MaleExtra recenzie – Realitné Review, Real Výsledky

Home » Review » maleextra » MaleExtra recenzie – Realitné Review, Real Výsledky

Last Updated on

Výsledky Male Extra Pilulky

MaleExtra fľašeTestovali sme tieto tabletky a uvedomil si, že sme museli urobiť väčší experiment, pretože zvýšila veľkosť štyroch z nás po 3 mesiacoch. Takže sme urobili, čo sme vždy, keď vo výnimočných situácií nájdenie zväčšenie penisu produkt, ktorý funguje … Napísali sme e-mail na našu lojálni mailing listu.

Bolo na čase to vyskúšať s inými mužmi tam vonku. Teraz, keď testujeme produkt robíme to po dobu 3 mesiacov. Avšak, keď sme sa získať pomoc od nášho mailing listu vždy ísť na 6 mesiacov test. Dôvodom je to, že by sme mohli potom potenciálne nájsť 4 nových produktov ročne, ktoré pracujú namiesto 2. Na vrchole sa, že by sme si uvedomiť, že ak niečo funguje pre chlapcov potom ste pravdepodobne chcieť vyskúšať po dobu 6 mesiacov až získať skutočný nárast veľkosti … vieš? Niečo, čo bude skutočne zmeniť svoj život!

A pri rozprávaní náš zoznam, ktorý sme mali niečo sľubného, ​​632 odpovedal do 5 dní hovoriť, že oni boli v. Všetci objednal a test začalo …

Koľko ľudí sa zúčastnilo Muž Extra test

Pre tento test sme mali 612 mužov, ktorí všetci objednal 6 mesačnej várku Male Extra. Jednalo sa o menšie ako test sme mali k ostatným penis pilulky preukázanej do práce, ale to bolo viac než dosť, aby si štatisticky platné údaje. A my sme boli asi zistiť, či Muž Extra naozaj fungovať, alebo nie …

6 mesiacov od dátumu Výsledky pri použití v mužskej Zvlášť Pills

Po 6 mesiacoch sme písali na našich ušľachtilých bojovníkov rozšírenie, aby si ich merania z nich. Máme 612 výsledkov naspäť, takže oni sú jediní, budeme to aj v tomto teste. Z 20, ktorí nemali odpoveď v čase, sme boli nútení na ich odstránenie z dátového súboru, keď sme nemali žiadne výsledky pre nich …

Výsledky testu boli presvedčivé.

Priemerná veľkosť Zisk z Male Extra

Priemerná dĺžka penisu zisky z užívania týchto tabliet bolo 1,1 palca po dobu 6 mesiacov.

Priemerný penis obvod kmeňa zisk bol 0,4 palca po dobu 6 mesiacov.

To kladie Muž Extra as 3. zo všetkých penisu pilulky vonku. Je to dobrý samostatný produkt používať. Nepovedal by som, že je to najlepší penis rozšírenie produkt hoci.

Avšak, niektorí ľudia sa len rozhodnúť použiť túto pilulku dostať väčší. To robí prinášať výsledky.

Priemerný mesiac-on-Month Penis dĺžka Rast pomocou Male Extra

Pozrime sa na prierazné mesiac Medzimesačný rast mužov využívajúcich Muž Extra pilulky. To je dobrým ukazovateľom dĺžky času by ste mali použiť tieto tabletky. Náš test ukázal, že vrchol mesiacov u veľkých ziskov z Male Extra bol 4. a 5. mesiacoch užívania.

Po mesiaci 5, ktorý bol vrcholom mesiac dĺžka zisky na 0,28 palca, rast spomalil.

Rovnako ako u ostatných tabletiek, ktoré sme testovali, vidíme vrchol, keď je telo nasýtený všetkými prvkami v mužskej Extra prášky. Po tom vidíme rastový drop-off.

Potom, čo ste urobil 6 mesačný cyklus, myslíme si, že Male Extra bude menej účinný.

