MaleExtra Review – Prawdziwe Review, rzeczywiste wyniki

Home » Review » maleextra » MaleExtra Review – Prawdziwe Review, rzeczywiste wyniki

Last Updated on

Wyniki męskiej pigułki Extra

MaleExtra butelkiPrzetestowaliśmy te tabletki i zrozumiał, że musieliśmy zrobić większy eksperyment, ponieważ zwiększona wielkość czterech z nas po 3 miesiącach. Więc zrobiliśmy to, co zawsze robimy kiedy w rzadkich sytuacji znalezienia powiększenia penisa produkt, który działa … Pisaliśmy e-mail do naszej listy mailingowej lojalny.

Nadszedł czas, by przetestować go z innymi ludźmi tam. Teraz, kiedy przetestować produkt robimy go na 3 miesiące. Jednak, gdy otrzymujemy pomoc z naszej listy mailingowej zawsze iść na test 6 miesięcy. Powodem tego jest, ponieważ moglibyśmy potencjalnie znaleźć 4 nowych produktów rocznie, które pracują zamiast 2. Na początku, że zdajemy sobie sprawę, że jeśli coś działa na facetów wtedy oni mogą spróbować go przez około 6 miesięcy do uzyskać prawdziwy wzrost wielkości … wiesz? Coś, co będzie rzeczywiście zmienić swoje życie!

A na naszą listę mówiąc, że mieliśmy coś obiecującego, 632 odpowiedzi w ciągu 5 dni, aby powiedzieć, że były one w. Wszystkie one uporządkowane i testy zaczęło …

Ile osób wzięło udział w teście Mężczyzna Extra

W tym teście, mieliśmy 612 ludzi, którzy wszystko zamówił 6 miesięczną porcję Mężczyzna Extra. To był mniejszy niż badanie mieliśmy do innych pigułek penisa okazały się skuteczne, ale to było więcej niż wystarczająco, aby uzyskać statystycznie poprawne dane. I byliśmy o sprawdzenie, czy Mężczyzna Extra naprawdę działa, czy nie …

6 Wyniki Miesiąc Korzystanie męskie Dodatkowe Pigułki

Po 6 miesiącach, pisaliśmy na naszych szlachetnych wojowników rozszerzenia, aby ich pomiary z nich. Mamy 612 wyników z powrotem, więc są one jedynymi będę się tym w tym teście. Z 20, które nie odpowiedziały w czasie, byliśmy zmuszeni usunąć je z zestawu danych, ponieważ mieliśmy żadnych wyników dla nich …

Wyniki testu były przekonujące.

Średnie Zyski Rozmiar na Mężczyzna Extra

Średnie zyski długości penisa z biorąc te tabletki były 1,1 cala, przez okres 6 miesięcy.

Przeciętne penis zyski Girth wynosiła 0,4 cala, przez okres 6 miesięcy.

Stawia Mężczyzna Extra jako 3 spośród wszystkich pigułki penisa tam. Jest to dobry produkt samodzielny użyć. Nie powiedziałbym, że jest to najlepszy produkt penis powiększenie chociaż.

Jednak niektórzy ludzie po prostu decydują się skorzystać z tej pigułki, aby uzyskać większe. Czyni przynosić rezultaty.

Średnia Miesiąc do miesiąca Długość penisa Korzystanie Mężczyzna Growth Extra

Spójrzmy na podział wzrost miesiąc do miesiąca mężczyzn korzystających Mężczyzna dodatkowe tabletki. Jest to dobry wskaźnik długości czasu należy wykorzystać te tabletki na. Nasze testy wykazały, że miesiąc pików dla wielkości zysków na samcach Extra były 4 i 5 miesięcy pigułki.

Po miesiącu 5, który był rekordowym miesiącem dla zysków na długości 0,28 cala, wzrost zwolnił.

Podobnie jak w przypadku innych pigułek, że mamy przetestowane, widzimy szczyt, gdy organizm jest nasycony wszystkich elementów w męskim Extra pigułki. Potem widzimy wzrost wysiadania.

