2017 [Šokujúce] Sizegenetics Review: FAQ A Triky + Tipy Dovnútra!

Home » Review » sizegenetics » 2017 [Šokujúce] Sizegenetics Review: FAQ A Triky + Tipy Dovnútra!

SizeGenetics je len jedným z najviac uznávaných penis predlžujúce zariadenie na trhu. 2017 [Šokujúce] Sizegenetics Review: FAQ a triky + tipy INSIDE!. To bol asi na 2 roky Currently

Last Updated on

2017 [Šokujúce] Sizegenetics Review: FAQ a triky + tipy dovnútra!

SizeGenetics je len jedným z najviac uznávaných penis predlžujúce zariadenie na trhu. 2017 [Šokujúce] Sizegenetics Review: FAQ a triky + tipy INSIDE!. To bol asi po dobu 2 rokov v súčasnej dobe (pretože 1995) a prežil všetky skúšky a filmové kritiky, takže veľa spotrebiteľov spokojný. To bol skutočne vedecky kontrolované a podporená radom populárnych lekárov. Určite však ponúknuť nezaujatý posudok na základe nášho testu.

Môj preskúmanie (12 mesiacov používať)

Bol som s využitím SizeGenetics extender po dobu 12 mesiacov v súčasnej dobe. Mal som pár týždňov preč (pre osobné faktory), ale celkovo som bol na sebe neustále. 2017 [Šokujúce] Sizegenetics Review: FAQ a triky + tipy INSIDE!. Môžem vám dať úprimný názor a zdieľať svoje osobné zisky.

Predlžovača penisu majú výhodu nad čerpadlami, pretože ponúkajú väčšie dlhodobé výsledky. To je preto, že môžete nosiť nadstavec pre niekoľko hodín po celý deň, zatiaľ čo čerpadlo možno vykonať len využitie pre početné minút v sprche. Nevýhodou je, že sa extender, nemusíte získať hrubšie nafúknuté hneď po použití, ako je tomu u vodných čerpadiel. Pokročilejšie jedinci majú obaja nástavce a čerpadlo. Myslím, že je to skvelý combo, avšak počas ich prevádzky, urobil som len využiť SizeGenetics, nič iné.

SizeGenetics funguje podobne ako v základnom budovanie svalov procesu . Ak chcete zvýšiť svoj biceps dimenziu, budete musieť zdvíhať závažia rozobrať bunky potom obnoviť to, aby zabezpečili, že je väčšia ako v minulosti. Porovnateľný postup sa vzťahuje k zariadenie SizeGenetics systému. Je to “ťahá” na penis s využitím trakcie a po nejakom čase, budete môcť vidieť výsledky.

Ako používať SizeGenetics?

2017 [Šokujúce] Sizegenetics Review: FAQ a triky + tipy dovnútra!

Je nutné, aby v úmysle nosiť SizeGenetics Extender pre najmenej 3 hodiny denne , po niekoľko mesiacov. Mal by ste robiť prestávky, ak váš penis naozaj cíti stúpať. Aj všeobecne chýba 1 až 2 dni týždenne. Majú za cieľ upraviť pretiahnutie tyče jednoducho stačí, aby váš penis naozaj cíti napätie však nie je utiecť. 2017 [Šokujúce] Sizegenetics Review: FAQ a triky + tipy INSIDE!. Tam je objavovanie krivka získať najlepší pomer takže sa nemusíte získať frustrovaní na začiatku, ak sa vyskytnú problémy.

Rovnomerné viac času strávite na sebe, tým rýchlejšie bude určite vidieť svoje zisky. Môžete ju použiť doma, pod nohavice alebo džínsy, alebo pri odpočinku. Získať penis, ktoré majú byť čiastočne zmieriť (ak ste dobre visel), potom pásme gadget SizeGenetics On (pozostával z DVD ukazuje to dobre). Určite bude pohodlne s uvoľnenými nohavice alebo nohavice. Tesné džínsy či spodná bielizeň môže byť problém. Tiež ak spíte na bruchu, budete určite cítiť bolesť.

SizeGenetics extender má predĺženie tyče udržanie maximálna veľkosť okolo 10 palcov. Avšak, smena v súlade s výpoveďou pre pokročilých, pre penisy viac ako 9 palcov , začína to byť nepríjemné nasadiť a náročnejšie ukryť nástavec pod nohavicami. 2017 [Šokujúce] Sizegenetics Review: FAQ a triky + tipy INSIDE!. Budete mali nosiť mimoriadne uvoľnenej odevy a dlhšie tričko s cieľom pomôcť skryť nástroj.

To naozaj funguje? moje výsledky

2017 [Šokujúce] Sizegenetics Review: FAQ a triky + tipy dovnútra!

Určite vidieť nevratné zisky v dĺžke a obvode po 8 mesiacoch. Videl som 0,5 palca zisky v dĺžke po jednoducho 1 mesiaci používania.

Tieto predbežné výsledky zmizli však po tom, čo som urobil dlhú pauzu, bez toho aby na sebe SizeGenetics (z osobných dôvodov). Po návrate k pravidelnému užívaniu, bolo veľmi ľahké získať zisky späť.

