סקירה נוספת זכר – סקירה אמיתית, תוצאות אמיתיות

Home » Review » maleextra » סקירה נוספת זכר – סקירה אמיתית, תוצאות אמיתיות

Last Updated on

אקסטרה זכר היא משפר פין הליבידו גלולה / קפסולה. זה בעיקר משפר זרימת דם לפין וביצועים במהלך קיום יחסי מין. מספר מחקרים לעשות לגבות אותו, אבל זה מומלץ לקחת אותו תחת פיקוח רופא מרשם.

MaleExtra-בקבוקיםמוצר זה מיוצר על ידי Vobue מוגבלת בניהולו של Georgiou & Prasanna מועמד Services Limited . משרדיה הראשיים של החברה ממוקמים לרנקה, קפריסין. זה פועל כבר כשנה. מחקר ופיתוח של המוצר (ומוצרים בריאותיים אחרים Vobue מוגבל יש), לעומת זאת, כבר מתמשך עבור 15 השנים האחרונות.

יתרונות

אקסטרה זכר עוזרת לאנשים באמצעות הגדלה ליבידו, מניעת שפיכה מוקדמת, ומתן ארוך וסקס מהנה יותר. במילים פשוטות, זה דומה ויאגרה של פייזר.

בעיקר, אתה צריך אקסטרה זכר אם אתה:

 • לאבד או מרגיש ירידה בחשק המיני
 • קשיים בהשגת זקפה
 • חווה פתאומי שפיכה מוקדמת
 • לאחר זקף חלש למרות עוררות קיצוניות
 • מחפש משפר ביצועי זכר אלטרנטיבי וזול

מה זה עושה עם הפין שלך?

איך העבודה שעושה גלולות אקסטרה זכר?

מוצרים דומים אחרים – – זכר נוספים מגבירים את הביצועים המיניים של המשתמשים שלה על ידי ההגדלה בעיקר תחמוצת חנקתית של הגוף. תחמוצת חנקן היא אחד המרכיבים העיקריים המשמשים את הגוף כדי להפוך פין זקוף.

תחמוצת החנקן מרגיע ומרחיב את כלי הדם בתוך איבר המין, אשר מאפשרת לגוף לשאוב יותר דם אליו. הדם עוד קיים, כך קשה יותר ויותר הפין שלך יהפכו במהלך זקפה.

שני המרכיבים של אקסטרה זכר – רימון ו -ארגינין L – לעודד את הגוף לייצר תחמוצת החנקן יותר. רימון הוכח לאחרונה להיות מרכיב מצוין לשלב עם משפרי פין הליבידו. שלא כמו רוב משפרי פין, זכר אקסטרה, ועוד כמה משפרי ביצועים אחרים להשתמש רימון. אקסטרה זכרה בבעלותה זכויות התרברבות עבור חלוצי השימוש הרימון.

גידול דחף מיני

אקסטרה זכר מגיעה מעורבבת עם שיקוי אהבת פרמיה גבוהה איכות: נשמרה הפטרייה או יותר הידוע בכינויו פטריית זחל. ניתן למצוא פטרייה זו באזורים ההרריים של טיבט ונפאל. לפני, זה היה ידוע ושימש תרופה לכל תרופה צמחית ברפואה הסינית המסורתית.

לאחר שנים של שימוש, רבים טענו כי מלבד ההשפעות בריפוי שלה, זה גם מספק ליבידו מוגבר. עם זאת, אף אחד לא עשה טיפוח מסחרי עדיין. ומכיוון overharvesting של הפטרייה כבר בולט, במחיר של פטריות זחל עלה בשמים; קילו של פטריות קטרפילר עלול לעלות לך מ 18,800 $ עד 75,200 $.

רכיבים פעילים

מרכיבי זכר נוספים

להלן רשימה מפורטת של מרכיבים של אקסטרה זכר:

 1. רימון : הוא מכיל חומצה אלגית. עליות חומצה אלגית ומשפר את זרימת הדם. מחקר אחד מראה כי אנשים ששותים או לצרוך רימון כל יום במשך עלייה בזרימת דם ניסיון שלושה חודשים על ידי 17%.

חוץ מזה, זה מפחית עייפות ומגביר סיבולת. הרימון הוא נוגד חמצון טבעי. לא רק שזה יהיה להגן על העור והגוף שלך מפני רדיקלים חופשיים, אבל זה גם ימנע את ההתמוטטות של תחמוצת חנקנית הנגרמת על ידם ( מקור PDF ).

