי להעלות עדכונים ברציפות אני מקבל גודל יותר הרבה. ראיתי 0.25 הראשון שלי באורך אחרי הסימן של שלושה חודשים. שאר הכסף הגיע למדי בהדרגה.

Comfort רמה & גרירה

SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות

SizeGenetics עושה שימוש בטכנולוגיה מודרנית מד”א מותאם למערכת נוחות 16 כיווני הפטנט שלהם. עבור מישהו שמעולם לא השתמשו מאריך הפין לפני, שלה mosting צפוי להרגיש קצת לא נעים בהתחלה, ועל צביעות זה בעצם למנוע, אולם תוך שימוש הרפידות, ולרתום כפול בהחלט עושה את זה נוח במיוחד הרבה. SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות. ההבדל כאן הוא היכולת לעשות שימוש גם את צינור הגומי, או את רצועת סיליקון הרחבה בתמהיל עם ריפוד גזה. זו שומרת הפין שלך חם, נוח, נטול לסחוט ואי נוחות, ובראשן נמתח.

בעיה נפוצה עם מרחיבי הפין הוא .Thats “זליגה” כאשר אתה לובש את הגאדג’ט, ובשל המתיחה זיווג עם הפין נמתח שלך, ראש חומק מן החבל. במקום SizeGenetics מספקת את הבחירה לעשות שימוש של הרצועה הגדולה או טכניקת הלולאה, אשר מאפשרת לך לבחור את האמצעי היעיל ביותר להסרת חלקה בשבילך. זה לא מעולה, עדיין שלה הרבה יותר טוב מאשר חלופות זולות יותר.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

אריזה ואיכות Extender

SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות

על האריזה המאריכה מורכבת להפליא. אם אפל נשאר בחברה להגדלת פין אריזת המוצר בהחלט נראית אותו מאוד. זה זמין במצב עור טבעי עם מה להיאחז לעטוף, כל באמת היגייני. הכל מתאים מציין מיקום קצף משלה מאובטח בשמירה, וכאשר למשל סגור אותך הצלחת להנציח אותו כדי להרחיק עיניים חטטניות.

הנחתי את מנעול הטריק היה מגע טוב, רוב האנשים כנראה רגילים דורשים את זה, אבל זה משהו שאתה רוכש עבור בעצמך, כדי לשפר בעצמך ובשל העובדה שלה אישי, הוספת הקיבולת כדי לאבטח אותו עד היה די הצעה מדהימה. SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות. מצב נסיעות הוא גם included– לא ללבוש את זה דרך גלאי פלדה שמא אתה רוצה לתאר מדוע המפשעה שלך מפעילה מערכות אזעקה.

פין יישור

SizeGenetics הוא פין יעיל לתלם מכשיר גם, ולמעשה הוצע על ידי רופאים עבור מחלת Peyronie במשך שנים. פין בנט, או מתעקלים מוגזם שמאלה או ימינה, ניתן לתיקון בעוד כמה חודשים. שימוש זה כדי לאזן את עקומות או זוויות בוודאי באותו הזמן להגביר הגודל שלך, כך שלו מצב של win-win. האימונים והמדריכים עבור הגדלת פין מתאימים גם עבור מיישר פין, ולכן אין כיוונים נפרדים כללו למטרה ספציפית זו.

תרגילים והדרכה בריאות הפין

הם גם לזרוק כמה תקליטורי DVD הדרכה, מנוי PenisHealth (למעשה ערך נפלא למעשה), וכמה ספרים כושר ובריאות הפין כי בדרך כלל לחנך אותך לעשות Kegels וכיצד ניתן לשמור קבוע את זרימת הדם. יד מופעלי הגדלת פין בסביבה כבר זמן רב, לטובת הכלי הזה היא להרוויח הגדלת הפין שלך פסיבית. אתה צביעות יש המכנסיים למטה כל הזמן עושה תרגילים ציור, שבה מרחיבי הפין לבוא.

למי מהססים אם שיפור הפין לא ניתוחי באמת עובד (ואתה לא חושב בעבר ואחרי תמונות), חלה לכתוב למעלה שפרסמה דיילי מייל בדבר יעילותה.

