משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי – איך זה עובד? יתרונות וחסרונות

Home » Review » sizegenetics » משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי – איך זה עובד? יתרונות וחסרונות

אני כבר ניצול SizeGenetics במשך למעלה משנה כרגע, ובהתחשב בכך לאורך הכביש המון גברים הגיבו בעצם מבקשים באמת כמה שאלות חכמות (רובם הם CL

Last Updated on

משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי - איך זה עובד? יתרונות וחסרונות

אני כבר ניצול SizeGenetics במשך למעלה משנה כרגע, ובהתחשב בכך לאורך הכביש המון גברים למעשה הגיבו לשאול כמה שאלות ממש חכמות (רובם הם חכמים, ממילא), ובזמן הזה הפך דף אינטרנט ההערכה שלי מאוד נוסף useful– השימוש בו לא הרבה לכל אדם אם לא שלה נוח ונגיש. משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי – איך זה עובד? יתרונות וחסרונות.

יתרונות השימוש SizeGenetics Long Term

אלה טענות הביטוח הרשמיויות של העסק. לשים אותם כרשימה להראות את היתרונות חוויתי באופן אישי vs בדיוק מה נודע לי הייתי לחוות. בוא נלך;

 • פין נכון עקמומיות
 • לגדול 1-3 ס”מ באורך
 • גדל היקפו
 • לשפר את הביטחון עצמי
 • Extender חינם עבור לפני ואחרי תמונות

למה הלכתי עם SizeGenetics

משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי - איך זה עובד? יתרונות וחסרונות

בחרתי SizeGenetics שכן הוא אחד הכי  מכשירים להגדלת הפין מהימן  על השוק. משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי – איך זה עובד? יתרונות וחסרונות. הם למעשה beened במקום במשך 16 שנים, ובשל זמן שהם בעצם כבר מומלצים על ידי רופאים קליניים, מנתחים פלסטיים, ועושים את המקומם בתור  התקן CE-מוסמך סוג 1 רפואי הגדלת הפין .

זה חשוב לציין, כי  מותגי מאריך פין כמה אחרים מוסמכים מבחינה רפואית . עבור אלה אשר לא יודעים, תעודת גאדג’ט רפואית מונפקת עבור מכשירים מסוימים, כי כבר  מאושר לשימוש פיזי therap y, ניתוח, וטיפול בהליכים רפואיים ספציפיים. לב מפוברק כמו כן מסווג כמכשיר רפואי. (CE הוא צד 3, ארגון עצמאי המוקדש לזיהוי מכשירים רפואיים באיכות.)

אחרי חצי שנה של השימוש הראשון שלי …

SizeGenetics היא ההשקעה היעילה ביותר שעשיתי לעצמי בשנים. זה עובד, אני יכול להסתיר זאת מתחת לבגדים שלי, והוא הרבה יותר נוח (לביש) מאשר שני מרחיבי הגנרית קניתי את ebay.com. לאחר לובש את זה במשך חודש ראיתי דחיפה קטנה של 1cm. לאחר 3 חודשים הייתי 2.2 ס”מ עוד הרבה זמן שהוא כמעט אינץ שלם גדול יותר מבעבר. אני הולך שבעה חודשים, ואני קצת יותר מ 4 ס”מ בפיתוח, כ -1.1 אינץ ‘גדול.

אני לא משתמש בו על הפסקות בסוף השבוע בשל העובדה שאני להתמודד עם השותף שלי, לעומת זאת אחרת אני טוען את זה על 8 שעות בכל יום. זה די כללי נוח. משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי – איך זה עובד? יתרונות וחסרונות. שלה דרך בטוחה להגדיל את גודל הפין שלך. עבור ההקף שלו לא הדבר היעיל ביותר הקיים, היקפו שלי השתפר רק לאחר ביצוע תרגילים. או אחר שלה היה מכשיר יקר כדי לשפר את הביטחון העצמי ואת היכולת שלי ללכת עמוק השותף שלי.

תוצאות SizeGenetics / לפני ואחרי תמונות

משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי - איך זה עובד? יתרונות וחסרונות

אפשר היה לראות יותר להתעורר מאנשים אמיתיים על לפני ואחרי דף, המוקדש רק לתוצאות SizeGenetics. זה בכל זאת הוא היחיד שלי לפני ואחרי תמונה מענידת SizeGenetics למשך 6 חודשים. התוצאות שלי הן אינץ אחד שלם בפיתוח גודל! אני עדיין לובש את המאריך, ואשאר לפרסם עדכון כמו שאני מרוויח גודל יותר. ראיתי שלי מאוד ראשון 0.25 באורך אחרי סימן 3 חודשים. השאר הגיע יחסית בהדרגה.

