סקירת MaleExtra – איך השגתי תוצאות שיפור מסיביות

Home » Review » maleextra » סקירת MaleExtra – איך השגתי תוצאות שיפור מסיביות

Last Updated on

אני סתם בחור רגיל שלא היה 100% מרוצים מגודל הפין שלי. אחרי הכל, כולנו שמענו את זה אלף פעמים – הגודל כן קובע. וזה תמיד גרם לי לחלום נקיטת פעולה. אבל אם אתם כמוני, אתם תמיד תהיתם אם מוצרים להגדלת פין באמת עובדים. אני לא רוצה לבזבז את הזמן או את הכסף שלי, אז לקחתי את הזמן שלי לחקור ככל שיכולתי. מצאתי לא רק אחד, אבל שני מוצרים, והיום אני אגיד לך מה קורה.

MaleExtra-בקבוקיםקודם כל, מדובר על גודל הפין. החלטתי לקנות גלולות אקסטרה זכרו ואז פשוט עקוב אחר הוראות שימוש. הייתי ממש מאושר צובר אינץ. המשכתי לשאול את עצמי את השאלה “האם עבודה נוספת זכר?” ויישאר סקפטי עד שאני בעצם יש תוצאות חיוביות.

דבר אחד שאהבתי על מוצר זה הוא המינון הוא רציני. המינון היומי הוא 1500 מ”ג של מרכיבים מוכחים לעזור עם גדלה. אודות חומרים, זכר אקסטרה משתמש בגישה טבעית לחלוטין עם% רימוני 70 Ellagic חומצה. חומר זה גם נקרא הטבע של ויאגרה – וזה טבעי.

מהי תוספת אקסטרה זכר ומה זה יעשה?

מוצר זה נקרא מערכת גדלה ושיפור פין מוחלטת. ישנם שני מרכיבים: תוספת שיפור זכר חזק תרגילי נוסחא וגדלים.

האם MaleExtra באמת עובד?

איך העבודה שעושה גלולות אקסטרה זכר?

ובכן, המוצר הזה מבוסס על כמעט 10 שנות ניסיון בשוק זה ואת שנה שלמה של בדיקות. ואז יש הרבה לקוחות מרוצים יחד עם המלצות לתמוך האפקטיביות שלה. זכור כי התוצאות שלך תהיינה מבוססות על הזמן והמאמץ שאתה מכניס אותו. לקבלת תוצאות מרביות, אתה צריך לשלב תוספים, תכנית פעילות גופנית מאריך פין.

תוצאות ההרחבה שלי

צברתי יותר מ 1 אינץ ‘גודל פין אשר היה הדבר הכי המגניב. הסכום בפועל עם המוצר הזה היה קרוב אינץ ‘וחצי. הגידול בגודל בלט אורך, וכמעט בכל היקפו של הפין. אבל עשיתי משהו כדי לקבל אפילו יותר תוצאות … תוצאות גדולות, אם אפשר לומר כך. ואני אגיד לך על זה בעוד רגע ולמה עשיתי את זה.

תוצאות נוספות צפויות עדיין מאוד בברכה:

אני באמת לא היה לי שום בעיות עם קשיות במהלך זקפה. אבל אני מכיר הרבה גברים כנראה לעשות, אז זה משהו שאתה רוצה לשים לב על אקסטרה זכר. גיליתי כי זקפות שלי הפכה אפילו יותר קשה! החברה שלי שם לב זה לפני שעשיתי איזה סוג של הגיוני, אני מניח.

ויש קצת יותר, או הרבה תלוי איך אתה מסתכל על זה …

עוד מה? יחד עם זקפות קשה היקף הפליטות שלי גדל. אני לא יודע עד כמה, כי אני לא מדעי למדוד אותו. יכולתי להרגיש שאני לפלוט זרע במשך זמן ארוך במקצת. וכמובן … החברה שלי בהחלט הגיבה עליו.