Po 6 mesiacoch užívania som videl jeden palec nárast.

V súčasnej dobe (po dvanástich mesiacoch užívania) môj vztýčený penis rozmer je 1,8 palca oveľa dlhšie, než to, čo som začal (I začal v 5 palcov). Som vlastne nevyužili SizeGenetics 2 Týždňa aby zistili, či výsledky budú určite držať, a robia, stále mám svoje 1,4 palca zisky.

Upozornenie: Použil som SizeGenetics po dobu 5 hodín denne. Naozaj som venoval riadenie a podľa toho videl výsledky. Pred a po obrázky budú zverejnené neskôr.

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online »

Ktorý balík SizeGenetics si vybrať?

2017 [Šokujúce] Sizegenetics Review: FAQ a triky + tipy dovnútra!

Balíček Value Edition len sa skladá z detskej postieľky (lekárska druh 1 gadget) a inštruktážne DVD. Predvolené comfort pad, koncerty, a pretiahnutie bary sú pohodlné na začiatku, ale s časom, mali by ste určite túži ešte väčšie pohodlie alternatívy a silnejší úsek. Dlhodobé užívanie je hlavnou myšlienkou SizeGenetics (alebo akýkoľvek druh extender).

Ak ste chýba hotovosť je Worth Edition je skvelý začiatok, ako si neustále kupovať extra diely zvlášť v budúcnosti. 2017 [Šokujúce] Sizegenetics Review: FAQ a triky + tipy INSIDE!. Napriek tomu, ak máte hotovosť teraz, je veľmi odporúča získať Advanced Komfort alebo Konečný systém , keď uvážime, že bude určite cenovo dostupnejšie v budúcnosti. Tu sú jedným z najvýznamnejších additionals, že budete získať:

  • 58 Way maximálne pohodlie systém: položku multi-head (odhalila vpravo) má časti a hlavy postele, ktoré znížia trenie a zabezpečiť svoj penis hlavu tak, aby bol pohodlný. Veľmi vhodné na dlhodobé použitie.
  • Trakčné Plus Powder a následnej starostlivosti hydratačné (v cene iba u Konečným System): Prášok vytvára ťah medzi lôžku a penisu, takže stres bude iste silnejší a oveľa pohodlnejšie (môže byť zmenené s dieťaťom v prášku). Krém urýchli postup tkanivo opätovný rast.

The Ultimate Systém tiež prichádza s SizeGenetics cvičenia DVD a pohodlie lepidiel 3M. To sú pekné mať ešte sú voliteľné. Čo sa týka samotného gadget plán Advanced Pohodlie má každú maličkosť.

Diskrétne vodná doprava a dodávka

SizeGenetics používať zadarmo dodanie a veľmi diskrétne zásielku do spoločného poľa. Celkom iste nebudú žiadne štítky alebo fotografie, ktoré emitujú obsah položky. SizeGenetics mať kanceláriu v Severnej Amerike, takže ak máte žiť tam budete určite dostávať položka veľmi rýchly. Medzinárodné dodávky môže trvať oveľa dlhšie. 2017 [Šokujúce] Sizegenetics Review: FAQ a triky + tipy INSIDE!.

Kde kúpiť SizeGenetics?

2017 [Šokujúce] Sizegenetics Review: FAQ a triky + tipy dovnútra!

Dbať na to si kúpite SizeGenetics z oficiálnej stránky. Použite zľavový kód SG10 za príplatok 10% off s webovým odkazom vyššie. Tieto diely sú vyrobené v USA a zabezpečiť vysokú kvalitu. Mali sme problémy týkajúce sa rôznych ďalších predajcov, že spotrebitelia získať lacnú plast vyrobený-in-China komponentov, ktoré nemohli drží pohromade. Mnoho z nich možno nájsť na eBay . DO NOT kúpiť tie , ak máte extra $ 30 vyhodiť, 1 mesiac čakať na to, dodať a početné hodiny zhoršenie, ktorej cieľom je dať takú vec dohromady a držať bez pádu. Nezabudnite, že na eBay, obrazy nie sú ako skutočný nástroj, ktorý bude určite získať.

Získanie SizeGenetics zadarmo

Áno, ako ste mohli počuť, SizeGenetics beží dohodu (pre v súčasnosti niekoľko rokov, takže si nemyslím, že to niekedy zmizne), že ak sa im poslať svoj skôr a fotky zisky potom, budú určite vám plnú náhradu, a dostanete k udržaniu gadget. Počuli sme späť z niektorých našich zákazníkov, že majú schopnosť úspešne využiť túto dohodu. Jediný úlovok je, že musíte mať prístroj po dobu najmenej 6 mesiacov a trvať niekoľko hĺbkových fotografií (zmieriť, Polopostavené a poklesávání) v priebehu progresie.

Len zaludny marketingové techniky, ktorá pomáha SizeGenetics rast v popularite

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online »

FLASH SALE 20% OFF »