MaleExtra Recenzie – MaleExtra pre väčšie a ťažšie erekciou?

Home » Review » maleextra » MaleExtra Recenzie – MaleExtra pre väčšie a ťažšie erekciou?

Keď som naposledy preskúmaná MaleExtra už v roku 2014 som zistil, že to fungovalo naozaj dobre pre mňa. Páčilo sa mi, že má jedinečnú kombináciu zložiek, vrátane niacínu a granátové jablko. Dokonca som porovnal s iným mužským doplnok s názvom VRect a zistil, že výsledky Muž Zvlášť je zďaleka prepravujú ich konkurencia. Lepšie erekcie a viac sexuálnej energie? Ano, naozaj!

MaleExtra fľašeTeraz je 2018 a VRect ani neexistuje už; Zatiaľ, MaleExtra je stále okolo seba a je to, čo považujem za jeden z najlepších zosilňovačov mužských súčasnej dobe k dispozícii. Jeho vzorec je bez zmeny, a je rovnako účinný ako predtým; to všetko bez akejkoľvek pomoci ukrytých drog prvky.

Poďme sa znovu pozrieť na to, čo pre mňa urobil. Tiež chcem, aby prehodnotila svoje vlastnosti a výhody, svoje klady a zápory, a dať oficiálne hodnotenie (veci, ktoré som zabudol urobiť minule).

Dostali sme tento produkt zadarmo pre našej recenzii. Žiadne peňažné náhrady bol prijatý pre písanie a prezentáciu tento článok. Všetky príkazy sú naše a sú založené na názory autora. Môžeme získať províziu, ak je táto položka zakúpený pomocou odkazov, ktoré poskytujeme. Pritom pomáha udržiavať túto webovú stránku a udržiava klientov prichádza!

Male-Extra Podrobnosti o produkte

Zásoba jeden mesiac Muž Extra sa skladá z 90 kapsúl. Beriete 3 kapsule denne pre maximálnej dávky (na obale označenie). Zobrazí sa každá kapsula obsahuje 452 mg vzorca pre celkovo 1357 mg v jednej porcii.

NAVRHOVANÁ VÝHODY

 • tvrdšie erekcie
 • väčší Erekcia
 • Vylepšená Sex-Drive
 • zvýšená Stamina

samec ďalšie ingrediencie

ZLOŽENIE

 • L-arginín
 • L-metionín
 • Granátového jablka 40% ellagic kyselina
 • Zinok (ako citrát)
 • Cordyceps
 • niacín
 • MSM (metyl sulfonyl metán)

Ako je zrejmé z vyššie uvedeného zoznamu, vzorec sa skladá z aminokyselín, rastlinných prípravkov a niekoľko vitamínov a minerálnych látok. Granátové jablko a niacín, sú to, čo robí tento vzorec jedinečný a predpokladá sa, že výrazne zvýšiť kvalitu erekcie a zároveň zvýšenie libida. Zinok by moje ďalšie obľúbené položky, ako to môže poskytnúť priame zlepšenie mužskej potencie, čo vedie k vyšším zdravie a produkciu spermií. L-arginín je bežnou zložkou, ale zostáva významným faktorom, ktorý prispieva k tvrdosti a veľkosti erekcie.

KDE KÚPIŤ

Muž Extra možné zakúpiť len on-line priamo od výrobcu alebo oficiálneho distribútora. To nemožno kúpiť inde; áno, ak ho vidíte na eBay alebo Amazon, potom je to falošný a je potrebné sa vyhnúť.

Používanie Male Extra

Získal som dodávku jedného mesiaca tohto preskúmania, a to je to, čo odporúčam, keď sa snažia nový doplnok. Preto navrhujem to robí, je, takže nemusíte uviaznu s viac ako zásobovanie by mali výsledky vyjsť zle.

Jedna fľaša Muž Extra obsahuje 90 kapsúl, ktoré vám vydržia 30 dní. Podľa návodu na etikete výrobku, potom sa 3 kapsule denne, aby sa rovnala jedinej porciu.

Robil Muž práce naviac?

Ako sa samce navyše Pills funguje?

Pretože sa jedná o typ mužskej doplnok prírodné, nečakajte, že váš penis premeniť v 14 palcov monštrum penis cez noc. Tento materiál je navrhnutý tak, aby sa vstrebáva v tele pomaly s výsledkami prichádza po niekoľkých dňoch.

Počas prvého týždňa sa užívajú 3 kapsule denne som si všimol, že moje erekcie boli konzistentne silný a mal som dobrú výdrž pri sexe. Počas druhého týždňa vyzeralo moje hladina energie pre prácu aj hranie byť vyššia ako zvyčajne a ja tendenciu byť stále nadržaný. Domnievam sa, že to trvá asi len pár dní pre vaše telo absorbovať a začnú využívať vzorec.

