MaleExtra Review – MaleExtra для більше і важче ерекції?

Home » Review » maleextra » MaleExtra Review – MaleExtra для більше і важче ерекції?

Коли я в останній раз переглядався MaleExtra ще в 2014 році я виявив, що він працював дуже добре для мене. Мені сподобалося, що це було унікальне поєднання інгредієнтів, включаючи ніацин і гранат. Я навіть порівняв його з іншим чоловічим доповненням під назвою VRect і зрозумів, що результати Самця Екстра в набагато переважує його конкурент. Поліпшення ерекції і більш сексуальна енергія? Так, справді!

MaleExtra-пляшкиЦе тепер 2018 і VRect навіть більше не існує; тим не менш, MaleExtra все ще навколо, і те, що я вважаю одним з кращих підсилювачів чоловіків, доступних в даний час. Його формула залишається незмінною і є настільки ж потужним, як і раніше; всі без допомоги прихованих елементів наркотиків.

Давайте ще раз поглянути на те, що він зробив для мене. Я також хочу, щоб переглянути свої особливості і переваги, свої плюси і мінуси, і дати йому офіційний рейтинг (то, що я забув зробити в минулий раз).

Ми отримали цей продукт безкоштовно для нашого огляду. Немає грошової компенсації не отримано для написання та подання цієї статті. Всі заяви самостійно і засновані на думці автора. Ми можемо заробити комісію, якщо цей пункт купується за допомогою посилання, які ми надаємо. Це допомагає підтримувати цей сайт і зберігає відгуки йдуть!

Чоловік-Extra Детальніше

Подача один місяці Чоловік Extra складається з 90 капсул. Ви берете 3 капсули в день для максимальної вигоди (на етикетці). Кожна капсула містить мабуть, 452 мг формули в цілому 1 357 мг на порцію.

ПРОПОНОВАНІ ПЕРЕВАГИ

 • Harder Ерекція
 • Велика Ерекція
 • Поліпшення Секс-Drive
 • підвищення витривалості

чоловіки додаткові інгредієнти

ІНГРЕДІЄНТИ

 • L-аргінін
 • L-Метіонін
 • Гранат 40% еллаговая кислота
 • Цинк (у вигляді цитрату)
 • Кордицепс
 • ніацин
 • МСМ (Метил сульфоніл метан)

Як видно з наведеного вище списку, формула складається з амінокислот, травників, і декількох вітамінів і мінералів. Гранат і ніацин то, що робить цю формулу унікальною і, як вважають, значно підвищити якість ерекції, а також підвищення лібідо. Цинк буде моїм наступним улюблений предмет, як він може забезпечити прямі поліпшення чоловічої потенції, що призводить до більш високого здоров’ю сперми і виробництва. L-аргінін є основним інгредієнтом, але залишається важливим фактором твердості і розміру ерекції.

ДЕ КУПИТИ

Чоловік Extra можна придбати тільки в Інтернеті безпосередньо від виробника або офіційного дистриб’ютора. Вона не може бути куплена в іншому місці; тому, якщо ви бачите його на eBay або Amazon, то це підробка, і їх слід уникати.

Використання Чоловік Extra

Я придбав запас один місяць для розгляду цього питання, і це те, що я рекомендую при спробі нового доповнення. Причина, чому я пропоную робити це, так що ви не застрягти з надмірною постачанням повинні результати виходять погано.

Одна пляшка Чоловік Extra містить 90 капсул, які триватимуть вам 30 днів. Відповідно до вказівок на етикетці продукту, просто приймайте 3 капсули в день, щоб рівнятися однієї порції.

А чоловік зайва робота?

Як це працює Чоловік Додаткові таблетки?

Оскільки це природний тип чоловіка доповнення, не слід очікувати ваш пеніс, щоб перетворитися в 14-дюймовий монстр півень протягом ночі. Цей матеріал призначений, щоб бути поглинутим вашим тілом повільно результати приходять через кілька днів.

Протягом першого тижня приймати по 3 капсули в день, коли я помітив, що мої ерекції були послідовно сильні, і я мав хорошу витривалість під час сексу. Протягом другого тижня мій рівень енергії для роботи і гри, здавалося, більше, ніж зазвичай, і я, як правило, все більш збуджена. Я думаю, що це займе, ймовірно, тільки через пару днів для вашого тіла, щоб поглинути і почати використовувати формулу.

