SizeGenetics Прегледајте – Резултати сигнализација! Е измама на уредот или Legit?

Home » Review » sizegenetics » SizeGenetics Прегледајте – Резултати сигнализација! Е измама на уредот или Legit?

SizeGenetics е меѓу повеќето идентификувани пенисот проширување уреди на пазарот. SizeGenetics Прегледајте – Резултати сигнализација! Е измама на уредот или Legit ?. Тоа, всушност, е околу 2 децении мом

Last Updated on

SizeGenetics Прегледајте - Резултати сигнализација!  Е измама на уредот или Legit?

SizeGenetics е меѓу повеќето идентификувани пенисот проширување уреди на пазарот. SizeGenetics Прегледајте – Резултати сигнализација! Е измама на уредот или Legit ?. Тоа, всушност, е околу во моментов 2 децении (бидејќи 1995) и успеа да ја помине сите тестови и филмски критики, оставајќи неколку клиенти задоволни. Тоа, всушност, е медицински проверува и поддржан од страна на неколку популарни лекарите. Ние, сепак, ќе ви понудат една непристрасна оцена врз основа на преглед.

Мојот Преглед (12 месеци се користи)

Јас, всушност, биле користење на SizeGenetics екстендер за во моментов една година. Имав неколку недели надвор (од лични причини), но севкупниот јас, всушност, биле облечени во неа постојано. SizeGenetics Прегледајте – Резултати сигнализација! Е измама на уредот или Legit ?. Јас да ви понудиме јасна точка на гледање и споделување на моите лични добивки.

Пенис полнила имаат предност во однос пумпи, бидејќи тие се обезбеди повеќе долгорочни резултати. Тоа е затоа што може да се носат на Extender за бројни часа во текот на денот, додека пумпа може да се користи само за неколку минути во туш. Недостаток е тоа со Extender, вие не ја добиваат подебели возвишува веднаш по употреба, како што се прави со пумпи за вода. Понапредните корисници имаат и продолжувач и пумпа. Мислам дека ова е страшно комбинација, но исто така и за рокот на употреба, јас само го направи употреба на SizeGenetics, ништо друго.

SizeGenetics работи слични на процесот основни мускулите зграда . За да се зголеми големината на вашиот бицепс, ќе треба да се укине тежини за да се прекине ткиво и после тоа да го направите тоа за да бидете сигурни дека тоа е поголем од претходно. A споредлив процес користи при што апаратот за SizeGenetics систем. Тоа “протега” искористување на зафат на пенисот и по некое време, ќе имаат способност да ја видите резултати.

Како да го користите SizeGenetics?

SizeGenetics Прегледајте - Резултати сигнализација!  Е измама на уредот или Legit?

Вие треба да имаат за цел да ги користат SizeGenetics Extender за најмалку 3 часа дневно , за голем број на месеци. Мора да се земе во паузите, ако пенисот навистина се чувствува вртоглаво се зголемуваат. Јас обично го пропушти 1 или 2 дена секоја недела. Обид да се прилагоди на издолжување барови едноставно доволно, така пенисот се чувствува тензија сепак не побегне. SizeGenetics Прегледајте – Резултати сигнализација! Е измама на уредот или Legit ?. Постои откривање крива за да се добие идеална рамнотежа па не се иритираше во почетокот, ако се соочуваат со проблеми.

Толку повеќе време ќе поминуваат користење на тоа, многу побрзо ќе сигурно ќе видите вашите добивки. Вие би можеле да го носат во вашиот дом, во вашите панталони или фармерки, или кога ќе се одмори. Добие вашиот пенис за да биде полу стави (освен ако не се добро инсталиран), тогаш бенд SizeGenetics алатка на (вклучени DVD тоа покажува и). Тоа ќе се вклопуваат со олабави denims или панталони. Ограничена фармерки или долна облека може да биде проблем. Покрај тоа, ако спиеш на вашиот стомак, навистина ќе се чувствуваат болка.

Продолжувач SizeGenetics има продолжетоци барови поддршка оптимална должина од околу 10 инчи. Сепак, inning согласност со препораките од софистицирани поединци, на пениси над 9 инчи , тоа добива повеќе непријатно да се носат и потешко да се скрие на Extender во вашиот панталони. SizeGenetics Прегледајте – Резултати сигнализација! Е измама на уредот или Legit ?. Ќе треба да користат дополнителна лабава облека и многу повеќе маица со цел да помогнат во криењето на алатката.

Дали тоа навистина работи? моите резултати

SizeGenetics Прегледајте - Резултати сигнализација!  Е измама на уредот или Legit?

Ќе видите постојан добивки во големина и дебелина по 8 месеци. Видов 0.5 инчи добивки во големината, по само 1 месец на користење.

