Придобивките од користењето на SizeGenetics Extender / уред

Home » Review » sizegenetics » Придобивките од користењето на SizeGenetics Extender / уред

SizeGenetics е меѓу една од најпознатите идентификувани пенисот проширување уреди на пазарот. На придобивките од користењето SizeGenetics Extender / уред. Тоа е околу 2 години моментов (од 1995 година)

Last Updated on

На придобивките од користењето SizeGenetics Extender / уред

SizeGenetics е меѓу една од најпознатите идентификувани пенисот проширување уреди на пазарот. На придобивките од користењето SizeGenetics Extender / уред. Тоа е околу 2 години моментов (од 1995 година) и преживеале сите тестови и да се сомневаат, оставајќи неколку клиенти задоволни. Тоа е клинички тестиран и поддржан од страна на неколку добро познати лекари. Ние сепак ќе ви дадат непристрасен преглед врз основа на нашиот тест.

Мојот Преглед (12 месеци се користи)

Јас, всушност, биле користење на SizeGenetics екстендер за година сега. Имав неколку недели надвор (за поединечни причини), но генерално сум бил го носи постојано. На придобивките од користењето SizeGenetics Extender / уред. Можам да ви даде искрени мислење и споделување на моите лични добивки.

Пенис полнила имаат предност во однос пумпи се должи на фактот дека тие се даде дури и повеќе долгорочни резултати. Тоа е затоа што можете да го користите за продолжување за неколку часа во текот на денот, а на пумпата може да се искористи само за бројни минути во туш. Во надолна линија е дека со Extender, вие не ја добиваат подебели подуени веднаш по употреба, како ќе се изврши со пумпи за вода. Напредно корисници имаат и продолжувач и пумпа. Мислам дека ова е фантастична комбинација, но за време на траењето на употреба, јас се користи само SizeGenetics, апсолутно ништо друго.

SizeGenetics работи слични на процесот основни мускулите зграда . За подобрување на вашиот бицепс димензија, ќе треба да се подигне тежина за да се прекине ткиво потоа се опорави за да бидете сигурни дека тоа е поголема отколку во минатото. Сличен процес се применува со уред за SizeGenetics систем. Тоа “протега” пенисот тоа што употребата на влечење и после некое време, ќе бидете во можност да ја видите резултатите.

Како да го користите SizeGenetics?

На придобивките од користењето SizeGenetics Extender / уред

Вие треба да имаат намера да го стави на Extender SizeGenetics за најмалку 3 часа дневно , за бројни месеци. Треба да се земе во паузите, ако пенисот навистина се чувствува се зголемуваат. Јас нормално ја пропуштајте 1 или 2 дена неделно. Обидете се да се прилагодите издолжување барови едноставно доволно, па вашиот пенис чувствува стрес, но не се лизга надвор. На придобивките од користењето SizeGenetics Extender / уред. Постои откривање контура да го добиете најдоброто рамнотежа, така не се обесхрабрени во почетокот, ако се соочуваат со проблеми.

Толку повеќе време ќе поминуваат носи тоа, толку побрзо ќе видите вашите добивки. Можете да го носат во куќата, под панталони или denims, или кога спиеш. Земете вашиот пенис за да биде полу ерекција (освен ако не сте добро обесени), по што бендот SizeGenetics алатка на (се состоеше од DVD покажува дека и). Тоа сигурно ќе биде удобно со лабава denims или панталони. Ограничена фармерки или долна облека може да биде проблем. Исто така, ако спиеш на вашиот стомак, сигурно ќе се чувствуваат непријатност.

Продолжувач SizeGenetics има elongations барови поддршка максимална големина од околу 10 инчи. Сепак, inning согласност со сведоштва од иновативни поединци, на пениси над 9 инчи , тоа го добива дури и повеќе непријатно да се носат и потешко да се скрие на Extender во вашиот панталони. На придобивките од користењето SizeGenetics Extender / уред. Ќе треба да ги користите дополнителни лабава облека и подолг маица со цел да им помогне на скрие уред.

Дали тоа навистина работи? моите резултати

На придобивките од користењето SizeGenetics Extender / уред

Вие сигурно ќе видите неповратни добивки во големината и дебелина по 8 месеци. Видов 0.5 инчи добивки во големината, по само 1 месец на користење.

Оние првите резултати исчезна но откако зедов подолга пауза, без да носат SizeGenetics (за поединечни причини). По добивање назад во редовна употреба, тоа е многу лесно да се добие добивки назад.

