[100 $ OFF דיל] SizeGenetics סקירה 2017: היתרונות, החסרונות & למחיר הזול ביותר

Home » Review » sizegenetics » [100 $ OFF דיל] SizeGenetics סקירה 2017: היתרונות, החסרונות & למחיר הזול ביותר

אני ממש כבר ניצול SizeGenetics במשך למעלה משנה עכשיו, ובגלל לאורך הדרך עסקות גדולות של אנשים באמת הגיבו לשאול כמה חששות חכמים באמת (הרבה מהם הם חכמים, כל

Last Updated on

[100 $ OFF דיל] SizeGenetics סקירה 2017: היתרונות, החסרונות & למחיר הזול ביותר

אני ממש כבר ניצול SizeGenetics במשך למעלה משנה עכשיו, ובגלל לאורך הדרך עסקות גדולות של אנשים באמת הגיבו לשאול כמה חששות חכמים באמת (הרבה מהם הם חכמים, בכל מקרה), ובזמן הזה הפך דף האינטרנט ההמלצה שלי מאוד הרבה יותר handy– השימוש מעט מאוד שלה לאף אחד אם הזמין שלה לא בקלות. [דיל OFF 100 $] סקירת SizeGenetics 2017: יתרונות, חסרונות & התחייבות למחיר.

יתרונות השימוש SizeGenetics Long Term

אלה טענות הביטוח העיקריות שנעשו על ידי המשרד. הצבתי כרשימת תיוג כדי לחשוף את היתרונות חוויתי באופן אישי vs בדיוק מה נאמר לי הייתי בהחלט לחוות. בוא נלך;

  • פין נכון עקמומיות
  • לגדול 1-3 ס”מ באורך
  • גדל היקפו
  • לשפר את הביטחון עצמי
  • Extender חינם עבור לפני ואחרי תמונות

למה הלכתי עם SizeGenetics

[100 $ OFF דיל] SizeGenetics סקירה 2017: היתרונות, החסרונות & למחיר הזול ביותר

בחרתי SizeGenetics בשל העובדה שזה רק אחד הכי  מכשירים להגדלת הפין האמינים  ביותר בשוק. [דיל OFF 100 $] סקירת SizeGenetics 2017: יתרונות, חסרונות & התחייבות למחיר. הם beened במקום במשך 16 שנים, ובזמן הזה הם נתמכו על ידי רופאים, מנתחים פלסטיים, וזיכה את מקומם בתור  התקן CE-מוסמך סוג 1 רפואי הגדלת פין .

זה חשוב לציין, כי  מותגי מאריך פין כמה אחרים מוסמכים מבחינה רפואית . למי שלא יודע, הסמכה גאדג’ט רפואי מסופק עבור מכשירים מסוימים, כי כבר  מאושר לשימוש פיזי therap y, ניתוח, וטיפול בהליכים רפואיים ספציפיים. לב מלאכותי גם מזוהה כהתקן קליני. (CE הוא צד 3, ארגון עצמאי המוקדש לזיהוי מכשירים רפואיים באיכות.)

אחרי חצי שנה של השימוש הראשון שלי …

SizeGenetics היא ההשקעה הטובה ביותר שעשיתי לעצמי בשנים. הוא מתפקד, יכולתי להסתיר את זה מתחת לבגדים שלי, והוא בדרך הרבה נוחה יותר (לביש) מאשר שני מרחיבי הגנרית קניתי את ebay.com. לאחר לובש את זה במשך חודש ראיתי עלייה קטנה של 1 ס”מ. כעבור שלושה חודשים הייתי 2.2 ס”מ עוד הרבה זמן שהוא כמעט אינץ שלם גדול יותר לעומת לפני. אני הולך שבעה חודשים, ואני קצת יותר מ 4 ס”מ בפיתוח, כ -1.1 אינץ ‘גדול.

אני לא משתמש בו בסופי שבוע מאז אני מתמודד עם מתוקה שלי, אבל חוץ מזה אני טוען את זה ב -8 שעות בכל יום. זה בסך הכל מאוד נוח. [דיל OFF 100 $] סקירת SizeGenetics 2017: יתרונות, חסרונות & התחייבות למחיר. שלה דרך בטוחה להגדיל את אורך הפין שלך. עבור ההקף שלו לא הדבר הטוב ביותר בסביבה, היקפו שלי שפר רק לאחר ביצוע תרגילים. אחר שלה היה מכשיר שימושי כדי לשפר הביטחון והיכולת שלי ללכת עמוק החברה שלי.

תוצאות SizeGenetics / לפני ואחרי תמונות

[100 $ OFF דיל] SizeGenetics סקירה 2017: היתרונות, החסרונות & למחיר הזול ביותר

ניתן לצפות בתוצאות יותר מיחידים אמיתיים בדף לפני ואחרי, המוקדש רק לתוצאות SizeGenetics. זו קבוצה עם זאת היא קודם האישית שלי ואחרי תמונת משימוש SizeGenetics למשך 6 חודשים. התוצאות שלי הן אינץ אחד שלם בצמיחת גודל! אני עדיין לובש את המאריך, ובוודאי אמשיך להעלות עדכונים כפי שאני לרכוש אורך הרבה יותר. ראיתי שלי מאוד ראשון 0.25 באורך אחרי הסימן של שלושה חודשים. השאר בא דווקא בהדרגה.

