MaleExtra Recenzie – MaleExtra pre väčšie a ťažšie erekciou?

Home » Review » maleextra » MaleExtra Recenzie – MaleExtra pre väčšie a ťažšie erekciou?

Last Updated on

Keď som naposledy preskúmaná MaleExtra už v roku 2014 som zistil, že to fungovalo naozaj dobre pre mňa. Páčilo sa mi, že má jedinečnú kombináciu zložiek, vrátane niacínu a granátové jablko. Dokonca som porovnal s iným mužským doplnok s názvom VRect a zistil, že výsledky Muž Zvlášť je zďaleka prepravujú ich konkurencia. Lepšie erekcie a viac sexuálnej energie? Ano, naozaj!

MaleExtra fľašeTeraz je 2018 a VRect ani neexistuje už; Zatiaľ, MaleExtra je stále okolo seba a je to, čo považujem za jeden z najlepších zosilňovačov mužských súčasnej dobe k dispozícii. Jeho vzorec je bez zmeny, a je rovnako účinný ako predtým; to všetko bez akejkoľvek pomoci ukrytých drog prvky.

Poďme sa znovu pozrieť na to, čo pre mňa urobil. Tiež chcem, aby prehodnotila svoje vlastnosti a výhody, svoje klady a zápory, a dať oficiálne hodnotenie (veci, ktoré som zabudol urobiť minule).

Dostali sme tento produkt zadarmo pre našej recenzii. Žiadne peňažné náhrady bol prijatý pre písanie a prezentáciu tento článok. Všetky príkazy sú naše a sú založené na názory autora. Môžeme získať províziu, ak je táto položka zakúpený pomocou odkazov, ktoré poskytujeme. Pritom pomáha udržiavať túto webovú stránku a udržiava klientov prichádza!

Male-Extra Podrobnosti o produkte

Zásoba jeden mesiac Muž Extra sa skladá z 90 kapsúl. Beriete 3 kapsule denne pre maximálnej dávky (na obale označenie). Zobrazí sa každá kapsula obsahuje 452 mg vzorca pre celkovo 1357 mg v jednej porcii.

NAVRHOVANÁ VÝHODY

 • tvrdšie erekcie
 • väčší Erekcia
 • Vylepšená Sex-Drive
 • zvýšená Stamina

samec ďalšie ingrediencie

ZLOŽENIE

 • L-arginín
 • L-metionín
 • Granátového jablka 40% ellagic kyselina
 • Zinok (ako citrát)
 • Cordyceps
 • niacín
 • MSM (metyl sulfonyl metán)

Ako je zrejmé z vyššie uvedeného zoznamu, vzorec sa skladá z aminokyselín, rastlinných prípravkov a niekoľko vitamínov a minerálnych látok. Granátové jablko a niacín, sú to, čo robí tento vzorec jedinečný a predpokladá sa, že výrazne zvýšiť kvalitu erekcie a zároveň zvýšenie libida. Zinok by moje ďalšie obľúbené položky, ako to môže poskytnúť priame zlepšenie mužskej potencie, čo vedie k vyšším zdravie a produkciu spermií. L-arginín je bežnou zložkou, ale zostáva významným faktorom, ktorý prispieva k tvrdosti a veľkosti erekcie.

KDE KÚPIŤ

Muž Extra možné zakúpiť len on-line priamo od výrobcu alebo oficiálneho distribútora. To nemožno kúpiť inde; áno, ak ho vidíte na eBay alebo Amazon, potom je to falošný a je potrebné sa vyhnúť.

Používanie Male Extra

Získal som dodávku jedného mesiaca tohto preskúmania, a to je to, čo odporúčam, keď sa snažia nový doplnok. Preto navrhujem to robí, je, takže nemusíte uviaznu s viac ako zásobovanie by mali výsledky vyjsť zle.

Jedna fľaša Muž Extra obsahuje 90 kapsúl, ktoré vám vydržia 30 dní. Podľa návodu na etikete výrobku, potom sa 3 kapsule denne, aby sa rovnala jedinej porciu.

Robil Muž práce naviac?

Ako sa samce navyše Pills funguje?

Pretože sa jedná o typ mužskej doplnok prírodné, nečakajte, že váš penis premeniť v 14 palcov monštrum penis cez noc. Tento materiál je navrhnutý tak, aby sa vstrebáva v tele pomaly s výsledkami prichádza po niekoľkých dňoch.

Počas prvého týždňa sa užívajú 3 kapsule denne som si všimol, že moje erekcie boli konzistentne silný a mal som dobrú výdrž pri sexe. Počas druhého týždňa vyzeralo moje hladina energie pre prácu aj hranie byť vyššia ako zvyčajne a ja tendenciu byť stále nadržaný. Domnievam sa, že to trvá asi len pár dní pre vaše telo absorbovať a začnú využívať vzorec.