Po wykonaniu cyklu 6 miesięcy, uważamy, że Mężczyzna Extra będzie mniej skuteczna.

Średnia Miesiąc do miesiąca Penis Girth Growth Korzystanie Mężczyzna Extra

Jak widać z wykresu dostarczonych szczytowy wzrost do penisa zwiększa obwodowych się w dniach 5, średnio. W tym miesiącu ludzie doświadczyli wzrost 0,09 cala ich obwód penisa.

To jest ściśle monitorowane przez miesiąc 5.

Następnie, jak widzieliśmy z wszystkich tych pigułek, jest drop-off w miesiącu 6. Uważamy, że to dlatego, Mężczyzna Extra przestał być tak skuteczne, jak pan dotarł bliżej do absolutnego największego rozmiaru.

Miesiąc 3 faktycznie świadczona mały wzrost. Jest to prawdopodobnie dlatego, że w miesiącu 3 organizm starał się zrekompensować to, co było uzupełniane. To sugeruje, że Mężczyzna Extra nie jest najsilniejszą z tabletkami.

Jeśli pigułka były przytłaczający wtedy to blip nie stało. Więc to jest jeden z powodów, które Mężczyzna Extra dostaje 3 star rating.

Wzrost Obwód (ogólnie) jest również najniższa że widzieliśmy ze wszystkich pigułek Pokazaliśmy do pracy.

Średni ogólny wzrost Korzystanie Mężczyzna Extra – wyniki!

Najgorsze wyniki Growth

5% mężczyzn widział mniej niż 0,4 cali wzrostu długości. 13% widziało mniejsza niż 0,25 cala wzrostu w obwodzie. Jeden człowiek twierdził, że widział wzrost 0,1 cala w obwodzie i tylko wzrost 0,2 cala długości. To jest oczywiście zła wiadomość dla niego, ale był to najgorszy wynik z 612 po 6 miesiącach użytkowania.

Najlepszy wzrost Wykonywanie

2% puli testów faktycznie zyskał ponad 2 cali długości. Dalszą 3% piły przez 0,7 cala wzrostu obwodu penisa.

Jest to zaskakujące, ponieważ jest to liczba odchyleń standardowych od średniej. Jednak, to pokazuje, że można dostać ogromne zyski, jeśli Mężczyzna Extra działa bardzo dobrze z tobą.

Najlepszy pojedynczy raport, który otrzymaliśmy był ktoś, kto zyskał 2,2 cali długości i 0,8 cala w obwodzie. Powiedział, że tabletki po prostu wydawało się bardzo dobrze dla niego pracować. To niesamowite zyski, ale należy podkreślić, że nie jest to normą. Był najlepszym wykonaniu z 612, i dobrze zrobione do niego. bym zabił dla tych wyników z powrotem w dzień!

Sexual Function Wyniki

585 mężczyzn odnotowano wyraźny wzrost ich funkcji seksualnych. Jest to zwykle twardość erekcji. To wynik pozytywny, gdy prawdziwym celem tej pigułki jest dla wielkości. Więc jest to miły efekt uboczny mieć.

Mężczyzna Extra sugeruje, że poprawa funkcji seksualnej była czynnikiem w jego składzie. Rzeczywiście, L-metionina jest zawarty w formule i uważamy, że jest to dla korzyści seksualnych funkcyjnych zamiast o pomoc w zwiększeniu rozmiaru penisa.

Mówiąc o skutkach ubocznych, pozwala spojrzeć na negatywne skutki uboczne dla podejmowania Mężczyzna Extra …

Zgłoszone Efekty uboczne przyjmowania pigułek Mężczyzna Extra

Kilku mężczyzn (8) poinformował, że mieli łagodne powtarzające się bóle głowy. Nie może to być spowodowane Mężczyzna Extra. Jednakże, jeśli cierpią z powodu bólów głowy, być może nie jest to produkt dla Ciebie.