Знову ж, другий тиждень була хорошою, і я був трохи більш сексуально збуджений, ніж зазвичай, плюс у мене був дуже тверда ерекція. Потім, в третій і четвертій тижні все стало трохи цікавіше. У мене було багато сексуальної енергії, і як моя подруга, і я помітив, що у мене більше витривалості, ніж зазвичай – вона любила це! Інша справа в тому, що моя ерекція була постійно дуже сильний та насичена; наприклад, коли ви дуже збуджений. Інша справа, що я помітив, що мої вигуки / оргазми були великі в цей час і який я не очікував, але був хороший, не-менш.

Чоловік Додаткові Побічні ефекти

Я нічого поганого від цього доповнення не відчуваю. Тим не менш, це завжди важливо, щоб пити багато води кожен день і добре харчуватися.

Це також гарна ідея, щоб прийняти цю добавку з їжею.

Порівнюючи Чоловік EXTRA на конкурс

Я подивився на чотирьох випадкових конкуруючих продуктів, щоб побачити, як вони в порівнянні з інгредієнтами і продуктивності. Те, що я знайшов це: в той час як деякі з них можуть бути рівні по продуктивності (на нашу думку), жоден з них все ті ж інгредієнти, як чоловік Extra. Більшість підсилювачів мають певний тип трав’яна формула з предметами, такими як гінкго білоба і роговий бур’янів коза; але лише деякі з них амінокислот, вітаміни і мінерали, які Чоловіча Extra мають. Що також цікаво, що ніяка інша формула не дає еллагіевую кислоти гранатового в і ніацин – що я думаю, що дійсно допомагає дати цьому продукту додатковий імпульс.

ІНШІ ПРОДУКТИ VS. MALE EXTRA

 1. Extenze : дотягує по продуктивності; сформулювали ж / все , крім кухонної раковини все ж в кращому випадку посередні.
 2. Vitalikor : Чи не майже настільки ж ефективно; сформулював ж / кордицепс і кілька травників.
 3. GrowXL : Погано в порівнянні; посередньо формула.
 4. VigRX Plus : Порівнянні продуктивності; різні , але відмінні трав’яні на основі формули.

Чоловічі Додаткові Відгуки

Good Stuff – «Я отримав пакет за три місяці, я по душі , що я бачу , і я думаю , що я накажу більше! Це, безумовно, повинні спробувати на луках. Рекомендовані »- Кріс

Високий – « У мене було так багато задоволення з цим продуктом. Я не наказувати знову зараз , тому що насправді в дорогий стороні. Але якщо ви можете собі це дозволити, піти на це! він просто робить все краще 🙂 я не думаю , що довжина і обхват підвищення є постійним , але буде бачити про це! Поки все , що я можу сказати, що це має значення , і це був вибух! Я б рекомендував приймати менше рекомендованої добової дози , щоб зробити продукт довше для вас, і він все ще працює , по крайней мере в моїх experience.I дуже рекомендую чоловіки екстра, якби це було дешевше , я б весь цей час » , ред

«Я завжди була активне статеве життя, але я тільки що це почуття все разом , що може бути краще , так чи інакше. Я чув про Мале Екстра , і я думав , що я хотів би дати йому спробувати. Шість місяців потому , і мій пеніс два дюйми довшими. Я знаю , що розмір не все, але хто не хоче бути більше? Тепер у мене більше сексу , ніж я коли – небудь думав , що це можливо , і це все з – за MaleExtra »- Дон

« Важко , як скеля! – Я отримую важко , як камінь , так як я почав приймати ці таблетки. Тільки 3 дні творить чудеса! Люк

Висновки і рекомендації

Чоловік Екстра один з небагатьох пеніса таблетки, які, здається, щоб виправдати свої претензії. Мій досвід роботи з цим доповненням є хорошим всебічним, і я був в змозі підтримувати стабільно сильні ерекції, поряд з дуже здорової секс-диск.

ПРОФІ

 • Екстремальне якість ерекції
 • збільшення horniness
 • Помітне підвищення енергії

МІНУСИ

 • Потрібно 3 таблетки в день

Будучи в середньому 50-річний чоловік, я не бачу причин, чому цей продукт не буде виступати за когось іншого, як це зробив для мене. Я рекомендую Чоловік Extra і вважаю, що це гідний підсилювач.

1 BOTTLE
48.45€
Retail: 66.38€
Savings: 17.93€
buy now »
4 BOTTLES + 2 FREE + 2x FREE PRO ERECTION GEL
189.80€
Retail: 457.65€
Savings: 17.93€
buy now »
3 BOTTLES + 1 FREE + FREE PRO ERECTION GEL
154.95€
Retail: 324.89€
Savings: 169.94€
buy now »

Натисніть тут , щоб замовити MaleExtra Online »

Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.

FLASH SALE 20% OFF »