Comfort רמה & גרירה

[100 $ OFF דיל] SizeGenetics סקירה 2017: היתרונות, החסרונות & למחיר הזול ביותר

SizeGenetics משתמשת בטכנולוגיה מודרנית מד”א בשילוב עם מערכת נוחות 16 כיווני הפטנט שלהם. עבור מישהו שיש לו אי פעם בעצם לא מנוצל מאריך הפין לפני, שלה mosting סביר באמת להרגיש קצת מוזר בהתחלה, ועל צביעות זה באמת להיות התרחק, עדיין עושה שימוש הרפידות, ולרתום כפול בהחלט עושה את זה כולה הרבה תוספת נוחה. [דיל OFF 100 $] סקירת SizeGenetics 2017: יתרונות, חסרונות & התחייבות למחיר. ההבדל להלן הוא היכולת לנצל גם צינור הגומי, או להקת סיליקון הרחבה יותר בתמהיל עם ריפוד גזה. דבר זה שומר הפין שלך חם, נוח, נטול צובט ואי נוחות, ורוב הוארך בעיקר.

בעיה נפוצה עם מרחיבי פין היא .Thats “זליגה” כאשר אתה מניח על הכלי, ובגלל אחיזת זיווג עם הפין נמתח שלך, הראש בורח מן הלולאה. במקום זאת SizeGenetics מציעה את האפשרות לנצל את הקשת הרחבה או בשיטת הלולאה, אשר מאפשרת לך לבחור את השיטה היעילה ביותר להסיר חלקה בשבילך. זה לא מושלם, אך שלה טוב יותר לעומת אפשרויות זולות יותר.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

אריזה ואיכות Extender

[100 $ OFF דיל] SizeGenetics סקירה 2017: היתרונות, החסרונות & למחיר הזול ביותר

האריזה המאריכה היא להפליא להרכיב. אם אפל הייתה בחברת שיפור פין אריזת המוצר בהחלט נראית אותו מאוד. ניתן למצוא אותו במצב עור עם בניילון נצמד הכל, הכל באמת סניטריים. לא משנה מה נכנס לתוך מציין מיקום קצף משלה ללא סיכון שמירה, וכאשר התיק נסגר תוכל לנעול אותו כדי להרחיק עיניים חטטניות.

חשבתי המנעול והמפתח היה מגע טוב, אנשים רבים ואולי רגילים צריכים את זה, אולם זה משהו שאתה רוכש לעצמך, כדי לשפר בעצמך ובשל העובדה שלה אישי, הוספת היכולת לאבטח את זה היה די רעיון מדהים. [דיל OFF 100 $] סקירת SizeGenetics 2017: יתרונות, חסרונות & התחייבות למחיר. מופע נסיעות גם כלל זה– לא ללבוש את זה עם גלאי פלדה שמא אתה רוצה לתאר מדוע המפשעה שלך מפעילה מערכות אזעקה.

פין יישור

SizeGenetics הוא פין יעיל לתלם מכשיר גם, ולמעשה כבר מומלץ על ידי רופאים עבור מחלת Peyronie במשך כמה שנים. פין בנט, או מתעקלים מוגזם שמאלה או ימינה, ניתן לתיקון בעוד כמה חודשים. שימוש זה כדי לאזן את עקומות או זוויות יהיה בעת ובעונה אחת להגביר אורך שלך, כך שלו מצב של win-win. האימונים והמדריכים עבור שיפור פין מתאימים גם מיישר פין, ולכן אין הוראות נפרדות כלולות לכך מפרט אובייקטיבי.

תרגילים והדרכה בריאות הפין

הם גם לזרוק כמה תקליטורי DVD הדרכה, מנוי PenisHealth (באמת שווה באמת נהדר), וכמה ספרי כושר פין כי בעצם לאמן אותך לעשות Kegels ודרכים לשמור קבוע זרימת דם. Hands-on שיפור פין בעצם היה בסביבה במשך זמן רב, את היתרון של הכלי הזה הוא להרוויח הפין שלך פסיבי גדל. אתה לא יכול יש את מכנסיך כל הזמן עושה תרגילים ציור, שבה מרחיבי הפין כבר זמין.

עבור אותם כי הם סקפטי אם פונקציות באמת שיפור הפין לא ניתוחי (ואתה לא מאמין בעבר ואחרי תמונות), שם היה פוסט שפורסם על ידי דיילי מייל בנוגע לביצועים שלה.

