סקירת MaleExtra: גלולת שיפור הזכר הטוב ביותר עבור 2017

Home » Review » maleextra » סקירת MaleExtra: גלולת שיפור הזכר הטוב ביותר עבור 2017

Last Updated on

MaleExtra-בקבוקיםאקסטרה זכר הוא תוסף שיפור זכר נועד לתת לגברים קשה יותר, זקפות קיימא יותר כדי להגדיל את ההנאה המינית. הוא כולל מרכיבים טבעיים ובטוחים כי מגובים על ידי מחקר מדעי נרחב עבור תוצאות אולטימטיביות.

אקסטרה זכר נועדה פשוט עבור אלה העוסקים הפרעות בשפיכה, אין אונות, תשוקה מינית עכבות או פשוט סתם רוצים לשפר את החוויה המינית לשלב הבא.

ציון קשיות זקפה (EHS) יכול להיות כלי מועיל להעריך הערכה עצמית זקפה ויש שלך. זה תמיד חשוב להיות מודע לרמת ציון קשיות זקף שלך, המשימה אקסטרה זכר היא לגרום לך מלא זקוף שלב 4 עבור תקופה ארוכה של זמן. 

יתרונות צפויים של שימוש זכר אקסטרה

 • החייאת הליבידו שלך ולהגדיל תשוקה מינית עם מרכיבים טבעיים.
 • כלי נוקשה ארוך שנמשך כי יקבל את העבודה לשביעות רצון מלאה.
 • להגדיל את זרימת הדם אל הפין. אז אם אתה לא מקבל זקפת חברה בעצמך, אלה יכולים לעזור לך פגע אורך פין השיא שלך.
 • לצבוט בריאות עצמה כדי לקבל את הפין הגדול קשה שזה אפשרי פיזי בשבילך, וכל טבעי (כימיקלים חינם)

האם זכר אקסטרה באמת עובד?

תוצאות צמיחת זכר היקף מותנים עודפים

המצרכים אקסטרה זכר מגובים על ידי מחקרים מדעיים המוכיחים את יעילותם. בשילוב, זה לא פלא כי אקסטרה הזכר עושה עבור תוספת שיפור זכר מאוד חזקה. למעשה, דיווחים מראים כי גברים לוקחים פי שלושה אקסטרה זכר ליום הייתה עלייה גודל הפין משתנה 0.8 “כדי 2.6” אינץ ‘במהלך 3 עד 6 חודשים. התוצאות מדברות בעד עצמן-זכר אקסטרה עבודות.

מאפיינים & מצרכים למעלה אקסטרה זכרו

רכיבים

600mg L- ארגינין HCL

L- ארגינין היא חומצת אמינו שהגוף האנושי ממירה כדי תחמוצת חנקתית. תחמוצת חנקן היא חיונית לשמירה על זקף גדול, בריא. היא פועלת על ידי מתרחבים כלי הדם כדי להגביר את זרימת הדם לפין. כפי שיודע, זרימת דם טובה חיונית להשגת זקפה טובה. אבל תחמוצת החנקן עושה יותר מזה. זה גם מגביר את החמצן בתאים שלך, פשוטו כמשמעו חיזוק הפין שלך ברמה התאית כדי למקסם את התוצאות שלכם.

500mg רימון 40% Ellagic חומצה

מחקרים הראו כי מיץ רימונים מגביר את זרימת הדם תוך הפחתת עייפות. באופן טבעי, זרימת דם מוגברת הינה אידיאלית עבור זקפות קשה יותר, אך הירידה עייפות היא היתרון באמת מדהים של רימון. אחרי הכל, מה הוא טוב זרימת דם בלי סיבולת? סיבולת תמצית רימונים זה מספקת תשמור אותך הולך ומוכן שני עגולים (ושלוש).

18mg ניאצין (ויטמין B3)

ניאצין לא רק מרחיב כלי דם, אבל זה גם מאפשר להם להירגע, קידום זרימת דם. כמו רימונים, זה גם מפחית עייפות. כלי דם מורחבים לתת לתאים שלך יותר חמצן, להעלות את גורם הסיבולת.

אבץ (ציטראט) 14mg

אבץ הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר לבריאות מינית טובה יותר אצל גברים. מחקרים מראים כי גברים נמוכים על אבץ יש דרך פחות טסטוסטרון מאלה מקבלים מספיק אבץ. חוסר באבץ הוא לא בריא לאף אחד, אבל אצל גברים זה יכול ירידה בחשק המיני. עם זאת, התוספת של אבץ מגביר את הליבידו; רצון ומוכן הם הדרכים הכי הטבעיות לקדם זקפת חזק, מה שהופך אבץ מרכיב חיוני של זכר אקסטרה.

