סקירה & תוצאות SizeGenetics – שיפור זכר ביותר

Home » Review » sizegenetics » סקירה & תוצאות SizeGenetics – שיפור זכר ביותר

אני ממש כבר עושה שימוש SizeGenetics במשך למעלה משנה כרגע, ובגלל לאורך הכביש עסקות גדולות של אנשים באמת הגיבו לשאול כמה חששות חכמים באמת (הרבה מהם

Last Updated on

סקירה & תוצאות SizeGenetics - שיפור זכר ביותר

אני ממש כבר עושה שימוש SizeGenetics במשך למעלה משנה כרגע, ובגלל לאורך הכביש עסקות גדולות של אנשים באמת הגיבו לשאול כמה חששות חכמים באמת (הרבה מהם הם חכמים, בכל מקרה), ובזמן הזה הפך אינטרנט הסקירה שלי דף עמוק נוסף handy– שלה לא הרבה שימוש לאף אחד אם היא לא נוחה ונגישה. סקירה & תוצאות SizeGenetics – שיפור זכר ביותר.

יתרונות השימוש SizeGenetics Long Term

אלו הם מקרים הרשמיים שנעשו על ידי המשרד. הצבתי כרשימה להראות את היתרונות חוויתי באופן אישי vs בדיוק מה נאמר לי הייתי לחוות. בוא נלך;

  • פין נכון עקמומיות
  • לגדול 1-3 ס”מ באורך
  • גדל היקפו
  • לשפר את הביטחון עצמי
  • Extender חינם עבור לפני ואחרי תמונות

למה הלכתי עם SizeGenetics

סקירה & תוצאות SizeGenetics - שיפור זכר ביותר

בחרתי SizeGenetics בשל העובדה שזה אחד הדברים הכי  מכשירים להגדלת הפין האמינים  ביותר בשוק. סקירה & תוצאות SizeGenetics – שיפור זכר ביותר. הם נשארו בעסק במשך 16 שנים, ובשל פעם שהם בעצם כבר supporteded ידי רופאים, מנתחים פלסטיים, וזיכה את מקומם בתור  התקן CE-מוסמך סוג 1 רפואי הגדלת פין .

זה חשוב לציין, כי  מותגי מאריך פין כמה אחרים מוסמכים מבחינה רפואית . לאלו שאין להם מושג, הסמכת כלי רפואית מסופקת למכשירים ספציפיים כי כבר  אושר לשימוש פיזי therap y, ניתוח, וטיפול בהליכים רפואיים ספציפיים. לב מפוברק גם הוא מסווג כמכשיר קליני. (CE הוא צד 3, ארגון עצמאי המוקדש לזיהוי מכשירים רפואיים באיכות.)

אחרי חצי שנה של השימוש הראשון שלי …

SizeGenetics היא ההשקעה היעילה ביותר שעשיתי לעצמי בשנים. הוא מתפקד, אני יכול להסתיר אותו מתחת לבגדים שלי, והוא הרבה יותר נוח (לביש) לעומת שני מרחיבי המשותף קניתי את ebay.com. לאחר לובש את זה במשך חודש ראיתי עלייה קטנה של 1 ס”מ. לאחר 3 חודשים הייתי 2.2 סנטימטר הרבה יותר דבר שהוא למעשה אינץ מלא יותר לעומת בעבר. אני הולך ל -7 חודשים כרגע, ואני פשוט מעל 4 ס”מ בצמיחה, כ -1.1 אינץ ‘גדול.

אני לא משתמש בו בסופי השבוע בשל העובדה שאני להתמודד עם השותף שלי, לעומת זאת אחרת אני שומר את זה על 8 שעות ביום. זה די נוח בכלל. סקירה & תוצאות SizeGenetics – שיפור זכר ביותר. שיטה שלה בטוחה להגדיל את גודל הפין שלך. עבור ההקף שלו לא הדבר הכי טוב, היקפו שלי משופר רק לאחר ביצוע תרגילים. אחר שלה היה מכשיר יקר כדי לשפר את הביטחון העצמי ואת היכולת שלי ללכת עמוק השותף שלי.

תוצאות SizeGenetics / לפני ואחרי תמונות

סקירה & תוצאות SizeGenetics - שיפור זכר ביותר

אתה יכול לבדוק יותר לנבוע אנשים אמיתיים בדף לפני ואחרי, המוקדש אך ורק לתוצאות SizeGenetics. אחד כל פנים זה לפני אישי שלי ואחרי צילום משימוש SizeGenetics למשך 6 חודשים. התוצאות שלי הם אפילו בסנטימטר אחד מלא בצמיחת גודל! אני עדיין משתמש מאריך, ואשאר להעלות עדכונים כמו שאני מרוויח הרבה יותר אורך. ראיתי 0.25 הראשון שלי באורך אחרי הסימן של שלושה חודשים. השאר הגיע יחסית בהדרגה.

