סקירת MaleExtra – סקירה אמיתית, תוצאות אמיתיות

Home » Review » maleextra » סקירת MaleExtra – סקירה אמיתית, תוצאות אמיתיות

Last Updated on

תוצאות של גלולות זכר אקסטרה

MaleExtra-בקבוקיםבדקנו גלולות אלה הבנו שצריך לעשות ניסוי גדול כפי שהם הגדילו את הגודל של ארבעתנו לאחר 3 חודשים. אז עשינו מה שאנחנו תמיד עושים כאשר במצב הנדיר למצוא מוצר להגדלת פין שעובד … כתבנו מייל לרשימת התפוצה שלנו הנאמנת.

הגיע הזמן לבדוק את זה עם גברים אחרים שם בחוץ. עכשיו, כאשר אנו בודקים מוצר שאנחנו עושים את זה בשביל 3 חודשים. עם זאת, כאשר אנו מקבלים עזרה מרשימת התפוצה שלנו אנחנו תמיד ללכת על מבחן 6 חודשים. הסיבה לכך היא משום שאנו אז עלולים למצוא 4 מוצרים חדשים בשנה שפועלת במקום 2. נוסף על כך, אנו מבינים שאם משהו עובד עבור בחורים אז הם עלולים רוצים לנסות את זה במשך כ 6 חודשים עד לקבל עלייה ריאלית בגודל … אתה יודע? משהו זה בעצם לשנות את החיים שלהם!

וגם על מספרים ברשימה שלנו כי היינו צריכים משהו מבטיח, 632 ענו בתוך 5 ימים כדי לומר שהם היו ב. כל החיילים הורו ואת הבדיקה החלה …

כמה אנשים השתתפו מבחן זכר אקסטרה

לבדיקה זו, היו לנו 612 גברים שכל הורה יצוו 6 חודשים של אקסטרה זכר. זה היה מבחן קטן ממה שאכלנו עבור גלולות פין האחרות הוכיחו לעבוד, אבל זה היה די והותר כדי לקבל נתונים תקפים סטטיסטי. ואנחנו עומדים לגלות אם זכרנו אקסטרה באמת עובד או לא …

6 תוצאות חודש באמצעות כדורים אקסטרה זכר

לאחר 6 חודשים, כתבנו לוחמי הגדלה האציליים שלנו כדי לקבל המדידות שלהם מהם. קיבלנו 612 תוצאות חזרה, ולכן הם היחידים נכלול במבחן הזה. מתוך 20 שלא להגיב בזמן, נאלצנו להסיר אותם מן הנתונים מאחר שלא היו לנו תוצאות עבור אותם …

תוצאות הבדיקה היו משכנעות.

רווחי גודל ממוצע על זכר אקסטרה

עליות אורך פין הממוצעות מלקחת גלולות אלה היו 1.1 אינץ פני תקופת 6 חודש.

עליות ההקף הפין הממוצעות היו 0.4 אינץ ‘על פני תקופה של 6 חודשים.

זה מעמיד זכר אקסטרה כמו 3rd מתוך כל גלולות הפין בחוץ. זהו מוצר עצמאי טוב להשתמש. לא הייתי אומר שזה המוצר הטוב ביותר להגדלת הפין אף.

עם זאת, יש אנשים שפשוט מחליטים להשתמש בגלולה זו כדי לקבל יותר גדול. זה עושה לספק תוצאות.

ממוצע חודש-על-חודש פין צמיחה אורך השימוש זכר אקסטרה

בואו נסתכל על צמיחת חודש-על-חודש הפירוט של גברים באמצעות גלולות אקסטרה זכר. זהו אינדיקטור טוב של משך הזמן שאתה צריך להשתמש גלולות אלה. המבחן שלנו הראה כי בחודשי השיא עבור רווחי גודל על זכר אקסטרה היו ה -4 וה -5 חודשים של נטילת הגלולות.

אחרי חודש 5, אשר היה חודש השיא עבור רווחי אורך ב 0.28 אינץ, הצמיחה הואטה.

כמו עם גלולות אחרות שבדקנו, אנו רואים לשיא כאשר הגוף רווי כל האלמנטים של גלולות אקסטרה זכר. אחרי שאנחנו רואים את הירידה בצמיחה.

