משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות

Home » Review » sizegenetics » משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות

אני כבר עושה שימוש SizeGenetics במשך למעלה משנה עכשיו, ובגלל לאורך הדרך המון אנשים באמת הגיב לשאול כמה שאלות ממש חכמות (רובם הם חכמים, בכל מקרה), ו

Last Updated on

משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות

אני כבר עושה שימוש SizeGenetics במשך למעלה משנה עכשיו, ובגלל לאורך הדרך המון אנשים באמת הגיב לשאול כמה שאלות ממש חכמות (רובם הם חכמים, בכל מקרה), ובזמן הזה יש בעצם עשה הדף האינטרנט ההמלצה שלי מאוד הרבה יותר handy– השימוש בו לא הרבה לאף אחד אם שלה לא זמין במהירות. משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות.

יתרונות השימוש SizeGenetics Long Term

אלה טענות הביטוח הרשמיות שבצעו החברה. הצבתי כרשימת תיוג כדי לחשוף את היתרונות חוויתי באופן אישי לעומת מה נודע לי הייתי בהחלט לחוות. בוא נלך;

  • פין נכון עקמומיות
  • לגדול 1-3 ס”מ באורך
  • גדל היקפו
  • לשפר את הביטחון עצמי
  • Extender חינם עבור לפני ואחרי תמונות

למה הלכתי עם SizeGenetics

משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות

בחרתי SizeGenetics בשל העובדה כי היא נמנית על רוב  המכשירים להגדלת הפין האמינים  ביותר בשוק. משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות. הם בעצם כבר בעסק במשך 16 שנים, ובזמן הזה הוא בעצם כבר מגובה על ידי רופאים, מנתחים פלסטיים, וזיכו את המקומם בתור  התקן CE-מוסמך סוג 1 רפואי הגדלת הפין .

זה חשוב לציין, כי  מותגי מאריך פין כמה אחרים מוסמכים מבחינה רפואית . למי שלא יודעים, תעודת כלי רפואית מסופקת כלי פרטים כי כבר  אושר לשימוש פיזי therap y, ניתוח, וטיפול בהליכים רפואיים ספציפיים. לב מלאכותי גם מסווג כמכשיר קליני. (CE הוא צד 3, ארגון עצמאי המוקדש לזיהוי מכשירים רפואיים באיכות.)

אחרי חצי שנה של השימוש הראשון שלי …

SizeGenetics הוא ההשקעה הכספית הטובה ביותר שעשיתי לעצמי בשנים. זה עובד, אני יכול להסתיר את זה מתחת לבגדים שלי, והוא הרבה יותר נוח (לביש) מאשר שני מרחיבי הגנרית קניתי את ebay.com. לאחר השימוש בו במשך חודש ראיתי עלייה זעירה של 1cm. כעבור שלושה חודשים הייתי כבר 2.2 ס”מ שהוא כמעט אינץ שלם גדול לעומת לפני. אני ב 7 חודשים כרגע, ואני קצת יותר מ 4 ס”מ בפיתוח, לגבי 1.1 אינץ ‘גדול.

אני לא לובש את זה בסופי השבוע מאז אני מתמודד עם החברה שלי, לעומת זאת, אחרת אני טוען את זה על 8 שעות בכל יום. זה די הכולל נוח. משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות. שלה שיטה חסרת סיכון להגדלת אורך הפין שלך. עבור ההקף שלו לא הנקודה היעילה ביותר שם, היקפו שלי השתפרה רק אחרי עושה אימונים. או אחר שלה היה מכשיר יקר כדי לשפר את הביטחון העצמי ואת היכולת שלי ללכת עמוק החברה שלי.

תוצאות SizeGenetics / לפני ואחרי תמונות

משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות

אתה יכול להציג תוצאות נוספות מאנשים אמיתיים בדף לפני ואחרי, המוקדש רק לתוצאות SizeGenetics. אולם זה הוא היחיד שלי לפני ואחרי תמונה מענידת SizeGenetics למשך 6 חודשים. התוצאות שלי הם אפילו בסנטימטר אחד מלא בצמיחת גודל! אני עדיין משתמש מאריך, ובוודאי אמשיך לפרסם עדכונים כפי שאני לרכוש אורך יותר. ראיתי שלי מאוד ראשון 0.25 בגודל אחרי הסימן של שלושה חודשים. שאר הכסף הגיע די לאט.

