סקירת SizeGenetics: ביקורת כנה, אמיתית של Extender SizeGenetics

Home » Review » sizegenetics » סקירת SizeGenetics: ביקורת כנה, אמיתית של Extender SizeGenetics

SizeGenetics הוא אחד הפין המוכר ביותר הארכת כלים על השוק. סקירת SizeGenetics: ביקורת כנה, אמיתית של Extender SizeGenetics. זה כבר סביב במשך 2 עשורים n

Last Updated on

סקירת SizeGenetics: ביקורת כנה, אמיתית של Extender SizeGenetics

SizeGenetics הוא אחד הפין המוכר ביותר הארכת כלים על השוק. סקירת SizeGenetics: ביקורת כנה, אמיתית של Extender SizeGenetics. זה כבר סביב במשך 2 עשורים (בהתחשב בעובדה 1995) עמד בכל המבחנים וספקנים, להשאיר כמה לקוחות מרוצים. זה בעצם נבדק מדעי ונתמך על ידי רופאים פופולריים רבים. אנחנו לעומת זאת נספק לכם סקירה אובייקטיבית המבוססת על הבדיקה שלנו.

הסקירה שלי (12 חודשים להשתמש)

אני ממש כבר עושה שימוש מאריך SizeGenetics למשך שנה אחת כיום. היה לי כמה שבועות עד לפתיחתו (מסיבות בודדות), עדיין בכלל יש לי בעצם לובש אותה בעקביות. סקירת SizeGenetics: ביקורת כנה, אמיתית של Extender SizeGenetics. אני יכול לתת לך דעה כנה ולשתף רווחי הפרט שלי.

מרחיבי פין יש יתרון על פני משאבות כי הם נותנים תוצאות לטווח ארוכות יותר. זה בגלל שאתה יכול להשתמש מאריך במשך כמה שעות במהלך היום, ואילו משאבה יכול לשמש רק עבור דקות רבות במקלחת. החסרון הוא שעם מאריך, אתה לא לקבל את הזכות הנפוחה השמן לאחר השימוש שתסיים עם משאבות מים. לקוחות מתקדמים הבעלים הוא מאריך ומשאבה. אני מאמין כי מדובר משולב מעולה, אבל עבור תקופת השימוש שלי, אני פשוט מנוצל SizeGenetics, שום דבר אחר.

SizeGenetics עובד בדומה תהליך בניית שריר הבסיסי . כדי להגדיל את גודל שריר הזרוע שלך, תצטרך להרים את המשקל לשבור את הרקמה ולאחר מכן לשחזר את זה כדי לוודא שזה גדול מבעבר. תהליך דומה חל בעזרת אביזר מערכת SizeGenetics. זה “מותח” פין ניצול אחיזה ואחרי זמן רב, תהיה לך היכולת לראות את התוצאות.

כיצד להשתמש SizeGenetics?

סקירת SizeGenetics: ביקורת כנה, אמיתית של Extender SizeGenetics

אתה צריך לכוון ללבוש את Extender SizeGenetics עבור לפחות 3 שעות ביום , במשך כמה חודשים. אתה חייב לקחת הפסקות אם הפין שלך מרגיש להרקיע שחקים. אני בדרך כלל לדלג 1 או 2 ימים בשבוע. שואף להתאים את סורגי הארכה מספיק רק כך הפין שלך מרגיש את הלחץ עדיין לא לברוח. סקירת SizeGenetics: ביקורת כנה, אמיתית של Extender SizeGenetics. ישן עקום לגלות כדי לקבל את שיווי המשקל המתאים אז לא להתעצבן בתחילה אם אתה נתקלת בבעיות.

עוד יותר, אתה מבזבז את הזמן להשתמש בה, החליטה הרבה יותר מהר אתה בוודאי רואה רווחי שלך. אתה יכול להשתמש בו בבית, מתחת למכנסיים או הג’ינס שלך, או בעת עצירה. השג הפין שלך להיות חצי זקוף (אלא אם מותקנים היטב) אחרי רצועת שהגאדג’ט SizeGenetics על (כללה DVD מגלה את זה היטב). זה יהיה נוח עם ג’ינס או מכנסיים רחבים. מכנסיים או תחתונים הדוקים עלולים להיות בצרות. בנוסף, אם אתם ישנים על הבטן שלך, אתה תרגיש אי נוחות.

מאריך SizeGenetics יש ברי elongations מזין גודל אופטימלי של כ -10 סנטימטרים. עם זאת, בסיבוב בהתאם המלצות ממשתמשים מתקדמים עבור הפין מעל 9 אינץ ‘ , זה נהיה עוד יותר נעים ללבוש ויותר קשה להסתיר את מאריך תחת המכנסיים שלך. סקירת SizeGenetics: ביקורת כנה, אמיתית של Extender SizeGenetics. תצטרך ללבוש בגדים מיותרים התיר וחולצה t זמן רב יותר כדי לסייע להסתיר הגאדג’ט.

האם זה באמת עובד? התוצאות שלי

סקירת SizeGenetics: ביקורת כנה, אמיתית של Extender SizeGenetics

אתה תראה רווחים לטווח ארוך באורך ובהיקף לאחר 8 חודשים. ראיתי 0.5 רווחי אינץ באורך לאחר רק 1 חודש של שימוש.

התוצאות הראשוניות הללו נעלמו אולם לאחר לקחתי הפסקה ארוכה כאשר אינך לובש SizeGenetics (עבור גורמים אישיים). אחרי שאני חוזר שימוש רגיל, זה היה קל להשיג את הרווחים בחזרה.

