MaleExtra Review – MaleExtra для більше і важче ерекції?

Home » Review » maleextra » MaleExtra Review – MaleExtra для більше і важче ерекції?

Last Updated on

Коли я в останній раз переглядався MaleExtra ще в 2014 році я виявив, що він працював дуже добре для мене. Мені сподобалося, що це було унікальне поєднання інгредієнтів, включаючи ніацин і гранат. Я навіть порівняв його з іншим чоловічим доповненням під назвою VRect і зрозумів, що результати Самця Екстра в набагато переважує його конкурент. Поліпшення ерекції і більш сексуальна енергія? Так, справді!

MaleExtra-пляшкиЦе тепер 2018 і VRect навіть більше не існує; тим не менш, MaleExtra все ще навколо, і те, що я вважаю одним з кращих підсилювачів чоловіків, доступних в даний час. Його формула залишається незмінною і є настільки ж потужним, як і раніше; всі без допомоги прихованих елементів наркотиків.

Давайте ще раз поглянути на те, що він зробив для мене. Я також хочу, щоб переглянути свої особливості і переваги, свої плюси і мінуси, і дати йому офіційний рейтинг (то, що я забув зробити в минулий раз).

Ми отримали цей продукт безкоштовно для нашого огляду. Немає грошової компенсації не отримано для написання та подання цієї статті. Всі заяви самостійно і засновані на думці автора. Ми можемо заробити комісію, якщо цей пункт купується за допомогою посилання, які ми надаємо. Це допомагає підтримувати цей сайт і зберігає відгуки йдуть!

Чоловік-Extra Детальніше

Подача один місяці Чоловік Extra складається з 90 капсул. Ви берете 3 капсули в день для максимальної вигоди (на етикетці). Кожна капсула містить мабуть, 452 мг формули в цілому 1 357 мг на порцію.

ПРОПОНОВАНІ ПЕРЕВАГИ

 • Harder Ерекція
 • Велика Ерекція
 • Поліпшення Секс-Drive
 • підвищення витривалості

чоловіки додаткові інгредієнти

ІНГРЕДІЄНТИ

 • L-аргінін
 • L-Метіонін
 • Гранат 40% еллаговая кислота
 • Цинк (у вигляді цитрату)
 • Кордицепс
 • ніацин
 • МСМ (Метил сульфоніл метан)

Як видно з наведеного вище списку, формула складається з амінокислот, травників, і декількох вітамінів і мінералів. Гранат і ніацин то, що робить цю формулу унікальною і, як вважають, значно підвищити якість ерекції, а також підвищення лібідо. Цинк буде моїм наступним улюблений предмет, як він може забезпечити прямі поліпшення чоловічої потенції, що призводить до більш високого здоров’ю сперми і виробництва. L-аргінін є основним інгредієнтом, але залишається важливим фактором твердості і розміру ерекції.

ДЕ КУПИТИ

Чоловік Extra можна придбати тільки в Інтернеті безпосередньо від виробника або офіційного дистриб’ютора. Вона не може бути куплена в іншому місці; тому, якщо ви бачите його на eBay або Amazon, то це підробка, і їх слід уникати.

Використання Чоловік Extra

Я придбав запас один місяць для розгляду цього питання, і це те, що я рекомендую при спробі нового доповнення. Причина, чому я пропоную робити це, так що ви не застрягти з надмірною постачанням повинні результати виходять погано.

Одна пляшка Чоловік Extra містить 90 капсул, які триватимуть вам 30 днів. Відповідно до вказівок на етикетці продукту, просто приймайте 3 капсули в день, щоб рівнятися однієї порції.

А чоловік зайва робота?

Як це працює Чоловік Додаткові таблетки?

Оскільки це природний тип чоловіка доповнення, не слід очікувати ваш пеніс, щоб перетворитися в 14-дюймовий монстр півень протягом ночі. Цей матеріал призначений, щоб бути поглинутим вашим тілом повільно результати приходять через кілька днів.

Протягом першого тижня приймати по 3 капсули в день, коли я помітив, що мої ерекції були послідовно сильні, і я мав хорошу витривалість під час сексу. Протягом другого тижня мій рівень енергії для роботи і гри, здавалося, більше, ніж зазвичай, і я, як правило, все більш збуджена. Я думаю, що це займе, ймовірно, тільки через пару днів для вашого тіла, щоб поглинути і почати використовувати формулу.

