MaleExtra Review – MaleExtra na większe i trudniejsze erekcji?

Home » Review » maleextra » MaleExtra Review – MaleExtra na większe i trudniejsze erekcji?

Kiedy Ostatnia MaleExtra z powrotem w 2014 roku stwierdziliśmy, że to działało bardzo dobrze dla mnie. Podobało mi się, że miał unikalną mieszankę składników, w tym niacyny i granatu. I nawet porównał go do innego męskiego dodatek o nazwie VRect i zrozumiał, że wyniki Mężczyzna Extra za daleko przewyższają jego konkurenta. Lepsze erekcje i więcej energii seksualnej? W rzeczy samej!

MaleExtra butelkiTo teraz 2018 i VRect nawet nie istnieje już; jeszcze MaleExtra jest wciąż wokół i jest to, co uważam za jeden z najlepszych wzmacniaczy męskich dostępnych obecnie. Formuła jest niezmienna i jest tak silne, jak zawsze; wszystko bez pomocy ukrytych elementów narkotyków.

Rzućmy okiem na inny, co zrobił dla mnie. Ja również zapoznać się z jego możliwości i korzyści, swoje wady i zalety, i nadać mu oficjalny rating (rzeczy, które zaniedbywane zrobić po raz ostatni).

Dostaliśmy ten produkt bezpłatnie w naszym przeglądzie. Brak rekompensaty pieniężnej wpłynęło do pisania i prezentowania tego artykułu. Wszystkie oświadczenia są naszą własną i są oparte na opiniach autora. Możemy zarobić prowizję, jeśli ta pozycja jest kupowana za pomocą linki, które oferujemy. Czyniąc to pomaga utrzymać tej stronie i utrzymuje opinie nadchodzi!

Mężczyzna-Extra Szczegóły produktu

Zapas jeden miesiąc Mężczyzna Extra zawiera 90 kapsułek. Wziąć 3 kapsułki dziennie przez maksimum korzyści (na opakowaniu). Każda kapsułka wydaje się zawierać 452 mg formuły łącznie 1357 mg w jednej porcji.

PROPOZYCJA KORZYŚCI

 • twardsze erekcje
 • Większe Erekcje
 • Ulepszony Sex-Drive
 • zwiększona Wytrzymałość

male dodatkowe składniki

SKŁADNIKI

 • L-arginina
 • L-metionina
 • Granat 40% kwas elagowy
 • Cynk (cytrynian)
 • Cordyceps
 • Niacyna
 • MSM (metylo ester metanosulfonylowy)

Jak widać z powyższej listy, a wzór składa się z aminokwasów, zioła, i kilka witamin i minerałów. Granat i niacyna są tym, co sprawia, że ​​wzór ten wyjątkowy i są uważane za znacznie zwiększyć jakość erekcji, a jednocześnie zwiększenie libido. Cynk będzie mój kolejny ulubiony przedmiot, ponieważ może zapewnić bezpośrednie poprawę potencji męskiej skutkuje wyższym zdrowia i produkcji spermy. L-arginina jest powszechnym składnikiem a jest ważnym czynnikiem przyczyniającym się do twardości wznoszenia i wielkość.

GDZIE KUPIĆ IT

Mężczyzna Extra można kupić wyłącznie w trybie online bezpośrednio od producenta lub oficjalnego dystrybutora. Nie można kupić gdzie indziej; tak, jeśli widzisz go na eBay lub Amazon to jest to fałszywe i powinny być unikane.

Korzystanie Mężczyzna Extra

Nabyłem podaż tego przeglądu jeden miesiąc i to właśnie zalecane podczas próby nowego dodatku. Powodem, dla którego proponuję robić to, aby nie utknąć z nadmiernej podaży powinna wyniki wyjdzie źle.

Jedna butelka Mężczyzna Extra zawiera 90 kapsułek, które będą Ci ostatni 30 dni. Zgodnie z instrukcją na etykiecie produktu, wystarczy wziąć 3 kapsułki dziennie równa pojedynczej porcji.

Mężczyzna zrobił dodatkowej pracy?

Jak działa Mężczyzna Extra Pigułki działają?

Ponieważ jest to naturalny suplement rodzaj męski, nie oczekuj penisa przekształcić w 14-calowy potwór kogut przez noc. Ten materiał jest przeznaczony do wchłaniany przez organizm powoli nadchodzi wyniki po kilku dniach.

Podczas pierwszego tygodnia przyjmować 3 kapsułki dziennie zauważyłem, że moje erekcje były konsekwentnie silny i miałem dobrą wytrzymałość podczas seksu. Podczas drugiego tygodnia poziom moja energia zarówno do pracy jak i zabawy wydawało się być wyższa niż zwykle, a ja tendencję do coraz bardziej napalony. Myślę, że ma prawdopodobnie tylko kilka dni dla organizmu do wchłaniania i zacząć wykorzystywać formułę.