 1. L- ארגינין : זוהי חומצת אמינו. זה עוזר תחמוצת חנקנית בגוף התוצרת. תחמוצת החנקן הוא קריטי בוויסות זרימת הדם בגוף שלך. עוד נוכחות של תחמוצת חנקן בגוף באופן משמעותי ומשפר גודל פין ותקיף זקף.
 2. L- מתיונין : זוהי חומצת אמינו היסטמין בלוקים. אתה יכול לומר בבטחה שזה צורה אחת של היסטמין. הגוף מוצף היסטמין כאשר אתה נתקל זקפה או מגורה. הבעיה עם היסטמין היא שזה יכול לגרום לך לגמור בטרם עת. L- מתיונין האם יש להפחית אותו ולעשות לך להימשך זמן רב יותר.
 3. Methyl Sulfonyl מתאן : זהו מינרל המסייע לגוף בגידול רקמות ותאים חדשים. זה גם מקטין נזק השריר ומסייע זרימת הדם ואת זרימת ( מקור ).
 4. ניאצין : מלבד לספק לך אנרגיה נוספת והפחתת עייפות, ניאצין משפר את זרימת הדם. בחלק מחקרים , זה סייע גברים עם בעיות זיקפה (ED) כדי לשמור על זקפה.
 5. אבץ : זה עוזר טסטוסטרון בצורת הגוף שלך. טסטוסטרון הוא אחד מההורמונים הרבים המסדירים הליבידו שלך. שיפור רמות הטסטוסטרון שלך יכול להגדיל את החשק המיני שלך ולעזור לך לשמור על זקפה למשך תקופה ארוכה של זמן.
 6. Cordyceps : זוהי פטריית אפרודיזיאק יקרה ידועה אך יעילה מסין. מחקרים מראים כי זה משפר תפקודי מיני ודחף מיני.

אמצעי זהירות

אנשים עם התנאים הבאים צריכים לא לקחת זכר אקסטרה מבלי להיוועץ ברופא:

 1. סוכרת
 2. סוגיות לב
 3. לַחַץ יֶתֶר
 4. נטילת תרופה כלשהי הקשורה זרימת דם
 5. חווה בכל מצב רפואי הקשור זרימת דם

אקסטרה זכר יורד נקי מן USFDA (מינהל המזון והתרופות האמריקני). אין הנפקת אזהרה לגבי המוצר. אבל מומלץ מאוד לבדוק ה- FDA לפני רכישת המוצר הזה מאז מאמר זה עשוי לקבל מיושן.

מִנוּן

אתה חייב לקחת זכר אקסטרה כתוסף יומי. זה אומר שאתה צריך לקחת שלושה כדורים / קפסולות מדי יום. בקבוק אקסטרה זכר מכיל 30 כמוסות, מה שהופך בקבוק זכר אקסטרה האחרון עבור 10 ימים. ודא כי לקחת את זה עם הארוחות הרגילות שלך, רצוי להתחיל עם ארוחת בוקר.

חסר מנה הוא זניח. עם זאת, באופן מלא הפסקת הצריכה של אקסטרה זכר תגרום לך לאבד את השפעותיו.

תופעות לוואי

בשלב זה, אין תופעות לוואי תועדו כאשר נטילת תוסף. בנוסף, אין שיא עדיין בשום אינטראקציה תרופה מזיקה עם המוצר. עם זאת, עדיף לך להתייעץ עם הרופא שלך.

Pros

אקסטרה זכר הוא מוצר פשוט. היתרונות והחסרונות שלה דומים משפרי הפין ביותר שתמצאו ברשת. המקצוען הגדול הוא שהיא מספקת את מה שהוא מבטיח. זה יכול לעזור על ההיבטים הבאים:

 1. זקפתי ארוך
 2. ליבידו מוגבר

MaleExtra-מוצר-השוואה

אקסטרה זכר היא גם אחד תוספי ביצועים הזולים הזמינים. בקבוק אקסטרה זכר הוא כמה דולרים זול יותר מאשר ProSolution פלוס VigRX Plus. וכמובן, זה בדרך יותר זול מאשר ויאגרה.

הערה: המחירים של המוצרים שהוזכרו להשתנות תדיר. סעיף זה עשוי להיות לא מדויק בעתיד.

מלבד זאת, החברה המייצרת את הגלולות מציעה ערבות כסף בחזרה. אתה יכול פשוט לשלוח את האריזה גלולה בחזרה אליהם, ואתה תקבל החזר. זכור כי הם רק יכבדו את זה אם תשלח את הכדורים בחזרה לפני 60 הימים הראשונים עלו.

חסרונות

קודם כל, המוצר זמין באינטרנט בלבד. אבל על הצד השני של המטבע, זה יכריח אותך לקנות ישירות מהחברה עצמה, אשר מבטיח כי אתה מקבל את הדבר האמיתי.