Priemerný mesiac-on-Month Penis Obvod Growth Použitie Male Extra

Ako môžete vidieť z grafu poskytnutých vrchol rastu z hľadiska zvýšenia penisu Obvod sa stalo v mesiaci 5, v priemere. V tomto mesiaci zažil nárast 0,09 palca v ich penisu obvode ľudí.

S tým úzko nasleduje mesiac 5.

Potom, ako sme videli všetky tieto tabletky, je drop-off v mesiaci 6. Veríme, že je to preto, Male Extra prestal byť tak účinné, ako ste dosiahli bližšie k absolútnej najväčšej veľkosti.

Mesiac 3 v skutočnosti za predpokladu, malý rast. To je pravdepodobne preto, že v mesiaci 3 telo sa snažil kompenzovať čo bolo doplnené. To naznačuje, že Muž Extra nie je najsilnejší prášky.

V prípade, že pilulka sa neznesiteľný potom tento výkyv by sa nestalo. Tak to je jedným z dôvodov, ktoré Male Extra dostane 3 hodnotenia.

Rast obvod (celkovo), je tiež najmenší, že sme videli zo všetkých piluliek Ukázali sme do práce.

Priemerný celkový rast Použitie Muž Extra – výsledky!

Najhoršie postihnutou Growth

5% mužov videl menej ako 0,4 palca rast na dĺžku. 13% videl menej ako 0,25 palca rastu v obvode. Jeden muž tvrdil, že bol zaznamenaný nárast 0,1 palca v obvode a len nárast 0,2 palca na dĺžku. To je samozrejme zlá správa pre neho, ale toto bol najhorší výsledok z 612 po 6 mesiacoch používania.

Najlepšie výsledky Growth

2% z testovania bazéna vlastne získal vyše 2 palce na dĺžku. Ďalšie 3% videl viac než 0,7 palca rast penisu obvodu.

To je prekvapujúce, pretože je celý rad štandardných odchýlok od priemeru. Ukazuje sa však, že by ste mohli získať obrovské zisky, ak Muž Extra funguje naozaj dobre s vami.

Najlepšie jednotná správa, že sme dostali bol niekto, kto získal 2,2 palca v ich dĺžke a 0,8 palcov v obvode. Povedal, že pilulky len zdalo, že funguje veľmi dobre pre neho. To je neuveriteľné zisky, ale treba zdôrazniť, že to nie je pravidlom. Bol najlepším výkonom z 612, a dobre urobil s ním. Ja by som zabil za týchto výsledkov späť v deň!

Sexuálne Výsledky Funkčné

585 mužov vykázala výrazný nárast ich sexuálne funkcie. To je typicky tvrdosť erekcie. To je pozitívny výsledok, keď skutočným cieľom tejto pilulky je pre veľkosť. Takže je to príjemný vedľajší efekt mať.

Muž Extra však naznačujú, že sexuálne vylepšenia funkcie bol faktor v jeho formulácii. Vskutku, L-metionín je zahrnuté v zložení, a veríme, že to je pre sexuálne funkcie dávok skôr než za pomoc pri zvyšovaní veľkosť penisu.

Keď už hovoríme o vedľajších účinkov, umožňuje pozrieť sa na negatívnych vedľajších účinkov pre prenášanie Male Extra …

Hlásené nežiaduce účinky užívania Male Extra Pills

Niekoľko mužov (8) uvádza, že oni mali mierne opakujúce sa bolesti hlavy. To nemusí byť kvôli Male Extra. Avšak, ak trpíte bolesťami hlavy, snáď to nie je produkt pre vás.

5 mužov vykázala pokles sexuálnej funkcie. Opäť platí, že by to mohlo byť spôsobené inými problémami, ako je cukrovka, vysoký krvný tlak alebo psychické problémy ED. Avšak, znova, keď sa stretávajú s ED, snáď VigRX Plus je lepšie voľbou pre vás.

