Daha büyük ve daha sert ereksiyon için MaleExtra – MaleExtra İnceleme?

Home » Review » maleextra » Daha büyük ve daha sert ereksiyon için MaleExtra – MaleExtra İnceleme?

Last Updated on

Geçen 2014 yılında geri MaleExtra incelediğimizde benim için gerçekten iyi çalıştı bulundu. Ben niasin ve nar içeren malzemelerle eşsiz bir karışımını vardı sevdim. Hatta VRect adlı başka bir erkek takviyesi ile karşılaştırdı ve Erkek Ekstra sonuçları uzakta onun rakibin ağır bastı fark etti. Daha iyi ereksiyon ve daha cinsel enerji? Evet kesinlikle!

MaleExtra şişelerŞimdi 2018 ve VRect bile artık yok; Henüz, MaleExtra etrafında hala ve ben şu anda mevcut en başarılı erkek arttırıcı biri olarak kabul şeydir. Formülü değişmez ve her zaman olduğu gibi kuvvetli olduğu; tüm gizli ilaç elemanları yardımı olmadan.

en çok benim için yaptıklarını bir kez daha göz atalım. Ben de özelliklerini ve faydalarını, kendi artıları ve eksileri gözden geçirmek ve bunu (Geçen sefer yapmaya ihmal şeyler) resmi derecelendirme vermek istiyorum.

Bizim inceleme için ücretsiz olarak bu ürünü verildi. Hiçbir maddi tazminat yazma ve bu makaleyi sunmak için alındı. Tüm ifadeler bize ait ve yazarın görüşlerine dayanmaktadır. Bu öğeyi Verdiğimiz bağlantıları kullanarak satın alınırsa Biz bir komisyon kazanabilirsiniz. Aksi takdirde bu web sitesini korumaya yardımcı olur ve yorum geliyor tutar!

Erkek-Extra Ürün Detayları

Erkek ekstra bir bir ay kaynağı 90 kapsül oluşur. Sen (paket etiketinde başına) maksimum fayda sağlamak için günde 3 kapsül almak. Her bir kapsül, porsiyon başına 1357 mg olmak üzere toplam formül 452 mg içeriyor.

ÖNERİLEN FAYDALARI

 • daha sert ereksiyon
 • Büyük ereksiyon
 • Geliştirilmiş Sex-Sürücü
 • Artan Dayanıklılık

erkek ekstra bileşenler

MALZEMELER

 • L-Arginin
 • L-metionin
 • Nar% 40 ellajik asit
 • Çinko (Sitrat gibi)
 • Cordyceps
 • Niasin
 • ECE (Metil Sülfonil Metan)

yukarıdaki listeden görüldüğü gibi, formül amino asitler, bitkiler ve birkaç vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Nar ve niasin bu formül benzersiz kılan ve aynı zamanda libido artırırken ölçüde ereksiyon kalitesini artırmak için düşünülen şeylerdir. daha yüksek sperm sağlığı ve üretimde ortaya çıkan erkek kuvvetinde doğrudan iyileşmeler sağlayabilir olarak Çinko sonraki favori öğeyi olurdu. L-arginin ortak bir madde, ancak montaj sertlik ve büyüklüğüne katkıda bulunan önemli bir faktör olmaya devam etmektedir.

IT ALMAK İÇİN NEREDE

Erkek Ekstra sadece üretici veya resmi distribütör doğrudan çevrimiçi satın alınabilir. Bu başka bir yerde satın alınamaz; Eğer eBay veya Amazon üzerinde görmek eğer öyleyse, o zaman sahte ve kaçınılmalıdır.

Erkek Ekstra kullanma

Bu inceleme için bir ay arzı edinilen ve bu yeni ek çalışırken bunu tavsiye ederiz. Bunu yaparken öneririz nedeni sonuçların kötü çıkması gereken bir aşırı besleme ile takılıp kalmamak olduğunu.

Erkek EXTRA bir şişe size 30 gün sürecek 90 kapsül bulunmaktadır. ürünün etiketinde yönlere göre, sadece tek bir porsiyon eşit günde 3 kapsül almak.

Erkek Ekstra Çalışma mü?

Erkek Ekstra hapları nasıl çalışır?

Bu doğal bir tip erkek takviyesi olduğundan, penisin gece boyunca bir 14 inçlik canavar horoz dönüşmesini beklemeyin. Bu malzeme yavaş yavaş sonuç birkaç gün sonra gelen ile vücut tarafından emilecek şekilde tasarlanmıştır.

Günde 3 kapsül alarak ilk haftasında benim ereksiyon tutarlı güçlüydü ve ben seks sırasında iyi dayanıklılık olduğunu fark ettim. İkinci haftasında çalışma ve oyun her ikisi için benim enerji düzeyi normalden daha yüksek gibi görünüyordu ve ben giderek azgın olma eğilimindeydi. Muhtemelen sadece emmek ve formülü kullanmaya başlaması vücudunuz için bir kaç gün sürdüğünü düşünüyorum.