איך השתפרתי ותוצאות קבועות

חשוב לזכור כי אקסטרה זכר הוא לא פתרון קבע. זוהי מערכת שלמה עם התוספים ואת התרגילים למצוא בדו”ח שנקרא בריאות פין המהווה חלק מהחבילה. שמחתי מאוד אבל רציתי משהו יותר קבוע.

והנה מה שעשיתי …

הרגשתי לא שפוי על שבכלל חושב על שימוש מאריך. אבל עשיתי את המחקר התיישבתי על Vimax Extender. אני הבנתי את זה …

אם זה לא עבד, אף אחד לעולם לא יידע. אין מה להתבייש, ולא היה שום נזק או עבירה עבור מנסה. ימין? אם אתה לא מכיר מרחיבי כמו SizeGenetics, הנה כמה מילים בקצרה על זה.

זה עובד על העקרונות של מכניקת מורגשות באזורים אלה יגיבו מתיחה בצורה חיובית. אין תופעות לוואי. וזה אפשר להרוויח עד 3 ס”מ באורך הפין . לא השתמשתי זה מדי יום ביומו. אבל השתמשתי בו בעקביות ועכשיו יש לי עוד כמה סנטימטרים.

וזה אינץ אלה הם קבועים.

השתמשתי בשני הזכר אקסטרה SizeGenetics לבריאות פין מוחלט ומלאה ושיפור. התוצאות הכוללות שלי היו נהדרות, 3,1 אינץ האורך שלי 0.8 אינץ כדי ההקף פין .

עובדות גלולות שיפור MaleExtra פין

אתה יודע כי אני לקוח ומשתמש מרוצה של תוספי שיפור צמיחת אקסטרה זכר. זה לגמרי נורמלי יש הרבה שאלות אם אתה מקבל החלטת קנייה. אני בהחלט היו שאלות כמובן ותהיתי אם אוכל לסמוך על חברה או לא. כולנו שמענו על הונאות גלולת תוספת באינטרנט. הנה התצפיות והחוויות שלי עם המוצר הזה ב Q & A בפורמט.

 

האם יש מרכיבים מזיקים?

מרכיבי זכר נוספים

מוצרים דומים רבים אינם רושמים את המרכיבים על גבי האריזה. MaleExtra חושף מרכיבים וכוח מ”ג. אתה לא תמצא מרכיבים במחלוקת שעלול להיות מסוכנים, כגון יוהימבה . אבל כמובן להיות בטוח שאתה משתמש במוצר על פי הוראות.

מכיוון זכר אקסטרה עבד בשבילי חשבתי לרשום את החומרים מתחת ולדון מה שזה לא יהיה שהם עושים בעצם.

L- ארגינין HCL – L- ארגינין הוא למעשה חומצת האמין והוא ניתן למצוא דברים כמו בשר, דגים ומוצרי חלב אדומים.

למרות שהיית צריך לאכול די הרבה מהן כדי לקבל את 600mg כי זכר אקסטרה מספק.

L- ארגינין הוא סוג של חומצת אמינו סופר כי זה עושה המון דברים כי נהדרים עבור הגוף אבל הסיבה שאנו דואגים זה כי זה מאוד יעיל להגדיל את זרימת דם.

בתוך הגוף L- ארגינין מומר תחמוצת חנקתית שעוזרת כלי הדם שלך לפתוח רחב יותר, כך יותר דם יכול לזרום דרך הגוף.

משמעות הדבר היא כי יותר דם יזרום לתוך הפין נותן לך זיקפה גדולה.

תחמוצת חנקתית גם עוזרת יותר חמצן לזרום סביב הגוף מדי. חמצן נוסף פירושו יותר סיבולת יותר זקפות קיימא.

תמצית רימונים – מינונים מרוכזים של תמצית רימונים ידועים לתת לאנשים זקפות. רק תסתכלו על זה מצאתי על הפורום ממישהו שהיה לוקח רק תמצית רימונים ..

MSM – זהו למעשה תוסף פופולרי בעולם פיתוח הגוף כי זה עוזר לבנות ולחזק תאים חדשים.

עם יותר דם זורם לתוך הפין MSM בונה תאים חזקים חדשים כדי להתאים את זרימת הדם החדשה.

