SizeGenetics Огляд – Результати Alert! Чи є афера пристрою або Legit?

Home » Review » sizegenetics » SizeGenetics Огляд – Результати Alert! Чи є афера пристрою або Legit?

SizeGenetics є лише одним з одного з найбільш визнаних пеніса розширюються гаджети на ринку. SizeGenetics Огляд – Результати Alert! Чи є афера пристрій або Legit?. Вона була навколо протягом 2-х років

Last Updated on

SizeGenetics Огляд - Результати Alert!  Чи є афера пристрій або Legit?

SizeGenetics є лише одним з одного з найбільш визнаних пеніса розширюються гаджети на ринку. SizeGenetics Огляд – Результати Alert! Чи є афера пристрій або Legit?. Вона була навколо протягом 2-х років (з 1995 року), і зробив це через всі іспити і критиків, в результаті чого велика кількість клієнтів задоволені. Вона була оцінена клінічно та за підтримки декількох добре відомих фахівців-медиків. Однак ми забезпечимо вам об’єктивну оцінку, засновану на нашому тесті.

Мій огляд (12 місяців використання)

Я використовую розширювач SizeGenetics для дванадцяти місяців в даний час. У мене було пару вихідних тижнів (з особистих причин), однак взагалі я насправді носив його постійно. SizeGenetics Огляд – Результати Alert! Чи є афера пристрій або Legit?. Я можу дати вам щиру точку зору і поділитися особистої вигоди.

Насадки на пеніс мають перевагу в порівнянні з насосами через те, що вони пропонують більш довгострокові результати. Це пов’язано з тим, що ви могли б поставити на розширювач протягом декількох годин протягом дня, в той час як насос може бути використаний тільки протягом декількох хвилин в душі. Недоліком є ​​те, що з подовжувачем, ви не отримаєте жирніше роздутою відразу після використання, як ви виконуєте з водяними насосами. Більш просунуті фізичні особи володіють як розширювач і насос. Я думаю, що це відмінний комбо, але і протягом всього терміну мого використання, я тільки використовував SizeGenetics, абсолютно нічого.

SizeGenetics працює аналогічно основного процесу нарощування м’язової маси . Для того, щоб підняти розмір зброї, вам доведеться піднімати тяжкості , щоб зламати тканину і після цього відновити його , щоб гарантувати , що це більше , ніж передбачалося раніше. Аналогічний процес використовується з системою SizeGenetics пристрою. Це “розтягує” пеніс з допомогою захоплення і після довгого часу, ви будете мати можливість бачити результати.

Як використовувати SizeGenetics?

SizeGenetics Огляд - Результати Alert!  Чи є афера пристрій або Legit?

Ви повинні прагнути носити SizeGenetics Extender по крайней мере 3 -х годин в день , в протягом багатьох місяців. Ви повинні робити перерви , якщо ваш пеніс відчуває підйом. Я зазвичай пропустити 1 або 2 дні в тиждень. Спробуйте налаштувати подовження смуги тільки достатнім для того , що ваш пеніс дійсно відчуває напругу , але не вислизає. SizeGenetics Огляд – Результати Alert! Є чи афера пристрій або Legit?. Існує навчається контур , щоб отримати кращий баланс , так що не одержати роздратованою на початку , якщо у вас виникли проблеми.

Ще більше часу ви проводите, використовуючи його, тим швидше ви будете бачити ваші успіхи. Ви можете використовувати його в вашому домі, під штанів або джинсів, або коли ви спите. Отримайте ваш пеніс, щоб бути підлозі ерегованного (якщо ви не добре встановлена), а потім смузі інструмент SizeGenetics на (входить в комплект DVD показує це добре). Це буде комфортно з ослаблених джинси або штани. Вузькі штани або нижню білизну може бути проблемою. Крім того, якщо ви спите на животі, ви будете відчувати біль.

Розширювач SizeGenetics має Елонгація барів підтримки максимальної довжини близько 10 дюймів. Однак, за словами відгуки від досвідчених користувачів, для пенісів більше 9 дюймів , він отримує ще більш незручно вдягати і жорсткіше , щоб приховати розширювач під брюками. SizeGenetics Огляд – Результати Alert! Є чи афера пристрій або Legit?. Вам доведеться носити додаткову вільний одяг і довшу футболку , щоб допомогти приховати пристрій.

Чи справді це працює? Мої результати

SizeGenetics Огляд - Результати Alert!  Чи є афера пристрій або Legit?

Ви побачите незворотні виграш в розмірі і обхваті через 8 місяців. Я бачив 0,5 дюйма виграш в довжині після того, як всього лише 1 місяць використання.

Ці початкові результати зникли, хоча після того, як я взяв тривалу перерву, не надягаючи SizeGenetics (для особистих факторів). Після повернення до повсякденного використання, це було просто, щоб отримати прибуток назад.

