MaleExtra Recenze – MaleExtra pro větší a těžší erekcí?

Home » Review » maleextra » MaleExtra Recenze – MaleExtra pro větší a těžší erekcí?

Když jsem naposledy přezkoumána MaleExtra již v roce 2014 jsem zjistil, že to fungovalo opravdu dobře pro mě. Líbilo se mi, že má jedinečnou kombinaci složek, včetně niacinu a granátové jablko. Dokonce jsem porovnal s jiným mužským doplněk s názvem VRect a zjistil, že výsledky Muž Zvláště je zdaleka převážena jejich konkurence. Lepší erekce a více sexuální energie? Ano vskutku!

maleextra láhveNyní je 2018 a VRect ani neexistuje už; Zatím, MaleExtra je stále kolem sebe a je to, co považuji za jeden z nejlepších zesilovačů mužských současné době k dispozici. Jeho vzorec je beze změny, a je stejně účinný jako dříve; to vše bez jakékoli pomoci ukrytých drog prvky.

Pojďme se znovu podívat na to, co pro mě udělal. Také chci, aby přehodnotila své vlastnosti a výhody, své klady a zápory, a dát oficiální hodnocení (věci, které jsem opomněl učinit minule).

Dostali jsme tento produkt zdarma pro naší recenzi. Žádné peněžní náhrady byl přijat pro psaní a prezentaci tento článek. Všechny příkazy jsou naše a jsou založeny na názory autora. Můžeme získat provizi, pokud je tato položka zakoupen pomocí odkazů, které poskytujeme. Přitom pomáhá udržovat tuto webovou stránku a udržuje klientů přichází!

Male-Extra Podrobnosti o produktu

Zásoba jeden měsíc Muž Extra se skládá z 90 kapslí. Berete 3 kapsle denně pro maximální dávky (na obalu označení). Zobrazí se každá kapsle obsahuje 452 mg vzorce pro celkem 1357 mg v jedné porci.

NAVRHOVANÁ VÝHODY

 • tvrdší erekce
 • větší Erekce
 • Vylepšená Sex-Drive
 • zvýšená Stamina

samec další ingredience

SLOŽENÍ

 • L-arginin
 • L-methionin
 • Granátového jablka 40% ellagová kyselina
 • Zinek (ve formě citrátu)
 • Cordyceps
 • niacin
 • MSM (methyl sulfonyl metan)

Jak je patrné z výše uvedeného seznamu, vzorec se skládá z aminokyselin, rostlinných přípravků a několik vitaminů a minerálních látek. Granátové jablko a niacin, jsou to, co dělá tento vzorec jedinečný a předpokládá se, že výrazně zvýšit kvalitu erekce a zároveň zvýšení libida. Zinek by mé další oblíbené položky, jak to může poskytnout přímé zlepšení mužské potence, což vede k vyšším zdraví a produkci spermií. L-arginin je běžnou složkou, ale zůstává významným faktorem, který přispívá k tvrdosti a velikosti erekce.

KDE KOUPIT

Muž Extra lze zakoupit pouze on-line přímo od výrobce nebo oficiálního distributora. To nelze koupit jinde; ano, pokud ho vidíte na eBay nebo Amazon, pak je to falešný a je třeba se vyhnout.

Používání Male Extra

Získal jsem dodávku jednoho měsíce tohoto přezkumu, a to je to, co doporučuji, když se snaží nový doplněk. Proto navrhuji to dělá, je, takže nemusíte uvíznou s více než zásobování by měly výsledky vyjít špatně.

Jedna láhev Muž Extra obsahuje 90 kapslí, které vám vydrží 30 dní. Podle návodu na etiketě výrobku, potom se 3 kapsle denně, aby se rovnala jediné porci.

Dělal Muž vícepráce?

Jak se samci navíc Pills funguje?

Protože se jedná o typ mužské doplněk přírodní, nečekejte, že váš penis proměnit v 14 palců monstrum penis přes noc. Tento materiál je navržen tak, aby se vstřebává v těle pomalu s výsledky přichází po několika dnech.

Během prvního týdne se užívají 3 kapsle denně jsem si všiml, že moje erekce byly konzistentně silný a měl jsem dobrou výdrž při sexu. Během druhého týdne vypadalo moje hladina energie pro práci i hraní být vyšší než obvykle a já tendenci být stále nadržený. Domnívám se, že to trvá asi jen pár dní pro vaše tělo absorbovat a začnou využívat vzorec.