Ponownie, drugi tydzień był miły i byłem trochę więcej niż zwykle podniecenia seksualnego oraz miałem bardzo twarde erekcje. Następnie w trzeciej i czwartej tygodnie rzeczy się trochę bardziej interesująca. Miałem dużo energii seksualnej i zarówno moja dziewczyna i zauważyłem, że miałem więcej wytrzymałości niż zwykle – lubi to! Inna sprawa, że ​​moje erekcje były konsekwentnie twarde i bardzo pełny; jak wtedy, gdy jesteś bardzo włączonego. Inną rzeczą, jaką zauważyłem było to, że moje wytryski / orgazmy były świetne w tym czasie również, które nie spodziewałem, ale było dobre non-mniej.

Mężczyzna Extra skutki uboczne

Nie miałem nic negatywnego z tego dodatku doświadczyć. Jednakże, jest to zawsze ważne, aby pić dużo wody każdego dnia i dobrze zjeść.

Jest to także dobry pomysł, aby wziąć tego dodatku z posiłkiem.

Porównując Mężczyzna Extra do Konkursu

Spojrzałem na czterech przypadkowych produktów konkurencyjnych, aby zobaczyć, jak one porównywane w składnikach i wydajności. Co znalazłem to: podczas gdy niektórzy mogą być równa wydajności (naszym zdaniem), żadna mają wszystkie te same składniki jak Male Extra. Większość wzmacniaczy posiada jakiś rodzaj formuły ziołowej z przedmiotów takich jak ginkgo biloba i Horny Goat chwastów; ale niewiele z nich aminokwasy, witaminy, minerały i że Mężczyzna Extra ma. Co znajduje się również interesujące jest to, że żadna inna formuła oferuje kwas elagowy granatu i niacyna – co myślę naprawdę pomaga nadać temu produktowi dodatkowy impuls.

INNE PRODUKTY VS. MALE EXTRA

 1. Extenze : niedociągnięcia w zakresie wydajności; sformułowany w / wszystko ale zlewie jeszcze jest w najlepszym razie średnie.
 2. Vitalikor : Nie aż tak skuteczne; formułowane w / Cordyceps i kilka zioła.
 3. GrowXL : Słaby w stosunku; wzór przeciętny.
 4. VigRX Plus : porównywalne z wynikami; różne, ale doskonałe wzór na bazie naturalnej.

Mężczyzna Extra Opinie użytkowników

Good Stuff – „Mam pakiet trzech miesięcy mam lubić to, co widzę i myślę, że będę zamówić więcej! Jest to zdecydowanie trzeba spróbować na łąkach. Zalecane”- Chris

Niesamowite – „miałem tyle zabawy z tym produktem. Nie będę zamawiania ponownie teraz, bo to rzeczywiście w drogie. Ale czy można sobie na to pozwolić, idź do niego! to właśnie sprawia, że wszystko lepiej 🙂 Nie sądzę, długość i obwód akcesorium są trwałe, ale będzie musiał się o tym! Na razie wszystko, co mogę powiedzieć to to, że to robi różnicę i to był odlot! Polecam biorąc mniej niż zalecanej dawki dziennej, aby produkt mógł już dla ciebie, i nadal działa, przynajmniej w moich experience.I zalecamy samca ekstra, jeśli to było tańsze wziąłbym go cały czas”- Ed

„Zawsze miałem aktywne życie seksualne, ale po prostu musiałem to uczucie cały czas, że to mogło być lepiej jakoś. Słyszałem o Mężczyzna Extra i myślałem, że chciałbym spróbować. Sześć miesięcy później, a mój penis jest dwa cale dłużej. Wiem, że wielkość to nie wszystko, ale kto nie chce być większe? Teraz mam lepszy seks niż kiedykolwiek, że to możliwe, a to wszystko z powodu MaleExtra”- Don

Twardy jak skała! – Mam twardy jak skała, odkąd zaczął brać te tabletki. Tylko 3 dzień działa cuda! Luke

Wnioski i zalecenia

Mężczyzna Extra jest jednym z niewielu pigułki penisa, który wydaje się żyć aż do jego roszczeń. Moje doświadczenie z tego dodatku była dobra we wszystkich kierunkach i byłem w stanie utrzymać konsekwentnie silniejsze erekcje wraz z bardzo zdrowej sex-dysk.

PROS

 • Ekstremalne jakość erekcji
 • zwiększona horniness
 • Zauważalne zastrzyk energii

CONS

 • Wymaga 3 tabletki dziennie

Będąc średnio 50-letni mężczyzna, nie widzę powodu, dlaczego ten produkt nie będzie wykonywał dla kogoś innego tak jak dla mnie. Polecam Mężczyzna Extra i wierzę, że jest to godne wzmacniacz.

1 BOTTLE
48.45€
Retail: 66.38€
Savings: 17.93€
buy now »
4 BOTTLES + 2 FREE + 2x FREE PRO ERECTION GEL
189.80€
Retail: 457.65€
Savings: 17.93€
buy now »
3 BOTTLES + 1 FREE + FREE PRO ERECTION GEL
154.95€
Retail: 324.89€
Savings: 169.94€
buy now »

kliknij tutaj, aby zamówić MaleExtra Online »

Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.

FLASH SALE 20% OFF »