[אמיתי] Extender הפין SizeGenetics לפני ואחרי המלצות!

Home » Review » sizegenetics » [אמיתי] Extender הפין SizeGenetics לפני ואחרי המלצות!

“גודל לא קובע”. זה בדיוק מה נשים רבות טוענות. אבל אם אתה בחור כי הוא אינו עומד בדרישות באמת במחלקה מימד, אתה יודע שזה לא באמת t

Last Updated on

“גודל לא קובע”. זה בדיוק מה נשים רבות טוענות. אבל אם אתה בחור כי הוא אינו עומד בדרישות באמת במחלקה מימד, אתה יודע שזה לא באמת נכון.  גודל עושה עניין. 

אתה יכול לאמוד פשוט מה זה עולה? זה חשוב לא רק לגבי אינץ אתה לא צריך, אבל במונחים של אפשרויות מיניות מתסכלות או שלא נענו.

הודות לאינטרנט, ישנם כיום מאות בחירות בחוץ בחורים כי הם מחפשים דרך לשפר את גודל הפין. [אמיתי] Extender הפין SizeGenetics לפני ואחרי המלצות !. אבל אל כל אחת מהשיטות הללו באמת לתפקד?

באמת, אתה עלול להיות מופתע. יש הולך לפחות מוצר אחד סביב שלמעשה יכול לעשות עלייה משמעותית וקבועה בממד פין, וזה נקרא SizeGenetics.

[אמיתי] Extender הפין SizeGenetics לפני ואחרי המלצות!

הסיפור שלי | סקירת Real SizeGenetics

אני הולך לספר לכם הכל על SizeGenetics ב פשוט דקה. עם זאת בתחילה אני רוצה להודיע ​​לך הסיפור שלי. בהתחשב בעובדה שאתה קורא לבחון SizeGenetics שלי, אני מניח כי ייתכן שאוכל להתייחס.

נולדתי עם micropenis. זהו מצב שבו הפין הוא יוצא דופן שלי small– היה פחות מ 3 אינץ ‘עבור הרבה בחיי. אני לא מאמין שאני צריך להודיע לך כמה משפיל זה היה בשבילי. [אמיתי] Extender הפין SizeGenetics לפני ואחרי המלצות !. אני זוכר בגיל ההתבגרות ממש הרגשתי כל כך מגושם, עם זאת המשכתי להאמין שאיכשהו הדברים יהפוך כיוון בשבילי, כי זה היה משהו שאני בהחלט רק לצמוח מתוך. אבל אף פעם לא עשיתי.
שניסיתי לכפות על עצמי יוצא עם נקבות. למען האמת, הרבה מהם ממש לא נראה שזה הזיז להם כל שהרבה כשראו בדיוק כמה קטן הייתי. אולם מכונאות הרכב של למעשה התעלסות היו כאב אמיתי. אנחנו אולי פשוט באמת לקבל אותו לעבודה ב מיקומים מסוימים, וזה פשוט לקח את כל הכיף ממנה. סקס היה כל הזמן מתסכל, ובהדרגה עם הזמן אני רק להפסיק. בגיל 30 הייתי רק קיימתי יחסי מין עם כמה נקבות אי פעם, ואני לא רואה שום סיכוי שאני בהחלט אנסה פעם נוספת בעתיד. אני בדרך כלל התמסרתי חיים שלמים של התנזרות כפויה. כבר האמון שלי נורה לגיהינום.

בדקתי לתוך הרבה אפשרויות שונות. ניסיתי את כל הכדורים ותרופות קרמים ללא הועיל. בשלב מסוים אני אפילו בחזקת לגבי חשיבה על הליך כירורגי! המקצוע הרפואי שלי דבר עליי בפניו והציע משאבת פין במקום. ניצלתי את זה וזה עשה סיוע, אבל רציתי פתרון בלתי הפיך. ואז נודע לי על SizeGenetics.

נזהרתי לגבי לבזבז כסף על עדיין “פתרון” נוסף אשר יכולה להיות רק נטל על חשבון החיסכון שלי. אבל קבעתי כי אני בהחלט אנסה נקודה אחרונה זו. [אמיתי] Extender הפין SizeGenetics לפני ואחרי המלצות !. חוץ מזה, הסכמתי להשקיע הלוואה על טיפול כירורגי. SizeGenetics בהחלט תהיה הרבה יותר חסכוני בהשוואה לזו, ואת הרבה הרבה פחות מאיימת מדי. שאלתי doc שלי בדיוק מה הוא נחשב הרעיון שלי, והוא טען ללכת עד הסוף, כל עוד אני bewared והשתמשתי מאריך כראוי.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

מהו SizeGenetics?

[אמיתי] Extender הפין SizeGenetics לפני ואחרי המלצות!