Comfort רמה & גרירה

משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי - איך זה עובד? יתרונות וחסרונות

SizeGenetics עושה שימוש בטכנולוגיה מודרנית מד”א בשילוב עם מערכת נוחות 16 כיווני הפטנט שלהם. עבור מישהו שמעולם לא עשה מעולם שימוש מאריך פין בעבר, שלה הולך להרגיש קצת לא נע בהתחלה, ועל צביעות זה באמת להיות התרחקה, אבל ניצול הרפידות, ולרתום כפולים בהחלט עושה את זה הרבה הרבה יותר נוח. משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי – איך זה עובד? יתרונות וחסרונות. ההבדל כאן הוא היכולת לנצל גם צינור הגומי, או את רצועת סיליקון הרחבה בשילוב עם ריפוד גזה. זו שומרת הפין שלך חם, נוח, בלי לצבוט וכאב, ורוב נמתחה בעיקר.

בעיה נפוצה עם מרחיבי פין היא .Thats “זליגה” כאשר אתה מניח על הגאדג’ט ולאחר בשל המתיחה בשילוב עם הפין נמתח שלך, הראש בורח מן הלולאה. במקום SizeGenetics משתמשת החלופה לנצל את הלהקה הגדולה או טכניקת הלולאה, אשר מאפשרת לך לבחור את הדרך האפקטיבית ביותר למנוע זליגה בשבילך. זה לא מושלם, אבל שלה הרבה יותר טוב לעומת חלופות זולות יותר.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

אריזה ואיכות Extender

משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי - איך זה עובד? יתרונות וחסרונות

על האריזה המאריכה מורכבת להפליא. אם אפל הייתה בארגון להגדלת פין אריזת המוצר בהחלט נראית אותו הדבר. ניתן למצוא אותו במצב עור עם בניילון נצמד הכל, הכל באמת סניטריים. הכל מתאים מציין מיקום קצף משלה מאובטח שמירה, כאשר המקרה סגור עד שאתם יכולים לנעול אותו מורחקת עיניים חטטניות.

חשבתי את מנעול הסוד היה מגע נפלא, המון אנשים ואולי רגיל צריך את זה, אבל זה משהו שאתה קונה בעצמך, כדי לשפר בעצמך ובגלל שלה אישי, הוספת היכולת לנעול את זה היה די הצעה מדהימה. משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי – איך זה עובד? יתרונות וחסרונות. מופע נסיעות הוא גם included– לא משתמש בו דרך גלאי פלדה שמא אתה רוצה לתאר מדוע המפשעה שלך מפעילה אזעקות.

פין יישור

SizeGenetics הוא גאדג ‘ט יישור פין יעיל גם כן, ולמעשה הוצע על ידי רופאים עבור המצב של Peyronie במשך שנים רבות. פין בנט, או מתעקלים מוגזם שמאלה או ימינה, ניתן לתקן בעוד כמה חודשים. לבישה זה אפילו את עקומות או זוויות בוודאי באותו הזמן להגביר האורך שלך, כך שלו הרבה. האימונים והמדריכים עבור שיפור פין מתאימים גם מיישר פין, ולכן אין הוראות נפרדות כללו לכך מפרט מטרה.

תרגילים והדרכה בריאות הפין

בנוסף הם כוללים כמה תקליטורי DVD הדרכה, מנוי PenisHealth (באמת שווה באמת פנטסטי), וכמה ספרים אלקטרוניים כושר הפין כי בעצם לחנך אותך לעשות Kegels וכיצד ניתן לשמור את זרימת הדם עקבית. Hands-on שיפור פין בעצם היה בסביבה במשך תקופה ארוכה של זמן, לטובת הגאדג’ט הזה היא להפוך הגדלת הפין שלך פסיבית. זווית אתה צריך המכנסיים למטה כל הזמן עושה אימונים ציור, שבה ב ניתן למצוא מרחיבי הפין.

למי השתכנע אם שיפור הפין לא ניתוחי באמת עובד (ואתה לא מאמין בעבר ואחרי תמונות), חלה לכתוב למעלה שפרסמה דיילי מייל על יעילותה.