Comfort רמה & גרירה

סקירה & תוצאות SizeGenetics - שיפור זכר ביותר

SizeGenetics משתמש מד”א חדשנות בשילוב עם מערכת נוחות 16 כיווני הפטנט שלהם. עבור מישהו שמעולם לא השתמשו מאריך הפין בעבר, שלה mosting עשוי באמת מרגיש קצת לא נעים בהתחלה, ועל צביעות זה באמת למנוע זאת באמצעות כריות, ולרתום כפולה בהחלט עושה את זה הרבה יותר נוח. סקירה & תוצאות SizeGenetics – שיפור זכר ביותר. ההבחנה כאן היא היכולת להשתמש או צינור הגומי, או להקת סיליקון גדולה בתמהיל עם ריפוד גזה. זו שומרת הפין שלך חם, נוח, נטול סחיטה וכאב, ורוב משמעותית נמתח.

בעיה נפוצה עם מרחיבי פין היא .Thats “זליגה” כאשר אתה לובש את המכשיר, ובגלל האחיזה בשילוב עם הפין המורחב שלך, בראש בורח מן הלולאה. במקום זאת SizeGenetics מספק הבחירה לנצל את הרצועה הרחבה יותר או בגישת הלולאה, אשר מאפשרת לך לבחור את השיטה הטובה ביותר לחסל חלקה בשבילך. זה לא אידיאלי, אבל זה הרבה יותר טוב מאשר חלופות במחיר סבירות יותר.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

אריזה ואיכות Extender

סקירה & תוצאות SizeGenetics - שיפור זכר ביותר

על האריזה המאריכה נוצרה להפליא. אם אפל נשאר בארגון שיפור פין באריזה תיראה אותו מאוד. זה זמין מופע עור עם מה להיאחז לעטוף, כל סניטריים מאוד. מה שמתאים מציינים מיקום הקצף משלה עבור חסר סיכון שמירה, וכאשר התיק נסגר אותך הצלחת להנציח אותו כדי להרחיק עיניים חטטניות.

הנחתי המנעול והמפתח היה תוספת נחמדה, אנשים רבים ואולי רגיל צריך את זה, אבל זה משהו שאתה קונה בעצמך, כדי להגביר את בעצמך ובגלל שלה אישי, כולל את היכולת לאבטח אותו היה די רעיון מגניב. סקירה & תוצאות SizeGenetics – שיפור זכר ביותר. מופע נסיעה הוא גם included– לא משתמש בו באמצעות גלאי פלדה שמא אתה רוצה לתאר מדוע המפשעה שלך קיזוז מערכות אזעקה.

פין יישור

SizeGenetics הוא כלי יישור פין אמין, וגם כבר מומלץ על ידי רופאים עבור המצב של Peyronie במשך כמה שנים. פין בנט, או מתעקלים מוגזם שמאלה או ימינה, ניתן לטפל בעוד כמה חודשים. לבישת זה אפילו את עקומות או זוויות יהיה בעת ובעונה אחת להגדיל את גודל שלך, כך שלו מצב של win-win. האימונים והמדריכים עבור שיפור פין הם גם מתאימים מיישר פין, ולכן אין כיוונים שונים כללו עבור מטרה מסוימת זו.

תרגילים והדרכה בריאות הפין

הם גם כוללים כמה תקליטורי DVD הדרכה, מנוי PenisHealth (למעשה ערך פנטסטי באמת), וכמה ספרים דיגיטליים כושר ובריאות הפין כי בדרך כלל לחנך אותך לעשות Kegels וכיצד ניתן לשמור קבוע זרימת הדם. Hands-on להגדלת פין בסביבה כבר תקופה ארוכה של זמן, היתרון של המכשיר הזה הוא להפוך שיפור הפין שלך פסיבי. יש זווית אתה המכנסיים למטה כל יום עושה תרגילים מושך, שבה מרחיבי הפין כבר זמין.

עבור אלה אשר מהססים אם פונקציות באמת שיפור הפין לא ניתוחי (ואתה לא חושב בעבר ואחרי תמונות), שם היתה כתבה שפרסם דיילי מייל על יעילותו.