דבר נוסף שכדאי לשים לב: ההשפעות הן זמניות. אקסטרה זכר מתויגת בתור תוסף תזונה, אך הוא אינו מספק שום תוצאות קבועות. השיפור בביצועים להשתהות להגביר לאורך זמן; עם זאת, הם נעלמים לאט אחרי המחזור האחרון.

עוצמת ההשפעות של המוצר עשויה להשתנות מאדם לאדם. הידיעה אם אקסטרה זכר יעבוד פלאים בשבילך מחייב אותך לבדוק את המוצר בעצמך. מומלץ לך לנצל את הכסף בחזרה להבטיח.

ביקורות משתמשים

להלן ביקורות משתמשים עבור גלולות אקסטרה זכרו כי הוגשו לאתר שלנו.

 • קשה דיק שאני לא צריך – כן. אני אחד מאותם בחורים שמתביישים הכלי שלהם. בין אם זה רפוי או זקוף, אני פשוט לא יכול לסבול להסתכל עליה. זה רק נראה כמו בננה, נותר נרקב תחת ערימה של חרא. במשך חייו של אלי, ניסיתי באמצעות משאבות, תרגילים, ואת צרור עומס של גלולות. אחד זה כלל. האם תוספת מיוחדת זכר? לא באמת. זה היה טיפשי מצדי להשתמש בה מאז היה משהו שאני לא צריך. רציתי לעשות את הזין שלי להיראות טוב יותר, לא קשה יותר. למרות להיות הוגן, זין קשה היא תמיד מבורכת. אבל זה לא הופך את הזין שלי להופיע או להרגיש יותר בניגוד לדברים אלה החבר’ה אחרים הביקורות אומרים. אני מדרג את המוצר הזה ארבעה כוכבים. זהו אנשים משפרים ביצועים. זה לא תרופה גדלה. ריצ’ארד
 • מימית precum ו ג’יז  – השינוי הגדול ביותר שאני ראיתי היא כי יז שלי הפך קצת נוזל-y (או מימית)? אבל אני בטוח שיש הרבה יותר לעומת לפני. Called תמיכת לקוחות, ואמר לי שזה נורמלי מאז כבר נתת עבודת הזין שלך, precum דומעת יותר מעורבת. אני לא בדיוק בטוח אם זה מה שהוא אמר. דבר חשוב הוא שמתי לב שאני משתפר מחזיק בהצטיינות שלי. –  ג’ורג ‘
 • זה יכול להציל נישואין – אני מודה לך מאוד על אקסטרה זכר. אהיה כנה לחלוטין: לא התעניינתי הרבה על הזבל או המין שלי לפני. הייתי בתולה עבור 39 שנים. חשבתי לקיצוניות השנייה, אבל לא ממש. אשתו הייתה קצת המומה כשהיא גילתה שהיא ראשונה שלי. זה הגיע מהר מכוער. במשך חמש שנים, נאבקנו. זה כבר שהוביל לגירושין. היינו מוכנים להרפות. אבל התערבות קרה. זה היה ג’ון, חבר טוב שלנו ומדריך בבית הספר שלנו (לי ולאשתי הם מורים דרך אגב). במשך כמה בקבוקי בירה, הוא רק באקראי נתן לי בקבוק אקסטרה זכר. לא שאלתי למה והוא פשוט אמר פופ כמה וללכת לישון. ייתכן שכבר יודע מה קרה אחר כך. האינטימיות שלי עם אשתי (לא ג’ון חחח) השתפרה ממש כמו קסם. היא עכשיו מרוצה אני קצת גאה. כמובן, שאלתי ג’ון עצה מה לעשות הלאה. ותודה לאל, הגירושים יש בוטלה. אני אסיר תודה באמת זכר אקסטרה. אתם יותר חזקים, חבר’ה! סמואל

סיכום הבדיקה זכר אקסטרה

מוצרים להגדלת פין להנחות כמה דיונים שנויים במחלוקת, אם כי ברגע שראינו את הגיבוי הרפואי של פחדים זכר אקסטרה כל הוכנסו במהירות צידה.

בנוסף, לאחר שלמדו את הסטטיסטיקה שמספקת ללקוחות עבר, אנחנו של האמונה האיתנה כי זכר אקסטרה יגדיל את גודל איבר המין שלך, אבל יותר חשוב לשפר את חיי המין שלכם.

העובדה שהוא מכיל ערבות גב שכסף צומח ביטחוננו המוצר וצריך לפחות לספר לך לנסות.

לחץ כאן כדי להזמין זכר נוסף עכשיו

לחץ כאן כדי להזמין MaleExtra באינטרנט »

FLASH SALE 20% OFF »