בעומק קטן עוד יותר עם Subscription– PenisHealth שלה המוצגים לעתים קרובות בתור בר השגה “הרחבה”, ולא בשימוש מלא. האתר DVD ומקוונים PenisHealth מספק לך מעל 34 תרגילים לשיפור הזקפה שלך, לשפר את זרימת הדם, וכן להגביר stammina מינית. הם אינם מהירים טיפים קטנים או, הכניסו קצת זמן לתוך זה, יותר מ -200 תמונות אמיתיות 100 קטעי וידאו, המפרט שלב אחר שלב כיצד לבצע את האימונים.

הם בדרך כלל הם אינם בעלי חשיבות מכרעת רק כדי לשפר את זרימת הדם ואת stammina either- אני מניח אלה חיוניים כאשר אתה לשים על מאריך הפין עבור תקופות זמן ארוכות. SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות. אתה צריך לשמור על דם טרי וחמצן זורם אל תאי הפין שלך, כך שאתה מקבל את תוצאות מהר.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

אבקת גרירה & חבילה אולטימטיבית

SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות

אבקת האחיזה הם מציעים בתור בונוס חינם לחלוטין עבור אנשים להתחייב הולך וגדל וסדר SizeGenetics האולטימטיבי Bundle. יש לזכור בעבר דיברנו על החלקה? זוהי דרך נוספת כדי למנוע אי נוחות כי, על פי רוב זו האבקה שמייצרת הרבה יותר שפשוף עבור הלהקות להיאחז. האבקה שלך החבר אתה לפני השימוש המאריך שלך ליום.

The Ultimate תוכנית כמו כן כולל מגבונים לניקוי, ושמנת טפול עוקב. הקרם וכוח הם בהחלט דברים ניתן לרכוש מהחנות תרופות, עדיין שלה יתרון גדול עבור מטרות נוחות, והיא שומרת השותף שלי משימוש את כל הקרם שלי מאז שלה במיוחד שכותרתו.

משלוח ומסירה

כמו הרבה עסקות on-line היום, הם מספקים משלוח חינם לחלוטין והפצה דיסקרטית מאוד בקופסא רמה. יש להם משרדי אורגון, אם אתם נשארים בבית ארה”ב תצטרך לחכות 6 שבועות-מייד, מנהג והפצת USPS איטי. אם אתה מחוץ של משלוח המדינות לא לוקח 6 שבועות, תקבל את זה הרבה יותר מהר.

סקירה ערבה ואחריות

SizeGenetics מציעה  החזר כספי מובטח 6-חודש . שלה אחריות חוקית, וזה טוען אם אתה לא רואה שום סוג של פיתוח ב 6 חודשים של שימוש SizeGenetics הם בהחלט יספקו לך החזר מלא. זה לגמרי סביר, אתה רוצה פין גדול ויש להם את הכלי שאתה צריך כדי להשיג את מטרתך. SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות. הם מבטיחים לך שאם אתה משתמש בדיוק את מה שיש להם, אתה בוודאי רואה תוצאות ואם לא תעשה זאת הם בהחלט להציע לך בחזרה את ההלוואה. בהתבסס על שלהם לפני ואחרי תמונות אני בטוח שאף אחד לא מבקש ההחזר שלהם.

תמיכה במוצר, קהילת מוטיבציה

SizeGenetics לפני ואחרי תמונות ועדויות

האלמנטים המשמעותיים ביותר חידוש עצמי הוא תמיכה, מוטיבציה, ואמונה. כדי להישאר מוטיבציה למקום הזה על כל בוקר מוקדם לפני העבודה, עליך להפעיל את תכונת גורם לרצות את זה. אתה צריך לראות אנשים אחרים עושים את זה, ומאמין כי על פני כמה חודשים אתה בוודאי רואה פיתוח. אם אין לך מערכת תמיכה, תתחיל להימנע ימים להשתמש בה, ועד מהרה הוא יהפוך נקודה נוספת רכשת ודחית בארון.

אשר על כן אני להניע אותך לבדוק את הפורום. לאחר ביצוע ההזמנה, להגיד שלום ולשתף המטרות שלך איתנו. קח מימדים שלך וכן לפני התמונה שכדאי בפרופיל שלך, ולהתחיל לבדוק פיתוח עמים אחרים. קראו ולשאול שאלות, ולהתחיל עם הגדלת פין ידנית היום לקבל תחושה לגבי זה. הרחבת הפין שלך 5in כדי 7in צריכה הקדשה אישית של זמן ומאמץ. הקדש כרגע, וב 6 חודשים אתה בהחלט יהיה לבדוק את עצמך differently- הביטחון העצמי שלך יהיה 10x בדיוק למה שהיא היום.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

FLASH SALE 20% OFF »