SizeGenetics преглед – измама или Legit? SizeGenetics функционира?

Home » Review » sizegenetics » SizeGenetics преглед – измама или Legit? SizeGenetics функционира?

SizeGenetics е само еден од најпрепознатливите пенисот проширување уреди на пазарот. SizeGenetics Прегледајте – измама или Legit? Дали SizeGenetics Работа ?. Тоа е околу 2 децении во моментов (becau

Last Updated on

SizeGenetics Прегледајте - измама или Legit?  SizeGenetics функционира?

SizeGenetics е само еден од најпрепознатливите пенисот проширување уреди на пазарот. SizeGenetics Прегледајте – измама или Legit? Дали SizeGenetics Работа ?. Тоа е околу 2 децении во моментов (бидејќи 1995) и ги претрпе сите испитувања и критичари, оставајќи многу клиенти задоволни. Тоа е медицински оценува и supporteded од страна на бројни добро познати лекари. Ние сепак ќе ви дадат чесен преглед врз основа на тест.

Мојот Преглед (12 месеци се користи)

Јас сум, всушност, е што употребата на екстендер SizeGenetics за во моментов дванаесет месеци. Имав неколку недели надвор (за поединечни фактори), но вкупниот Јас всушност бил го користите постојано. SizeGenetics Прегледајте – измама или Legit? Дали SizeGenetics Работа ?. Јас може да ви даде искрени гледна точка и да ги споделам моите индивидуални добивки.

Пенис полнила имаат предност во однос на пумпи се должи на фактот дека тие се обезбеди дури и повеќе долгорочни резултати. Тоа е затоа што може да се стави на екстендер за голем број на часот во текот на денот, додека пумпа може да се користи само за одреден број на минути во туш. Недостаток е тоа со Extender, да не добие подебели подуени веднаш по употреба како ќе завршите со пумпи за вода. Понапредните корисници поседуваат двете продолжувач и пумпа. Мислам дека ова е фантастичен комбо, но за време на мојата употреба, не сум направил само користење на SizeGenetics, ништо друго.

SizeGenetics работи слични на процесот основни мускулите зграда . Да се зголеми големината на вашиот бицепс, ќе треба да се подигне тежина да се распаѓа на клетките, а потоа се врати да се осигура дека тоа е поголем од претходно. Сличен процес се применува со алатката SizeGenetics систем. Тоа “протега” пенис што употребата на влечење и по долго време, ќе бидете во можност да ја видите резултати.

Како да го користите SizeGenetics?

SizeGenetics Прегледајте - измама или Legit?  SizeGenetics функционира?

Вие треба да имаат намера да носат SizeGenetics Extender за најмалку 3 часа дневно , за голем број на месеци. Мора да се земе во паузите, ако пенисот навистина се чувствува пораст. Јас нормално ја прескокнете 1 или 2 дена секоја недела. Обидете се да се прилагодите на продолжување барови само доволно, така пенисот се чувствува стрес, но не побегне. SizeGenetics Прегледајте – измама или Legit? Дали SizeGenetics Работа ?. Постои учење контура да се обезбеди соодветна рамнотежа, така не се добие обесхрабрени во почетокот, ако се соочуваат со проблеми.

Дури и повеќе време да поминат носи тоа, многу побрзо ќе сигурно ќе видите вашите добивки. Можете да го носат во вашиот дом, во вашите панталони или панталони, или кога ќе се одмори. Добие вашиот пенис за да биде полу стави (освен ако не сте добро обесени), тогаш врзуваат SizeGenetics gadget на (се состоеше од DVD тоа покажува и). Тоа ќе се вклопуваат со лабава панталони или панталони. Тесни denims или долна облека може да биде проблем. Покрај тоа, ако спиеш на вашиот стомак, навистина ќе се чувствуваат непријатност.

Продолжувач SizeGenetics има продолжетоци барови поддршка максимална должина од околу 10 инчи. Сепак, според изјавите на нови корисници, за пениси од 9 инчи , тоа го добива повеќе непријатно да се користи и повеќе предизвик да се скрие на Extender под панталони. SizeGenetics Прегледајте – измама или Legit? Дали SizeGenetics Работа ?. Ќе мора да се носат екстра олабави облека и подолг маица за сокривање на алатката.

Дали тоа навистина работи? моите резултати

SizeGenetics Прегледајте - измама или Legit?  SizeGenetics функционира?

Ќе видите неповратни добивки во должина и дебелина по 8 месеци. Видов 0.5 инчи добивки во големината, по само 1 месец на користење.

Оние првите резултати избледени далеку но откако зедов долга пауза, без користење на SizeGenetics (за поединечни фактори). По враќањето во редовна употреба, тоа беше едноставно да се добијат придобивките назад.

