סקירה נוספת זכר – שיפור ביצוע זכר

Home » Review » maleextra » סקירה נוספת זכר – שיפור ביצוע זכר

Last Updated on

האם אתה כי אדם שזקוק לשיפור תעוזת השינה שלך על ידי supercharging חיי המין שלך, בטווח הארוך, להגביר את ההערכה העצמית שלך? גלולות אקסטרה הזכר היא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל גדולה, קשה, ו זקפות לאורך זמן עם אורגזמה שואגת. שתף את הסיבולת נוספת עם השותף שלך כל הלילה. עבור שביעות רצון מובטחת, במיוחד זכרים עלולים להיות התשובה שלך.

מהו זכר אקסטרה

MaleExtra-בקבוקיםזה אמור להיות גלולה לשיפור החוויה המינית מורכבת שילוב של תמציות טבעיות שאמורות להגדיל את הגודל ואת קשיות או את הזקפה שלך. זה אמור להיות אפשרי בגלל העבודה הגלולה אקסטרה זכר ידי הגברת זרימת הדם באזור הפין. עם מינון יומי מומלץ של 3 כדורים ביום, וצפוי כי תראה גידול בגודל הפין שלך לאחר תקופה של 3 חודשים אם אתה מקל את המינון היומי.

התכונות העיקריות

 • רימון Ellagic חומצה נחשבת המרכיבים הפעילים העיקריים ששומרים זקפו קשיות.
 • אבץ משמש כדי לשפר אורגזמה ולהגדיל ייצור הזרע
 • חלץ Tongkat עלי מגביר את הליבידו המיני על ידי הגדלת רמות טסטוסטרון
 • Epimediaum Sagittatum הוא relaxer שריר האולטימטיבי בתוך אזור הפין
 • L-Argine p [romotes תא בריאות על ידי זרימת הדם גוברת ובכך לאפשר זקפה חברת
 • קריאטין מספקת לגוף את האנרגיה הדרושה במהלך ביצועים מיניים
 • Cordyceps משפר אנרגיה מינית אחת ורצון

איך זה עובד

איך העבודה שעושה גלולות אקסטרה זכר?

עליות אקסטרה זכר רמות תחמוצת חנקתית של דם כי להגביר את זרימת הדם אל הפין בעוד באותו הזמן להגדיל את אספקת החמצן בתאים הפין אשר אמור להיות הסיבה מאחורי זקפה קיימא ארוך וקשה. חלק ממרכיביה כמו הרימון המעכב עייף במהלך כל פעילות מאומצת מתן תוספת האנרגיה הדרושה כדי להימשך זמן רב יותר בחדר השינה.

המרכיבים העיקריים הבאים הם הסיבה מאחורי האפקטיבי של המוצר הזה.

מרכיבי זכר נוספים

רימון ו ניאצין

האם הסיבה מספר אחת לכך משתמשים של אקסטרה זכר הם האמינו כדי לקבל את קשיות תוספת של הפין על ידי שילוב כל ממברנות איבר כדי להפחית עייפות ולשפר הדחף המיני.

L- ארגינין

זוהי חומצת אמינו יש מרכיבי אחראים הלוך ושוב לייצור חומצות אמינו אשר אמרו להגדיל את תהליך ההתרחבות בתוך כלי הדם בפין, המהווה ערובה של זקף קשה.

Cordyceps ו אבץ

בעוד cordyceps הוא עצר כמו משפר ליבידו טבעי, אבץ בעליות אקסטרה זכרו הזרע לספור כמו גם הגנת הצעת הזרע מפני התקפות מתוך הגוף. זה עובד כדי לשפר את בריאות פין כוללת.

אקסטרה זכר ניתן לצפות גם תחת מאפייני הביצועים הבאים.

אורך פין מוגבר

תוצאות צמיחת זכר היקף מותנים עודפים

בדף המוצר מתעקש שכל מי שמשתמש במוצר זה בעקביות במשך 3 חודשים תהיה ראיות פיזיות של צמיחה של כ 2.6 אינץ ‘.

ליבידו מוגבר

הוא דיווח כי החומרים המשמשים את ההרכב של הליבידו עליית זכר נוסף ועוד סיבולת הוסיפה במהלך קיום יחסי מין.

בטוח ויעיל

זה כבר מאומת ומאושר על ידי מומחים לבריאות גבר רבים שמדווחים ימי תוצאות עצומים לאחר נטילת המינון.

ללא תופעות לוואי ידועות

בניגוד למתחרות באותה הקטגוריה, זכר אקסטרה אין שום תופעות לוואי משום שרוב ותרכובותיו המחולצים באופן טבעי.

פתרון אימפוטנציה

שימוש עקבי של אקסטרה זכר הוא האמין כדי להגדיל את ספירת הזרע שלך ולהגדיל פעילות תא בבלוטות שמסביב ובכך נותן לך ביצועים מובטחים עבור אתה והשותף שלך.

זה פשוט כמו נטילת הגלולות

אתה לא צריך לדאוג כל כך הרבה על ביצועים ברגע שאתה מחליט להשתמש תוסף זה כי הדבר היחיד שנדרש מכם הוא הקפדה על המינון היומי למשך תקופת זמן נתונה.

איך זה להשוות

MaleExtra-מוצר-השוואה

המוצר הצפוי האחר שעלולים להרגיז את נתח שוק אקסטרה הזכר הוא פלוס VigRX. שני מוצרים אלה ידועים מפורסמים כדי לשפר את הליבידו, אנרגיה מינית ולהגדיל את זרימת דם באזור הפין.

