תוצאות SizeGenetics לאחר 3 חודשים – סקירה SizeGenetics לפני ואחרי

Home » Review » sizegenetics » תוצאות SizeGenetics לאחר 3 חודשים – סקירה SizeGenetics לפני ואחרי

SizeGenetics הוא אחד הפין המזוהה ביותר הארכת התקנים בשוק. תוצאות SizeGenetics לאחר 3 חודשים – SizeGenetics סקירה לפני ואחרי. זה נמשך בערך 2 שנים כרגע

Last Updated on

תוצאות SizeGenetics לאחר 3 חודשים - סקירת SizeGenetics לפני ואחרי

SizeGenetics הוא אחד הפין המזוהה ביותר הארכת התקנים בשוק. תוצאות SizeGenetics לאחר 3 חודשים – SizeGenetics סקירה לפני ואחרי. זה נמשך בערך 2 שנים כיום (מאז 1995) עמד בכל המבחנים וספקנים, רבים עוזבים ללקוחות מרוצים. זה נבדק מדעי ונתמך על ידי רופאים רבים ידועים. אנו בהחלט בכל זאת לספק לכם הערכת פניות על בסיס הבדיקה שלנו.

הסקירה שלי (12 חודשים להשתמש)

אני ממש כבר משתמש מאריך SizeGenetics במשך 12 חודשים ברגע זה. היה לי כמה שבועות עד לפתיחתו (מסיבות אישיות), אולם בסך הכל אני כבר לובש את זה באופן עקבי. תוצאות SizeGenetics לאחר 3 חודשים – SizeGenetics סקירה לפני ואחרי. אני יכול להציע לך דעה כנה ולשתף רווחי הפרט שלי.

מרחיבי פין יש יתרון על פני משאבות בשל העובדה כי הם מציעים עוד יותר תוצאות לטווח ארוך. זאת משום שאתה יכול לשים על המאריך במשך שעות רבות במהלך היום, תוך משאבה ניתן להשתמש רק במשך מספר דקות במקלחת. החסרון הוא שעם מאריך, אתה לא מקבל את הזכות הנפוחה השמן לאחר השימוש כפי שאתה עושה עם משאבות מים. יש מתקדם ללקוחות הן מאריך ומשאבה. אני חושב שזהו משולב מעולה, אבל למשך השימוש שלי, השתמשתי רק SizeGenetics, שום דבר אחר.

SizeGenetics עובד בדומה תהליך בניית שריר הבסיסי . כדי לשפר גודל זרועותיך, תצטרך להרים משקולות כדי לשבור את התאים ולאחר מכן לשחזר אותו כך שזה גדול יותר מאשר בעבר. תהליך דומה משתמש עם מכשיר מערכת SizeGenetics. זה “מותח” הפין באמצעות אחיזה ואחרי זמן, תוכל לראות את התוצאות.

כיצד להשתמש SizeGenetics?

תוצאות SizeGenetics לאחר 3 חודשים - סקירת SizeGenetics לפני ואחרי

אתה צריך מתכוון להשתמש Extender SizeGenetics עבור לפחות 3 שעות ביום , במשך חודשים רבים. אתה צריך לקחת הפסקות אם הפין שלך מרגיש להרקיע שחקים. אני בדרך כלל לדלג 1 או 2 ימים בשבוע. אנסה לכוון את סורגי ארכה פשוט מספיק כך הפין שלך באמת מרגיש את הלחץ עדיין לא לברוח. תוצאות SizeGenetics לאחר 3 חודשים – SizeGenetics סקירה לפני ואחרי. ישן עקום למידה להשיג את האיזון הטוב ביותר ועל כן אין להתעצבן בתחילה אם אתה חווה בעיות.

עוד יותר, אתה מבזבז את הזמן לובש את זה, הרבה יותר מהר תראה רווחים שלך. אתה יכול להשתמש בו בבית שלך, תחת המכנסיים או התחתונים שלך, או כשאתה ישן. קבל הפין שלך להיות חצי להשלים (אלא אם כן אתה גם להשלים) אחרי רצועת שהגאדג’ט SizeGenetics על (כללה DVD מגלה את זה היטב). זה בהחלט יתאים עם ג’ינס רופף או מכנסיים. ג’ינס או בגדים תחתונים הדוקים עלול להיות בעיה. גם אם אתם ישנים על הבטן שלך, אתה באמת תרגיש אי נוחות.

מאריך SizeGenetics יש ברי elongations בשמירה על גודל מרבי של כ -10 סנטימטרים. אף על פי כן, על פי חוות דעת של משתמשים חדשניים עבור פין מעל 9 אינץ ‘ , זה אהיה עוד יותר לא נוח ללבוש ויותר מאתגר להסתיר את המאריך מתחת למכנסיים שלך. תוצאות SizeGenetics לאחר 3 חודשים – SizeGenetics סקירה לפני ואחרי. אתה בהחלט צריך להשתמש בגדים מיותרים רפויים וחולצה ארוכה כדי לעזור להסתיר את המכשיר.

האם זה באמת עובד? התוצאות שלי

תוצאות SizeGenetics לאחר 3 חודשים - סקירת SizeGenetics לפני ואחרי

אתה תראה רווחים קבועים בגודלם היקפו לאחר 8 חודשים. ראיתי 0.5 רווחי אינץ ‘גודל לאחר רק 1 חודש של שימוש.

התוצאות הראשוניות האלה נעלמו אף לאחר לקחתי הפסקה ארוכה כאשר אינך לובש SizeGenetics (עבור גורמים פרטיים). לאחר שחזר שימוש שגרתי, זה היה קל להשיג את הרווחים בחזרה.