5 mężczyzn odnotowano spadek funkcji seksualnych. Znowu, może to być spowodowane innymi kwestiami, takimi jak cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi lub problemy psychologiczne ED. Jednak znowu, jeśli walka z zaburzeniami erekcji, może VigRX Plus jest lepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Jeden z mężczyzn, którzy rozpoczęli eksperyment, ale nie skończyć tak więc za radą swojego lekarza, gdyż brał inne leki związane z cukrzycą.

Mężczyzna Extra jest bezpieczny w użyciu?

Dzięki ogromnej większości zgłaszających żadnych negatywnych skutków ubocznych przy użyciu Mężczyzna Extra po 6 miesiącach mężczyzn, to jednak wydaje się być bezpieczne w użyciu. Wzór jest dobra i nie zwiększa długości penisa przez (średnio) 1,1 cala długości 0,4 cala obwodu.

Głównym powodem jest to ze względu na składniki zawarte w Male Extra, który pójdziemy do teraz.

Wykaz składników Pastylki MaleExtra

male dodatkowe składniki

L-Arginina – Jak wiemy, L-Arginina jest bardzo ważną częścią powiększania penisa, jak okazuje się tlenku azotu w organizmie. Prowadzi to do poprawy przepływu krwi do penisa, zwiększonej funkcji seksualnych i jakość erekcji.

Granaty  – granaty są ważne, ponieważ również zwiększa przepływ krwi. Pierwsze partie krwi do prącia jest istotne jak krew, co prowadzi budulec że faktycznie rosną penisa. Im więcej, tym lepiej twój wzrost będzie.

MSM – MSM jest nieco tajnej broni. Jej włączenie tutaj jest niezbędna, ponieważ sprzyja zdrowiu tkanek. Więc jeśli są coraz większe, MSM jest tam, aby upewnić się, że komórki są zdrowe i silne. To ustawia solidną podstawę dla wzrostu.

L-metionina – L-metionina jest ważne. Jednak jej podstawową funkcją jest faktycznie opóźnia wytrysk. Badania wskazują, że ma mały, ograniczony wpływ na samą powiększania penisa, ale większy wpływ na wydajność seksualną.

Cynk  – Cynk jest istotnym włączenie gdyż odgrywa dużą rolę w produkcji testosteronu. Testosteron jest kolejnym budulcem do wzrostu tkanki prącia. Powodem, dla którego stosowany jest cytrynian cynku, ponieważ jest lepiej wchłaniany w organizmie, co oznacza, że ma większy wpływ na swoje zyski penisa.

Cordyceps  – Cordyceps jest znana od tysiącleci (tak, dosłownie tysiące lat), jako naturalny afrodyzjak. Posiada również roszczenie, aby zwiększyć rozmiar penisa dla tych samych powodów, z powyższych składników.

Niacyna  – niacyna jest jednym z tych witamin (to faktycznie witamina B3), że wiele osób z niedoborem Pomaga naczynia krwionośne działać lepiej.. Teraz, że staje się bardzo ważne, gdy myślisz o tym, co erekcja jest: właśnie rozbudowę naczyń krwionośnych. Im więcej naczyń krwionośnych są w stanie się rozwijać, tym większe będą twoje erekcje.

Ile Mężczyzna dodatkowych kosztów?

Istnieją trzy poziomy cenowe dla Mężczyzna Extra. Pierwszy jest prosty zapas jeden miesiąc. Drugi jest dostawa 4 miesiące. Trzeci jest dostawa 6 miesięcy.

[MALE_PRICE]

Teraz, kiedy zamówić dostawę 4 miesiąc, płacisz tylko za 3 miesiące jak dostać jedną butelkę za darmo.

Po zamówić dostawę 6 miesięcy, płacisz tylko za 4 miesiące, jak dostać 2 butelki za darmo.

Jak już pokazano, największy wzrost dzieje się w 5. miesiącu na 0,28 cala. W 4. miesiącu wzrost jest 0,27 cala, więc praktycznie taka sama. Oraz w 6. miesiącu wzrost jest 0,18 cala.

