MaleExtra Review – Реальний огляд, Реальні результати

Home » Review » maleextra » MaleExtra Review – Реальний огляд, Реальні результати

Last Updated on

Результати чоловічої статі Додаткові таблетки

MaleExtra-пляшкиМи протестували ці таблетки і зрозуміли, що ми повинні були зробити більший експеримент, оскільки вони збільшили розмір вчотирьох після 3-х місяців. Таким чином, ми зробили те, що ми завжди робимо, коли в рідкісних випадках знаходження пеніса розширення продукту, який працює … Ми написали лист на наш лояльний список розсилки.

Це був час, щоб перевірити його з іншими людьми там. Тепер, коли ми тестуємо продукт ми робимо це протягом 3 місяців. Однак, коли ми отримуємо допомогу зі списку розсилки ми завжди йти для випробування на 6 місяців. Причина цього полягає в тому, тому що тоді ми могли б потенційно знайти 4 нових продуктів на рік, які працюють замість 2. Крім того, ми розуміємо, що якщо щось працює для хлопців, то вони, ймовірно, хочуть спробувати його протягом 6 місяців до отримати реальне збільшення розміру … Ви знаєте? Щось, що буде насправді змінити своє життя!

І на наш список кажучи, що у нас було щось багатообіцяюче, 632 отвечено протягом 5 днів, щоб сказати, що вони були. Вони всі замовлені і випробування почалося …

Скільки людей взяли участь в Чоловічих Додаткових випробуваннях

Для цього тесту ми були 612 людей, які все замовили 6 місяців партії Чоловік Extra. Це було менше, ніж випробуванням ми мали для інших таблетки пеніса довели свою роботу, але це було більш ніж достатньо, щоб отримати статистично достовірні дані. І ми збиралися з’ясувати, якщо чоловік Extra дійсно працює чи ні …

6 місяць Результатів самців Додаткових таблеток

Через 6 місяців, ми писали в наших благородних воїнів розширення, щоб отримати їх вимірювання від них. Ми отримали 612 результатів назад, так що вони є єдиними, ми будемо в тому числі в цьому тесті. З 20, що не відповів вчасно, ми були змушені видалити їх з набору даних, як ми не мали ніяких результатів для них …

Результати випробувань були переконливими.

Середня Доходи Розмір по чоловічому Екстра

Середні доходи довжина пеніса від приймати ці таблетки були 1,1 дюйма протягом 6-місячного періоду.

Середній пеніс отримує обхват був 0,4 дюйма протягом 6-місячного періоду.

Це ставить Чоловічу Extra як 3-ий з все пеніса таблетки там. Це хороший автономний продукт для використання. Я б не сказав, що це кращий збільшення пеніса продукт, хоча.

Тим не менш, деякі люди просто вирішили використовувати цю таблетку, щоб отримати більше. Це робить досягнення результатів.

Середнє зростання Довжина Місяць-на-Month Penis Використання Чоловік Extra

Давайте подивимося на зростанні пробивної місяці-на-місяць чоловіків самців Додаткові таблеток. Це хороший показник тривалості часу, ви повинні використовувати ці таблетки. Наш тест показав, що пікові місяці для приросту обсягу на самцях Extra були 4 і 5 місяців прийому таблеток.

Через місяць 5, який був пік місяць для приросту довжини на 0,28 дюйма, зростання сповільнилося.

Як і інші таблетки, які ми тестували, ми бачимо, пік, коли тіло насичуються усіма елементами чоловічих Додаткових таблеток. Після цього ми бачимо зростання висадку.

Після того, як ви зробили 6 місячний цикл, ми вважаємо, що чоловік Extra буде менш ефективним.

Середній місяць-на-Month Пеніс Обхват Зростання Використання Чоловік Екстра

Як ви можете бачити з графіка за умови, зростання піки для пеніса обхват збільшується стався в 5-му місяці, в середньому. У цьому місяці люди відчули 0,09 дюйма збільшення їх пеніс обхвату.

Це уважно стежив за місяць 5.

Тоді, як ми вже бачили з усіма цими пігулками, є підвезення в місяці 6. Ми вважаємо, що це тому, що чоловік Extra перестав бути настільки ж ефективним, як ви досягли ближче до абсолютного великому розміру.

Місяць-фактично за умови невеликого зростання. Це, ймовірно, тому, що в місяці 3 тіло намагалося компенсувати те, що доповнювалися. Це говорить про те, що чоловік Екстра не є найсильнішим з таблеток.

Якщо таблетки були пересилює, цей сплеск не буде. Так що це одна з причин, що чоловік Extra отримує рейтинг 3 зірки.

Зростання обхват (в цілому) також найнижчий, що ми бачили з усіх таблеток ми показаними на роботу.

Загальний середній зріст самцях додаткових – результати!