Знову ж, другий тиждень була хорошою, і я був трохи більш сексуально збуджений, ніж зазвичай, плюс у мене був дуже тверда ерекція. Потім, в третій і четвертій тижні все стало трохи цікавіше. У мене було багато сексуальної енергії, і як моя подруга, і я помітив, що у мене більше витривалості, ніж зазвичай – вона любила це! Інша справа в тому, що моя ерекція була постійно дуже сильний та насичена; наприклад, коли ви дуже збуджений. Інша справа, що я помітив, що мої вигуки / оргазми були великі в цей час і який я не очікував, але був хороший, не-менш.

Чоловік Додаткові Побічні ефекти

Я нічого поганого від цього доповнення не відчуваю. Тим не менш, це завжди важливо, щоб пити багато води кожен день і добре харчуватися.

Це також гарна ідея, щоб прийняти цю добавку з їжею.

Порівнюючи Чоловік EXTRA на конкурс

Я подивився на чотирьох випадкових конкуруючих продуктів, щоб побачити, як вони в порівнянні з інгредієнтами і продуктивності. Те, що я знайшов це: в той час як деякі з них можуть бути рівні по продуктивності (на нашу думку), жоден з них все ті ж інгредієнти, як чоловік Extra. Більшість підсилювачів мають певний тип трав’яна формула з предметами, такими як гінкго білоба і роговий бур’янів коза; але лише деякі з них амінокислот, вітаміни і мінерали, які Чоловіча Extra мають. Що також цікаво, що ніяка інша формула не дає еллагіевую кислоти гранатового в і ніацин – що я думаю, що дійсно допомагає дати цьому продукту додатковий імпульс.

ІНШІ ПРОДУКТИ VS. MALE EXTRA

 1. Extenze : дотягує по продуктивності; сформулювали ж / все , крім кухонної раковини все ж в кращому випадку посередні.
 2. Vitalikor : Чи не майже настільки ж ефективно; сформулював ж / кордицепс і кілька травників.
 3. GrowXL : Погано в порівнянні; посередньо формула.
 4. VigRX Plus : Порівнянні продуктивності; різні , але відмінні трав’яні на основі формули.

Чоловічі Додаткові Відгуки

Good Stuff – «Я отримав пакет за три місяці, я по душі , що я бачу , і я думаю , що я накажу більше! Це, безумовно, повинні спробувати на луках. Рекомендовані »- Кріс

Високий – « У мене було так багато задоволення з цим продуктом. Я не наказувати знову зараз , тому що насправді в дорогий стороні. Але якщо ви можете собі це дозволити, піти на це! він просто робить все краще 🙂 я не думаю , що довжина і обхват підвищення є постійним , але буде бачити про це! Поки все , що я можу сказати, що це має значення , і це був вибух! Я б рекомендував приймати менше рекомендованої добової дози , щоб зробити продукт довше для вас, і він все ще працює , по крайней мере в моїх experience.I дуже рекомендую чоловіки екстра, якби це було дешевше , я б весь цей час » , ред

«Я завжди була активне статеве життя, але я тільки що це почуття все разом , що може бути краще , так чи інакше. Я чув про Мале Екстра , і я думав , що я хотів би дати йому спробувати. Шість місяців потому , і мій пеніс два дюйми довшими. Я знаю , що розмір не все, але хто не хоче бути більше? Тепер у мене більше сексу , ніж я коли – небудь думав , що це можливо , і це все з – за MaleExtra »- Дон

« Важко , як скеля! – Я отримую важко , як камінь , так як я почав приймати ці таблетки. Тільки 3 дні творить чудеса! Люк

Висновки і рекомендації

Чоловік Екстра один з небагатьох пеніса таблетки, які, здається, щоб виправдати свої претензії. Мій досвід роботи з цим доповненням є хорошим всебічним, і я був в змозі підтримувати стабільно сильні ерекції, поряд з дуже здорової секс-диск.

ПРОФІ

 • Екстремальне якість ерекції
 • збільшення horniness
 • Помітне підвищення енергії

МІНУСИ

 • Потрібно 3 таблетки в день

Будучи в середньому 50-річний чоловік, я не бачу причин, чому цей продукт не буде виступати за когось іншого, як це зробив для мене. Я рекомендую Чоловік Extra і вважаю, що це гідний підсилювач.

1 BOTTLE
48.45€
Retail: 66.38€
Savings: 17.93€
buy now »
4 BOTTLES + 2 FREE + 2x FREE PRO ERECTION GEL
189.80€
Retail: 457.65€
Savings: 17.93€
buy now »
3 BOTTLES + 1 FREE + FREE PRO ERECTION GEL
154.95€
Retail: 324.89€
Savings: 169.94€
buy now »

Натисніть тут , щоб замовити MaleExtra Online »

FLASH SALE 20% OFF »