Struktura cenowa jest interesujący, ponieważ w celu uzyskania najlepszych rezultatów, trzeba ciągu 5 miesięcy, więc masz poziom wzrostu możliwego w miesiącach od 4 do 5 lat, co prowadzi nas do następnej części, która jest, jak długo używać Mężczyzna Extra dla najlepszych wyników …

Jak długo należy używać męskie Dodatkowe Pills?

Nasze testy pokazują, że wzrost wydawał się zwalniać z miesiąca na miesiąc 5 6. Nie jest spadek o 35% w miesiącach wzrostu pomiędzy 5 i 6. To było tak, jakby, by zacytować jednego z naszych recenzentów testowych, „pigułki osiągnął swoją potencję i organizm zaczął się dostosować do spowolnienia wzrostu wielkości.”

To jest oczywiście możliwe, a nasze dane pokazały go. Powiedział, że garstka ludzi (16) powiedział, że ich zyski faktycznie wzrosła w szóstym miesiącu.

Zaleca się stosowanie Mężczyzna Extra przez 4 miesiące, jeśli jesteś na napięty budżet i 6 miesięcy, jeśli nie jesteś.

O co chodzi z wysyłką?

Wysyłka w USA trwało 3-5 dni, a na całym świecie zajęło 7 dni. Najlepszą rzeczą jest to, że wysyłka jest całkowicie darmowe.

Mężczyzna jest Pakiet Extra Dyskretny?

Zwykły karton jest wysyłana, zawierające męskiego Dodatkowe pigułki. Nic nie wskazuje na polu, co jest w środku. Nie mieliśmy żadnych raportów ani negatywnych komentarzy od tych, którzy wzięli udział w badaniu, że żegluga, dyskrecja lub samego produktu były nijakie.

Jaka jest dzienna dawka Mężczyzna Extra?

Dzienna dawka Mężczyzna Extra 3 tabletek na dzień, z posiłkiem. Podczas gdy proponuję im śniadanie, to chyba lepiej wziąć je kolację, jak kiedyś pójdziesz do łóżka będziesz naturalnie dostać erekcji podczas snu. Sen jest również czas, że organizm odbudowuje się.

Mężczyzna Extra – Jak długo, aby zobaczyć wyniki?

Więc, jak długo trwa Mężczyzna Extra do pracy? Co widzieliśmy z danych jest to, że większość ludzi zobaczyć małe zyski w pierwszym miesiącu (średnia wynosi 0,1 cala), ale niektórzy ludzie trwało nieco dłużej – nie widząc wyniki do tej miesiącu 2.

Jednak praktycznie wszyscy ludzie widzieli największe zyski w 4 i 5 miesięcy, zanim wyniki zwolnił.

Czy istnieją Mężczyzna Extra Pigułki Zdjęcia przed i po?

Mężczyzna Extra nie wydali każdy przed i po zdjęciach.

Kwestionariusz Wyniki: Odsetek Who Would poleca Mężczyzna Extra …

84% poleciłoby Mężczyzna Extra. Powodem, dla którego nie jest wyższa, ponieważ:

  • to zajmuje trochę czasu, aby uzyskać korzyści
  • zyski są umiarkowane (nie niesamowite)
  • może to być bardzo kosztowne.

Mężczyzna podsumowanie ocena Extra

produkty na powiększanie penisa skłonić niektórych dyskusyjna dyskusje, chociaż tak szybko, jak widzieliśmy poparcie medycznej męskiej Extra żadnej obawy szybko zostały odłożone.

Dodatkowo, po przeanalizowaniu statystyk dostarczonych przez ostatnich klientów, jesteśmy w przekonaniu, że Mężczyzna Extra zwiększy rozmiar swojego penisa, ale co ważniejsze, poprawić swoje życie seksualne.

Fakt, że zawiera gwarancję zwrotu pieniędzy rośnie nasze zaufanie do produktu i powinny przynajmniej powiedzieć, aby spróbować.

kliknij tutaj, aby zamówić Mężczyzna Extra TERAZ

kliknij tutaj, aby zamówić MaleExtra Online »

FLASH SALE 20% OFF »