עומק קטן עוד יותר עם PenisHealth Membership– שלה הנצפים כשימוש בלתי “הרחבה” חסכוני, ולא עשוי לגמרי. האתר DVD ומקוונים PenisHealth נותן לך מעל 34 תרגילים לשיפור הזקפה שלך, להגביר את זרימת הדם, וכן להגביר stammina מינית. הם בדרך כלל אינם טיפים קטנים מהר גם, הם הניחו זמן לתוך זה, יותר מ -200 תמונות אמיתיות 100 קטעי וידאו, specificing פרטו את הדרכים הטובות ביותר לעשות אימונים.

הם אינם חיוניים פשוט להגביר את זרימת דם ואת stammina either- אני מאמין אלה חיוניים כאשר אתה משתמש מאריך פין עבור תקופות זמן ארוכות. [דיל OFF 100 $] סקירת SizeGenetics 2017: יתרונות, חסרונות & התחייבות למחיר. אתה צריך לשמור על דם חדש וחמצן זורם אל תאי הפין שלך, כך שאתה מקבל תוצאות מהירות.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

אבקת גרירה & חבילה אולטימטיבית

[100 $ OFF דיל] SizeGenetics סקירה 2017: היתרונות, החסרונות & למחיר הזול ביותר

אבקת האחיזה הם מציעים כהטבה ללא תשלום עבור אנשים המקדישים לקבלה גדולה וסדר SizeGenetics האולטימטיבי Bundle. זכור בעבר דיברנו על החלקה? זוהי אחת שיטות יותר כדי למנוע טרחה, שלה בעיקר אבקה שמתפתחת יותר חיכוך עבור הרצועות להיאחז. האבקה אתה החבר שלך לפני הניצול המאריך שלך ליום.

תוכנית Ultimate כולל גם לנקות מגבונים, וקרם לחות טפול עוקב. קרם לחות והכח הם בבירור דברים שאתה יכול לקנות מחנות התרופות, אבל שלה הטבה נחמדת עבור פונקציות נוחות, והוא שומר את החברה שלי מאכילה כל הקרם שלי בגלל שלה במיוחד מסווג.

משלוח ומסירה

כמו הרבה עסקות on-line היום, הם מציעים משלוח חינם והפצה דיסקרטית מאוד בקופסא רמה. יש להם מקומות עבודה באורגון, אם אתה נמצא בארה”ב אתה רגיל צריך להמתין שישה שבועות-מייד, מנהג והפצת USPS איטי. אם אתה מעבר משלוח המדינות לא לוקח 6 שבועות, תקבל את זה הרבה יותר מהר.

סקירה ערבה ואחריות

SizeGenetics מציעה  החזר כספי מובטח 6-חודש . אחריות שלה פקיד, וזה אומר שאם אתה לא רואה שום סוג של גידול 6 חודשים של שימוש SizeGenetics הם יספקו לך החזר מלא. כלומר הוגן לגמרי, שאתה רוצה פין גדול ויש להם את המכשיר שאתה צריך כדי להשיג את המטרה שלך. [דיל OFF 100 $] סקירת SizeGenetics 2017: יתרונות, חסרונות & התחייבות למחיר. הם מבטיחים לך שאם אתה משתמש בדיוק את מה שיש להם, אתה בוודאי רואה תוצאות ואם לא תעשה זאת הם בהחלט ינתנו לך בחזרה את הכסף שלך. בהתבסס על שלהם לפני ואחרי תמונות אני אף אחד בטוח הוא מבקש ההחזר שלהם.

תמיכה במוצר, קהילת מוטיבציה

[100 $ OFF דיל] SizeGenetics סקירה 2017: היתרונות, החסרונות & למחיר הזול ביותר

ההיבטים הגדולים כדי שיפור עצמי הוא תמיכה, השראה, ואמונה. להישאר השראה לשים את זה על כל בוקר מוקדם לפני העבודה, אתה צריך להיות גורם עבור התאוות זה. אתם צריכים לראות אנשים אחרים עושים את זה, וחושבים על חודשיים עד שלושה חודשים אתה בהחלט תראה צמיחה. אם אין לך מערכת תמיכה, תתחיל לדלג ימים להשתמש בה, ומהר היא תהפוך לנקודה אחרת רכשתם ודחיתי בארון.

מסיבה זו אני ממליץ לך לבדוק בפורום המקוון. לאחר ביצוע ההזמנה, להגיד שלום ולשתף המטרות שלך איתנו. קח מימדים שלך וכן לפני התמונה לשמור בחשבונך, ולהתחיל לקחת מבט התקדמות אנשים אחרים. קראו ולשאול שאלות, ולהתחיל עם שיפור פין יד מופעלת היום כדי לקבל מושג על זה. הרחבת הפין שלך 5in כדי 7in קריאות מחויבות אישית של זמן ומאמץ. כרגע להקדיש, וב 6 חודשים שאתה תשקול את עצמך שונה הדרך- הביטחון העצמי שלך בהחלט יהיה 10x רק למה שהיא היום.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

FLASH SALE 20% OFF »