גלולות MaleExtra: סקירות, תוצאות & היכן לקנות

Home » Review » maleextra » גלולות MaleExtra: סקירות, תוצאות & היכן לקנות

Last Updated on

ישנם אתרים רבים ומודעות טוענות כי יש להם את גלולות שיפור זכר הטובות ביותר.

אבל מה זה שגורם טבליות שיפור הפין העליון לעבוד? יתכן המרכיבים לשחק גורם גדול אבל יש גם כמה דברים אחרים לשקול לבחור אחד.

הכימיה של הגוף שלך לפצות תשחק תפקיד גדול בקביעה אם שילוב אחד עובד טוב יותר עבורכם מאשר עוד בחור. בסקירה אקסטרה זכר זה, נתאר את היתרונות והחסרונותודברים אחרים כדי לקבוע כיצד למצוא את התוסף טבעי שיפור הזכר התקין.

מהו אקסטרה זכר?

MaleExtra-בקבוקיםזהו שילוב טבעי של צמחים מרפאים, ויטמינים ותמציות צמחים. אספקת חודש תעלה רק תחת 70 $, אבל החלק הכי הטוב הוא שאתה יכול להפסיק לקחת את זה כאשר אתה להשיג את הגודל והיקף של הפין שלך שאתה רוצה.

הזכר במיוחד (ME) הנוסחא כוללת L- ארגינין ו רימון .

מינון: הוא הציע זה לקחת 3 כדורים ביום עם אוכל, ואין תופעות לוואי דווחו. חברה זו מבוססת בבריטניה שבו המוצר הוא עשה, והם ערוכים בהתאם להנחיות המחמירות המוטלות בבריטניה בתוספים.

מה הם היתרונות העיקריים?

 • זיקפה גדולה, חזקה וקשה יותר
 • הארכת משך המאמץ
 • לחוות אורגזמות מרובות
 • פין לעבה בשיעור של עד 25%
 • פין מוגבר אורך ידי 0.8-2.6 אינץ
 • משפר תשוקה + הנאה מינית
 • No More שפיכה מוקדמת
 • משפר את תפקוד מיני כללי ובריאות

איך זה עובד?

מרכיבי זכר נוספים

עבודות אקסטרה זכר באמצעות שילוב של מרכיבים טבעיים בשילוב לתוך נוסחה אחת לספק ובריאות מינית גברית, להגביר את החשק המיני ולהגדיל ולהאריך גודל הפין.

L- ארגינין הוא המרכיב העיקרי, אף אחד כי עבד במכון הכושר או השתמשה או שמע על L- ארגינין. זהו מרחיב כלי דם טבעי וזה מאוד חשוב לעידוד זרימת דם לכל חלקי הגוף. זרימת דם זה חשוב עבור זקפות קשה ומתמשכת .

האבץ מצוי כעת להיות חשוב לבריאות מינית, כמו גם במניעה או הפחתה באורכים של הצטננות. מינון גדול של אבץ ב ME מספק גדל טסטוסטרון עם בשפיכות שיכולים להגדיל בנפח של עד 5 פעמים.

איך העבודה שעושה גלולות אקסטרה זכר?

למשל את הרימון ו ניאצין הם שני המרכיבים העיקריים שנותנים זכרו תוצאות מוכחות אקסטרה. המרכיבים שני אלה פועלים כדי לספק זרימת דם מוגברת בתחומי המין ואת ניאצין תומכת בפונקציות קרום ריריות נאות בכל הגוף, עוזרת אנרגיה להגדיל סיבולת.

חבר’ה מה לעשות חוץ תגיד אודות MaleExtra?

דיווחי הביקורות ציינו כי כאשר נלקח עפ”י הוראות, זקפות תקיפה התרחשה ותביעות של צמיחת פין של עד כמעט 3 אינץ דווחו. צמיחה זו דווחה נקטה בין 3-6 חודשים.

חומר טוב – “קיבלתי את החבילה שלושה חודשים, אני אוהבת את מה שאני רואה ואני חושב שאני יהיה להזמין יותר! זה בהחלט חייב לנסות בבית leas. מומלץ” – כריס

מדהים – “לא היה לי כל כך כיף עם המוצר הזה. אני לא מזמין שוב עכשיו כי זה בעצם בצד היקר. אבל אם אתה יכול להרשות לעצמך את זה, לך על זה! זה רק משפר את הכל 🙂 אני לא חושב שיפור האורך והיקף הוא קבועים אך יצטרך לראות על זה! לעת עתה כל מה שאני יכול לומר הוא שזה עושה הבדל וזה היה פיצוץ! אני ממליץ לקחת פחות מאשר המינון היומי המומלץ כדי להפוך את המוצר אחרון יותר בשבילך, וזה עדיין עובד לפחות experience.I שלי מאוד ממליץ זכר נוסף, אם זה היה זול יותר הייתי לוקח את זה כל הזמן” – אד

“תמיד היו לי חיי מין פעילים, אבל אני פשוט היתה לי תחושה כזו כל הזמן, כי זה יכול להיות יותר טוב איכשהו. שמעתי על זכר אקסטרה ואני חשבתי לנסות. שישה חודשים מאוחר יותר הפין שלי הוא שני סנטימטרים יותר. אני יודע גודל זה לא הכל, אבל מי לא רוצה להיות גדול יותר? עכשיו, אני מקיים יחסי מין יותר מאשר אי פעם חשבתי אפשרי וזה הכל בגלל MaleExtra” – דון

קשה כמו אבן! – אני מקבל קשה כאבן מאז התחלתי לקחת את הכדורים האלה. רק 3 יום יצירות נפלאות! לוק

חשוב לזכור כי תוספי מזון טבעיים לעבוד הרבה שונה מאשר לעשות תרכובות כימיות מרשם.

