סקירה SizeGenetics – מדוע SizeGenetics עדיף מאשר מתחרותיה

Home » Review » sizegenetics » סקירה SizeGenetics – מדוע SizeGenetics עדיף מאשר מתחרותיה

SizeGenetics הוא רק אחד אחד של הפין המזוהה ביותר הרחבת התקנים על השוק. סקירה SizeGenetics – מדוע SizeGenetics עדיף מאשר מתחרותיה. זה בעצם היה בסביבה עבור

Last Updated on

סקירה SizeGenetics - מדוע SizeGenetics עדיף מאשר מתחרותיה

SizeGenetics הוא רק אחד אחד של הפין המזוהה ביותר הרחבת התקנים על השוק. סקירה SizeGenetics – מדוע SizeGenetics עדיף מאשר מתחרותיה. זה בעצם היה בסביבה במשך 2 עשורים (כי 1995) ועשה את זה דרך כל הבדיקות וספקנים, משאיר צרכנים רבים מרוצה. זה בעצם הוערך רפואי ומגובה רופאים פופולריים רבים. אנחנו בכל זאת נספק לך המלצה כנה על בסיס הבדיקה שלנו.

הסקירה שלי (12 חודשים להשתמש)

אני ממש כבר עושה שימוש מאריך SizeGenetics למשך שנה אחת כיום. היו לי כמה שבועות מחוץ (מסיבות אישיות), אולם בסך הכל אני באמת כבר משתמש בו ללא הרף. סקירה SizeGenetics – מדוע SizeGenetics עדיף מאשר מתחרותיה. אני יכול לתת לכם נקודת מבט כנה ולשתף רווחי הפרט שלי.

מרחיבי פין יש יתרון על פני משאבות מאז שהם נותנים עוד יותר תוצאות לטווח ארוך. זה בגלל שאתה יכול ללבוש את המאריך במשך שעות רבות במהלך היום, תוך משאבה יכול רק להיות מנוצל עבור דקות רבות במקלחת. החסרון הוא שעם מאריך, אתה לא לקבל את הזכות הנפוחה השמן לאחר השימוש שערכת עם משאבות מים. אנשים מתקדמים לשניהם יש מאריך ומשאבה. אני חושב שזו היא משולבת נפלאה, אלא גם עבור תקופת השימוש שלי, רק השתמשתי SizeGenetics, שום דבר אחר.

SizeGenetics עובד בדומה תהליך בניית שריר הבסיסי . כדי להגביר את מימד זרועותיך, תצטרך להרים משקולות לשבור את הרקמה ולאחר מכן לשחזר את זה כדי לוודא שזה גדול יותר מבעבר. הליך דומה משתמש עם מכשיר מערכת SizeGenetics. זה “מותח” את מתיחת פין ניצול ואחרי כמה זמן, יהיה לך את היכולת לראות את התוצאות.

כיצד להשתמש SizeGenetics?

סקירה SizeGenetics - מדוע SizeGenetics עדיף מאשר מתחרותיה

אתה צריך לשאוף ללבוש את Extender SizeGenetics עבור לפחות 3 שעות ביום , במשך מספר חודשים. אתה צריך לקחת הפסקות אם הפין שלך באמת מרגיש עלייה. אני בדרך כלל לדלג 1 או 2 ימים בכל שבוע. שואף לשנות את סורגי ארכה פשוט מספיק כך הפין שלך באמת מרגיש את הלחץ עם זאת לא לברוח. סקירה SizeGenetics – מדוע SizeGenetics עדיף מאשר מתחרותיה. ישן עקום למידה כדי לקבל את שיווי המשקל הנכון, כך לא להתעצבן בתחילה אם אתה חווה בעיות.

על אחת כמה זמן אתה מבלה לובש את זה, יותר מהר אתה בוודאי רואה רווחי שלך. אתה יכול להשתמש בו בבית שלך, תחת המכנסיים או הג’ינס שלך, או בעת עצירה. השג הפין שלך להיות חצי להשלים (אלא אם כן אתה גם להשלים) אז הלהקה בגאדג’ט SizeGenetics על (כשהוא מורכב DVD מראה את זה היטב). זה בהחלט יתאים עם ג’ינס רופף או מכנסיים. ג’ינס או בגדים תחתונים הדוקים עלול להיות בעיה. בנוסף, אם אתם ישנים על הבטן שלך, אתה תרגיש אי נוחות.

מאריך SizeGenetics יש ברי elongations לתמוך בגודל מקסימאלי של כ -10 סנטימטרים. עם זאת, בהתאם סיבוב עם עדויות מלקוחות מתקדמים עבור פין מעל 9 אינץ ‘ , זה אהיה יותר נוח להשתמש ויותר מאתגר להסתיר את המאריך תחת המכנסיים שלך. סקירה SizeGenetics – מדוע SizeGenetics עדיף מאשר מתחרותיה. אתה תצטרך לשים על בגדים מיותרים התירו וחולצה ארוכה כדי לסייע להסתיר את הכלי.

האם זה באמת עובד? התוצאות שלי

סקירה SizeGenetics - מדוע SizeGenetics עדיף מאשר מתחרותיה

אתה תראה רווחים בלתי הפיכים בגודלם היקפו לאחר 8 חודשים. ראיתי 0.5 רווחי אינץ ‘גודל לאחר פשוט 1 חודש של שימוש.

התוצאות הראשונות אלה נמוגו אולם לאחר לקחתי הפסקה ארוכה כאשר אינך לובש SizeGenetics (מסיבות בודדות). לאחר שחזר שימוש שיגרתי, זה היה קל מאוד להשיג את הרווחים בחזרה.