По 6 месеци од употребата видов 1 инч пораст.

Денес (по 12 месеци на употреба) ерекција на пенисот ми е 1,8 инчи многу повеќе отколку само што почнав (Почнав во 5 инчи). Јас всушност не ја искористија SizeGenetics за 2 недели да се види дали резултатите, секако, ќе се држиме, и тие, јас се уште имам 1.4 инчи на добивки.

Ве молиме запомнете: Јас се користи на SizeGenetics за 5 часа секој ден. Јас навистина се посветени на постапката и видов резултати соодветно. Пред и по слики сигурно ќе бидат поставени подоцна.

Кликни тука за да нарачате SizeGenetics онлајн сега »

Кои SizeGenetics пакет да се избере?

SizeGenetics Прегледајте - измама или Legit?  SizeGenetics функционира?

пакет на вредноста издание само се состои од креветче (клинички вид 1 алатка) и наставни ДВД. удобност стандардно рампа, рака, и продолжување барови се чувствуваат удобно во почетокот, но со текот на времето, ќе сакате уште повеќе погодност избори и помоќен водат. Долготрајна употреба е суштината зад SizeGenetics (или било каков вид на Extender).

Ако се врзани за пари, верзијата вредност е страшно почетокот како секогаш можете да се здобијат со дополнителни компоненти посебно во иднина. SizeGenetics Прегледајте – измама или Legit? Дали SizeGenetics Работа ?. Но, ако имате пари во моментов, тоа е крајно сугерираше дека ќе го добиете Напредно Comfort или Ultimate систем , со оглед дека тоа ќе биде помалку скап текот на времето. Еве повеќето спомене статисти кои ќе добиете:

  • 58 Ultimate начин Comfort System: точка мулти-глава (прикажано на десната страна) има компоненти и кревети глава, тој сигурно ќе се намали триењето и да се обезбеди вашиот пенис одат да се направи тоа многу поудобно. Многу лесен за трајна употреба.
  • Влечење Плус прав и aftercare Moisturizer (вклучен само со Ultimate систем): Прашокот создава влечење меѓу колиба и пенисот па притисокот ќе биде посилна и многу повеќе удобно (може да се менува со талк во прав). Крем ќе се развивам постапка клетки регенерација.

The Ultimate систем, исто така, доаѓа со SizeGenetics вежба ДВД-а и погодност 3M smudges. Оние кои се однесуваат на се уште се опционални. Во однос на самиот уред, пакет Напредно Погодност има сè.

Дискретна превозот и испорака

SizeGenetics понуди бесплатна испорака и многу дискретен испорака во една заедничка кутија. Нема да има никакви ознаки или слики кои го објави материјали од производот. SizeGenetics има канцеларија во Северна Америка, па ако живеат таму ќе се добие производ многу брзо. Меѓународниот испораки може да потрае подолго. SizeGenetics Прегледајте – измама или Legit? Дали SizeGenetics Работа ?.

Каде да ги купите SizeGenetics?

SizeGenetics Прегледајте - измама или Legit?  SizeGenetics функционира?

Види ги купите SizeGenetics од интернет страницата на власт. Употреба попуст код SG10 за дополнителни 10% попуст со веб-линкот горе. Компонентите се направени во САД и да се обезбеди врвен квалитет. Имавме поплаки во врска со разни други препродавачи, дека потрошувачите доби прифатлива пластика изработена-in-Кина делови кои не може да се одржи заедно. Многу од овие може да се најде на eBay . НЕ се купат оние , освен ако имаш дополнителни $ 30 за да свират, триесет дена да чека тој да се пренесе, како и бројни часа на иритација обидуваат да се стави ова нешто заедно и да се одржи без паѓање. Имајте на ум дека на ebay.com, фотографиите не се како на вистински алатка сигурно ќе се добие.

Прв SizeGenetics бесплатно

Да, може да се чуе, SizeGenetics е водење на понуда (за во моментов многу години, па јас не се претпостави дека кога и да исчезнува) рече дека ако ги испрати пред и по слики на добивки, тие ќе ви обезбеди целосна наплата, и можеш да се задржи на алатката. Слушнавме врати од неколку од нашите клиенти дека тие имаат способност за успешно користење на оваа понуда. Само се фати е дека мора да поседувате уред за најмалку 6 месеци и се многу во-длабочината на слики (постави, полу-исправено и флакцидна) во текот на напредок.

Само sneaky маркетинг техника која им помага на SizeGenetics расте популарноста

Кликни тука за да нарачате SizeGenetics онлајн сега »

FLASH SALE 20% OFF »