По 6 месеци од употребата видов 1 инч пораст.

Денес (по дванаесет месеци на употреба) исправена мојот пенис големина е 1,8 инчи подолг во споредба со она што почнав (Почнав во 5 инчи). Јас всушност не го направија употреба на SizeGenetics за 2 недели да се види дали резултатите, секако, ќе се држиме, и тоа го прават, јас се уште имам 1.4 инчи на добивки.

Ве молиме запомнете: Јас се користи на SizeGenetics за 5 часа секој ден. Јас навистина се посветени на постапката и за тоа видов резултати. Пред и по фотографии ќе бидат објавени подоцна.

Кликни тука за да нарачате SizeGenetics онлајн сега »

Кои SizeGenetics пакет да се избере?

На придобивките од користењето SizeGenetics Extender / уред

пакет на вредноста издание вклучува само на носила (медицински уред тип 1) и од образовните ДВД. погодност стандардно рампа, бенд и продолжување барови се чувствуваат удобно во почетокот, но со текот на времето, ќе сакаат повеќе погодности избори и посилна водат. Долгорочна употреба е главната идеја зад SizeGenetics (или било кој тип на Extender).

Ако се врзани за пари, издание вредност е одличен почеток, како и секогаш можете да ги купите дополнителни компоненти поединечно подоцна. На придобивките од користењето SizeGenetics Extender / уред. Сепак, ако имаат пари сега, тоа е многу препорачува да се добие Напредно Comfort или Ultimate систем , бидејќи тоа сигурно ќе биде помалку скап на долг рок. Токму тука се најзначајните статисти кои сигурно ќе се добие:

  • 58 Ultimate начин Comfort System: парче мулти-глава (откри на десно) вклучува компоненти и кревети глава, тој сигурно ќе го намалат на триење и заклучување во вашиот пенис на главата да се направи тоа многу повеќе удобен. Многу практични за трајна употреба.
  • Влечење Плус прав и aftercare Moisturizer (вклучен само со Ultimate систем): Прашокот произведува влечење меѓу носилка и пенисот толку стрес, секако, ќе биде помоќен и екстра удобен (може да се замени со бебе во прав). Крем сигурно ќе развивам постапка клетки регенерација.

The Ultimate систем, исто така, доаѓа со SizeGenetics тренингот ДВД-а и погодност 3M лепила. Оние кои се однесуваат на се уште се опционални. Во однос на самата gadget, пакет Напредно Comfort има сè.

Дискретна превозот и испорака

SizeGenetics користење бесплатна испорака и многу дискретен дистрибуција во заедничка кутија. Нема да има никакви ознаки или слики кои се емитуваат на материјали на објектот. SizeGenetics има канцеларија во Северна Америка, па ако живеат таму ќе примите објект екстремно брзо. Меѓународни пратки може да трае подолго. На придобивките од користењето SizeGenetics Extender / уред.

Каде да ги купите SizeGenetics?

На придобивките од користењето SizeGenetics Extender / уред

Бидете сигурни дека ќе ги нарачате SizeGenetics од веб-страницата на властите. Употреба попуст код SG10 стапка за дополнителни 10% попуст со линк завршена. Деловите се направени во САД и да се обезбеди врвен квалитет. Имавме поплаки во врска со разни други препродавачи, дека клиентите доби прифатлива пластика изработена-in-Кина елементи кои не може да се одржи заедно. Многу од овие може да се најде на eBay . НЕ се купат оние , освен ако имаш дополнителни $ 30 за да свират, триесет ден да чекаат тоа да го пренесе, и голем број на часови на разочарување цел да ги постави оваа работа заедно и имаат без да се намалува. Се сеќавам дека на ebay.com, фотографиите не се како на вистинска алатка ќе добиете.

Прв SizeGenetics бесплатно

Да, како што можеби сте слушнале, SizeGenetics работи понуда (за многу години сега, па јас не мислам дека тоа било досега исчезнува) кои ако ги пратите пред и по слики на добивки, тие ќе ви понуди комплетен надомест , и ќе стигнат до алатот. Слушнавме врати од неколку од нашите клиенти дека тие имаа способност да ефикасно да се користат на овој договор. Само се фати е дека треба да поседувате gadget за најмалку 6 месеци и се голем број на сеопфатна слики (исправени, полу-исправено и флакцидна) во текот на прогресија.

Само sneaky маркетинг техника која им помага на SizeGenetics расте популарноста

Кликни тука за да нарачате SizeGenetics онлајн сега »

FLASH SALE 20% OFF »