Чоловік Додатковий огляд – Реальний огляд, Реальні результати

Home » Review » maleextra » Чоловік Додатковий огляд – Реальний огляд, Реальні результати

Last Updated on

Чоловік Екстра є пеніс і лібідо таблетки / капсули. Це в першу чергу покращує приплив крові до чоловічого статевого члена і продуктивність під час сексу. Кілька досліджень , зробити його резервну копію, але рекомендується взяти його під наглядом лікаря і рецепта.

MaleExtra-пляшкиЦей продукт виготовлений Vobue Limited під керівництвом Георгіу & Prasanna Nominee Services Limited . Штаб – квартира компанії знаходиться в Ларнаці, Кіпр. Вона діє в протягом року. Дослідження і розробка продукту (і інших медичних продуктів , які Vobue Limited має), однак, тривають в протягом останніх 15 років.

пільги

Чоловік Extra допомагає людям шляхом збільшення лібідо, запобігаючи передчасну еякуляцію, а також надання більш і більш приємний сексу. Простіше кажучи, це схоже на Viagra компанії Pfizer.

В першу чергу, вам потрібно Чоловік EXTRA, якщо ви:

 • Втрата або почуття зниження статевого потягу
 • Маючи труднощі в досягненні ерекції
 • Відчувають раптової передчасної еякуляції
 • Маючи слабкі ерекції, не дивлячись на крайній порушення
 • У пошуках альтернативної і недорогий чоловічий підсилювач продуктивності

Що він робить з вашим пенісом?

Як це працює Чоловік Додаткові таблетки?

Чоловік Додаткові – і інші подібні продукти – підвищує сексуальну активність своїх користувачів, в першу чергу підвищення оксиду азоту в організмі. Окис азоту є одним з ключових елементів, які використовуються в організмі, щоб зробити ерекції.

Окис азоту розслабляє і розширює кровоносні судини усередині пеніса, що робить можливим для тіла, щоб накачати більше крові до нього. Чим більше крові там, тим важче і більше ваш пеніс буде під час ерекції.

Два з інгредієнтів Чоловіка Екстра в – гранатовий і L-аргінін – стимулюють організм виробляти оксид азоту більш. Гранат недавно було доведено бути відмінним інгредієнтом в поєднанні з пенісом і лібідо підсилювачами. В відміну від більшості підсилювачів пеніса, чоловік EXTRA, і кілька інших підсилювачів ефективності використання гранат. Чоловік Extra володіє хвастощі для піонерів використання граната.

Збільшення статевого потягу

Чоловік Extra поставляється змішаний з преміум збудливу високої якості: Sinensis Кордицепс, або більш відомий як гусінь гриб. Цей гриб можна знайти в гірських районах Тибету і Непалу. Перед тим, він був відомий і використовується як ліки від усіх трав’яних засобів правового захисту в традиційній китайській медицині.

Після декількох років використання, багато з них стверджували , що в стороні від його твердіння ефектів, він також забезпечує підвищення лібідо. Тим НЕ менше, ніхто не зробив комерційне вирощування ще. І тому , що Надмірний гриба був видними, ціна гусеничних грибів зросла захмарною; кілограм гусениця гриб може коштувати від $ 18800 до $ 75200.

активні інгредієнти

чоловіки додаткові інгредієнти

Нижче наведено докладний перелік інгредієнтів Чоловік Екстра в:

 1. Гранат : Він містить еллагіевую кислоту. Збільшується Ellagic кислоти і покращує кровообіг. Одне дослідження показує , що люди , які п’ють або вживають гранатове кожен день в протягом трьох місяців досвід збільшення кровотоку на 17%.

Крім того, це знижує втому і підвищує витривалість. Гранат є природним антиоксидантом. Мало того, що він захистить вашу шкіру і організм від вільних радикалів, але і запобіжить руйнування оксиду азоту , викликаних ними ( вихідний PDF ).

