Minu Erapooletu SizeGenetics Extender Review Piltidega

Home » Review » sizegenetics » Minu Erapooletu SizeGenetics Extender Review Piltidega

SizeGenetics on üks enim tunnustatud peenise laieneb tööriistad turul. Minu erapooletu SizeGenetics Extender Review piltidega. See on tegelikult olnud juba 2 aastat (sest 1995) ja

Last Updated on

Minu erapooletu SizeGenetics Extender Review piltidega

SizeGenetics on üks enim tunnustatud peenise laieneb tööriistad turul. Minu erapooletu SizeGenetics Extender Review piltidega. See on tegelikult olnud juba 2 aastat (sest 1995) ja tegi läbi kõik testid ja kahtlejaid, jättes mitmed kliendid rahul. See on tegelikult kliiniliselt hinnatud ja heaks kiidetud mitmete populaarsete arstid. Me kindlasti aga teile erapooletu ülevaade põhineb meie test.

Minu Review (12 kuud kasutada)

Ma olen tegelikult kasutades SizeGenetics pikendus aasta nüüd. Mul oli paar välja nädalat (isiklikuks tegurid), kuid kokku olen kandnud seda regulaarselt. Minu erapooletu SizeGenetics Extender Review piltidega. Ma saan pakkuda Teile siiras vaatepunktist ja jagada oma individuaalse kasu.

Peenisepikendused on rohkem kasu kui pumbad tingitud asjaolust, et nad pakuvad isegi rohkem pikaajalisi tulemusi. See on, sest sa võiksid kasutada täiteainena mitu tundi kogu päeva, samas kui pump saab kasutanud juba mitu minutit duši all. Puuduseks on see, et laiendina, sa ei saada paksemaks Kukkoileva kohe pärast kasutamist nagu te täidab veega pumbad. Rohkem arenenud isikud omavad nii laiendina ja pumpa. Ma arvan, et see on suurepärane combo, aga ajaks minu kasutust, ma ainult kasutanud SizeGenetics, ei midagi muud.

SizeGenetics toimib sarnaselt põhi lihaste hoone protsess . Et suurendada oma biitseps suurus, peate kaotada kaalu murda kudede siis taastada veenduda, et see on suurem kui varem. Võrreldav menetlust kohaldatakse koos SizeGenetics süsteemi vahend. See “venitab” peenise kasutades käepide ja pärast aega, saate näha tulemusi.

Kuidas kasutada SizeGenetics?

Minu erapooletu SizeGenetics Extender Review piltidega

Sa peaksid kavatsevad panna SizeGenetics Extender jaoks vähemalt 3 tundi iga päev , mitu kuud. Sa pead võtma puruneb, kui teie peenis tunneb tõusu. Ma üldiselt vältida 1 või 2 päeva nädalas. Proovi muuta pikenemine baarid lihtsalt piisavalt nii oma peenise tõesti tunneb pinget, kuid ei libise. Minu erapooletu SizeGenetics Extender Review piltidega. On õppimiskõver saada ideaalne tasakaal nii ei omanda julge stardijoonele, kui teil on probleeme.

Rohkem aega veedate seljas on, seda kiiremini te näete oma kasumit. Sa võid kanda seda kodus alla oma püksid või püksid, või kui sa magad. Saada oma peenise tuleb pooleldi luua (kui on hästi paigaldatud) pärast, et rihm SizeGenetics vidin (edaspidi koosnes DVD näitab seda hästi). See on kindlasti rahul lahtised püksid või püksid. Tight püksid või aluspesu võiks olla probleem. Ka siis, kui sa magad kõhuli, siis tõesti tunne ebamugavust.

SizeGenetics extender on pikenemist baarid toetades optimaalne suurus oli umbes 10 tolli. Siiski voor vastavalt tunnistused kogenud kasutajatele, sest peenis üle 9 tolli , see saab veelgi rahutu kanda ja keerukam varjata extender all oma püksid. Minu erapooletu SizeGenetics Extender Review piltidega. Sa kindlasti kasutada ekstra lahtitulnud riided ja pikem t-särk, mis aitab varjata näitaja.

Kas see tõesti toimib? Minu tulemusi

Minu erapooletu SizeGenetics Extender Review piltidega

Näed pöördumatu paranev pikkuse ja ümbermõõdu pärast 8 kuud. Nägin 0,5 tolline kasu suurus pärast vaid 1 kuu kasutamist.

Need esimesed tulemused kadus aga pärast võtsin pikka pausi kandmata SizeGenetics (isiklikel põhjustel). Pärast saada tagasi normaalseks kasutamine, see oli lihtne saada kasu tagasi.

Pärast 6-kuulist kasutamist nägin 1 tollise tõusu.