лідери зростання

5% чоловіків бачили менше, ніж 0,4 дюйма зростання в довжину. 13% бачили менш 0,25 дюймів зростання в обхваті. Одна людина стверджував, що він бачив зростання 0,1 дюйма в обхваті і тільки 0,2 дюйма збільшення довжини. Це, безумовно, погана новина для нього, але це був найгірший результат з 612 після 6 місяців використання.

Кращий зростання Виступають

2% від бази даних для тестування фактично отримали понад 2 дюймів в довжину. Ще один 3% бачили більше 0,7 дюймів зростання пеніса обхваті.

Це дивно, тому що це число стандартних відхилень від середнього значення. Проте, це показує, що ви могли б отримати величезні прибутки, якщо чоловік Екстра працює дуже добре з вами.

Кращий один звіт, який ми отримали був хтось, хто отримав 2,2 дюймів в довжині і 0.8 дюйма в обхваті. Він сказав, що таблетки тільки, здавалося, працювали дуже добре для нього. Це неймовірні вигоди, але я повинен підкреслити, що це не норма. Він був кращим з виконання 612, а також з ним зробити. Я вбив би за ці результати назад в той же день!

Сексуальні функції Результати

585 чоловіків повідомили, помітне збільшення їх сексуальної функції. Це, як правило, твердість ерекції. Це позитивний результат, коли реальна мета цієї таблетки для розміру. Так що це хороший побічний ефект є.

Чоловік Extra дозволяє припустити, що підвищення статевої функції є одним з факторів в його формулюванні. Дійсно, L-метіонін входять у формулі, і ми вважаємо, що це за перевагу сексуальної функції, а не для допомоги в збільшенні розміру пеніса.

Говорячи про побічні ефекти, дозволяє поглянути на негативні побічні ефекти для прийняття Чоловік Додаткові …

Зазначені побічні ефекти Приймаючи Чоловічі Додаткові таблетки

Кілька людей (8) повідомили, що у них були м’які повторювані головні болі. Це не може бути пов’язано з Male Extra. Проте, якщо ви страждаєте від головних болів, можливо, це не продукт для вас.

5 чоловіків повідомили про зниження статевої функції. Знову ж таки, це може бути пов’язано з іншими проблемами, такими як діабет, високий кров’яний тиск або психологічні проблеми ЕД. Однак, знову ж таки, якщо ви боретеся з ЕД, можливо, VigRX Plus є найкращим варіантом для вас.

Один з чоловіків, які почали експеримент, але не закінчив його так і зробив за порадою свого лікаря, як він приймав інші ліки, пов’язані з діабетом.

Чи є чоловік Екстра безпечно використовувати?

З переважною більшістю людей не повідомили ніяких негативних побічних ефектів від використання Чоловік EXTRA після 6 місяців, він, здається, безпечна у використанні. Формула добре, і це дійсно збільшує довжину пеніса (в середньому) 1,1 дюймів в довжину і 0,4 дюйма обхватом.

Основною причиною цього є через інгредієнтів, що містяться в Мале Extra, який ми увійдемо в сьогодення.

Список інгредієнтів в MaleExtra Таблетки

чоловіки додаткові інгредієнти

L-аргінін – Як ми знаємо, L-аргінін є дуже важливою частиною збільшення пеніса , як він перетворюється в оксид азоту в організмі. Це призводить до поліпшення кровотоку в пенісі, підвищеної статевої функції і якості ерекції.

Гранати  – гранати мають важливе значення , тому що вони також збільшують приплив крові. Отримання багато крові в пеніс має життєво важливе значення , як кров , що веде будівельні блоки , які на насправді ростуть ваш пеніс. Чим більше, тим краще ваш зростання буде.

MSM – МСМ є чим – то секретна зброя. Його включення тут дуже важливо , тому що це сприяє здоров’ю тканин. Так що, коли ви отримуєте більше, MSM там , щоб переконатися , що ваші клітини здорові і сильні. Це створює міцну основу для зростання.

L-метіонін – L-Метіонін важливий. Тим НЕ менше, його основна функція фактично затримує еякуляцію. Дослідження показують , що вона має невелику, обмежений вплив на самому пеніс розширення, але більший вплив на сексуальні можливості.

Цинк  – Цинк є життєво важливим включенням , як він грає велику роль у виробництві тестостерону. Тестостерон є ще одним будівельним блоком для збільшення пеніса тканини. Причина , по якій використовується цитрат цинку, тому що він краще засвоюється в організмі, а це означає , що має більше впливу на ваші доходи пеніса.

Кордицепс  – Cordyceps було відомо тисячоліття (так, буквально тисячі років) в якості природного афродізіака. Вона також має вимога , щоб допомогти збільшити розмір пеніса з тих же причин, що і з зазначеними вище інгредієнтами.