ברגע שעשית מחזור 6 חודשים, אנחנו חושבים כי אקסטרה זכר תהיה פחות יעילה.

ממוצע חודש-על-חודש פין היקפו צמיחה באמצעות זכר אקסטרה

כפי שניתן לראות מהגרף מסופק, הצמיחה השיא לעליות ההקף הפין קרה בחודש 5, בממוצע. בחודש שאנשים חוו עליית 0.09 אינץ היקפו הפין שלהם.

זה ובעקבותיו חודש 5.

ואז, כפי שראינו עם כל הכדורים האלה, קיימת נשירה בחודש 6. אנו מאמינים כי הסיבה לכך היא אקסטרה הזכר הפסיקה להיות יעיל ככל שהגעת קרוב לגודל הגדול ביותר המוחלט שלך.

חודש 3 בעצם סיפק צמיחה קטנה. זה כנראה בגלל בחודש 3 הגוף ניסה לפצות על מה להיות השלימו. הדבר מצביע על כך אקסטרה זכר הוא לא החזק ביותר של הגלולות.

אם הגלולה הייתה מהמם אז נקודת אור זה לא היה קורה. אז זה חלק מהסיבה כי זכר אקסטרה מקבל דירוג 3 כוכבים.

צמיחת ההקף (הכולל) היא גם הנמוכה ביותר שראינו מתוך כל הגלולות הוכחנו לעבוד.

צמיחה כוללת ממוצעת באמצעות זכר אקסטרה – תוצאות!

צמיחת ביצועים הגרועה ביותר

5% מהגברים ראו פחות מ 0.4 אינץ ‘של צמיחה באורך. 13% העריכו פחות כי 0.25 אינץ של צמיחה היקפו. אדם אחד טען כי הוא ראה צמיחת אינץ 0.1 ההיקף ואת רק עליית 0.2 אינץ ‘אורך. זהו ללא ספק חדשות רעות עבורו, אבל זה היה התוצאה הגרועה מתוך 612 לאחר 6 חודשים של שימוש.

צמיחה עם הביצועים הטובים ביותר

2% של הבריכה בדיקות צבר למעשה מעל 2 ס”מ באורך. A% 3 נוסף ראה מעל 0.7 אינץ ‘של צמיחת היקפו פין.

זה מפתיע, כפי שזה מספר סטיות תקן מן הממוצע. עם זאת, זה מראה כי אתה יכול לקבל רווחים עצומים אם זכרתי אקסטרה עובד ממש טוב איתך.

הדו”ח היחיד הטוב שקבלנו היה מישהו צבר 2.2 סנטימטר באורך שלהם 0.8 אינץ היקפו. הוא אמר כי הגלולות פשוט נראות לעבוד היטב בשבילו. זה רווחי מדהים, אבל אני צריך להדגיש שזה לא הנורמה. הוא היה הביצועים הטובים ביותר מתוך 612, ואת כל הכבוד לו. הייתי הורג בשביל התוצאות הללו חזרה היום!

תוצאות תפקוד מיניות

585 גברים דיווחו על עלייה ניכרת בתפקוד המיני שלהם. זהו בדרך כלל קשיות זקפה. זו תוצאה חיובית כאשר המטרה האמיתית של הגלולה הזו היא עבור גודל. אז זהו תופעת לוואי נחמד שיש.

אקסטרה זכר אכן מרמזת כי שיפור התפקוד המיני היה גורם בניסוחה. ואכן, L-מתיונין נכלל בנוסחה ואנחנו מאמינים שזה עבור היתרונות התפקוד המיני ולא לסיוע בהגדלת גודל הפין.

ואם כבר מדברים על תופעות לוואי, מאפשר להסתכל תופעות לוואי שליליות על שהקדשת אקסטרה זכר …

מדווח תופעות לוואי של נטילת גלולות אקסטרה זכרו

כמה גברים (8) דיווחו כי הם היו כאבי ראש חוזרים קלים. זה לא יכול להיות בגלל זכר אקסטרה. עם זאת, אם אתם סובלים מכאבי ראש, אולי זה לא המוצר בשבילכם.

5 גברים דיווחו על ירידה בתפקוד מיני. שוב, זה יכול להיות בגלל בעיות אחרות כגון סוכרת, לחץ דם גבוה או בעיות בזקפה פסיכולוגיות. עם זאת, שוב, אם אתם נאבקים עם ED, אולי VigRX Plus היא אפשרות טובה יותר בשבילך.