נוסע של החוויה האישית שלי, כמו גם כמה מן SizeGenetics בוחן שקראתי בעצם, זה יכול להיות מאריך הפין הטוב ביותר בשוק כיום. אם אתה לא יודע הרבה מרחיבי פין בדבר, אתה יכול להיות תוהה בדיוק מה זה כרוך.

זה פשוט. SizeGenetics הוא מכשיר שבו אתה משתמש כשעה (או רבה, אם אתם רוצים) כל יום על פני תקופה של חודשים. SizeGenetics מעמיד במתח עדין על הפין שלך, הארכת גודלו לאט בהדרגה.

למה ללכת עם Extender הפין?

ייתכן שאתה תוהה, “למה אני צריך לנסות מאריך פין במקום משאבת פין או טבליות או לגישה אחרת?”

ובכן, טבליות הפין ביותר הם בדרך כלל לא גיבשה באמת ליצור רווחים קבועים מבחינת גודל. אלה שטוענים כי יש לא ינתנו תוצאות משמעותיות (אם בכלל סוג של תוצאות בכל דרך). [אמיתי] Extender הפין SizeGenetics לפני ואחרי המלצות !. גלולות פין יכולות להיות יקרות מאוד, אבל הרבה מהם מנוסחות עבור דחיפה מיידית (משך סוג ויאגרה) או לסוג פרטים של אימפוטנציה.

מה לגבי קרמים, ג ‘לים, וכן הלאה? טיפולים האקטואליים אלה עשויים ליצור כמה עלייה גודל לטווח קצר, אולם זה כמעט אף פעם לא גלוי מאוד.

ייתכן גם לשמוע על אימונים שונים אתה יכול לנסות וכן משקולות אתה יכול לעשות שימוש. אני מציע להתרחק שיטות אלה. הם יכולים להיות מסוכנים ויכולים להביא לנזקים לטווח ארוך אם אתה מזיק לעצמך. הם גם אי נוחות משמעותית!

כשמדובר משאבות פין, אלה באמת יכולים ליצור דחיפה גלויה באורך ובהיקף. אבל הרווחים הם קצרים מועד והיו כמה סכנות קליניות במקום משמעותיות. [אמיתי] Extender הפין SizeGenetics לפני ואחרי המלצות !. אתה צריך לשים על להקה תמך לאורך המין לשמור לתוספת הדם בפין שלך. אחרי שאתה לוקח אותה (כחצי שעה מאוחר יותר), הגודל שלך יהיה לחזור מייד למטה פעם נוספת.

מאריך פין הוא המוצר היחיד שם בחוץ, אשר יכול לספק לך עם רווחי קיימא בגודל!

[אמיתי] Extender הפין SizeGenetics לפני ואחרי המלצות!
SizeGenetics האם מאריך הפין הקליני מוכח בלבד

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

האם SizeGenetics עובד?

השאלה הגדולה טבעית (מילה כאן משחק מיועד) היא האם SizeGenetics הייתה מסוגלת לספק. תן לי לספר לך מה הניסיון האישי שלי היה כמו!

SizeGenetics מפורסם כבעל “מערכת 58-דרך אולטימטיבית Comfort” ובכן, כאשר לקחתי הראשונה הכלי הזה מאריזה זה ניתן למצוא (אשר paaged מאוד להתבלט), זה נראה משהו אך נוח. כפי ששמעתי איזו בדיחה אנשים, מרחיבי הפין באמת נראים כמו בימי הביניים להתעלל התקנים.

[אמיתי] Extender הפין SizeGenetics לפני ואחרי המלצות!

אז הופתעתי כאשר אני שם אותו על וכיוון אותו וזה בסופו של דבר להיות נוחים מאוד. הייתי להקל הוא התאים לי מדי.

אני מתכוון, אני מזהה אותו פותחה עבור בחורים עם זין קטנטן, אבל בהתחשב בעובדה שהייתי micropenis, חששתי שאני אהיה קטן מכדי להשתמש בו.

שיניתי אותו כדי לוודא שהוא מיושם פשוט קצת מתח והשאיר אותו על. אני באמת בקושי שם לב פטירתו hr. לפעמים שכחתי שאני משתמש בו. זה היה איך מתבלט זה היה.

במשך השבועות הראשונים מאוד, אני פשוט לשים על SizeGenetics בערך שעה ביום. [אמיתי] Extender הפין SizeGenetics לפני ואחרי המלצות !. בהדרגה אם כי התחלתי ללבוש אותה עבור סכום עוד ועוד פעמים; מדי פעם אני פשוט לא טרחתי להוריד אותו. זה לא ממש מוכר מתחת לבגדים שלך, עם זאת אני עדיין באמת הרגשתי הכי נוח להשתמש בו כשהייתי סתם להסתובב בבית לבדי.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

אני לא אשקר. אתה צריך להיות ממש חולה כדי להשיג תוצאות עם מוצר זה. זה פשוט לא בא בחשבון לילה. אתה גם צריך להיות מאוד קשובים. אני לא מאמין דילגתי על יום בודד במשך ששת החודשים כולו שאני מנוצל זה. אני לא למעשה לראות הרבה בשיטת התקדמות עבור 2 החודשים הראשונים או, עד לנקודה שבה חקרתי אם זה היה עובד.