Opäť platí, že druhý týždeň bolo fajn a ja som bol trochu viac sexuálne vzrušený ako zvyčajne a navyše som mal veľmi pevné erekcie. Potom v treťom a štvrtom týždňov, čo sa trochu zaujímavejšie. Mal som veľa sexuálnej energie a ako moja priateľka a ja som si všimol, že som mal väčšiu výdrž, ako je obvyklé – jej sa to páčilo! Druhou vecou bolo, že moje erekcie boli trvalo pevná a veľmi plná; ako keď ste veľmi obrátil-on. Ďalšia vec, ktorú som si všimol, bolo, že moja ejakulácia / orgazmus boli skvelí počas tejto doby tiež, ktorý som nečakal, ale bol dobrý non-the-menej.

Muž Extra vedľajších účinkov

Nechcel som zažiť niečo negatívne z tohto dodatku. Avšak, to je vždy dôležité piť veľa vody každý deň a dobre najesť.

Je to tiež dobrý nápad, aby sa tento doplnok s jedlom.

Porovnaním Muž navyše, súťaže

Pozrel som sa na štyroch náhodne konkurenčných produktov, ako sú zrovnané surovín a výkonu. To, čo som našiel, je toto: kým niektoré z nich môžu byť rovnaký výkon (podľa nášho názoru), ani mať všetky rovnaké zložky ako Male Extra. Väčšina zosilňovače nejaký typ bylinné vzorce s predmetmi, ako je ginkgo biloba a nadržané kozie burinu; ale len málo z nich sa aminokyseliny, vitamíny a minerály, ktoré Muž má extra. Čo je zaujímavé je to, že žiadny iný vzorec ponúka kyselín a niacín ellagovú z granátového jablka je – čo je podľa mňa naozaj pomáha žiadaný produkt pridanou podporu.

ĎALŠIE PRODUKTY VS. MALE EXTRA

 1. Extenzie : nedosahuje výkonnosti; formulované w / všetko, ale kuchynský drez napriek tomu je prinajlepšom priemerné.
 2. Vitalikor : Nie tak účinné; formulované w / kvasený a niekoľkých rastlinných prípravkov.
 3. GrowXL : Poor v porovnaní; priemerný vzorec.
 4. VigRX Plus : Porovnateľné výkonu; odlišné, ale vynikajúci bylinnej báze formule.

Samec navyše Užívateľské recenzie

Good Stuff – “Mám tri mesiace balíček, páči sa mi to, čo som videl a myslím, že budem objednávať viac! To je určite musí snažiť na LEA. Odporúčaná “- Chris

Úžasné – “Mal som toľko zábavy s týmto výrobkom. Nie som objednávanie znovu teraz, pretože je to vlastne v drahé strane. Ale ak si to môžu dovoliť, choďte do toho! to jednoducho robí všetko lepšie 🙂 Nemyslím si, že dĺžka a obvod vylepšenia sú trvalé, ale bude musieť postarať sa o to! Pre túto chvíľu všetko, čo môžem povedať, je, že to robí rozdiel, a to bol výbuch! Odporúčam brať menej ako odporúčanú dennú dávku, aby bol výrobok vydrží dlhšie pre vás, a to ešte funguje aspoň v mojich experience.I vrelo odporúčam samca navyše, keby to bolo lacnejšie by som si ju po celý čas “- Ed

“Vždy som mal aktívny sexuálny život, ale len som mal tento pocit po celú dobu, že to mohlo byť lepšie nejako. Počul som o Male Extra a myslel som, že by som to skúsiť. O šesť mesiacov neskôr, a môj penis je dva palce dlhšia. Viem, že veľkosť nie je všetko, ale kto nechce byť väčšia? Teraz mám lepší sex ako som si kedy myslel, je to možné a je to všetko kvôli MaleExtra “- Don

Tvrdý ako skala! – Mám tvrdé ako skala, pretože som začal brať tieto prášky. Len 3 denne robí divy! Luke

Závery a odporúčania

Muž Extra je jedným z mála penisu pilulky, ktoré vyzerá, že žiť až do svojej pohľadávky. Moje skúsenosti s týmto doplnkom bola dobrá všestranná a bol som schopný udržať trvalo silnejšie erekciu spolu s veľmi zdravý sexuálny disk.

PROS

 • Extrémna kvalita erekcie
 • zvýšená nadrženost
 • Nápadný energie boost

ZÁPORY

 • Vyžaduje 3 tablety denne

Byť v priemere 50 ročný muž, nevidím dôvod, prečo by tento produkt nebude vykonávať pre niekoho iného, ​​ako to pre mňa urobil. Odporúčam Muž Extra a verí, že je hoden Enhancer.

1 BOTTLE
48.45€
Retail: 66.38€
Savings: 17.93€
buy now »
4 BOTTLES + 2 FREE + 2x FREE PRO ERECTION GEL
189.80€
Retail: 457.65€
Savings: 17.93€
buy now »
3 BOTTLES + 1 FREE + FREE PRO ERECTION GEL
154.95€
Retail: 324.89€
Savings: 169.94€
buy now »

kliknite tu na objednávku MaleExtra Online »

Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.

FLASH SALE 20% OFF »