אחד הגברים שהחלו את הניסוי אך לא סיימו אותו עשה זאת בעצת הרופא שלו, כפי שהוא לוקח תרופות אחרות הקשורות לסוכרת.

האם זכר אקסטרה בטוח לשימוש?

עם הרוב המכריע של גברים המדווחים ללא תופעות לוואי שליליות משימוש אקסטרה זכר לאחר 6 חודשים, זה נראה בטוח לשימוש. הנוסחה היא טובה וזה עושה להגדיל אורך הפין על ידי (בממוצע) 1.1 ס”מ אורך ו 0.4 אינץ ‘של ההקף.

הסיבה העיקרית לכך היא בשל המרכיבים הכלולים זכרתי אקסטרה, אשר נכנסנו עכשיו.

רשימת המצרכים גלולות MaleExtra

מרכיבי זכר נוספים

L- ארגינין – כידוע, L- ארגינין היא חלק חשוב מאוד של הגדלת הפין כפי שהוא הופך תחמוצת החנקן בגוף. זה מוביל דם זרימת משופרת אל הפין, בתפקוד מיני מוגבר ואיכות זקף.

רימונים  – רימונים חשובים משום שהם גם להגדיל זרימת הדם. מקבל הרבה דם לתוך הפין הוא חיוני כמו דם הוא מה נושא את אבני הבניין שבעצם לגדול הפין שלך. ככל שיש, כן ייטב הצמיחה שלך הולכת להיות.

MSM – MSM היא במידה מסוימת של נשק סודי. הכללתה כאן היא חיונית משום שהיא מקדמת בריאות רקמות. לכן, כאשר אתה מקבל יותר גדול, MSM יש לוודא שתאי הדם הם בריאים וחזקים. זו מגדירה בסיס מוצק לצמיחה.

L- מתיונין – L-מתיונין חשוב. עם זאת, ותפקידו העיקרי הוא לעכב שפיכה למעשה. מחקרים מראים כי יש לו השפעה קטנה, מוגבלת על הגדלת פין עצמו, אך בעל השפעה גדולה יותר על ביצועים מיניים.

אבץ  – אבץ הוא הכללה חיונית כפי שהיא משחקת תפקיד גדול לייצור טסטוסטרון. טסטוסטרון הוא נדבך נוסף להגדלת רקמת הפין. הסיבה ציטראט אבץ משמש משום שהוא נספג טוב יותר בגוף, כלומר יש לו יותר השפעה על רווחי הפין שלך.

Cordyceps  – Cordyceps ידוע כבר אלפי שנים (כן, פשוטו כמשמעו אלפי שנים) בתור אפרודיזיאק טבעי. כמו כן, יש לבקש על מנת לעזור להגדיל את גודל הפין מאותן סיבות כמו עם המרכיבים הנ”ל.

ניאצין  – ניאצין הוא אחד מאותם ויטמינים (זה בעצם ויטמין B3) כי אנשים רבים סובלים מחסרים זה עוזר כלי הדם שלך לעבוד טוב יותר.. עכשיו, כי הופך להיות חשוב מאוד כשחושבים על מה זקף הוא: דווקא להרחבת כלי דם. ככל כלי הדם שלך מסוגלים להתרחב, זקפות שלך הגדולה תהיה.

כמה עולה זכר אקסטרה?

ישנן שלוש רמות תמחור עבור אקסטרה זכר. הראשונה היא אספקת חודש פשוטה. השני הוא אספקת 4 חודשים. השלישי הוא אספקת 6 חודשים.

[MALE_PRICE]

עכשיו, כשאתם מזמינים אספקת 4 חודשים, אתה משלם רק עבור 3 חודשים כפי שאתה מקבל בקבוק אחד בחינם.

כשאתם מזמינים אספקת 6 חודשים, אתה משלם רק עבור 4 חודשים כפי שאתה מקבל 2 בקבוקי בחינם.

כפי שהראינו, הצמיחה הגדולה ביותר קורה בחודש ה -5, ב 0.28 אינץ. בחודש -4 הצמיחה היא 0.27 אינץ ‘, כה כמעט זהה. ובחודש 6 הצמיחה היא 0.18 אינץ ‘.