עומק קצת יותר עם PenisHealth Membership– שלה בדרך כלל ייחשב חסכוני “הרחבה”, ולא נעשה שימוש לחלוטין. PenisHealth DVD ומקוונים האתר מציע לכם מעל 34 האימונים כדי לשפר את הזקפה שלך, לשפר את זרימת הדם, ולשפר stammina מינית. הם בדרך כלל אינם הצעות קצת יותר מהר או, הכניסו קצת זמן לתוך זה, יותר מ -200 תמונות בפועל ו -100 קטעי וידאו, המפרט צעד אחר צעד כיצד אתה יכול לעשות את האימונים.

הם אינם חיוניים פשוט להגביר את זרימת הדם ואת stammina either- אני מאמין אלה חיוניים כאשר אתה לובש מאריך הפין עבור תקופות זמן ארוכות. סקירה & תוצאות SizeGenetics – שיפור זכר ביותר. אתה צריך לשמור דם חדש והזרמת החמצן לתאי בפין שלך, כך שאתה להשיג תוצאות מהירות.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

אבקת גרירה & חבילה אולטימטיבית

סקירה & תוצאות SizeGenetics - שיפור זכר ביותר

אבקת האחיזה שהם מספקים כהטבה ללא תשלום עבור אנשים להתחייב הולך וגדל וסדר SizeGenetics האולטימטיבי Bundle. יש לזכור בעבר דיברנו על החלקה? זהו עוד אחד אמצעים כדי למנוע צרות כי, שלה בעצם אבקה שמייצרת יותר שפשוף עבור הרצועות להחזיק לתוך. האבקה אתה החבר שלך לפני הניצול המאריך שלך ליום.

החבילה האולטימטיבית בנוסף מגיעה עם מגבונים לניקוי, וקרם לחות טפולה עוקב. קרם הלחות והכח הם בבירור דברים שאתה יכול לקנות מחנות הרפואה, עדיין שלה גמול טוב למטרת פיצויים, והוא שומר השותף שלי משימוש את כל הקרם שלי בגלל שלה במיוחד מסווג.

משלוח ומסירה

כמו עסקות רבות באינטרנט היום, הם משתמשים משלוח חינם לחלוטין והפצה דיסקרטית מאוד בקופסא רגילה. יש להם משרדי אורגון, אם אתם נשארים בארצות הברית אתה רגיל צריך להמתין שישה שבועות על התרבות ועל להאט משלוח USPS. אם אתה מעבר משלוח המדינות לא לוקח 6 שבועות, תקבל את זה הרבה יותר מהר.

סקירה ערבה ואחריות

SizeGenetics מציעה  החזר כספי מובטח 6-חודש . שלה בכך ערובה לגיטימית, וזה אומר שאם אתה לא רואה שום סוג של גידול 6 חודשים של שימוש SizeGenetics הם יספקו לך החזר מוחלט. כלומר הוגן לחלוטין, אתה רוצה פין גדול ויש להם את הכלי שאתה צריך להשיג את היעד שלך. סקירה & תוצאות SizeGenetics – שיפור זכר ביותר. הם מבטיחים לך אם אתה משתמש רק את מה שיש להם, אתה בהחלט תראה תוצאות ואם לא תעשה זאת, הם יספקו לך את הכסף שלך. בהתבסס על התמונות לפני ואחרי שלהם אני בטוח שאף אחד לא מבקש את כספם בחזרה.

תמיכה במוצר, קהילת מוטיבציה

סקירה & תוצאות SizeGenetics - שיפור זכר ביותר

ההיבטים הגדולים שיפוץ עצמי הוא תמיכה, מוטיבציה, ואמונה. כדי להישאר מוטיבציה למקום הזה על כל בוקר מוקדם לפני העבודה, אתה צריך שיהיה לך גורם לרצות את זה. אתה צריך לראות אנשים אחרים עושים את זה, וחושב על 2 עד 3 חודשים תראה פיתוח. אם אין לך מערכת תמיכה, תתחיל להפסיד ימים ללבוש אותה, ומהר זה יהיה בהחלט לבוא להיות עוד דבר אחד אתה חייב לשים בצד בארון.

בגלל זה אני להניע אותך לבחון את הפורום. לאחר ביצוע ההזמנה, לברך ולשתף המטרות שלך איתנו. קח את המידות שלך ותמונה בעבר לשמור בחשבונך, ולהתחיל להסתכל התקדמות עמים אחרים. קראו ולשאול שאלות, ולהתחיל עם הגדלת פין ידנית היום לקבל תחושה לגבי זה. גידול הפין שלך 5in כדי 7in קריאות קדשה אישית של זמן ומאמץ. הקדש עכשיו, וב 6 חודשים שאתה תשקול את עצמך differently- הביטחון העצמי שלך יהיה 10x למה שהיא היום.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

FLASH SALE 20% OFF »