בעומק קטן עוד יותר עם PenisHealth Subscription– שלה מוצג לעתים קרובות בתור חסכוני “הרחבה”, ולא מנוצל במלואו. אתר DVD ומקוון PenisHealth נותן לך מעל 34 תרגילים לשיפור ההזקפה שלך, להגביר את זרימת דם, וכן להגביר stammina מין קשור. הם לא מהירים טיפים קטנים או, הם הניחו זמן רב לתוך זה, יותר מ -200 תמונות אמיתיות 100 קטעי וידאו, מתארים מפורטים איך לעשות את התרגילים.

הם בדרך כלל אינם חיוניים פשוט כדי לשפר את זרימת הדם ואת stammina either- אני מאמין אלה חיוניים כאשר אתה משתמש מאריך הפין לפרקי זמן. משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי – איך זה עובד? יתרונות וחסרונות. אתה צריך לשמור על דם טרי הזרמת חמצן לתאי הפין שלך, כך שאתה מקבל תוצאות מהירות.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

אבקת גרירה & חבילה אולטימטיבית

משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי - איך זה עובד? יתרונות וחסרונות

מתיחת האבקה שהם מספקים כהטבה ללא תשלום עבור אנשים המקדישים לקבלה גדולה וסדר SizeGenetics האולטימטיבי Bundle. זכרו בעבר דנו חלקה? זוהי דרך נוספת כדי להתרחק כי כאב ראש, שלה בעיקר אבקה שמייצר חיכוך יותר עבור רצועות אחיזה על. האבקה אתה החבר שלך לפני הניצול המאריך שלך ליום.

החבילה האולטימטיבית בנוסף כוללת מגבונים לניקוי, וקרם לחות טפולה עוקבת. קרם הלחות והכח הם בבירור דברים שאתה יכול לקנות מחנות התרופה, האולם שלה בונוס גדול עבור מטרות תועלת, והוא שומר השותף שלי מאכילה כל הקרם שלי בהתחשב בעובדה שלה במיוחד מסווגת.

משלוח ומסירה

כמו רוב ההצעות באינטרנט היום, הם משתמשים משלוח עלות חופשית והפצה דיסקרטית בקופסא רמה. יש להם מקומות עבודה באורגון, אם אתה באמריקה תצטרך להמתין שישה שבועות על התרבות ועל משלוח USPS איטי. אם אתה מעבר משלוח המדינות לא לוקח שישה שבועות, תקבל את זה הרבה יותר מהר.

סקירה ערבה ואחריות

SizeGenetics מציעה  החזר כספי מובטח 6-חודש . שלה הבטחה רשמית, והיא טוענת שאם אתה לא רואה שום סוג של גידול 6 חודשים של שימוש SizeGenetics הם בהחלט ינתנו לך החזר מלא. זה תלוי אך ורק סביר, אתה רוצה פין גדול יותר ויש להם את המכשיר אתה צריך להשיג את היעד שלך. משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי – איך זה עובד? יתרונות וחסרונות. הם מבטיחים לך שאם אתה משתמש במה שיש להם, אתה בהחלט תראה תוצאות ואם לא תעשה זאת הם יציעו לך בחזרה במזומן שלך. בהתבסס על התמונות לפני ואחרי שלהם אני בטוח שאף אחד לא שואל את כספם בחזרה.

תמיכה במוצר, קהילת מוטיבציה

משוחדת SizeGenetics הסקירה שלי - איך זה עובד? יתרונות וחסרונות

הגורמים הכי לשיפור עצמי הוא תמיכה, מוטיבציה, ורעיון. בכדי להישאר השראה לשים את זה על כל בוקר מוקדם לפני העבודה, עליך להפעיל את תכונת סיבה לרצות אותו. אתה צריך לראות אנשים אחרים עושים את זה, וחושב על כמה חודשים תראה פיתוח. אם אין לך מערכת תמיכה, תתחיל לדלג ימים לובשים את זה, ומהר זה יהיה בסופו של דבר דבר נוסף רכשת בטל בארון.

לכן אני להניע אותך לבדוק בפורום המקוון. לאחר ביצוע ההזמנה, לברך ולשתף המטרות שלך איתנו. קח מימדים שלך לבין בעבר לדמיין לשמור בפרופיל שלך, ולהתחיל להסתכל פיתוח אנשים אחרים. קרא ולשאול חששות, ולהתחיל עם הידיים על הגדלת הפין היום כדי לקבל מושג על זה. גידול הפין שלך 5in כדי 7in צריך הקדשה אישית של זמן ויוזמה. כעת להקדיש, וב 6 חודשים אתה בהחלט יהיה לבדוק את עצמך שונה הדרך- הביטחון העצמי שלך יהיה 10x רק למה שהיא היום.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

FLASH SALE 20% OFF »