אני בעצם מודה שאני לא לוותר, אם כי, כי סביב סימן 3 חודשים התחלתי לראות התפתחות של ממש. לאחר מכן, הוספתי על מגרש שלם עוד יותר גודל, וזה קרה מייד מאוד. סוף סוף הייתה לי האטה אחרי שהכיתי בסימן 6 חודשים. אני כבר ניסיתי ללבוש את המכשיר מאז, אבל אני לא גיליתי עוד הישגים משמעותיים, אז אני חושב שיש לי לבלות גנים מאוד משלי.

תנו לי לספר לך, זה ממש בסדר מבחינתי, כי כאן היא ההתקדמות שהשגתי:

  • אורך החל: 3.5 אינץ ‘
  • 1 חודש: 4.1 אינץ ‘
  • 2 חודשים: 4.4 אינץ ‘
  • 3 חודשים: 4.75 אינץ ‘
  • 4 חודשים: 5 אינץ ‘
  • 5 חודשים: 5.25 אינץ ‘
  • 6 חודשים: 5.6 אינץ ‘

ברצינות, אני לא יכול להגיד לך בדיוק כמה מדהים זה. קיבלתי 2.1 אינץ ‘, שהיווה עבורי כמעט כמו הכפלת מימד של הפין שלי! זו הייתה חוויה מטורפת.

הסתכלתי למטה החל שלושה חודשים ואני פשוט לא יכולתי להאמין למה שאני רואה.

המשכתי להאמין שאני מפנטז או משהו, ובכל זאת כל בוקר התעוררתי כי גודל נוסף היה עדיין שם. האם אדון כי מדובר מדידות הרופסות שלי? גדר, אני גם גדול. דון עלייה בביטחון!

לא הייתה לי כל סוג של רווחים מבחינת היקפו, אך זה היה כמו שציפיתי. מרחיבי הפין לא להגדיל היקפו, אורך רק. זו הסיבה שאני עדיין לנצל משאבת הפין שלי במקרים מסוימים.

במקרה אתה תוהה מה בדיוק תהליך הניכוי היה כמו כמו ליוויתי, זה היה ממש קל מאוד ללא כאבים. מעולם לא היה גורם שבה מצאתי את הכלי נוח ללבוש. אם תעיין כמה פין פונקצית מרחיבים, תגלה כי המתח מייצר-מייקרו דמעות. [אמיתי] Extender הפין SizeGenetics לפני ואחרי המלצות !. תיקון הגוף שלך עובד מתפצל ידי הוספת גודל. זה נראה נורא, הכי טוב? זה לא, לפחות לא עם SizeGenetics. אני ממש לא חוויתי כל אי נוחות או תופעות לוואי.

אין לך מושג כמה אני מצטער שלא ממש עשיתי הגילים הזה לפני, לפני שבדקתי את כל הכדורים האלה ומשאבות וקרמים וג’ל. בזבזתי כל כך הרבה כסף על שירותי פקק אלה (שחלקם היה תופעות לוואי). היה לי רק לשלם עבור SizeGenetics פעם, והתוצאות והעבירו אותה הם קבועות.

איך אתה יכול לקנות SizeGenetics?

המיקום היחיד שאתה יכול לאתר SizeGenetics לקנות מחובר. כיום, המערכת האולטימטיבית ™ SizeGenetics עולה 398.95 $, ואת המהדורה השווה ™ SizeGenetics מגדירה אותך בחזרה $ 199.95.

מהו מדהים זה אתה מקבל כסף ללא סיכון בחזרה להבטיח עבור 180 ימים.

התוצאה כעת 6 חודשים שלמים לנסות את מספיק זמן tool– לראות רווחים ניכרים בגודל. זה לקח חמישים אחוזים באותה תקופה עבור SizeGenetics להפוך את חיי המין שלי סביב. זה יכול לעשות את אותו הדבר בשבילך.

אם אתה רוצה לחסוך כסף על SizeGenetics, זה הזמן לקנות. אנו משתמשים הנחת SizeGenetics ייחודית. השתמש בקוד פרומו SizeGenetics הייחודי שלנו להשיג 10% הנחה. מציאה זה לא הולך להישאר לאורך זמן, כך לנצל את זה כל עוד זה נמשך.

לחץ כאן כדי להזמין SizeGenetics כעת און ליין »

FLASH SALE 20% OFF »