100mg L- מתיונין

L- מתיונין היא חומצת אמינו אשר נלחמה נגד ייצור היסטמין. כשאתה שומע על היסטמין, אתה בטח חושב אלרגיות, ובעוד היסטמין מופק בזמן התקף אלרגיה, יש בזה יותר אלרגיות. היסטמין הוא הורמון שמקדם שיא. למרות שזה עשוי להיות גדול עבור אלה הזקוקים לעזרה בתחום הזה יש לשיא מהר, זה לא אידיאלי עבור אלה שרוצים לעשות סקס להימשך זמן רב יותר ולהרגיש טוב יותר. צמצום היסטמין יהיה להפיל שפיכה מוקדמת, נותן לך מפגש מין כבר, מספק יותר עבורך ועבור בן זוגך.

MSM (Methyl Sulfonyl מתאן) 100mg

אם אתם בעניין של תוספים, אתה בטח שמעת על MSM לפני. יש לו הרבה שימושים, אבל האם ידעת שזה יכול לעזור הפין שלך להישאר קשה? זה עובד ככה: גופרית MSM עוזר לבריאות הסלולר רקמות וכן את זרימת הדם. אז, אתה מקבל זרימת דם טובה יותר, אבל אתה גם מקבל בריאות משופרת ברמה התאית. זה נותן שתאים טובים יותר זרימת דם מוגבר לפעול בתוך, מחזיקים אותך חזק ומרוצה.

25mg Cordyceps

Cordyceps כבר ידוע מטפל ברפואה הסינית מסורתית מאז ימי קדם עבור נכסי aphrodisiacal שלה. בעידן המודרני, חוקרים גילו פטרייה זו מכילה תרכובות באמת לקדם את החשק המיני. ליבידו חזק חיוני להשגה קשה להישאר קשה. אין זה פלא כי מרכיב זה מקדם בריאות מינית ההקמה האולטימטיבית.

איך העבודה שעושה גלולות אקסטרה זכר?

איך העבודה שעושה גלולות אקסטרה זכר?

בהתבסס על האתר הרשמי, את אקסטרה הזכר יכול לעזור בשיפור את גודל הפין כפי שהוא משפר את הביצועים המיניים בו זמנית.

עם תוספת זו, יותר דם יונע לתוך תאי הפין, וכתוצאה מכך כדי results- זקפו לטווח ארוך במיוחד עם שימוש רצוף.

ההסבר מאחורי זה הוא כי, הלחץ הנוסף של זרימת הדם אל הפין עלול לגרום החבר להגדלה. כמו כן, השילוב של המרכיבים החזקים ביותר הסיבה אקסטרה זכרה כבר מאוד חזקה. הנה כמה מן החומרים הנמצאים התוספת.

היתרונות והחסרונות של שימוש זכר אקסטרה על בסיס יומי

The Pros

היתרונות של אקסטרה זכר לא יכולים להיות מאופקים כאשר אתה מסתכל על מה שהוא עשה עבור גברים בכל רחבי העולם. אם תנסה זכר אקסטרה, חלק מהיתרונות אתה יכול לצפות לקבל הם:

 • זרימת דם מוגברת לאיבר המין
 • גודל פין גדול
 • בריאות הסלולר Better ב הפין שלך
 • זקפות Harder
 • Longer זקפות קיימא
 • ליבידו חזק
 • הנאה רבה יותר במהלך סקס
 • טוב ההנאה זקפו שלך עליות של השותף שלך גם
 • המרכיבים חלק ב זכר במיוחד (אבץ וכדומה) לקדם בריאות כללית טובה יותר, מדי, וזה תמיד נהדר עבור חיי המין שלך

החסרונות

בעוד אקסטרה זכר יש הרבה יתרונות גדולים שכל אדם יהיה מרוצה, יש כמה דברים שכדאי להביא בחשבון:

 • למרות שאתה יכול לצפות זקפת גדול, זה ייקח זמן (בממוצע 2 עד 4 שבועות) כדי להשיג את זה
 • אתה צריך לקחת את זה שלוש פעמים כל יום, אבל זה מחיר קטן לשלם עבור סקס טוב יותר
 • אתה חייב להמשיך לקחת אותו ממשיך לקבל את ההטבות מ זכר אקסטרה, אבל זה ככה עם כל תוספת אתה לוקח

MaleExtra-מוצר-השוואה

מה אנשים אומרים על אקסטרה זכר?