לאחר 6 חודשים של שימוש ראיתי אינץ 1 עלייה.

היום (לאחר 12 חודשים של שימוש) גודל הפין הזקוף שלי הוא 1.8 אינץ ‘יותר בהשוואה בדיוק מה שהתחלתי (התחלתי ב 5 אינץ’). לא השתמשתי SizeGenetics במשך 14 ימים כדי לראות אם התוצאות בהחלט ידבק, והם, יש לי עוד 1.4 אינץ ‘של רווחי שלי.

שים לב: עשיתי שימוש של SizeGenetics במשך 5 שעות כל יום. אני באמת מוקדש לתהליך וראיתי תוצאות בהתאם. לפני ואחרי תמונות יפורסמו בהמשך.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

איזה חבילת SizeGenetics לבחור?

סקירה SizeGenetics - מדוע SizeGenetics עדיף מאשר מתחרותיה

צרור מהדורת הערך מורכב רק של העריסה (גאדג’ט קליני סוג 1) ואת DVD ההדרכה. כרית נוחות מחדל, הרצועה, וברי ההתארכות להתאים בהתחלה, אבל עם זמן, אתה בוודאי רוצה בחירות נוחות יותר למתוח חזק יותר. שימוש ארוך טווח הוא המהות מאחורי SizeGenetics (או כל סוג של מאריך).

אם אתה קשור לכסף, מהדורת הערך היא נהדר להתחיל כמו שאתה כל זמן יכול לקבל את הרכיבים נוספים באופן עצמאי לאחר מכן. סקירה SizeGenetics – מדוע SizeGenetics עדיף מאשר מתחרותיה. אבל אם יש לך את הכסף כרגע, הוא הציע מאוד כי אתה להשיג את Comfort המתקדם או מערכת אולטימטיבית , בהתחשב שזה יהיה זול יותר בעתיד. הנה הוא הבונוס הבולט כי תקבלו:

  • 58 מערכת הדרך האולטימטיבית נוחות: חתיכת רב-הראש (המוצג בצד ימין) יש חלקים ומיטות הראש כי תפחית את החיכוך ולהתקבע הפין שלך ללכת לעשות את זה הרבה יותר נוח. מאוד ללא טרחה עבור לשימוש ארוך טווח.
  • פלוס גרירת אבקה טפולה עוקבים לחות (כוללת רק עם מערכת Ultimate): אבקת מפתחת מתיחה בין העריסה ואת הפין ולכן המתח בהחלט יהיה יותר חזק והרבה יותר נוח (ניתן להחליף עם אבקת טלק). קרם לחות ללא ספק יאיץ את התאים הליך לצמיחה מחודשת.

המערכת האולטימטיבית כוללת גם תקליטורי DVD SizeGenetics אימון ומדביקת נוחות 3M. אלה הם נחמדים שיש אבל הם אופציונליים. במונחים של הכלי עצמו, את חבילת Comfort המתקדם יש מה.

Discreet משלוח ומשלוח

SizeGenetics מציע משלוח חינם והפצה דיסקרטית מאוד בקופסא גנריות. יש בוודאי לא להיות כל סוג של תגים או תמונות אשר פולטים חומרים של המוצר. SizeGenetics יש מקום עבודה בצפון אמריקה, כך שאם אתה גר שם תקבל את הפריט מהר מאוד. משלוחים בינלאומיים עשויים לקחת עוד זמן רב. סקירה SizeGenetics – מדוע SizeGenetics עדיף מאשר מתחרותיה.

היכן ניתן לרכוש SizeGenetics?

סקירה SizeGenetics - מדוע SizeGenetics עדיף מאשר מתחרותיה

ודא שאתה מקבל SizeGenetics מאתר האינטרנט הרשמי. SG10 קוד שיעור היוון שימוש עבור 10% הנחה על עם הקישור. הרכיבים עשויים במדינת UNITED ולהבטיח איכות עליונה. היו לנו תלונות בנוגע משווקים אחרים, כי הצרכנים קיבלו פלסטיק זול מתוצרת סין אלמנטים שאי אפשר להחזיק ביחד. הרבה אלה ניתן למצוא באתר eBay . DO NOT לקנות אותם , אלא אם כן יש לך תוספת של 30 $ לפוצץ, חודש אחד כדי לחכות שזה ספינה, וכמה שעות של גירוי שניסו להניח את הדבר הזה ביחד וחזק בלי לנפול. זכור כי ב- eBay, התמונות אינן אוהבות את הגאדג’ט בפועל אתה תקבל.

קבלת SizeGenetics בחינם

כן, כפי שאולי שמעת, SizeGenetics פועל עסקה (במשך שנים רבות עכשיו, אז אני לא חושב שזה אי פעם נעלם) כי אם אתה שולח אותם שלך לפני ואחרי תמונות של רווחים, הם בהחלט יציעו לכם החזר מלא , ואתה להגיע לשמור הגאדג’ט. הקשבנו לגבות מכמה הצרכנים שלנו שיש להם את היכולת להשתמש בהצעה זו ביעילות. המלכוד היחיד הוא שאתה צריך להחזיק את הכלי במשך לפחות 6 חודשים ולקחת מספר התמונות יסודיות (להגדיר, הזקור למחצה, ורופס) ברחבי ההתקדמות.

רק טכניקת שיווק ערמומית מסייעת SizeGenetics לצבור פופולרי

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

FLASH SALE 20% OFF »