Opět platí, že druhý týden bylo fajn a já jsem byl trochu více sexuálně vzrušený než obvykle a navíc jsem měl velmi pevné erekce. Pak ve třetím a čtvrtém týdnů, co se trochu zajímavější. Měl jsem spoustu sexuální energie a jak moje přítelkyně a já jsem si všiml, že jsem měl větší výdrž, než je obvyklé – jí se to líbilo! Druhou věcí bylo, že moje erekce byly trvale pevná a velmi plná; jako když jste velmi obrátil-on. Další věc, kterou jsem si všiml, bylo, že moje ejakulace / orgasmus byli skvělí během této doby také, který jsem nečekal, ale byl dobrý non-the-méně.

Muž Extra vedlejších účinků

Nechtěl jsem zažít něco negativního z tohoto dodatku. Nicméně, to je vždy důležité pít hodně vody každý den a dobře najíst.

Je to také dobrý nápad, aby se tento doplněk s jídlem.

Porovnáním Muž navíc, soutěže

Podíval jsem se na čtyřech náhodně konkurenčních produktů, jak jsou srovnány surovin a výkonu. To, co jsem našel, je toto: zatímco některé z nich mohou být stejný výkon (dle našeho názoru), ani mít všechny stejné složky jako Male Extra. Většina zesilovače nějaký typ bylinné vzorce s předměty, jako je ginkgo biloba a nadržené kozí plevel; ale jen málo z nich se aminokyseliny, vitaminy a minerály, které Muž má extra. Co je zajímavé je to, že žádný jiný vzorec nabízí kyselin a niacin ellagovou z granátového jablka je – což je podle mě opravdu pomáhá žádaný produkt přidanou podporu.

DALŠÍ PRODUKTY VS. MALE EXTRA

 1. Extenze : nedosahuje výkonnosti; formulovány w / všechno, ale kuchyňský dřez přesto je přinejlepším průměrné.
 2. Vitalikor : Ne tak účinné; formulovány w / housenice a několika rostlinných přípravků.
 3. GrowXL : Poor ve srovnání; průměrný vzorec.
 4. VigRX Plus : Srovnatelné výkonu; odlišné, ale vynikající bylinné bázi formule.

Samec navíc Uživatelské recenze

Good Stuff – „Mám tři měsíce balíček, líbí se mi to, co jsem viděl a myslím, že budu objednávat víc! To je určitě musí snažit na LEA. Doporučená“- Chris

Úžasné – „Měl jsem tolik legrace s tímto výrobkem. Nejsem objednávání znovu teď, protože je to vlastně v drahé straně. Ale pokud si to mohou dovolit, jděte do toho! to prostě dělá všechno lépe 🙂 Nemyslím si, že délka a obvod vylepšení jsou trvalé, ale bude muset postarat se o to! Pro tuto chvíli vše, co mohu říci, je, že to dělá rozdíl, a to byl výbuch! Doporučuji brát méně než doporučenou denní dávku, aby byl výrobek vydrží déle pro vás, a to ještě funguje alespoň v mých experience.I vřele doporučuji samce navíc, kdyby to bylo levnější bych si ji po celou dobu“- Ed

„Vždycky jsem měl aktivní sexuální život, ale jen jsem měl tento pocit po celou dobu, že to mohlo být lepší nějak. Slyšel jsem o Male Extra a myslel jsem, že bych to zkusit. O šest měsíců později, a můj penis je dva palce delší. Vím, že velikost není všechno, ale kdo nechce být větší? Teď mám lepší sex než jsem si kdy myslel, je to možné a je to všechno kvůli MaleExtra“- Don

Tvrdý jako skála! – Mám tvrdé jako skála, protože jsem začal brát tyto prášky. Jen 3 denně dělá divy! Luke

Závěry a doporučení

Muž Extra je jedním z mála penisu pilulky, které vypadá, že žít až do své pohledávky. Mé zkušenosti s tímto doplňkem byla dobrá všestranná a byl jsem schopen udržet trvale silnější erekci spolu s velmi zdravý sexuální disk.

KLADY

 • Extrémní kvalita erekce
 • zvýšená nadrženost
 • Nápadný energie boost

NEVÝHODY

 • Vyžaduje 3 tablety denně

Být v průměru 50 letý muž, nevidím důvod, proč by tento produkt nebude provádět pro někoho jiného, ​​jak to pro mě udělal. Doporučuji Muž Extra a věří, že je hoden Enhancer.

1 BOTTLE
48.45€
Retail: 66.38€
Savings: 17.93€
buy now »
4 BOTTLES + 2 FREE + 2x FREE PRO ERECTION GEL
189.80€
Retail: 457.65€
Savings: 17.93€
buy now »
3 BOTTLES + 1 FREE + FREE PRO ERECTION GEL
154.95€
Retail: 324.89€
Savings: 169.94€
buy now »

klikněte zde na objednávku MaleExtra Online »

Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.

FLASH SALE 20% OFF »