Comfort רמה & גרירה

משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות

SizeGenetics משתמש מד”א טכנולוגיה בשילוב עם מערכת הנוחות 16 הכיוונים בזכויות היוצרים שלהם. עבור אדם אשר למעשה מעולם לא עשה שימוש מאריך פין לפני, שלה mosting צפוי להרגיש קצת מוזר בהתחלה, ועל צביעות זה באמת להיות מנוע, אבל ניצול הרפידות, ולרתום כפולים בהחלט עושה את זה הרבה הרבה יותר נוֹחַ. משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות. ההבדל מתחת היא היכולת לנצל גם צינור הגומי, או להקת סיליקון הרחבה יותר בשילוב עם ריפוד גזה. זו שומרת הפין שלך חם, נוח, ללא צובט ואי נוחות, ורוב נמתחה באופן משמעותי.

בעיה נפוצה עם מרחיבי פין היא .Thats “זליגה” כאשר אתה לובש את הכלי, ובשל המתיחה זיווג עם הפין המורחב שלך, בראש בורח מן הלולאה. במקום SizeGenetics משתמשת באפשרות להשתמש הלהקה הרחבה יותר או בגישת הלולאה, אשר מאפשרת לך לבחור את השיטה היעילה ביותר להסיר חלקה בשבילך. זה לא מעולה, אך שלו הרבה יותר טוב מאשר חלופות זולות יותר.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

אריזה ואיכות Extender

משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות

האריזה המאריכה מורכבת להפליא. אם אפל היה בשירות להגדלת פין באריזה תיראה אותו הדבר. ניתן למצוא אותו במצב עור עם בניילון נצמד הכל, הכל באמת היגייני. הכל תואם מציין מיקום הקצף משלה עבור שמירה חסרת סיכון, כאשר התיק נסגר אתם יכולים לחבר את זה כדי לסגור את עיניים סקרניות.

הנחתי המנעול והמפתח היה מגע טוב, הרבה אנשים כנראה רגיל צריכים את זה, אך זה משהו שאתה קונה עבור בעצמך, כדי לשפר את עצמך בגלל הפרט שלה, כולל את היכולת לאבטח אותו היה דווקא הצעה נהדרת . משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות. תיק נסיעות כמו כן כלל זה– לא משתמש בו דרך גלאי פלדה שמא אתה רוצה להסביר למה המפשעה שלך מפעילה אזעקות.

פין יישור

SizeGenetics הוא פין אמין לתלם כלי כמו גם, ולמעשה כבר מומלץ על ידי רופאים עבור המחלה של Peyronie במשך שנים. פין בנט, או מתעקלים מוגזם שמאלה או ימינה, יכול להיות קבוע בעוד כמה חודשים. שימוש זה מתאר ברמה או זוויות יהיה בעת ובעונה אחת להגדיל את אורך שלך, כך שלו מצב של win-win. הכשרת הסקירות עבור שיפור פין מתאימים גם עבור מיישר פין, ולכן אין הוראות נפרדות כלולות לכך מפרט אובייקטיבי.

תרגילים והדרכה בריאות הפין

הם גם כוללים כמה תקליטורי DVD הדרכה, מנוי PenisHealth (באמת ערך רב באמת), וכמה פין ספרי כושר גופניים כי בעצם לחנך אותך לעשות Kegels ואת הדרכים הטובות ביותר כדי לשמור קבוע את זרימת דם. הגדלת פין ידנית בסביבה כבר תקופה ארוכה של זמן, היתרון של המכשיר הזה עושה הפין שלך גדלה פסיבי. אתה צביעות יש המכנסיים למטה כל הזמן עושה תרגילים ציור, שבה מרחיבי הפין לבוא.

למי הם סקפטי אם פונקציות שיפור הפין לא ניתוחי באמת (ואתה לא חושב לפני ואחרי תמונות), חלה לכתוב למעלה שפורסמו על ידי דיילי מייל בדבר יעילותו.

קצת יותר לעומק עם PenisHealth Subscription– שלה המוצגים לעתים קרובות בתור זול “הרחבה”, ולא מנוצל במלואו. אתר DVD ומקוון PenisHealth מספק לך מעל 34 תרגילים כדי לשפר את ההזקפה שלך, לשפר את זרימת דם, ולשפר stammina מין קשור. הם לא ממהרים רעיונות קטנים או, הכניסו זמן לתוך זה, יותר מ -200 תמונות בפועל ו -100 קטעי וידאו, specificing דרכים מפורטות לעשות אימונים.