לאחר 6 חודשים של שימוש ראיתי אינץ 1 עלייה.

היום (אחרי שנה אחת של שימוש) ממד הפין הזקוף שלי הוא 1.8 אינץ ‘יותר מאשר רק את מה שהתחלתי (התחלתי לצאת ב 5 אינץ’). אני באמת לא נעשיתי שימוש SizeGenetics עבור 2 שבוע כדי לראות אם התוצאות תדבקנה, והם, יש לי עוד 1.4 אינץ ‘של רווחי שלי.

שים לב: עשיתי שימוש של SizeGenetics במשך 5 שעות כל יום. הקדשתי באמת לתהליך וראיתי תוצאות כראוי. לפני ואחרי תמונות יועלו בהמשך.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

איזה חבילת SizeGenetics לבחור?

סקירת SizeGenetics: ביקורת כנה, אמיתית של Extender SizeGenetics

חבילת Edition ערך רק כוללת את העריסה (מכשיר רפואי מסוג 1) ואת DVD ההדרכה. כרית נוחות מחדל, הרצועה, וברי ההארכה להתאים בהתחלה, עדיין בזמן, היית רוצה בחירות נוחות יותר למתוח חזק יותר. שימוש ארוך טווח הוא המהות מאחורי SizeGenetics (או כל סוג של מאריך).

אם אתה קשור לכסף מזומן, מהדורת הערך הוא התחלה מצוינת כמו שאתה כל זמן יכול לקנות את הרכיבים נוספים בנפרד בעתיד. סקירת SizeGenetics: ביקורת כנה, אמיתית של Extender SizeGenetics. עם זאת, אם יש לך את הכסף כרגע, הוא הציע מאוד כי אתה מקבל את Comfort המתקדם או אולטימטיבי מערכת , שכן הוא בהחלט יהיה זול יותר לאורך זמן. הנה הבונוס המדהים ביותר כי תקבל:

  • 58 מערכת הדרך האולטימטיבית נוחות: חתיכת רב-הראש (המוצג בצד ימין) מכיל חלקים ומיטות הראש זה יהיה בהחלט להקטין את החיכוך ומאובטח ביקור הפין שלך לעשות את זה יותר נוח. מאוד נוח לשימוש לטווח ארוך.
  • פלוס גרירת אבקה טפולה עוקבים לחות (כוללת רק עם מערכת Ultimate): האבקה יוצרת אחיזה בין אלונקת הפין ולכן המתח יהיה יותר חזק ונוח במיוחד (ניתן לשנות עם אבקת תינוקות). הקרם בהחלט להאיץ את תהליך שיקום תאים.

המערכת האולטימטיבית בנוסף כוללת תקליטורי DVD תרגיל SizeGenetics ומדביק נוחות 3M. אלה מתנהגים לקיים אך הם אופציונליים. במונחים של המכשיר עצמו, את חבילת Comfort המתקדם יש מה.

Discreet משלוח ומשלוח

SizeGenetics להשתמש משלוח חינם בעלות והפצה דיסקרטית מאוד בתוך קופסא משותפת. לא יהיה כל סוג של תגים או תמונות המעניקים את שארית תכולת המוצר. SizeGenetics יש משרדים בארצות הברית וקנדה, כך שאם אתה גר שם תוכל לקבל את המוצר מהר מאוד. משלוחים בינלאומיים עשויים לקחת עוד זמן רב. סקירת SizeGenetics: ביקורת כנה, אמיתית של Extender SizeGenetics.

היכן ניתן לרכוש SizeGenetics?

סקירת SizeGenetics: ביקורת כנה, אמיתית של Extender SizeGenetics

ודא שאתה בסדר SizeGenetics מאתר האינטרנט הרשמי. SG10 קוד שימוש הנחה 10% הנחה על עם הקישור. האלמנטים מבוצעים בארה”ב להבטיח איכות פרמיה. היו לנו בעיות בנוגע משווקים אחרים, כי צרכנים יש פלסטיק זול מתוצרת סין החלקה שעלולים לא להחזיק ביחד. הרבה אלה ניתן למצוא באתר eBay . DO NOT לקנות אותם , אלא אם כן יש לך תוספת של 30 $ לפוצץ, שלושים יום לחכות לה לספק, ואת שעות רבות של חמרה שניסו להניח את הדבר הזה ביחד וחזק מבלי לפגוע. זכור כי על ebay.com, התמונות לא אוהבות את הגאדג’ט האמיתי אתה בוודאי להשיג.

קבלת SizeGenetics בחינם

כן, כפי שאולי שמעת, SizeGenetics פועל הצעה (במשך כמה שנים כרגע, אז אני לא חושב שזה אי פעם בעבר נעלם) כי אם אתה שולח אותם לפני ואחרי תמונות של רווחים, הם יתנו לך החזר מלא, ואתה מקבל כדי לשמור על הכלי. הקשבנו לגבות מכמה הצרכנים שלנו שיש להם את היכולת להשתמש בהצעה זו ביעילות. המלכוד היחיד הוא שאתה צריך להחזיק את המכשיר במשך לפחות 6 חודשים ולקחת רבי תמונות מקיפות (להשלים, הזקור למחצה, ואת צניחה) ברחבי ההתקדמות.

רק טכניקת שיווק ערמומית מסייעת SizeGenetics לצבור פופולרי

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

FLASH SALE 20% OFF »