Täna (pärast 12-kuulist kasutamist) minu püsti peenise suurus on 1,8 tolli palju kauem võrreldes täpselt, mida ma hakkasin (mul hakkas kell 5 tolli). Ma ei ole kasutatud SizeGenetics 2 nädala, et näha, kas tulemused on kinni, ja nad teevad, Mul on endiselt 1,4 tolli kasu.

Pange tähele: ma kasutasin SizeGenetics 5 tundi iga päev. Ma tegelikult pühendatud protsessi ja nägin tulemusi kui vaja. Enne ja pärast pildid avaldatakse hiljem.

kliki siia, et tellida SizeGenetics online praegu »

Milline SizeGenetics paketti valida?

Minu erapooletu SizeGenetics Extender Review piltidega

Väärtus Edition kimp sisaldab ainult välivoodi (meditsiiniline 1. tüüpi seade) ja koolituse DVD. Vaikimisi mugavuse pad, rihm ja pikenemise baarid sobi alguses, veel aega, siis oleks kindlasti tahame veelgi mugavust võimalusi ja võimsam venitada. Pikaajaline kasutamine on peaasi taga SizeGenetics (või mis tahes tüüpi PAH).

Kui teil on rihmaga raha, Value Edition on hea algus, kui saab alati ekstra osad eraldi hiljem. Minu erapooletu SizeGenetics Extender Review piltidega. Aga kui sul on raha praegu, see on väga soovitatav, et te saada Advanced mugavus või Ultimate süsteem , leides, et see on kindlasti odavam tulevikus. Siinsamas on üks kõige silmapaistvam lisatarvete, et te kindlasti saada:

  • 58 Way Ultimate Comfort System: multihead- elemendi (näitas paremal) sisaldab komponente ja head voodid, mis on kindlasti madalam hõõrdumine ja kindlustada oma peenise visiidi teha seda palju hubane. Tõesti mugav pikaajaliseks kasutamiseks.
  • Traction Plus pulber ja järelhooldus niisutaja (kaasas ainult Ultimate System): Pulber toodab vaheline haardumine välivoodi ja peenise nii stress on tugevam ja mugavam (saab asendada Vauvantalkki). Kreem kindlasti kiirendab rakkude taasteket korras.

Ultimate süsteem ka funktsioonid SizeGenetics Workout DVD ja 3M mugavuse plekke. Need on tore, et on veel on vabatahtlik. Seoses näitaja ise, Advanced Comfort pakett on iga väike asi.

Diskreetne Kättetoimetamine

SizeGenetics pakuvad tasuta kättetoimetamise ja diskreetne kohaletoimetamise üldine kasti. Hetkel ei ole ühtegi tüüpi etikettide või pilte, mis vabastab materjali omadustest. SizeGenetics on kontor Ameerika Ühendriikides ja Kanadas, nii et kui sa elad seal siis kindlasti saada toote väga kiiresti. Rahvusvahelised saadetised võivad võtta kauem aega. Minu erapooletu SizeGenetics Extender Review piltidega.

Kust osta SizeGenetics?

Minu erapooletu SizeGenetics Extender Review piltidega

Veenduge, et teil tellida SizeGenetics lennuametitest veebilehel. Kasutage diskontomäära koodi SG10 eraldi 10% soodsamad lingiga üle. Elemendid on tehtud USA ja kinnitan suurepärase kvaliteediga. Meil oli probleeme seoses erinevate teiste edasimüüjatega, et tarbijad said odavat plastmassist tehtud-in-Hiina osades, mis ei hoia kokku. Palju neid saab leida eBay . Ärge ostke need , kui teil on ekstra $ 30 kuni puhuda, Thirty Day ootama seda saavutada, ja arvukad tundi stressi, mille eesmärgiks on panna see asi kokku ja hoidke ilma allakukkumist. Pidage meeles, et ebay.com, pildid ei meeldi tõeline vidin siis kindlasti saada.

Kuidas SizeGenetics tasuta

Jah, kui sa võiksid olla kuulnud, SizeGenetics töötab palju (paljude aastate praegu, nii et ma ei usu, et kunagi läheb ära), et kui sa saadad neile oma enne ja pärast pilte kasum, nad annavad teile täieliku toetuse, ja sa saad hoida näitaja. Kuulsime tagasi mõned meie klientidele, et nad suutsid efektiivselt kasutada seda soodne. Ainult saak on, et sa pead enda vidin vähemalt 6 kuud ja võtta mitmeid detailseid kujutisi (panna, poolpüstiselt ja longus) kogu edusamme.

Lihtsalt alatu turundus tehnikat, mis aitab SizeGenetics kasvab populaarsus

kliki siia, et tellida SizeGenetics online praegu »

FLASH SALE 20% OFF »