Jeden z mužov, ktorí začali experimentovať, ale nedokončili to robilo tak na radu svojho lekára, pretože bral iné lieky súvisiace s diabetom.

Je Muž Extra bezpečná?

U naprostej väčšiny mužov vykazujúcich žiadne negatívne vedľajšie účinky pri použití v mužskej Zvlášť po 6 mesiacoch, to sa zdá byť bezpečná. Vzorec je dobrý a to robí zvýšiť dĺžku penisu (v priemere) 1,1 palca na dĺžku a 0,4 palca obvod.

Hlavným dôvodom pre to je vzhľadom k zložiek obsiahnutých v Male Extra, ktoré pôjdeme do teraz.

Zoznam prísad v MaleExtra Tabletky

samec ďalšie ingrediencie

L-Arginín – Ako vieme, L-Arginín je veľmi dôležitou súčasťou zväčšenie penisu ako to dopadá do oxidu dusnatého v tele. To vedie k zlepšeniu krvného toku do penisu, zvýšené sexuálne funkcie a kvality erekcie.

Granátové jablká  – granátové jablká sú dôležité, pretože tiež zvyšujú prietok krvi. Získanie veľa krvi do penisu je veľmi dôležité, ako je krv, čo so sebou nesie základné stavebné kamene, ktoré skutočne rastú váš penis. Čím väčšia je, tým lepší rast bude.

MSM – MSM je trochu tajnú zbraň. Jeho zahrnutie je veľmi dôležité, pretože to podporuje zdravie tkaniva. Takže keď ste získali väčšie, MSM je tam, aby sa ubezpečil, že vaše bunky sú zdravé a silné. Tým sa nastaví pevný základ pre rast.

L-metionín – L-metionín je dôležité. Avšak, jeho hlavnou funkciou je v skutočnosti oddialenie ejakulácie. Výskum naznačuje, že má malý, obmedzený vplyv na zväčšenie penisu sám, ale väčší vplyv na sexuálnu výkonnosť.

Zinok  – zinok je zásadný začlenenie, ako to hrá veľkú úlohu v produkcii testosterónu. Testosterón je ďalším stavebným kameňom k zvýšeniu penisu tkaniva. Dôvodom, prečo sa používa citrát zinočnatý, pretože je lepšie vstrebáva do tela, čo znamená, že má väčší vplyv na váš penis zisky.

Cordyceps  – Cordyceps je známa už tisícročia (áno, doslova tisíce rokov) ako prírodné afrodiziakum. Má tiež nárok na pomoc zvýšiť veľkosť penisu z rovnakých dôvodov ako u zložiek vyššie.

Niacín  – niacín je jedným z tých vitamínov (v skutočnosti je to vitamín B3), že mnoho ľudí trpí nedostatkom Pomáha svojim cievy fungovať lepšie .. No, to sa stáva veľmi dôležité, keď si myslíte o tom, čo erekcie je: práve rozšírenie krvných ciev. Čím viac sa vaše cievy sú schopné rozširovať, bude tým väčšia erekcie byť.

Koľko Muž príplatok?

Existujú tri cenové pásma pre Male Extra. Prvým z nich je jednoduchý jeden mesiac dodávky. Druhým je dodávka 4 mesiace. Tretia je dodávka 6 mesiacov.

[MALE_PRICE]

Teraz, keď si objednáte zásobu 4 mesiace, budete platiť iba po dobu 3 mesiacov, ako sa dostanete jednu fľašu zadarmo.

Ak si objednáte zásobu 6 mesiacov, budete platiť iba po dobu 4 mesiacov, ako sa dostanete 2 fľaše zdarma.

Ako sme je ukázané, najväčší rast sa deje v 5. mesiaci, na 0,28 palca. Vo 4. mesiaci rast je 0,27 palca, takže prakticky rovnaká. A v 6. mesiaci rast je 0,18 palca.