Yine, ikinci haftasında güzeldi ve ben daha cinsel biraz normalden daha uyandırdı artı çok sağlam ereksiyon vardı. Sonra üçüncü ve dördüncü haftalar şeyler biraz daha ilginç oldu. Ben cinsel enerji ve hem arkadaşım bir sürü vardı ve ben her zamankinden daha fazla dayanıklılık olduğunu fark ettim – o bunu severdi! Başka bir şey benim ereksiyon sürekli sağlam ve çok dolu idi; gibi son derece açık-on yaparken. Fark başka şey benim boşalma / orgazm hiç ummadığım hangi da bu süre içinde büyük ama olmayan-az iyi olmasıydı.

Erkek Ekstra Yan Etkileri

Ben bu ek negatif bir şey yaşamadı. Ancak, bol su her gün içmek ve iyi yemek her zaman önemlidir.

Aynı zamanda bir yemek ile bu ek çekmek için iyi bir fikirdir.

Rekabet etmek Erkek Extra karşılaştırılması

Onların maddeler ve performans kıyasla nasıl olduğunu görmek için dört rastgele rakip ürünlere baktı. Ne buldum şudur: Bazı (bizce) performansta eşit olabilirken, hiçbiri Erkek Ekstra olarak hepsi aynı maddeler var. Çoğu artırıcılar böyle ginkgo biloba ve azgın keçi otu gibi öğeler ile bitkisel formülü çeşit var; ancak birkaç Erkek Ekstra vardır amino asitler, vitaminler, mineraller ve var. Gerçekten bu ürünü bir katma destek verecek yardımcı olan Bence – Ne de ilginç başka hiçbir formül Nar en ellagik asit ve niasin sunmasıdır.

DİĞER ÜRÜNLER VS. ERKEK EKSTRA

 1. Extenze performanstaki yetersizdir; w formüle / evye ama her şey henüz en vasat.
 2. Vitalikor : yaklaşık olarak etkili değil; / cordyceps ve birkaç bitkiler ağırlık olarak formüle edilmiştir.
 3. GrowXL : karşılaştırıldığında Zayıf; vasat formül.
 4. VigRX : performansta Karşılaştırılabilir; Farklı ama mükemmel bitkisel bazlı formülü.

Erkek Ekstra Kullanıcı İncelemeleri

Good Stuff – “Üç ay paket var, ben görüyorum ve ben daha sipariş edecek ne düşündüğünü sevmeye başladım! Bu açılacak en az denemek gerekir kesinlikle. “Önerilen – Chris

Müthiş – “Ben bu ürünle çok eğlendim. Tekrar şimdi pahalı tarafında aslında çünkü sipariş değilim. Eğer gücün Ama eğer, ne duruyorsunuz! bu sadece her şeyi daha iyi yapar 🙂 Ben uzunluğu ve çevre büyütme kalıcıdır ama bu konuda görmek zorunda sanmıyorum! Şimdilik tüm söyleyebileceğim bir fark yaratır ve bir patlama oldu olmasıdır! Ben ürünün daha uzun sizin için dayanmasını sağlamak için tavsiye edilen günlük dozu daha az alarak öneriyoruz ve hala son derece daha ucuz olsaydı ben her zaman”cesaret etmeyeceği, ekstra erkek tavsiye en azından benim deneyim.I çalışır – Ed

“Hep aktif bir seks hayatı yaşadım, ama sadece bütün bir şekilde daha iyi olabileceğini birlikte bu his vardı. Ben Male hakkında Ekstra duydu ve ben bir deneyin düşündüm. Altı ay sonra ve penisim iki santim daha uzundur. Ben boyutu her şey olmadığını biliyorum, ama kim daha büyük olmasını istemez? Şimdi, ben hiç mümkün düşünce ve tüm çünkü “MaleExtra ait olduğunu daha iyi seks ediyorum – Don

Kaya gibi sert! – Ben bu hapları alarak başladığımdan beri kaya gibi sert olsun. Sadece 3 günde harikalar yaratıyor! Luke

Sonuç ve öneri

Erkek Ekstra iddialarına kadar canlı görünüyor birkaç penis hapları biridir. Bu ilave ile deneyimim çok yönlü iyi oldu ve çok sağlıklı Seks dürtüsü ile birlikte sürekli daha güçlü ereksiyon korumak başardı.

Artıları

 • Aşırı ereksiyon kalitesi
 • Artan abazanlığı
 • Göze enerji takviyesi

EKSİLERİ

 • Günde 3 hapları gerektirir

ortalama 50 yaşındaki erkek olmak, bu ürün benim için yaptığı gibi başkası için gerçekleştirmek olmaz neden göremiyorum. Ben Ekstra Erkek tavsiye ve değerli bir arttırıcı olduğunu düşünüyoruz.

1 BOTTLE
48.45€
Retail: 66.38€
Savings: 17.93€
buy now »
4 BOTTLES + 2 FREE + 2x FREE PRO ERECTION GEL
189.80€
Retail: 457.65€
Savings: 17.93€
buy now »
3 BOTTLES + 1 FREE + FREE PRO ERECTION GEL
154.95€
Retail: 324.89€
Savings: 169.94€
buy now »

MaleExtra Çevrimiçi sipariş tıklayınız »

FLASH SALE 20% OFF »