זכור: מרשם זיקפה יפעל באופן כמעט מיידי, אך תוסף טבעי ייקח קצת זמן וסבלנות בשביל תוצאות להיראות. עם זאת, תוצאות אלה לא תהיינה תופעות לוואי מזיק ולא הם יהיו רק פתרון זמני. עם תרכובת טבעית זה לא רק לתת לך את התוצאה הרצויה אבל ייתן לך יתרונות אחרים כמו בריאות טובה.

האם יש תופעות לוואי?

מכיוון שמדובר במוצר טבעי , מלא בעשבים ותמציות המצויים בטבע, תופעות הלוואי המזיקות ואפילו הובלת מטענים של תרופות המרשם ED אפסיות. יעילותם של החומרים המשולבים הללו נובעת לא רק מדע, אלא מתוך מאה שימושים ישנים.

כמה תופעות לוואי שדווחו של MaleExtra לגרום בחילות, ואולי בשל מינון גבוה של L- ארגינין או אבץ. לחץ דם מוגבר גם דווח, אך בעת ובעונה האחת לירידת הכולסטרול הרע ניתן לראות את התוצאות.

אם כל תגובה רגישה או שלילית ידועה להתרחש עם כל המרכיבים ב ME, שיחה עם הרופא שלך חשובה לחסל כל סיכון או אינטראקציות עם תרופות או תנאים נוכחיים.

אמצעי זהירות

אנשים עם התנאים הבאים צריכים לא לקחת זכר אקסטרה מבלי להיוועץ ברופא:

 1. סוכרת
 2. סוגיות לב
 3. לַחַץ יֶתֶר
 4. נטילת תרופה כלשהי הקשורה זרימת דם
 5. חווה בכל מצב רפואי הקשור זרימת דם

אקסטרה זכר יורד נקי מן USFDA (מינהל המזון והתרופות האמריקני). אין הנפקת אזהרה לגבי המוצר. אבל מומלץ מאוד לבדוק ה- FDA לפני רכישת המוצר הזה מאז מאמר זה עשוי לקבל מיושן.

איפה אפשר לקנות גלולות שיפור אקסטרה זכר?

ME אינו זמין Walmart המקומית שלך, Walgreens, GNC או ויטמין Shoppe. כדי לוודא כדי לקבל את הזכר האמיתי במיוחד, באינטרנט הוא המקום היחיד לקנות אותו.

ישנם הרבה מוצרים מזויפים בחוץ כי הם מלאי קפסולות של נסורת, כך הקונה המשכיל הוא הקונה החכם. לכן, רכישה רק מן האתר הרשמי עומדת לתת לכם את חוויית הקנייה הטובה ביותר.

כמו כן, האתר הרשמי מציע מספר הנחות ואתה יכול להיות סמוך ובטוח כי הפרטיות שלך תהיה מוגנת.

[MALE_PRICE]

הם מציעים מהיר משלוח חינם ברחבי העולם לא משנה איפה אתה גר. הם שולחים לאוסטרליה, ניו זילנד, איי קוק, דובאי (איחוד האמירויות הערביות), קטאר, בלגיה, צרפת, גרמניה, קנדה, דרום אפריקה, ארה”ב, אירלנד, איטליה, בריטניה, הולנד ושוויץ. ההזמנה שלך תישלח באריזה דיסקרטית רגילה.

ביקורות מחקר וקריאה באינטרנט תעזורנה לקבל החלטה לגבי איפה לקנות את זה. כמו כן, לנצל הזדמנות זו כדי לראות כיצד תומכת שירות הלקוחות הוא עם השאלות שלך, ולסקור את הערבויות ואת מדיניות החזרת המוצרים, כמו גם.

האם זה המוצר הטוב ביותר עבור הצרכים שלך?

קביעת רכישת כל מוצר חייבת לבוא מלהיות מעודכן כצרכן חכם. במקרה של MaleExtra, לקרוא על הרשימה של עשבי תיבול תמציות ולסקור כל תגובות אפשריות שיש לך בעבר. אם אתה מוצא אתה רגיש לאחד או יותר, לבדוק עם הרופא שלך תחילה.

לחץ כאן כדי להזמין זכר נוסף עכשיו

לחץ כאן כדי להזמין MaleExtra באינטרנט »

FLASH SALE 20% OFF »