סקירה MaleExtra – MaleExtra עבור גדול יותר שקשה זקפה?

Home » Review » maleextra » סקירה MaleExtra – MaleExtra עבור גדול יותר שקשה זקפה?

Last Updated on

כשאני אחרון ביקורת MaleExtra בחזרה 2014 מצאתי כי זה עבד ממש טוב בשבילי. אהבתי את זה שהיה לו שילוב ייחודי של מרכיבים כולל ניאצין ורימון. אני אפילו השוויתי אותו תוסף זכר אחר שנקרא VRect והבנתי התוצאות של אקסטרה זכר, עדיף על המתחרה שלה של. זקפות טובות יותר אנרגיה מינית יותר? אכן כן!

MaleExtra-בקבוקיםזה עכשיו 2018 ו VRect אפילו לא קיים יותר; עדיין, MaleExtra היא עדיין סביב מה שאני מחשיב להיות אחת משפרי הזכר העליונים הזמינים כרגע. הנוסחה שלו היא ללא שינוי והוא חזק כמו פעם; כל זאת ללא כל עזרה מגורמי סמים מוסתרים.

בואו ניקח עוד מבט על מה שהוא עשה בשבילי. אני גם רוצה לבדוק תכונות ויתרונות שלו, היתרונות והחסרונות שלה, ולתת לו דירוג רשמי (דברים הזנחתי לעשות בפעם האחרונה).

קיבלנו מוצר זה ללא תשלום עבור הבדיקה שלנו. אין פיצוי כספי התקבל לכתיבה והצגת מאמר זה. כל ההצהרות הם משלנו והם מבוססים על חוות דעתם של המחבר. אנו עשויים להרוויח עמלה אם פריט זה נרכש באמצעות הקישורים שאנו מספקים. פעולה זו עוזרת לשמור על האתר הזה ושומר על הביקורות קרובות!

זכר-אקסטרה פרטי המוצר

אספקת חודש אחד של אקסטרה הזכר מורכבת 90 כמוסות. אתה לקחת 3 כמוסות ליום עם מרב היתרונות (לכל תווית האריזה). כל כמוסה מכילה 452 מ”ג של הנוסחה עבור סכום כולל של 1357 מ”ג למנה.

הטבות והצעות

 • זקפה Harder
 • זקף גדול יותר
 • סקס-דרייב משופר
 • הארכת משך המאמץ

מרכיבי זכר נוספים

רכיבים

 • L- ארגינין
 • L- מתיונין
 • רימון 40% Ellagic חומצה
 • אבץ (כמו ציטראט)
 • Cordyceps
 • ניאצין
 • MSM (Methyl Sulfonyl מתאן)

כפי שניתן לראות מן הרשימה לעיל, הנוסחה מורכבת-חומצות אמינו, צמחים, ועוד כמה ויטמינים ומינרלים. רימון ו ניאצין הוא מה שעושה את הנוסחא הזו ייחודית והם האמינו להגדיל באופן משמעותי את איכות הזקפה בזמן גם לחיזוק הליבידו. אבץ יהיה הפריט האהוב הבא שלי כפי שהוא יכול לספק שיפורים ישירים און גברי וכתוצאה מכך בריאות זרע גבוהה והפקה. L-arginine הוא מרכיב נפוץ אבל נשאר גורם חשוב התורם קשיות וגודל זקפה.

איפה לקנות את זה

אקסטרה זכר ניתן לרכוש באינטרנט בלבד ישירות מהיצרן או מפיץ רשמי. זה לא יכול להיות קנה במקום אחר; כך, אם אתה רואה את זה ב- eBay או אמזון אז זה מזויף ויש להימנע ממנה.

שימוש זכר אקסטרה

רכשתי את אספקת חודש לבדיקה זו וזה מה שאני ממליץ כאשר מנסה תוסף חדש. הסיבה שאני מציע לעשות זה אז אתה לא להיתקע עם אספקת יתר צריכות מגיעות התוצאות רעות.

בקבוק אחד של זכר Extra מכיל 90 קפסולות שיימשך לך 30 ימים. על פי ההוראות שעל התווית של המוצר, פשוט לקחת 3 כמוסות ליום כדי להשתוות מנה אחת.

עשה עבודה אקסטרה זכר?

איך העבודה שעושה גלולות אקסטרה זכר?

מאחר ומדובר תוספת זכר סוג טבעי, לא מצפה הפין שלך להפוך זין מפלצת 14 אינץ ‘לאורך הלילה. החומר הזה מיועד להיקלט על ידי הגוף שלך לאט עם תוצאות קרובות אחרי כמה ימים.

במהלך השבוע הראשון של נטילת 3 כמוסות ליום שמתי לב זקפות שלי היו חזקה באופן עקבי ולא הייתה לי סיבולת טובה במהלך קיום יחסי מין. במהלך השבוע השני רמת האנרגיה שלי הוא לעבוד ולשחק נראית גבוהה מרגיל ואני נוטה להיות חרמן יותר ויותר. אני חושב שזה כנראה לוקח רק כמה ימים עבור הגוף שלך לספוג ולהתחיל לנצל את הנוסחה.