Тие почетни резултати намалена но откако зедов подолга пауза, без користење на SizeGenetics (за поединечни фактори). По добивање назад кон нормална употреба, тоа е многу лесно да се добие добивки назад.

По 6 месеци од употребата видов 1 инч пораст.

Денес (по дванаесет месеци на употреба) мојот пенис во ерекција димензија е 1,8 инчи многу повеќе од она што го започна (Почнав во 5 инчи). Не сум се користат SizeGenetics за 14 дена за да се види дали резултатите ќе се држиме, и тоа го прават, јас се уште имам 1.4 инчи на добивки.

Ве молиме запомнете: Јас се користи на SizeGenetics за 5 часа секој ден. Јас всушност се посветени на постапката и за тоа видов резултати. Пред и по фотографии ќе бидат објавени подоцна.

Кликни тука за да нарачате SizeGenetics онлајн сега »

Кои SizeGenetics пакет да се избере?

SizeGenetics Прегледајте - Резултати сигнализација!  Е измама на уредот или Legit?

пакет на вредноста издание само вклучува креветче (клинички вид 1 gadget) и DVD за обука. удобност стандардно рампа, рака, и продолжување барови се вклопуваат во почетокот, но со текот на времето, сигурно ќе сакаат уште повеќе погодност алтернативи и посилна водат. Долготрајна употреба е суштината зад SizeGenetics (или било каков вид на Extender).

Ако се врзани за пари пари, верзијата вредност е прекрасно да започне што може да се постојано се добие дополнителна компоненти одделно во иднина. SizeGenetics Прегледајте – Резултати сигнализација! Е измама на уредот или Legit ?. Сепак, ако имате пари во моментов, тоа е крајно Предлагам да се добие Напредно Comfort или Ultimate систем , бидејќи тоа сигурно ќе биде поевтини на долг рок. Еве еден од најзабележителните бонус дека ќе добиете:

  • 58 Ultimate начин Comfort System: точка мулти-глава (откриена на десно) ги поседува компоненти и кревети глава дека ќе ги намали триење и да се обезбеди вашиот пенис одат да се направи повеќе удобно. Многу практични за долготрајна употреба.
  • Влечење Плус прав и aftercare Moisturizer (вклучен само со Ultimate систем): Прашокот произведува влечење помеѓу носилка и пенисот толку стрес сигурно ќе биде посилна и многу повеќе удобно (може да се менува со бебе во прав). Крем ќе го забрза процесот на ткивото regrowth.

The Ultimate систем, исто така, располага SizeGenetics тренингот ДВД-а и погодност 3M лепила. Тоа се убаво да се имаат сепак се опционални. Во однос на самата gadget, планот за Напредно Погодност има сè.

Дискретна превозот и испорака

SizeGenetics користат потполно бесплатен превозот и многу дискретен испорака во заедничка кутија. Нема да има никакви ознаки или слики кои се емитуваат на компоненти на објектот. SizeGenetics имаат работно место во Северна Америка, па ако живеат таму сигурно ќе се добие објект навистина брзо. Меѓународниот испораки може да потрае подолго. SizeGenetics Прегледајте – Резултати сигнализација! Е измама на уредот или Legit ?.

Каде да ги купите SizeGenetics?

SizeGenetics Прегледајте - Резултати сигнализација!  Е измама на уредот или Legit?

Бидете сигурни дека ќе ги нарачате SizeGenetics од официјалниот сајт на интернет. Користете намалување на цената код SG10 за дополнителни 10% попуст со веб-линкот горе. Деловите се направени во САД и да се обезбеди одличен квалитет. Имавме поплаки во врска со разни други препродавачи, дека потрошувачите доби ниска цена пластика изработена-in-Кина компоненти кои не може да се држат заедно. Многу од овие може да се најде на eBay . НЕ се купат оние , освен ако имаш дополнителни $ 30 за да свират, триесет дена да чекаат за тоа да го пренесе и неколку часа на иритација обидуваат да се стави ова нешто заедно и имаат без да се намалува. Се сеќавам дека на eBay, фотографиите не се како на вистински уред сигурно ќе се добие.

Прв SizeGenetics бесплатно

Да, како што можеше да се слушаат, SizeGenetics е водење на договорот (за голем број на години, во моментов, па јас не мислам дека некогаш се губи) рече дека ако ги испрати пред и по слики на имот, тие сигурно ќе ви учат да обезбеди целосна наплата, и можеш да се задржи на gadget. Ние слушав за да се врати од неколку од нашите потрошувачи дека тие беа во можност успешно да се користи оваа зделка. Само се фати е дека треба да поседувате уред за најмалку 6 месеци и да потрае неколку детални слики (постави, полу-исправено и наведната) во текот на развојот.

Само sneaky маркетинг техника која им помага на SizeGenetics расте популарноста

Кликни тука за да нарачате SizeGenetics онлајн сега »

FLASH SALE 20% OFF »