זוהי אחת הסיבות לכך הפין שלך יקבל יותר גדול כשאתה מקבל זקפת לאחר נטילת תוספת זכר.

L- מתיונין – זוהי חומצת אמינו נוספת אבל זה אחד עוזר לגוף שלך כדי לחסום היסטמינים. הפחתת כמות היסטמינים בגוף שלך תעזור לך אחרונה עבור זמן רב ככל האפשר.

פלוס היסטמינים הם מוכחים למניעת זקפות כך על ידי חסימה אותם יקבלו זקפות יותר.

ציטראט אבץ – אבץ ציטראט סופג לתוך הגוף טוב יותר אבץ רגיל. רובנו חבר’ה לא מקבל אבץ מספיק.

אבץ מסייע להגביר את רמות הטסטוסטרון שלך אשר בתורו מגביר את הליבידו שלך עוזרת לך לקבל זקפות לעתים קרובות יותר ולהרגיש hornier.

Cordyceps – מעולם לא שמעתי על Cordyceps לפני זכר אקסטרה אבל לאחר עושה קצת מחקר גיליתי שזה אחד מעוררי תשוקה טבעית החזקים ביותר הידועים לאדם.

הסינים כבר משתמש בה במשך אלפי שנים כדי להגדיל את החשק המיני שלהם ולרפא אימפוטנציה.

תאמינו או לא זה הוא למעשה פטרייה הצומחת באזור ההררי טיבטי.

האם זו הונאה?

המוצר מגיע יצרן לגיטימי למי אתה יכול לפנות בכל עת – 24/7, 7 ימים בשבוע. ניתן להזמין בבטחה, ואת החיוב הוא עסקה חד פעמית . משלוח הוא תמורת תשלום קטן, וניתן לשלוח הזמנות ברחבי העולם. יש תמיכה של לקוחות אמיתיים או באמצעות הגשת כרטיס או בטלפון.

האם יש תופעות לוואי?

נוסף של דבר טוב הוא לא תמיד רעיון טוב או בטוח. אז להימנע מלקחת יותר מאשר המינון המומלץ. זכור כי מוצר זה נבדק במשך שנה לפני ההשקה הציבורית. אין תופעות לוואי ידועות דיווחו על ידי היצרן ולקוחות שאני מודע (עשיתי לבדוק בפורומים כדי למצוא שום מידע על אותם לפני הזמנה עצמית).

MaleExtra מכיל מרכיבים טבעיים צמחיים כמו גם חומצות אמינו ספציפיות. אותם השיקולים צריכים להתייחס כפי שהיית עושה עם כל תוסף המכיל מרכיבים טבעיים / צמחיים.

היצרן מציע גילוי מלא של המרכיבים. אם אתה מודאג לגבי האפשרות של תופעות לוואי, אז להשביע את עצמך ולבצע כל מחקר דרוש.

האם כדאי לקנות מערכת שיפור זכר MaleExtra?

ישנן נקודות שונות לשקול בכל החלטת קנייה. איכות המוצר והשירות ללקוח הם הטובים ביותר בשוק. היצרן הוא גלוי לגמרי על שימוש תוספי בתוספת תרגילים להשגת תוצאות.

נכון לעכשיו, האתר הרשמי MaleExtra.com הוא המקום היחיד לרכוש את המוצר. אתה תראה משאבים לתמיכה והערבויות שלהם. אתה יכול גם לחסוך כסף על ידי ניצול של הנחה הבאה.

[MALE_PRICE]

נא להזמין רק מאתרים רשמיים. ישנם חקיינים רבים ripoffs ברשת, רק אתרי אינטרנט רשמיים לספק לכם חיוב חד פעמי בטוח, תמיכת לקוחות, ערבויות כסף בחזרה, נחות ומוצרים אמיתיים על גבי זה.

לחץ כאן כדי להזמין זכר נוסף עכשיו

לחץ כאן כדי להזמין MaleExtra באינטרנט »

FLASH SALE 20% OFF »