Štruktúra cien je zaujímavý tým, aby sa dosiahli najlepšie výsledky, budete potrebovať priebehu 5 mesiacov, tak dostanete úrovne rastu možného mesiace 4 až 5. Čo nás vedie do ďalšej časti, ktorá je, ako dlho používať Muž Extra pre pre dosiahnutie najlepších výsledkov …

Ako dlho by som mal používať Muž Extra pilulky?

Naše testy ukazujú, že rast by sa spomalil z mesiaca na mesiac 5. 6. Tam je pokles o 35% v raste medzi mesiacoch 5 a 6. Bolo to, ako by sa, aby som citoval jedného z našich testovacích recenzentov, “pilulky dosiahli ich účinnosť a telo sa začína prispôsobovať spomaliť zväčšovanie veľkosti. “

To je určite možné, a naše dáta to ukázal. To znamená, že hŕstka mužov (16), tvrdí, že ich zisky v šiestom mesiaci v skutočnosti zvýšila.

Odporúčame používať Muž Extra po dobu 4 mesiacov, ak ste na napätom rozpočte a 6 mesiacov, ak nie ste.

O čo ide s dopravou?

Lodná doprava v USA trvalo 3-5 dni, a po celom svete trvalo 7 dní. Najlepšia vec, o lodnej doprave je, že je úplne zadarmo.

Je Muž Extra balíček Discreet?

Obyčajný lepenková krabica je poslaný, obsahujúci Muž Extra pilulky. Neexistuje žiadny náznak, na poli, čo je vnútri. Nemali sme žiadne správy alebo negatívne komentáre z každého, kto sa zúčastnili testu, ktorý zásielku, diskrétnosť alebo samotný výrobok boli nevýrazné.

Aký je denná dávka Muž Extra?

Denná dávka Muž Extra je 3 tablety denne, s jedlom. Zatiaľ čo oni navrhujú ich prijatie s raňajkami, je to asi lepšie vziať s večerou, pretože akonáhle idete do postele, budete prirodzene dostať erekciu, ako spíte. Spánok je tiež čas, že vaše telo obnovuje sám.

Muž Extra – Ako dlho vidieť výsledky?

Takže, ako dlho trvá, než pre Male Extra do práce? To, čo sme videli z údajov, je skutočnosť, že väčšina ľudí vidieť malé zisky v prvom mesiaci (priemer je 0,1 palca), ale niektorí muži trvalo o niečo dlhšie – nie je vidieť výsledky až do mesiaca 2.

Avšak, takmer všetci ľudia videli najväčšie zisky v mesiacoch 4 a 5, pred výsledkami spomalil.

Sú tu Muž navyše Pills Pred Po fotky?

Muž Extra neboli pred a po obrázkov prepustený akýkoľvek.

Dotazník Výsledky: Percentá Kto Odporúčam Male Extra …

84% Odporúčam Male Extra. Dôvodom, prečo nie je vyššia preto, že:

  • to trvá nejaký čas, aby si zisky
  • zisky sú mierne (nie úžasné)
  • to môže byť dosť drahé.

Muž Extra Zhrnutie recenzia

produkty na zväčšenie penisu vyzve niektoré sporné rokovania, aj keď akonáhle sme videli lekársku podporu mužských Extra akýchkoľvek obáv boli rýchlo odložil.

Navyše potom, čo preštudoval štatistiky poskytovanej posledných zákazníkov, sme pevne presvedčení, že Male Extra zvýši veľkosť vášho penisu, ale ešte dôležitejšie je zlepšiť svoj sexuálny život.

Skutočnosť, že obsahuje záruku vrátenia peňazí rastie našu dôveru vo výrobku a mal by aspoň povie, aby ste to skúsiť.

kliknite tu na objednávku Male Extra TERAZ

kliknite tu na objednávku MaleExtra Online »

FLASH SALE 20% OFF »