מבנה התמחור מעניין כי כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר, אתה צריך קורס של 5 חודשים, כך שאתה מקבל את רמות צמיחה אפשרית בחודשי 4 עד 5. מה שמוביל אותנו אל הסעיף הבא, כלומר משך הזמן להשתמש זכר אקסטרה עבור את התוצאות הטובות ביותר …

כמה זמן אני צריך להשתמש בגלולות אקסטרה זכר עבור?

הבדיקות שלנו מראות כי הצמיחה נראה להאט מחודש 5 לחודש 6. יש ירידה 35% בצמיחה בין החודשים 5 ו 6. היה זה כאילו, אם לצטט אחד הבודקים המבחן שלנו, “הכדורים הגיעו העוצמה שלהם הגוף מתחיל להסתגל להאט מגדילה גודל.”

זה בהחלט אפשרי, ועל סמך הנתונים שלנו מראים אותה. עם זאת, קומץ של גברים (16) אמר כי הרווחים שלהם דווקא עלו בחודש השישי.

אנו ממליצים להשתמש זכר אקסטרה עבור 4 חודשים אם אתה על תקציב הדוק 6 חודשים אם אתה לא.

מה הקטע עם משלוח?

משלוח בארה”ב לקח 3-5 ימים ובעולם זה לקח 7 ימים. הדבר הטוב ביותר על משלוח הוא שזה לגמרי בחינם.

הוא חבילת אקסטרה זכר דיסקרטי?

קופסאת קרטון פשוטה נשלחת, המכילה את גלולות אקסטרה זכר. אין שום אינדיקציה על הקופסה מה יש בפנים. לא היו לנו דוחות או הערות שליליות מכל מי שהשתתף במבחן כי משלוח, שיקול או המוצר עצמו היה ירוד.

מה המינון היומי של זכר אקסטרה?

המינון היומי של אקסטרה הזכר הוא 3 כדורים ליום, נלקחו עם ארוחה. בעוד הם ממליצים לבצע אותם עם ארוחת בוקר, זה כנראה עדיף לקחת אותם עם ארוחת ערב, כמו פעם שאתה הולך לישון תקבל זקפות טבעי תוך כדי שינה. שינה היא גם הזמן כי הגוף שלך בונה מחדש את עצמו.

זכר אקסטרה – כמה זמן כדי לראות תוצאות?

אז, כמה זמן לוקח לבדוק את זכר אקסטרה כדי לעבוד? מה שראינו מהנתונים הוא כי רוב הגברים רואים רווחים קטנים בחודש הראשון (הממוצע הוא 0.1 אינץ ‘), ובכל זאת כמה גברים לקחו קצת יותר זמן – לא רואים תוצאות עד חודש 2.

עם זאת, כמעט כל הגברים ראו את הרווח הגדול ביותר בחודשי 4 ו 5, לפני התוצאות האטו.

האם יש גלולות אקסטרה זכרו לפני ואחרי תמונות?

אקסטרה זכר לא פרסמה שום לפני ואחרי התמונות.

תוצאות השאלון: אחוז מי ממליץ על זכר אקסטרה …

84% ממליצים זכר אקסטרה. הסיבה שזה לא גבוה, משום:

  • זה לוקח קצת זמן כדי לקבל רווחים
  • הרווחיים הם מתונים (לא מדהימים)
  • זה יכול להיות די יקר.

סיכום הבדיקה זכר אקסטרה

מוצרים להגדלת פין להנחות כמה דיונים שנויים במחלוקת, אם כי ברגע שראינו את הגיבוי הרפואי של פחדים זכר אקסטרה כל הוכנסו במהירות צידה.

בנוסף, לאחר שלמדו את הסטטיסטיקה שמספקת ללקוחות עבר, אנחנו של האמונה האיתנה כי זכר אקסטרה יגדיל את גודל איבר המין שלך, אבל יותר חשוב לשפר את חיי המין שלכם.

העובדה שהוא מכיל ערבות גב שכסף צומח ביטחוננו המוצר וצריך לפחות לספר לך לנסות.

לחץ כאן כדי להזמין זכר נוסף עכשיו

לחץ כאן כדי להזמין MaleExtra באינטרנט »

FLASH SALE 20% OFF »