Opäť platí, že druhý týždeň bolo fajn a ja som bol trochu viac sexuálne vzrušený ako zvyčajne a navyše som mal veľmi pevné erekcie. Potom v treťom a štvrtom týždňov, čo sa trochu zaujímavejšie. Mal som veľa sexuálnej energie a ako moja priateľka a ja som si všimol, že som mal väčšiu výdrž, ako je obvyklé – jej sa to páčilo! Druhou vecou bolo, že moje erekcie boli trvalo pevná a veľmi plná; ako keď ste veľmi obrátil-on. Ďalšia vec, ktorú som si všimol, bolo, že moja ejakulácia / orgazmus boli skvelí počas tejto doby tiež, ktorý som nečakal, ale bol dobrý non-the-menej.

Muž Extra vedľajších účinkov

Nechcel som zažiť niečo negatívne z tohto dodatku. Avšak, to je vždy dôležité piť veľa vody každý deň a dobre najesť.

Je to tiež dobrý nápad, aby sa tento doplnok s jedlom.

Porovnaním Muž navyše, súťaže

Pozrel som sa na štyroch náhodne konkurenčných produktov, ako sú zrovnané surovín a výkonu. To, čo som našiel, je toto: kým niektoré z nich môžu byť rovnaký výkon (podľa nášho názoru), ani mať všetky rovnaké zložky ako Male Extra. Väčšina zosilňovače nejaký typ bylinné vzorce s predmetmi, ako je ginkgo biloba a nadržané kozie burinu; ale len málo z nich sa aminokyseliny, vitamíny a minerály, ktoré Muž má extra. Čo je zaujímavé je to, že žiadny iný vzorec ponúka kyselín a niacín ellagovú z granátového jablka je – čo je podľa mňa naozaj pomáha žiadaný produkt pridanou podporu.

ĎALŠIE PRODUKTY VS. MALE EXTRA

 1. Extenzie : nedosahuje výkonnosti; formulované w / všetko, ale kuchynský drez napriek tomu je prinajlepšom priemerné.
 2. Vitalikor : Nie tak účinné; formulované w / kvasený a niekoľkých rastlinných prípravkov.
 3. GrowXL : Poor v porovnaní; priemerný vzorec.
 4. VigRX Plus : Porovnateľné výkonu; odlišné, ale vynikajúci bylinnej báze formule.

Samec navyše Užívateľské recenzie

Good Stuff – “Mám tri mesiace balíček, páči sa mi to, čo som videl a myslím, že budem objednávať viac! To je určite musí snažiť na LEA. Odporúčaná “- Chris

Úžasné – “Mal som toľko zábavy s týmto výrobkom. Nie som objednávanie znovu teraz, pretože je to vlastne v drahé strane. Ale ak si to môžu dovoliť, choďte do toho! to jednoducho robí všetko lepšie 🙂 Nemyslím si, že dĺžka a obvod vylepšenia sú trvalé, ale bude musieť postarať sa o to! Pre túto chvíľu všetko, čo môžem povedať, je, že to robí rozdiel, a to bol výbuch! Odporúčam brať menej ako odporúčanú dennú dávku, aby bol výrobok vydrží dlhšie pre vás, a to ešte funguje aspoň v mojich experience.I vrelo odporúčam samca navyše, keby to bolo lacnejšie by som si ju po celý čas “- Ed

“Vždy som mal aktívny sexuálny život, ale len som mal tento pocit po celú dobu, že to mohlo byť lepšie nejako. Počul som o Male Extra a myslel som, že by som to skúsiť. O šesť mesiacov neskôr, a môj penis je dva palce dlhšia. Viem, že veľkosť nie je všetko, ale kto nechce byť väčšia? Teraz mám lepší sex ako som si kedy myslel, je to možné a je to všetko kvôli MaleExtra “- Don

Tvrdý ako skala! – Mám tvrdé ako skala, pretože som začal brať tieto prášky. Len 3 denne robí divy! Luke

Závery a odporúčania

Muž Extra je jedným z mála penisu pilulky, ktoré vyzerá, že žiť až do svojej pohľadávky. Moje skúsenosti s týmto doplnkom bola dobrá všestranná a bol som schopný udržať trvalo silnejšie erekciu spolu s veľmi zdravý sexuálny disk.

PROS

 • Extrémna kvalita erekcie
 • zvýšená nadrženost
 • Nápadný energie boost

ZÁPORY

 • Vyžaduje 3 tablety denne

Byť v priemere 50 ročný muž, nevidím dôvod, prečo by tento produkt nebude vykonávať pre niekoho iného, ​​ako to pre mňa urobil. Odporúčam Muž Extra a verí, že je hoden Enhancer.

1 BOTTLE
48.45€
Retail: 66.38€
Savings: 17.93€
buy now »
4 BOTTLES + 2 FREE + 2x FREE PRO ERECTION GEL
189.80€
Retail: 457.65€
Savings: 17.93€
buy now »
3 BOTTLES + 1 FREE + FREE PRO ERECTION GEL
154.95€
Retail: 324.89€
Savings: 169.94€
buy now »

kliknite tu na objednávku MaleExtra Online »

FLASH SALE 20% OFF »