“אשתי ואני הולכים בירח הדבש השני שלנו השנה שלושים שלנו, ואני רוצה להפתיע אותה עם משהו מיוחד. חיי המין שלנו הם עכשיו יותר טוב ממה שהוא היה כשהיינו זוג טרי וזה הכל הודות לוקח זכר אקסטרה “-. ג’ף מאוהיו

“שמתי לב זקף של החבר שלי היה הולך ומתעצם. בהתחלה, חשבתי שזה רק בראש שלי. לא חקרתי את זה, כי המין היה מדהים. אבל אז סוף סוף נשברתי ושאלתי אותו איך הוא עושה את זה. “זכרה אקסטרה” הייתה התשובה המבוישת שלו. הוא חשב שאני לא אבין את החלטתו לקחת תוסף שיפור זכר, אבל שמתי את דעתו לנוח מייד. אמרתי לו שהוא היה הסקס הכי טוב אי פעם ששתיתי בחיי, ואני מתכוון לזה “-. לורנה מפלורידה

“תמיד היו לי חיי מין פעילים, אבל אני פשוט היתה לי תחושה כזו כל הזמן, כי זה יכול להיות יותר טוב איכשהו. שמעתי על זכר אקסטרה ואני חשבתי לנסות. שישה חודשים מאוחר יותר הפין שלי הוא שני סנטימטרים יותר. אני יודע גודל זה לא הכל, אבל מי לא רוצה להיות גדול יותר? עכשיו, אני נתקל יותר סקס מאשר אי פעם חשבתי אפשרי וזה הכל בגלל זכר אקסטרה “-. דון מווירג’יניה

“אני לא אוהב לקחת תרופות מרשם. אני תמיד הבחור די כי נמשך אל תוספי מזון טבעיים כדי לשפר את הבריאות שלי. ואני בריאות די, אם אני אומר את זה לעצמי. הדבר היחיד שהיה חסר לי היה שמירת ההזקפה שלי קשה. החברה שלי היא הטובה ביותר, כך חוסר הרצון לא היה הבעיה. אני פשוט זקוק לדחיפה, אם תרצה. ידיד שלי אמר לי שהוא לוקח זכר אקסטרה, אז ניסיתי את זה. אני אוהב את החומרים טבעיים ראיתי שינוי גדול זקפות שלי. הם כל כך הרבה יותר והחברה שלי לקחה הודעה. שנינו מאוד מרוצים זכר אקסטרה והייתי ממליץ עליו לכל בחור שמחפש תוספת שיפור זכר “-. ברודי מאורגון

“זכר אקסטרה הציל את חיי המין שלנו. אני אוהבת את בעלי, אבל התגעגעתי להיות איתו. עכשיו, הוא בטוח יותר מתמיד וחיי המין שלנו הם ההוכחה. תודה, זכר אקסטרה!” ג’ניס מאילינוי

MaleExtra קוד קופון 10% הנחה: [NO_COUPON]

איך קונים זכר אקסטרה, וכאשר הוא נשלח?

קבלת זכר אקסטרה, הוא קל למדי. זהו תהליך 1,2,3.

Step1: כל מה שאתה צריך לעשות הוא ללחוץ המציעות אתם מעדיפים (באתר הרשמי MaleExtra).

Step2 : מכניס את הכתובת המדויקת שלך

שלב 3: רכש (אל תדאג מדובר במשלוח רחב בעולם החופשי) ולכן המחיר כאן הוא הדבר היחיד שתשלם עבור.

כאשר הזכר ינסה להגיע במיוחד?

אתה יכול לצפות לקבל את הזמנתך תוך 3 – 4 ימי עבודה. יינתן לך מספר מעקב והסדר שלך יישלח באריזה דיסקרטית רגילה.

דבר אחרון

חשוב לזכור כי אקסטרה זכר הוא תוסף. תמיד להתייעץ עם הרופא שלך אם יש לך בעיות בריאותיות או נוטלי תרופות. עם זאת, אקסטרה זכר היא בדרך כלל נחשבת בטוחה. חשוב גם לציין כי הזכר אקסטרה לקחת כמה שבועות לעבוד ואתה חייב להמשיך לקחת אותו מדי יום כדי לקבל את הטבות מין מלא שיפור בריאות וחיים.

לחץ כאן כדי להזמין זכר נוסף עכשיו

לחץ כאן כדי להזמין MaleExtra באינטרנט »

FLASH SALE 20% OFF »