 1. L-аргінін : Це амінокислота. Це допомагає оксид азоту організму виробляти. Окис азоту має вирішальне значення в регуляції кровотоку вашого організму. Більше присутності оксиду азоту в організмі значно покращує розмір пеніса і ерекції твердість.
 2. L-Метіонін : Це амінокислота , яка блокує гістамін. Можна сміливо сказати , що це одна з форм антигістамінних препаратів. Тіло залито гистамином , коли ви відчуваєте ерекцію або порушені. Проблема з гістаміну в тому , що він може зробити вас еякулята передчасно. L-метіонін є , щоб зменшити його і зробити вам довше.
 3. Метілсульфонілметан : Це мінерал , який допомагає організму в вирощуванні нових клітин і тканин. Це також зменшує пошкодження м’язів і сприяє кровотоку і циркуляції ( джерело ).
 4. Ніацин : Крім надання вам додаткову енергію і знижує втому, ніацин покращує кровотік. У деяких дослідженнях , це допомагає чоловікам з еректильною дисфункцією (ЕД) для підтримки ерекції.
 5. Цинк : Це допомагає вашій форми тіла тестостерону. Тестостерон є одним з багатьох гормонів , які регулюють ваше лібідо. Підвищення рівня тестостерону може збільшити статевий потяг і допоможе вам підтримувати ерекцію в протягом тривалого періоду часу.
 6. Кордицепс : Це добре відомий дорогою , але ефективний афродизіак гриб з Китаю. Дослідження показують , що вона покращує сексуальні функції і статевий потяг.

запобіжні заходи

Люди з такими умовами повинні НЕ приймати Чоловік Екстра без консультації лікаря:

 1. діабет
 2. серцеві проблеми
 3. підвищений кров’яний тиск
 4. Беручи будь-які ліки, пов’язані з кровообігом
 5. Відчуваю будь-яке захворювання, пов’язане з кровообігом

Чоловік Екстра відривається чистий від USFDA (харчових продуктів і медикаментів США). Там немає видачі попередження про продукт. Але настійно рекомендуються, що ви перевірити FDA до покупки цього продукту, так як ця стаття може втратити свою актуальність.

дозування

Ви повинні прийняти Чоловік Extra в якості щоденного доповнення. Це означає, що ви повинні прийняти три таблетки / капсули щодня. Пляшка Чоловік Extra містить 30 капсул, що робить пляшку Чоловіка Extra останню протягом 10 днів. Переконайтеся, що взяти його зі звичайними прийомами їжі, бажано починаючи з сніданком.

Відсутні дозу можна знехтувати. Проте, повністю зупинити споживання Чоловік Extra змусить вас втратити його наслідки.

Побічні ефекти

На даний момент, ніяких побічних ефектів не зафіксовано при прийнятті цього доповнення. Крім того, немає ніяких записів, поки будь-яких шкідливих наркотиків взаємодії з продуктом. Тим не менш, це найкраще, що ви зверніться до лікаря.

Pros

Чоловік Екстра простий продукт. Його плюси і мінуси схожі на більшість підсилювачів пеніса, які ви знайдете в Інтернеті. Найбільший про те, що це забезпечує те, що обіцяє. Це може допомогти в таких аспектах:

 1. довга Ерекція
 2. підвищення Лібідо

MaleExtra-продукт-порівняння

Чоловік Extra також є одним з найдешевших доповнень продуктивності доступні. Пляшка Чоловік екстра кілька доларів дешевше, ніж Prosolution Plus і VigRX Plus. І, звичайно ж, це шлях більш доступним, ніж Віагра.

Примітка: Ціни на продукти часто згадувалася коливатися. Цей розділ може стати неточним в майбутньому.

Крім цього, компанія, яка виробляє таблетку пропонує гарантію повернення грошей. Ви можете просто відправити упаковку і таблетки назад до них, і ви отримаєте повернення. Пам’ятайте, що вони будуть тільки честь цього, якщо ви надішлете таблетки ще до перших 60 днів виросли.

Cons

Перш за все, продукт доступний тільки через Інтернет. Але зворотний бік, це змусить вас купити безпосередньо від самої компанії, яка гарантує, що ви отримуєте реальні угоди.