אקסטרה זכר נעשית בצורה של כמוסות להילקח 3 כמוסות ביום בזמן VigRX Plus הוא בצורת 2 טבליות כמו מנה יומית.

נקודת הבדל נוסף הוא המרכיבים הרבים שכל נראה שיש אך קשורים זה פונקציות שלהם. VigRX Plus הוא אמר לי את הנוסחה המרכיב הטובה ביותר להגביר את הליבידו טבעי

אקסטרה זכרה לא יכולה להיות מאושרת באופן רשמי על ידי אנשי מקצוע רפואיים למרות השימוש הגלובלי שלה וזה יותר ממה VigRX Plus אשר יש אישור מרופא רחב.

L- ארגינין תרכובת של אקסטרה זכר הוא סם לבעיות אונות גברית, זה עובד היטב כדי להגדיל קשיות של הפין. VigRX Plus אינו מכיל תרכובת זו.

The Pros

 • רווחים מהירים ועשויים להיות מורגש בתוך ימים
 • עשויים מרכיבים טבעיים, כי הם האמינו להיות גברת זרימת הדם
 • מכיל הורמונים בריאים כי לשפר את הביצועים המיניים
 • מאפשר לגברים לשלוט בשפיכות שלהם
 • הוא מהימן על ידי רופאים כבטוחים לשימוש ללא תופעות לוואי ידועות
 • אפשר להפסיק להשתמש בו את התוצאות הרצויות רגע מתקבלים
 • כל יום 3 כדורים המומלצים ניתן לקחת בבת אחת

החסרונות

 • הסיבולת עשויה להוכיח יותר מדי עבור שניכם לטפל
 • אנשים מסוימים עשויים להגיב חומרי הגלם השונים המשמשים בהרכבו
 • זה עדיין חדש בשוק, ייתכן שלא נבדק מספיק
 • קשה למצוא שום תיעוד על מישהו שהשתמש בו במשך זמן רב
 • התוצאות עשויות להשתנות מאדם אחד למשנהו
 • לעומת מותגים אחרים, היא נתפסת יקרה.
MaleExtra קוד קופון 10% הנחה: [NO_COUPON]

מה אנשים אומרים על אקסטרה זכר?

“אשתי ואני הולכים בירח הדבש השני שלנו השנה שלושים שלנו, ואני רוצה להפתיע אותה עם משהו מיוחד. חיי המין שלנו הם עכשיו יותר טוב ממה שהוא היה כשהיינו זוג טרי וזה הכל הודות לוקח זכר אקסטרה “-. ג’ף מאוהיו

“שמתי לב זקף של החבר שלי היה הולך ומתעצם. בהתחלה, חשבתי שזה רק בראש שלי. לא חקרתי את זה, כי המין היה מדהים. אבל אז סוף סוף נשברתי ושאלתי אותו איך הוא עושה את זה. “זכרה אקסטרה” הייתה התשובה המבוישת שלו. הוא חשב שאני לא אבין את החלטתו לקחת תוסף שיפור זכר, אבל שמתי את דעתו לנוח מייד. אמרתי לו שהוא היה הסקס הכי טוב אי פעם ששתיתי בחיי, ואני מתכוון לזה “-. לורנה מפלורידה

“תמיד היו לי חיי מין פעילים, אבל אני פשוט היתה לי תחושה כזו כל הזמן, כי זה יכול להיות יותר טוב איכשהו. שמעתי על זכר אקסטרה ואני חשבתי לנסות. שישה חודשים מאוחר יותר הפין שלי הוא שני סנטימטרים יותר. אני יודע גודל זה לא הכל, אבל מי לא רוצה להיות גדול יותר? עכשיו, אני נתקל יותר סקס מאשר אי פעם חשבתי אפשרי וזה הכל בגלל זכר אקסטרה “-. דון מווירג’יניה

“אני לא אוהב לקחת תרופות מרשם. אני תמיד הבחור די כי נמשך אל תוספי מזון טבעיים כדי לשפר את הבריאות שלי. ואני בריאות די, אם אני אומר את זה לעצמי. הדבר היחיד שהיה חסר לי היה שמירת ההזקפה שלי קשה. החברה שלי היא הטובה ביותר, כך חוסר הרצון לא היה הבעיה. אני פשוט זקוק לדחיפה, אם תרצה. ידיד שלי אמר לי שהוא לוקח זכר אקסטרה, אז ניסיתי את זה. אני אוהב את החומרים טבעיים ראיתי שינוי גדול זקפות שלי. הם כל כך הרבה יותר והחברה שלי לקחה הודעה. שנינו מאוד מרוצים זכר אקסטרה והייתי ממליץ עליו לכל בחור שמחפש תוספת שיפור זכר “-. ברודי מאורגון

“זכר אקסטרה הציל את חיי המין שלנו. אני אוהבת את בעלי, אבל התגעגעתי להיות איתו. עכשיו, הוא בטוח יותר מתמיד וחיי המין שלנו הם ההוכחה. תודה, זכר אקסטרה!” ג’ניס מאילינוי

דבר אחרון

חשוב לזכור כי אקסטרה זכר הוא תוסף. תמיד להתייעץ עם הרופא שלך אם יש לך בעיות בריאותיות או נוטלי תרופות. עם זאת, אקסטרה זכר היא בדרך כלל נחשבת בטוחה. חשוב גם לציין כי הזכר אקסטרה לקחת כמה שבועות לעבוד ואתה חייב להמשיך לקחת אותו מדי יום כדי לקבל את הטבות מין מלא שיפור בריאות וחיים.

לחץ כאן כדי להזמין זכר נוסף עכשיו

לחץ כאן כדי להזמין MaleExtra באינטרנט »

FLASH SALE 20% OFF »