Після 6 місяців використання я побачив 1 дюйм більше.

Сьогодні (після року використання) мій розмір ерегированного пеніса становить 1,8 дюйма набагато довше в порівнянні з тим, що я почав (я почав в 5 дюймів). Я насправді не використовується SizeGenetics на 2 тижні, щоб побачити, якщо результати будуть, звичайно, дотримуватися, і вони, я до сих пір мої 1,4 дюйма прибутку.

Зверніть увагу: я зробив використання SizeGenetics в протягом 5 годин щодня. Я дійсно віддані до процедури і побачили результати відповідно. До і після фотографії, безумовно , будуть завантажені пізніше.

Натисніть тут , щоб замовити SizeGenetics онлайн ЗАРАЗ »

Який пакет SizeGenetics вибрати?

SizeGenetics Огляд - Результати Alert!  Чи є афера пристрій або Legit?

Розшарування Value Видання включає в себе тільки носилки (клінічний тип 1 гаджет) і навчальний DVD. зручність за замовчуванням накладка, ремінець, і пролонгації барів зручні на початку, проте з плином часу, ви б бажати ще більшої зручності вибору і більш сильне розтягнення. Довгострокове використання є основна ідея SizeGenetics (або будь-який тип подовжувача).

Якщо ви обмежені в грошах, значення версії є відмінним початком , як ви завжди можете отримати додаткові компоненти незалежно один від одного в майбутньому. SizeGenetics Огляд – Результати Alert! Є чи афера пристрій або Legit?. Тим НЕ менше , якщо у вас є готівка в даний час, це дуже рекомендується отримати підвищеної комфортності або максимального швидкодії системи , за умови , що він буде менш дорогим з плином часу. Саме тут найбільш значущі додаткові послуги , які ви отримаєте:

  • 58 Way Остаточний Comfort System: Багатомісна елемент а (показав праворуч) має частині і головні ліжка , які, безумовно , зменшити тертя і блокування в ваш пеніс відвідування зробити його більш зручними. Надзвичайно зручна для тривалого використання.
  • Тяговий Плюс порошок і Aftercare Зволожувач ( в комплекті тільки з Остаточною System): Порошок виробляє зчеплення між ліжечком і статевий член , так що напруга буде більш сильним і більш зручні (можна замінити тальком). Зволожувач прискорить процес регенерації клітин.

Новітня система аналогічним чином включає SizeGenetics Вправа DVD-диски і 3M комфорт пластирі. Ті, хто ведуть до ще не є обов’язковими. Що стосується самого інструменту, план Advanced Convenience має будь-який інший.

Discreet Доставка і доставки

SizeGenetics надати безкоштовний доставку і дуже обережне пересилання в загальному полі. Там, безумовно, не може бути будь-який тип тегів картинок, які виробляють матеріали продукту. SizeGenetics є офіс в Сполучених Штатах і Канаді, так що якщо ви живете там ви напевно отримаєте продукт дуже швидко. Міжнародні перевезення може зайняти набагато більше часу. SizeGenetics Огляд – Результати Alert! Чи є афера пристрій або Legit?.

Де купити SizeGenetics?

SizeGenetics Огляд - Результати Alert!  Чи є афера пристрій або Legit?

Переконайтеся , що ви купуєте SizeGenetics з інтернет – сайту влади. Використовуйте зниження ціни коду SG10 за додаткові 10% геть з веб – засланні над. Частини зроблені в США і забезпечити високу якість. У нас були проблеми в відношенні різних інших посередників, які клієнти отримали економічні пластикові зроблені в Китаї компоненти , які не могли тримати разом. Багато з них можна знайти на eBay . НЕ КУПУЙТЕ ТИХ , якщо у вас є додаткові $ 30 дути, 30 днів , щоб чекати його , щоб поставити, і кількість годин стресу з метою поставити цю річ разом і тримати , зменшуючись. Майте на увазі , що на ebay.com, знімки не такі , як реальний інструмент ви отримаєте.

Отримання SizeGenetics безкоштовно

Так, як ви , можливо, чули, SizeGenetics працює пропозицію ( в протягом декількох років, так що я не припускаю , що це ніколи НЕ пішов) , що якщо ви посилаєте їм ваші до і після того, як образи прибутку, вони, безумовно , дасть вам повне відшкодування , і ви отримаєте , щоб зберегти гаджет. Ми чули назад від деяких з наших клієнтів , які вони мали можливість ефективно використовувати цю пропозицію. Єдина заковика в тому , що вам потрібно мати гаджет в протягом принаймні 6 місяців і прийняти ряд ретельних знімків (створених, напівстоячі і млявих) по всій прогресії.

Просто підлий метод маркетингу, який допомагає SizeGenetics рости в популярності

Натисніть тут , щоб замовити SizeGenetics онлайн ЗАРАЗ »

FLASH SALE 20% OFF »