Ніацин  – ніацин один з цих вітамінів (це на самому справі вітамін B3) , що багато людей відчувають дефіцит Це допомагає ваші кровоносні судини працюють краще .. Тепер, що стає дуже важливим , коли ви думаєте про те, що ерекція є: саме розширення кровоносних судин. Чим більше ваші кровоносні судини здатні розширюватися, тим більше ваш ерекцію буде.

Скільки Чоловік додаткова вартість?

Є три цінових рівня для Чоловік Extra. Перший простий поставки один місяць. Друге джерело 4 місяці. Третій є поставка 6 міс.

[MALE_PRICE]

Тепер, коли ви замовлення харчування на 4 місяці, ви платите тільки за 3 місяці, як ви отримаєте одну пляшку безкоштовно.

При замовленні харчування на 6 місяців, ви платите тільки за 4 місяці, як ви отримаєте 2 пляшки безкоштовно.

Як ми показали, найбільше зростання відбувається в 5-му місяці, на 0,28 дюйма. В 4 місяці зростання склало 0,27 дюйма, так що практично те ж саме. А в 6-му місяці зростання склало 0,18 дюйма.

Структура ціноутворення цікава тим, щоб отримати кращі результати, вам потрібен курс 5 місяців, так що ви отримуєте рівні зростання можливого в місцях 4 до 5. Це приводить нас до наступного розділу, який, як довго використовувати Чоловік Extra для кращих результатів …

Як довго я повинен використовувати Чоловічі Додаткові таблетки?

Наші тести показують, що зростання, здавалося, сповільниться з місяця 5 до місяця 6. Існує падіння 35% в зрості між місяцями 5 і 6. Це було, як ніби, за словами одного з наших тестових рецензентів, «таблетки досягли своєї потенції і тіло починає адаптуватися до повільного збільшення розміру «.

Це, звичайно, можливо, і наші дані показали його. Проте, жменька чоловіків (16) говорить, що їх прибуток фактично збільшилася на шостому місяці.

Ми рекомендуємо використовувати Чоловік Екстра за 4 місяці, якщо ви знаходитесь на жорсткий бюджет і 6 місяців, якщо ви не.

В чому справа з Судноплавства?

Доставка в США взяла 3-5 днів і по всьому світу було потрібно 7 днів. Найкраще, що про доставку в тому, що це абсолютно безкоштовно.

Є Чоловік Додатковий пакет Discreet?

Проста картонна коробка відправляється, що містить Чоловічі Додаткові таблетки. Там немає ніяких вказівок на коробці, що знаходиться всередині. У нас не було ніяких повідомлень або негативні коментарі від тих, хто брав участь в тесті, що судноплавство, розсуду або сам продукт був тьмяним.

Що Добова доза Чоловік Extra?

Добова доза Чоловік Extra 3 таблетки в день, взята з їжею. Незважаючи на те, що вони пропонують приймати їх зі сніданком, це, ймовірно, краще взяти їх з обідом, як коли ви лягаєте спати, ви, природно, отримати ерекцію, як ви спите. Сон також час, коли ваше тіло відновлює себе.

Чоловік Extra – Як довго, щоб побачити результати?

Отже, як довго триває для чоловіків Extra працювати? Те, що ми бачили з даних є те, що більшість чоловіків бачити невелике зростання протягом першого місяця (в середньому становить 0,1 дюйма), але деякі люди взяли трохи довше – не бачачи результатів до місяця 2.

Проте, практично всі люди бачили найбільші успіхи в місяців 4 і 5, перш ніж результати сповільнилися.

Там чи Чоловічі Додаткові таблетки До і після фото?

Чоловік Extra не випустили будь-якої фотографії до і після.

Результати опитування: Відсоток Хто б Рекомендують Чоловік Додаткові …

84% рекомендували б Чоловік Extra. Причина, чому вона не вище, тому що:

  • потрібен якийсь час, щоб отримати прибуток
  • вигоди помірні (Не дивно)
  • це може бути досить дорогим.

Чоловіче Додаткове резюме огляду

Збільшення пеніса продукти підкажуть деякий дискусійне обговорення, хоча, як тільки ми побачили медичну підтримку Чоловік Extra будь-яких страхів швидко відкласти в сторону.

Крім того, вивчивши статистичні дані, минулими клієнтами, ми твердо переконані, що чоловік Extra збільшить розмір вашого пеніса, але що більш важливо поліпшити ваше сексуальне життя.

Справа в тому, що вона містить гарантію повернення грошей зростає впевненість в продукті і повинні, по крайней мере, сказати вам, щоб дати йому спробувати.

Натисніть тут, щоб замовити Чоловік Extra NOW

Натисніть тут , щоб замовити MaleExtra Online »

FLASH SALE 20% OFF »