לאחר 6 חודשים של שימוש ראיתי אינץ 1 עלייה.

היום (לאחר שנים עשר חודש של שימוש) גודל הפין הזקוף שלי הוא 1.8 אינץ ‘הרבה יותר בהשוואה למה התחלתי (התחלתי ב 5 אינץ’). לא השתמשתי SizeGenetics במשך 14 ימים כדי לראות אם התוצאות בהחלט ידבק, והם, יש לי עוד 1.4 אינץ ‘של רווחי שלי.

שימו לב: ניצלתי את SizeGenetics במשך 5 שעות כל יום. הקדשתי באמת לתהליך וראיתי תוצאות בהתאם. לפני ואחרי תמונות יפורסמו במועד מאוחר יותר.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

איזה חבילת SizeGenetics לבחור?

תוצאות SizeGenetics לאחר 3 חודשים - סקירת SizeGenetics לפני ואחרי

תכנית מהדורת הערך רק כוללת את העריסה (גאדג’ט קליני סוג 1) ו- DVD החינוכי. כרית נוחות מחדל, הרצועה, וברי ההתארכות להתאים בהתחלה, אבל לאורך זמן, היית רוצה עוד יותר אפשרויות נוחות מתיחה חזקה יותר. שימוש ארוך טווח הוא הרעיון המרכזי מאחורי SizeGenetics (או כל סוג של מאריך).

אם אתה קשור לכסף, גרסת הערך הוא התחלה מצוינת כפי שאתה יכול כל זמן לקנות את החלקים נוספים באופן עצמאי בהמשך. תוצאות SizeGenetics לאחר 3 חודשים – SizeGenetics סקירה לפני ואחרי. אבל אם יש לך את הכסף עכשיו, מומלץ מאוד כי אתה מקבל את Comfort המתקדם או אולטימטיבי מערכת , כי זה יהיה פחות יקר לאורך זמן. הנה אחד additionals המשמעותי ביותר שאתה בהחלט להשיג:

  • 58 מערכת הדרך האולטימטיבית נוחות: חתיכת רב-הראש (המוצג בצד ימין) מורכב מחלקים ומיטות הראש כי תפחית את החיכוך ולהתקבע הפין שלך ללכת לעשות את זה תוספת נוח. מאוד נוח לשימוש לטווח ארוך.
  • פלוס גרירת אבקה טפולה עוקבים לחות (כוללת רק עם מערכת Ultimate): האבקה יוצרות מתיחה בין אלונקת הפין ולכן המתח בהחלט יהיה חזק יותר נוח (ניתן לשנות עם אבקת טלק). קרם הלחות תאיץ את ההליך לצמיחה מחודש תאים.

המערכת האולטימטיבית כוללת גם תקליטורי DVD תרגיל SizeGenetics ומריח נוחות 3M. אלה מתנהגים לקיים זאת הם אופציונליים. בכל הנוגע לכלי עצמו, את חבילת Comfort המתקדם יש מה.

Discreet משלוח ומשלוח

SizeGenetics לספק משלוח חינם משלוח דיסקרטי מאוד בתוך קופסא משותפת. לא יהיה כל סוג של תגים או תמונות אשר פולטים חומרים של הפריט. SizeGenetics יש משרדים בצפון אמריקה, כך שאם אתה גר שם תוכל לקבל את הפריט מאוד מהיר. משלוחים בינלאומיים עשויים לקחת עוד זמן רב. תוצאות SizeGenetics לאחר 3 חודשים – SizeGenetics סקירה לפני ואחרי.

היכן ניתן לרכוש SizeGenetics?

תוצאות SizeGenetics לאחר 3 חודשים - סקירת SizeGenetics לפני ואחרי

ודא שאתה קונה SizeGenetics מתוך האתר הרשמי. השתמש SG10 קוד שיעור ההיוון 10% הנחה על עם קישור אינטרנט מעל. האלמנטים מבוצעים בארה”ב להבטיח איכות פרמיה. היו לנו בעיות על משווקים שונים אחרים, כי צרכנים יש פלסטיק זול מתוצרת סין החלקה שאי אפשר להחזיק ביחד. הרבה אלה ניתן למצוא באתר eBay . DO NOT לקנות אותם , אלא אם כן יש לך תוספת של 30 $ לפוצץ, שלושים ימים להמתין לה לספק, וכמה שעות של גירוי מנסים לשים את הדבר הזה ביחד וחזק בלי לנפול. יש לזכור כי על eBay, התמונות אינן אוהבות את הכלי האמיתי תקבל.

קבלת SizeGenetics בחינם

כן, כפי שיכולת הקשיב, SizeGenetics פועל הצעה (במשך כמה שנים כרגע, אז אני לא חושב שזה אי פעם בעבר נעלם) כי אם אתה שולח אותם לפני כדי ואחרי תמונות של רווחים, הם בהחלט יציעו לכם החזר מלא, ואתה להגיע לשמור הגאדג’ט. שמענו בחזרה מכמה מלקוחותינו שהם הצליחו לנצל את העסקה הזאת ביעילות. המלכוד היחיד הוא שאתה צריך להחזיק את המכשיר לכל הפחות 6 החודשים ולקחת רבי תמונות יסודיות (להשלים, הזקור למחצה, ורופס) ברחבי ההתקדמות.

רק טכניקת שיווק ערמומית מסייעת SizeGenetics לצבור פופולרי

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

FLASH SALE 20% OFF »