שוב, בשבוע השני היה נחמד והייתי קצת יותר התעוררות מינית מהרגיל פלוס הייתה לי זקפות תקיפה מאוד. ואז דברי השבועות השלישיים ושוב יש קצת יותר מעניין. היה לי הרבה אנרגיה מינית ושניהם החברה שלי ואני שם לב שיש לי סיבולת יותר מרגיל – והיא אהבה את זה! הדבר השני היה שההזקפות שלי חברה עקבית ומאוד מלאים; למשל כשאתה שהפך על מאוד. דבר נוסף ששמתי לב אליו היה כי בשפיכות / האורגזמות שלי היו נהדרות בתקופה זו גם אילו לא ציפיתי אבל הייתה טוב הלא-the-פחות.

תופעות לוואי אקסטרה זכר

לא חוויתי שום דבר שלילי מפעילות תוספת זו. עם זאת, זה תמיד חשוב לשתות הרבה מים כל יום ולאכול טוב.

זה גם רעיון טוב לקחת תוסף זה עם ארוחה.

השוואת אקסטרה זכר לתחרות

הסתכלתי ארבעה מוצרים מתחרים אקראיים כדי לראות איך הם בהשוואה במרכיבים וביצועים. מה שמצאתי הוא זה: בעוד כמה יכול להיות שווה בביצועים (לדעתנו), שבאף אחת מהן אין את כל המרכיבים הזהים אקסטרה זכר. לרובם יש משפרי סוג כלשהו של פורמולה צמחית עם פריטים כגון ג’ינקו בילובה ו עשב עז חרמן; אבל כמה יש חומצות אמינו, ויטמינים, מינרלים כי זכר יש אקסטרה. מה שעוד מעניין הוא כי אין נוסחה אחרת מציעה חומצה אלגית ניאצין של רימון – שלדעתי באמת עוזר לתת מוצר זה דחיפה נוספת.

VS. מוצרים אחרים EXTRA MALE

 1. Extenze : נופל קצר בביצועים; גבש w / הכל אבל הכיור במטבח עדיין הוא בינוני במקרה הטוב.
 2. Vitalikor : לא כמעט כמו יעיל; גבש w / cordyceps וכמה צמחים.
 3. GrowXL : מסכן בהשוואה; הנוסחה בינונית.
 4. VigRX Plus : השוואה בביצועים; צמחים שונים אבל מעולה הנוסחה מבוססת.

סקירות משתמש זכר אקסטרה

חומר טוב – “קיבלתי את החבילה שלושה חודשים, אני אוהבת את מה שאני רואה ואני חושב שאני יהיה להזמין יותר! זה בהחלט חייב לנסות בבית leas. מומלץ” – כריס

מדהים – “לא היה לי כל כך כיף עם המוצר הזה. אני לא מזמין שוב עכשיו כי זה בעצם בצד היקר. אבל אם אתה יכול להרשות לעצמך את זה, לך על זה! זה רק משפר את הכל 🙂 אני לא חושב שיפור האורך והיקף הוא קבועים אך יצטרך לראות על זה! לעת עתה כל מה שאני יכול לומר הוא שזה עושה הבדל וזה היה פיצוץ! אני ממליץ לקחת פחות מאשר המינון היומי המומלץ כדי להפוך את המוצר אחרון יותר בשבילך, וזה עדיין עובד לפחות experience.I שלי מאוד ממליץ זכר נוסף, אם זה היה זול יותר הייתי לוקח את זה כל הזמן” – אד

“תמיד היו לי חיי מין פעילים, אבל אני פשוט היתה לי תחושה כזו כל הזמן, כי זה יכול להיות יותר טוב איכשהו. שמעתי על זכר אקסטרה ואני חשבתי לנסות. שישה חודשים מאוחר יותר הפין שלי הוא שני סנטימטרים יותר. אני יודע גודל זה לא הכל, אבל מי לא רוצה להיות גדול יותר? עכשיו, אני מקיים יחסי מין יותר מאשר אי פעם חשבתי אפשרי וזה הכל בגלל MaleExtra” – דון

קשה כמו אבן! – אני מקבל קשה כאבן מאז התחלתי לקחת את הכדורים האלה. רק 3 יום יצירות נפלאות! לוק

מסקנה והמלצה

אקסטרה זכר היא אחד גלולות פין כמה שנראה לחיות עד טענותיה. הניסיון שלי עם תוספת זו היטיב עם כל הסיבוב הצלחתי לשמור זקפות בעקביות חזקות יחד עם סקס-כונן בריא מאוד.

PROS

 • איכות הזקפה אקסטרים
 • קַרנוּת מוגברת
 • זריקת מרץ בולטת

חסרונות

 • דורש 3 כדורים ליום

להיות גבר 50 שנים בממוצע, אני לא רואה שום סיבה מדוע מוצר זה שאני לא עושה עבור מישהו אחר כמו שהוא עשה בשבילי. אני ממליץ זכר אקסטרה ומאמין שזה יהיה משפר ראוי.

1 BOTTLE
48.45€
Retail: 66.38€
Savings: 17.93€
buy now »
4 BOTTLES + 2 FREE + 2x FREE PRO ERECTION GEL
189.80€
Retail: 457.65€
Savings: 17.93€
buy now »
3 BOTTLES + 1 FREE + FREE PRO ERECTION GEL
154.95€
Retail: 324.89€
Savings: 169.94€
buy now »

לחץ כאן כדי להזמין MaleExtra באינטרנט »

FLASH SALE 20% OFF »