Інша справа, що ви повинні взяти до відома: ефекти носять тимчасовий характер. Чоловік Extra позначена в якості харчової добавки, але це не дає будь-яких постійних результатів. Підвищення продуктивності затримуватися і посилюється з плином часу; Однак, вони зникають повільно після останнього прийому.

Інтенсивність впливу продукту може варіюватися в залежності від людини до людини. Знаючи, якщо чоловік Extra творитиме чудеса для вас вимагає, щоб протестувати продукт самостійно. Рекомендується, щоб ви скористатися гарантією повернення грошей.

Відгуки

Нижче наведені відгуки користувачів для чоловіка Додаткових таблеток, які були представлені на наш сайт.

 • Hard Dick Те, що я не потрібен – Так. Я один з тих хлопців , які соромляться свого інструменту. Будь то млява або прямостоячі, я просто не можу дивитися на нього. Це виглядає , як банан, залишило гниття під купою лайна. Для життя, я спробував з допомогою насосів, вправи і пачки навантаження таблетки. Це один включений. Є чи чоловік Extra особливий? Не зовсім. Це було нерозумно з мого боку, щоб використовувати його , так як це було те , що мені не потрібно. Я хотів , щоб мій член виглядати краще, а не більш. Незважаючи на те, щоб бути справедливим, складніше член завжди вітається. Але це не робить мій член з’являються або відчувати більше , на відміну від речей , ті , інші хлопці в оглядах кажуть. Я оцінюю цей продукт чотири зірки. Цей виступ підсилюють людей. Це не розширення наркотиків. Річард
 • Водяний преякулят і Jiz  – Найбільше зміна , яке я бачив, що моя сперма стала трохи рідини у (або водяниста)? Але я впевнений , що є набагато більше , ніж раніше. Викликається підтримка клієнтів, і сказав мені , що це нормально , тому що чим довше ви дозволяєте роботу члена, тим більше водянистий преякулят неоднозначний. Я не зовсім впевнений, що це те , що він сказав. Важливим є те, що я помітив , що я отримую краще при проведенні мого диплома. –  Джордж
 • Це може врятувати шлюб – Я дуже вдячний за чоловік Extra. Я абсолютно чесно: я ніколи не дбав багато про моє барахла або секс раніше. Я була незайманою в протягом 39 років. Я думав , хитнувся в інший бік, але не зовсім. Дружина була трохи приголомшені , коли вона виявила , що вона була моєю першою. Він отримав потворні швидко. В протягом п’яти років ми боролися. Він уже веде до розлучення. Ми були готові відпустити. Але втручання відбулося. Це був Джон, наш хороший друг і порадник у нашій школі (я і моя дружина вчителя, до речі). За кілька пляшок пива, він просто випадково дав мені пляшку Чоловік Extra. Я не питав , чому він просто сказав поп мало , і лягти спати. Ви вже знаєте , що сталося далі. Моя близькість з моєю дружиною (НЕ Джон лол) покращилася так само , як магія. Тепер вона задоволена , і я трохи пишаюся. Звичайно, я запитав Джона за порадою про те , що робити далі. І до щастя, розлучення було скасовано. Я дійсно вдячний Чоловік Extra. Більше потужності для вас, хлопці! Семюель

Чоловіче Додаткове резюме огляду

Збільшення пеніса продукти підкажуть деякий дискусійне обговорення, хоча, як тільки ми побачили медичну підтримку Чоловік Extra будь-яких страхів швидко відкласти в сторону.

Крім того, вивчивши статистичні дані, минулими клієнтами, ми твердо переконані, що чоловік Extra збільшить розмір вашого пеніса, але що більш важливо поліпшити ваше сексуальне життя.

Справа в тому, що вона містить гарантію повернення грошей зростає впевненість в продукті і повинні, по крайней мере, сказати вам, щоб дати йому спробувати.

Натисніть тут, щоб замовити Чоловік Extra NOW

Натисніть тут , щоб замовити MaleExtra Online »

FLASH SALE 20% OFF »