הם אינם בעלי חשיבות מכרעת רק כדי להגביר את זרימת הדם ואת stammina either- אני חושב אלה חיוניים כאשר אתה לובש מאריך הפין לפרקי זמן. משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות. אתה צריך לשמור על דם חדש והזרמת חמצן לתאי בפין שלך, כך שאתה להשיג תוצאות מהירות.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

אבקת גרירה & חבילה אולטימטיבית

משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות

אבקת האחיזה שהם מספקים כפרס חינם עבור אנשים אשר מקדישים הולך וגדל וסדר SizeGenetics אולטימטיבי תכנית. זכור בעבר דיברנו על החלקה? זוהי שיטה נוספת כדי למנוע את כאב הראש הזה, על פי רוב זו האבקה שמייצרת חיכוך נוסף עבור הרצועות לאחוז לתוך. האבקה שלך החבר אתה לפני הניצול המאריך שלך ליום.

The Ultimate Bundle יש גם לנקות מגבונים, וקרם לחות טפול עוקב. הקרם והכח הם ללא ספק מצביע אתה יכול לקנות מחנות הסמים, אבל שלה בונוס נפלא עבור פונקציות בקלות, והיא שומרות החברה שלי מאכילת כל הקרם שלי בהתחשב בעובדה שלה זיהה באופן ספציפי.

משלוח ומסירה

כמו רוב ההצעות באינטרנט היום, הם משתמשים משלוח חינם והפצה דיסקרטית בקופסא רמה. יש להם מקומות עבודה באורגון, אם אתה באמריקה אתה רגיל צריך לחכות 6 שבועות personalizeds משלוח USPS איטי. אם אתה מחוץ של משלוח המדינות לא לוקח 6 שבועות, תקבל את זה הרבה יותר מהר.

סקירה ערבה ואחריות

SizeGenetics מציעה  החזר כספי מובטח 6-חודש . שלה הבטחה רשמית, וזה אומר שאם אתה לא רואה צמיחה כלשהי 6 חודשים של שימוש SizeGenetics הם בהחלט יספקו לך החזר מוחלט. כלומר לגמרי הוגן, אתם רוצים פין גדול יותר ויש להם את הכלי שאתה צריך כדי להשיג את המטרה שלך. משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות. הם מבטיחים לך אם לנצל את מה שיש להם, ואתה תראה תוצאות ואם לא תעשה זאת הם יתנו לך בחזרה במזומן שלך. בהתבסס על לפני שלהם ואחרי תמונות אני בטוח שאף אחד מבקש את כספם בחזרה.

תמיכה במוצר, קהילת מוטיבציה

משוחדת SizeGenetics שלי סקירה Extender עם תמונות

האלמנטים הגדולים ביותר חידוש עצמי הוא תמיכה, מוטיבציה, ורעיון. בכדי להישאר השראה למקום הזה על כל בוקר מוקדם לפני העבודה, אתה צריך שתהיה לך סיבה לרצות אותו. אתם צריכים לראות אנשים אחרים עושים את זה, ומאמינים כי מעל 2 עד 3 חודשים אתה בוודאי רואה צמיחה. אם אין לך מערכת תמיכה, תתחיל לדלג ימים לובשים את זה, ומהר זה יהיה בהחלט להיות בסופו של דבר נקודה נוספת שהקנייה בטלה במחסן.

כתוצאה מכך אני קורא לך לבחון את הפורום. לאחר ביצוע ההזמנה, להגיד שלום ולשתף המטרות שלך איתנו. קח מימדים שלך וכן לפני התמונה לשמור בחשבונך, ולהתחיל לבדוק פיתוח עמים אחרים. קראו ולשאול שאלות, ולהתחיל עם הגדלת פין יד המופעלת היום כדי לקבל מושג על זה. הרחבת הפין שלך 5in כדי 7in צריך מחויבות אישית של זמן ומאמץ. להקדיש כרגע, וב 6 חודשים אתה בהחלט תסתכל על עצמך באופן שונה הדרך- הביטחון העצמי שלך יהיה 10x למה שהיא היום.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

FLASH SALE 20% OFF »